Skocz do zawartości

Kiedy skończy się praca zdalna


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że już zaczęłam 4 tydzień pracy zdalnej z domu i mam już trochę dość postawiałam karty czy w poszczególnych tygodniach będę pracować zdalnie z domu czy na miejscu w biurze firmy? Podzieliłam to na poszczególne tygodnie

 

13-19 kwiecień
królowa pucharów+rycerz buław +8 mieczy

Tutaj zdecydowanie praca zdalna w 8 mieczy ograniczenia, czyli obecna sytuacja

 

20-26 kwiecień
2 puchary+ kapłanka + cesarzowa

Tutaj widać oczekiwanie na to, aby sytuacja zmieniła się, ale niestety nie zmieni się choć ta cesarzowa... Uważam, że dalej praca zdalna

 

27 kwiecień -3 maj
paź mieczy + 10 denarów +paź denarów

Tutaj też nie 10 denarów to dom, rodzina więc praca zdalna

 

4-10 maj
król mieczy + księżyc + gwiazda

Tutaj będzie nadzieja na zmianę ale ostatecznie nadal praca zdalna

 

11-17 maj
kochankowie + 8 mieczy + głupiec

Tutaj jakaś możliwość wyboru i głupiec to nowy początek więc obstawiam, że tutaj może być szansa na pracę z biura już. Choć to nie pewne bo 8 mieczy ogranicza też

 

18-24 maj
wisielec + król denarów + 9 mieczy
Tutaj zawieszenie i decyzja jakiegoś mężczyzny, która będzie wywoływać lęki. Ale już praca z biura moim zdaniem, która będzie budzić lęk

 

25-31 maj

kapłan + 3 buławy + diabeł

Zdecydowanie nowy początek więc praca z biura.

 

Czyżby dopiero 25-31 miała być praca z biura?  Tak by wychodziło, że najbardziej

A co Wy myślicie kiedy jest szansa na pracę z biura a nie zdalną z domu? Będę wdzięczna za Wasze interpretacje :)

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

13-19 kwiecień
królowa pucharów+rycerz buław +8 mieczy

Aktywnie bardzo ale i tak zdalnie. 8 Mieczy to też karta sieci internetowej.

Królowa Pucharów to ostoja domowa. 

 

W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

20-26 kwiecień
2 puchary+ kapłanka + cesarzowa

Też zdalnie. 

2 Pucharów to współpraca bardzo elastyczna , umożliwiająca także pracę zdalną. Z kolei Cesarzowa to wygoda.. Nie ma co ukrywać, ale póki co wygodniejszej dla leniwych ;) formy pracy nie wymyślili ;)

 

W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

27 kwiecień -3 maj
paź mieczy + 10 denarów +paź denarów

Nadal zdalnie.Jak mówisz,  10 Denarów to karta domu.

 

W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

4-10 maj
król mieczy + księżyc + gwiazda

Bez zmian. 

Król Mieczy to restrykcje. Pewnie znów zaostrzą kwarantannę i praca stacjonarna będzie pod znakiem marzeń , o czym mówi Księżyc w zestawie z Gwiazdą.

 

W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

11-17 maj
kochankowie + 8 mieczy + głupiec

Cały czas zdalnie.

Głupiec może mówić o planach związanych z powrotem do siedziby ale to niestety tylko początek planowania..

 

W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

18-24 maj
wisielec + król denarów + 9 mieczy

Nie, niestety...

Wisielec nie ruszy z miejsca..

Król Denarów to rozsądek szefa o pozostaniu w domach.

Tak to niestety wygląda...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 za interpretację Miałam nadzieję, że na początku maja będzie szansa pracy z biura, ale jak widać nie ma na to szans. Ehhhh.. powoli już mam dość tej pracy z domu, bo zdecydowanie więcej pracuję niż w firmie :) Ale z dwojga złego nie jest źle, bo trzeba się cieszyć, że jest praca :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Ziomal597 za interpretację Miałam nadzieję, że na początku maja będzie szansa pracy z biura, ale jak widać nie ma na to szans. Ehhhh.. powoli już mam dość tej pracy z domu, bo zdecydowanie więcej pracuję niż w firmie :) Ale z dwojga złego nie jest źle, bo trzeba się cieszyć, że jest praca :)

Pozdrawiam :)

Też mam dość tego letargu,  ale co zrobimy, jak... nic nie zrobimy  ;)

 

Pozdrawiam 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ziomal597 napisał:

Też mam dość tego letargu,  ale co zrobimy, jak... nic nie zrobimy  ;)

 

Pozdrawiam 

Dokładnie nie mamy wpływu na rzeczy, które nie zależą od nas :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

13-19 kwiecień
królowa pucharów+rycerz buław +8 mieczy

Tak. Pomimo twoich chęci będziesz wręcz zmuszona to pozostania w domu. 

 

20-26 kwiecień
2 puchary+ kapłanka + cesarzowa

Niestety też, spokojna i siedząca na miejscu kapłanka oraz cesarzowa. Obstawiam dom. 

