Jump to content

Częste snienie o tej samej osobie


emdzi

Recommended Posts

Witam.

Od pewnego czasu "dręczą" mnie sny z bliską memu sercu osobą. Niestety nie jesteśmy już ze sobą, lecz niektóre sny wydawały mi się bardzo dziwne, przydarzały się tak często aż postanowiłem je zapisywać:

 

Jednym z nich jest sen, którego akcja toczy się na rynku, stoi tłum ludzi, widzę "ją" stojącą z jakimś mężczyzną, który prosi mnie o zrobienie im zdjęcia. Zgadzam się i odbieram od mężczyzny aparat, jednak chwile później ktoś zza moich pleców krzyczy abym i ja zrobił sobie z "nią" zdjęcie.

 

Kolejny sen jest już w zupełnie innej scenerii. Jakaś wielka posesja , ogród, basen "ona" opala się na leżaku obok niej jest jakiś starszy mężczyzna, coś podpowiada mi że to "jej" ojciec. Przypatruje im się i widzę że rozmawiają spoglądając w moją strone, lecz nie słyszę na jaki temat.

 

Następny sen rozgrywa się na boisku do piłki ręcznej, mam świetne osiągnięcia na boisku, w przerwie widzę jak "ona" do mnie podchodzi, rozmawiamy, twierdzi ze się zmieniłem na lepsze, chce bym do niej wrócił.

 

Następny sen jest jednym z tych dziwniejszych, będąc na zakupach w jakimś markecie mam uczucie jakby wszystkie osoby które tam są były "nią". Wszystkie też patrzą się na mnie.

 

Ostatni sen który mi się przytrafił, odbył się w jakimś mieszkaniu w wieżowcu, siedzieliśmy przy ławie i rozmawialiśmy na temat jak to kiedyś było, zaczyna się robić bardzo czule i w końcu do siebie wracamy.

 

Prosiłbym bardzo o interpretacje tych snów. Jest to dla mnie ważne, lecz nurtuje mnie jeszcze jedno. Czy tak częste śnienie jest wynikiem tęsknoty czy też tego że być może też o mnie myśli. Zbliża się dzień w którym minie rok od naszego rozstania, czy coś lub ktoś podpowiada mi że powinienem coś w tym kierunku zrobić? Pozdrawiam i dziękuję za przeczytanie tego posta!

Pozdrawiam EmDzi

Link to comment
Share on other sites

Guest alathea

obie wersje sa mozliwe, choc ta o twojej tesknocie - bardziej prawdopodobna

raczej nie zaszkodzi ci jakis drobny gest, ktory bedzie dawal szanse drugiej osobie na reakcje - wtedy sie przekonasz jak jest

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...