Jump to content

Karty Odczarowane, Gdy Król Pokocha Damę

Alexandra89

Recommended Posts

Alexandra89

Witajcie:) Posiada może ktoś którąś z tych książek lub jakaś inna i mogłby mnie wesprzeć w nauce np przysyłając kilka zdjęć ?  Pewnie proszę o wiele ,ale góry dziękuję ;) Może akurat komuś by się nudziło. :)

• Like 1
  • Ismer changed the title to Karty Odczarowane, Gdy Król Pokocha Damę
  • Ekspert
Makrela

Alexandra, już o to pytałaś. Poszukaj na chomiku jak Ci radzono, widziałam niedawno, że ktoś ma taki plik do pobrania. Wrzuć zapytanie w  :szukaj: - co za problem?

• W punkt 2
  • Ekspert
Makrela

Kart Odczarowanych to nie ma w PDF, ale p. Śliwa była w całości i to obie książki. Wrzuć linka gdzie znalazłaś, może to już jest inny chomik niż ten co kiedyś widziałam, niestety nie pamiętam właściciela chomika, ale jak zobaczę to może skojarzę i coś się uda wyszperać :)

• Like 3
Alexandra89

Znalazłam w całości ale trzeba zapłacić smsem z polskiego numeru. A ja za granicą jestem. No trudno. 

Znalazłam ale tą część , w której jest talia do dziewiątek. Zacznę zatem od tego co mam na tą chwilę:) 

Edited by Alexandra89#
  • Like 1
  • Ekspert
Willow

Jak chcesz to jeszcze H. Żuk jest na chomikuj, ściągnęłam "Proste i skuteczne", bez sms'ow, 52 karty :) Też ściągnęłam Z. Śliwę do 9tek ze znaczeniami :)

Jeśli znajdę jeszcze coś na temat klasyków, co da się pobrać bez sms, to napiszę tutaj :) Bo jeszcze będę szukać z rekomendacji do poczytania na tym forum :)

Edited by Willow
  • Super 1