Skocz do zawartości

Kwiecień Zakrętki


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - As buław - mimo panującej sytuacji będę działać bardzo aktywnie, może zacznę coś nowego

Praca - 4 miecze 2 puchary - współpraca zdalna z domu 

Finanse - 7 monet - będę czekać na pensje, zastój 

Uczucia - 8 monet - będę miała sporo praca i na tym się będę koncentrować 

Zdrowie - 9 buław - zachowywanie środków ostrożności przy panującej pandemii

Otoczenie - Cesarzowa - to ja albo moja mama

Dom - Król monet - mężczyzną chyba nudzi się na kwarantannie i nie ma dnia by mnie ktoś online nie zaczepiła na fb ..lub ja pracująca z domu 

Treningi -7 pucharów (8 monet) - mam wszystko by zrobić konkretny trening  - taśmy oporowe, hantle, skakankę, drążek itd na razie ćwiczę codziennie z dobrym efektem, odżywiam się adekwatnie do zmniejszonej aktywności fizycznej na zewnątrz 65% - choć chce biegać po lesie tam ciężko kogoś spotkać , karty mówią, że jak nie będę pić wina to będę uczciwie trenować

Niespodzianka - Koło Fortuny (giermek monet) - jakaś propozycja finansowa lub opcja dorobienia sobie 

Co robić - Królowa buław - zachować swoją optymistyczna energie i działać 

Czego nie robić - 10 monet - nie rozdawać pieniędzy ale bardziej skupić sie na emocjach 

Co robić - 10 pucharów (Królowa Pucharów) - dbanie o rodzinie, swoje emocje oraz o bliskie mi osoby 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Aura - As buław - jesteś aktywna, energii Ci nie zabraknie:-)

Praca - 4 miecze 2 puchary - widać izolację i pogodzenie się z taką formą pracy, widać, że się odnajdujesz

Finanse - 7 monet - pensja może wpłynąć z opóźnieniem, ale będzie

Uczucia - 8 monet - pracujesz nad tym obszarem

Zdrowie - 9 buław - jesteś ostrożna i dbasz o siebie

Otoczenie - Cesarzowa - wsparcie kobiety, pasuje na mamę lub starszą kobietę

Dom - Król monet - mężczyzną chyba nudzi się na kwarantannie i nie ma dnia by mnie ktoś online nie zaczepiła na fb ..lub ja pracująca z domu 

Treningi -7 pucharów (8 monet) - faktycznie 7 pucharów w porównaniu z 8 denarów może mówić o zmniejszonym ruchu, ale w 8 i tak będziesz zasuwać:-)

Niespodzianka - Koło Fortuny (giermek monet) -los może przynieść nową propozycję pracy

Co robić - Królowa buław - nie rezygnować z żadnej swojej aktywności

Czego nie robić - 10 monet - nie rozdawać pieniędzy ale bardziej skupić sie na emocjach 

Co robić - 10 pucharów (Królowa Pucharów) - dbać o emocje, i pilnować się, aby nie popadać w jakiś marazm, chociaż Tobie to nie grozi:-)

 

Dobrego miesiąca!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2020 o 19:24, zakretka23 napisał:

Aura - As buław

Dużo nowych pomysłów, entuzjazmu, energii :)

W dniu 31.03.2020 o 19:24, zakretka23 napisał:

Praca - 4 miecze 2 puchary -

Będziesz pracować z domu, ale musisz dogadywać się bardzo fajnie z klientami/szefem :)

W dniu 31.03.2020 o 19:24, zakretka23 napisał:

Finanse - 7 monet

Też tak samo jak Iwka myślę, że wyplata może przyjść;

W dniu 31.03.2020 o 19:24, zakretka23 napisał:

Uczucia - 8 monet

Może będziesz przepracowywać swoje doświadczenia uczuciowe, pracować nad miłością, ale obstawiam, że raczej będziesz pochłonięta pracą;

W dniu 31.03.2020 o 19:24, zakretka23 napisał:

Zdrowie - 9 buław

Będziesz bardzo ostrożna i defensywna w kwestiach zdrowotnych, trzymać się zdalna od wszytskich;

W dniu 31.03.2020 o 19:24, zakretka23 napisał:

Otoczenie - Cesarzowa

Tak, może mama :)

W dniu 31.03.2020 o 19:24, zakretka23 napisał:

Dom - Król monet

Może zaznaczyć się ta rozmowa z Twoim eksem? Też może być praca z domu :)

W dniu 31.03.2020 o 19:24, zakretka23 napisał:

Treningi -7 pucharów (8 monet)

No tak, domowe rozmarzenie może nieco przeszkadzać upartej pracy :P Szczególnie z winkiem :D

