Jump to content
Sign in to follow this  
Lianna

EK ONG KAR

Recommended Posts

Lianna

Jest to bardzo silna mantra, która zamienia to, co negatywne, w to co pozytywne. Korzystam z niej od wielu już lat i muszę przyznać, że jej energia naprawdę jest potężna. Wiele razy działy się cuda w moim życiu, dotyczące największych wyzwań – z chorobami i zagrożeniem życia bliskich członków mojej rodziny włącznie.

Wielokrotnie doświadczyłam tego, że czarne scenariusze i „logiczne” prognozy nie sprawdzały się, a beznadziejna sytuacja stawała się naprawdę pozytywna, wnosząc do życia nie dramat i nieszczęścia, ale wspaniałe zdarzenia, mnóstwa dobra i pozytywnych „zbiegów okoliczności”. To co miało być negatywne – zamieniało się w najlepsze wydarzenie w moim życiu.

Im częściej medytujesz, tym częściej oczyszczasz podświadomość i podnosisz swoje wibracje, samopoczucie i nastrój. Tym samym produkujesz mniej negatywnych myśli, a umysł staje się uważny i czujny – od razu dostrzega negatywną myśli i umie zastąpić ją inną, pozytywną.  Ek Ong Kar jest potężną mantrą, która posiada moc, aby zatrzymać negatywność i  jąw to, co dobre i pozytywne.

Jest to mantra, która należy traktować z szacunkiem. Przed intonowaniem „Ek Ong Kar” zaleca się intonowanie „ Aad Guray Nameh” lub Mul Mantry, aby stworzyć wokół siebie czystą energię.

Mantra Ek Ong Kar jest mantrą, która posiada pewne ważne zastrzeżenie! Jej ogromna moc sprawcza jest potężna, dlatego po jej zaśpiewaniu musimy być bardzo uważni na każde słowo oraz myśl, aby były wyłącznie POZYTYWNE. Ta mantra przyśpiesza manifestację naszych myśli i słów w materialnym świecie. Teraz, kiedy znajdujemy się w globalnym kryzysie, możemy ją wykorzystać, wyobrażając sobie po jej zaśpiewaniu zdrowie, szczęście, obfitość, dobrobyt i cudowne uzdrowienie nas, naszych bliskich, naszych rodzin i całej ludzkości, a także naszej Ziemi. Koncentrujmy naszą uwagę na tym, co jest pozytywne, na najwyższej i na najwspanialszej wizji!

Nie martw się na zapas o swoje negatywne myśli –  energia tej mantry jest tak piękna i potężna, że już samo jej zaśpiewanie pomoże Ci zmienić myśli na pozytywne! Energia tej mantry chwyta negatywność, zatrzymuje ją i zmienia w pozytywność.

Słowa tej mantry są następujące:

Ek Ong Kar

Sat Gur Prasad,

Sat Gur Prasad

Ek Ong Kar

Tłumaczenie:

Bóg i ja to jedno / lub Bóg i ja jesteśmy jednym

Wiem o tym dzięki Łasce Prawdziwego Guru.

Bóg i ja to jedno.

Lub inne, szersze tłumaczenie:

Istnieje jeden Stwórca całego Stworzenia.

Wszystko jest błogosławieństwem Jedynego Stwórcy.

To urzeczywistnienie przychodzi dzięki Łasce Guru.

Zaśpiewaj tę mantrę, gdy czujesz się przygnębiona, zmartwiona, pełna lęku, gdy Twoje myśli są pełne obaw, kiedy doświadczasz życiowych wyzwań. Śpiewają ją, aby uzyskać kontrolę nad negatywności i zamienić ją w to, co pozytywne. Pamiętaj, że nie ma rzeczy niemożliwych! Poczuj błogosławieństwa w sobie i w swoim życiu.

Śpiewaj tę mantrę siedząc w wygodnej pozycji, po „turecku”. Dłonie mogą spoczywać na sercu. Oczy zamknięte, a umysł skoncentrowany na słowach mantry, serce przepełnione intencją dobra, zdrowia, spokoju i uzdrowienia dla Ciebie, Twojego życia, Twojej rodziny i całej naszej Planety.

https://agnieszkamaciag.pl/mantra-ktora-zamienia-to-co-negatywne-w-to-co-pozytywne-ek-ong-kar/

• Like 2
  • Medal 1
  • Super 1

wilcza.córa

Właśnie "odkryłam" tę mantrę. :) Niezwykle poruszające jest nagranie pracowników hiszpańskiego szpitala śpiewających tę mantrę 

Ja mam taką wersję. Widzę że słowa się różnią. 

Ek Ong Kar Sat Nam Siri Wahe Guru

• Like 2
  • Thanks! 1