W dniu 31.03.2020 o 19:24, zakretka23 napisał:

Niespodzianka - Koło Fortuny (giermek monet)

Może przytrafić się szansa na inną pracę, lub jakiś kurs :) Też ktoś może zwrócić pieniądze :)

W dniu 31.03.2020 o 19:24, zakretka23 napisał:

Co robić - Królowa buław

Być aktywna, pewna siebie, do wszystkiego podchodzić z pasją :)

W dniu 31.03.2020 o 19:24, zakretka23 napisał:

Czego nie robić - 10 monet

Nie być przesadnie oficjalną z rodziną, nie kontaktować się z nimi tylko przez dług i zmuszenie :)

W dniu 2.04.2020 o 08:24, Iwka78 napisał:

Co robić - 10 pucharów (Królowa Pucharów) 

Znaleźć oparcie i miłość w bliskich, krewnych i też ich obdarzyć miłością i ciepłem :) Bo właśnie w tej obecnej sytuacji jest to bardzo i bardzo ważnym i wartościowym :1s_z:

Udanego miesiącu :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Aura - As buław - nowe przedsięwzięcie "energetyczne", może zajmiesz się nową pasją, hobby, sportem?

Praca - 4 miecze 2 puchary - może być przymusowy urlop albo L4

Finanse - 7 monet - może się opóźnić wypłata, ale to, na co zapracowałaś, dostaniesz

Uczucia - 8 monet - blokada 

Zdrowie - 9 buław - dobre zdrowie ogólnie, ale konieczność pozostania w domu będzie negatywnie odbijać się na Twoim ciele (mało gibkie, usztywnione, może kręgosłup dokuczać lub ogólny brak aktywności)

Otoczenie - Cesarzowa - kobieta blisko Ciebie, może być mama

Dom - Król monet -ciężko Ci będzie znosić ograniczenia, więc pojawi się inicjatywa, aby coś zmienić

Treningi -7 pucharów (8 monet) - będziesz próbować różnych aktywności, niektóre będą nowe, będzie różnorodnie i ciekawie, wytrwałość w tych monetach i konieczność ciężkiej pracy, na którą może brakować motywacji

Niespodzianka - Koło Fortuny (giermek monet) - studiujesz jeszcze? jakaś niespodzianka w związku z rozwojem zawodowym, szkolenie lub okazja do zdobycia nowej wiedzy

Co robić - Królowa buław - działać, nie poddawać się, wykorzystywać energię i dbać o swoją kobiecą, seksowną stronę

Czego nie robić - 10 monet - nie przesiadywać za dużo w internetach (fb, fora, duże grupy), ograniczyć internet

Co robić - 10 pucharów (Królowa Pucharów) - zadbać o swoją rodzinną przestrzeń, o swój dom, zarówno w sensie miejsca jak i relacji z bliskimi

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Aura - As buław - wprowadziłam nowa aktywność codziennie biegałam oraz robiłam trening wzmacniający, siłowy lub rozciągając

Praca - 4 miecze 2 puchary - współpraca zdalna z domu, tutaj nie było większych problemów 

Finanse - 7 monet - będę czekać na pensje 

Uczucia - 8 monet - będę miała sporo praca i na tym się będę koncentrować 

Zdrowie - 9 buław - ból kręgosłupa 

Otoczenie - Cesarzowa - to ja albo moja mama

Dom - Król monet - mężczyzną chyba nudzi się na kwarantannie i nie ma dnia by mnie ktoś online nie zaczepiła na fb ..lub ja pracująca z domu - moi rodzice mieszkają blisko, starsi schorowani ludzi, przejęłam dużo męskich obowiązków, gdzie potrzebna jest sprawność i siła - dało mi to tez dużo do myślenia - życie mnie zmusiło do przejścia męskiej roli co nie znaczy, ze nie mogę zachować przy tym swoją kobiecość, ale wcale nie jest to proste 

Treningi -7 pucharów (8 monet) - mam wszystko by zrobić konkretny trening  - taśmy oporowe, hantle, skakankę, drążek itd na razie ćwiczę codziennie z dobrym efektem, odżywiam się adekwatnie do zmniejszonej aktywności fizycznej na zewnątrz 65% - choć chce biegać po lesie tam ciężko kogoś spotkać , karty mówią, że jak nie będę pić wina to będę uczciwie trenować wino nie było problemem, raczej wybór formy aktywności - dużo opcji 

Niespodzianka - Koło Fortuny (giermek monet) - jakaś propozycja finansowa lub opcja dorobienia sobie opcja dorobienia sobie w pracy 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...