 

27 kwiecień -3 maj
paź mieczy + 10 denarów +paź denarów

No tutaj są monety, to pomyślałam, że może cis nowego ogarniesz dodatkowo. Raczej dom. 

 

4-10 maj
król mieczy + księżyc + gwiazda

Tutaj będzie zdalnie, ale z nadzieją, że już niedługo będzie można coś zmienić. 

 

11-17 maj
kochankowie + 8 mieczy + głupiec

Zdalnie ale jakby z możliwością wyboru. 

 

18-24 maj
wisielec + król denarów + 9 mieczy

No lęki są oby nie były to leki związane z finansami. Praca zdalna. 

 

21 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

25-31 maj

kapłan + 3 buławy + diabeł

Zdecydowanie nowy początek więc praca z biura.

 

Moim zdaniem tutaj również praca w domu diabeł to ograniczenia tak jakby ktoś apelował o rozsądek. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

25-31 maj

kapłan + 3 buławy + diabeł

Zdecydowanie nowy początek więc praca z biura.

No właśnie też jeszcze zdalnie.

Papież to bezpieczeństwo , a zatem siedzeniu e domu,  a 3 Buław to karta przyszłości, czyli powrót do siedziby może być gdzieś widoczny na horyzoncie , ale jeszcze nie w ostatnich dniach maja.

Poza tym Diabeł mówi o tym, że w domu trzeba siedzieć i nie podlega to żadnej dyskusji.

 

Dociągnij na czerwiec. Zobaczymy,  może właśnie wtedy  ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1-7 czerwiec
9 mieczy + gwiazda + 6 mieczy

Tutaj może pod koniec tygodnia już się pojawić szansa pracy z biura. 6 mieczy odcięcie od przeszłości

 

8-14 czerwiec 
6 buław + król pucharów + 2 puchary

Tutaj już zwycięstwo i powrót do pracy z biura

 

15-21 czerwiec 
królowa denarów + 9 denarów + 9 mieczy

Tutaj mogą być obawy jeszcze jakieś, ale praca z biura

 

Według mnie wychodzi 8-14 czerwiec ten tydzień :) a jak Wy sądzicie? :) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

1-7 czerwiec
9 mieczy + gwiazda + 6 mieczy

Tu cały czas trwa ta beznadzieja, niczym nocny koszmar. Nadzieja na powrót może jednak być zasadna bo jest na zamknięciu 6 Mieczy, czyli zmiana dość konkretna.

 

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

8-14 czerwiec 
6 buław + król pucharów + 2 puchary

Mamy to! ;)

6 Buław to zwycięstwo, dalej masz króla pucharów,  czyli zadowolonego z życia człowieka. 

Jest spora szansa,  że za dokładnie dwa miesiące wrócisz do centrali..

 

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

15-21 czerwiec 
królowa denarów + 9 denarów + 9 mieczy

Praca w biurze w cieniu strachu ...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Sorki, ze zacznę od czerwca, ale mi się wydaję, że wszystkie karty dotąd są na nie...

W dniu 7.04.2020 o 20:55, Mala_83 napisał:

1-7 czerwiec
9 mieczy + gwiazda + 6 mieczy

Tutaj nadal praca zdalna, jak wskazują mieczy i Gwiazda. 6 mieczy to też karta dystansowania. W 9 jeszcze cały czas trwa paranoja, związana z chorobą;

W dniu 7.04.2020 o 20:55, Mala_83 napisał:

8-14 czerwiec 
6 buław + król pucharów + 2 puchary

Na pewno zwycięstwo (6 buław) i wyjście, widać, że osoby będą bardzo szczęśliwi co do powrotu, dużo emocji z tym związanych (kielichy), poczucie większej więzi między ludźmi (2 kielichy) :)

W dniu 7.04.2020 o 20:55, Mala_83 napisał:

15-21 czerwiec 
królowa denarów + 9 denarów + 9 mieczy

Sądząc po monetą, obstawiałabym prace z biura :) Co do 9 mieczy, pewnie lękowe nastroi nadal jeszcze będą trwały wśród ludzi...

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Willow też obstawiam dopiero 8-14 czerwiec Miałam nadzieję że w okolicach połowy maja będzie szansa powrotu ale wydaje mi się że pracodawca się nie zgodzi z racji że w jednym budynku pracuje nas około 500 osób co jest sporym zagrożeniem a moją pracę można spokojnie wykonywać z domu Zobaczymy na bieżąco będę weryfikować :) dzięki jeszcze raz :)

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

 

13-19 kwiecień
królowa pucharów+rycerz buław +8 mieczy

 

W tym tygodniu rozpierała mnie energia, ale niestety przez ograniczenia praca zdalna i obecnie nikt nie wspomina o powrocie do siedziby firmy więc zobaczymy jak będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

 

 

20-26 kwiecień
2 puchary+ kapłanka + cesarzowa

 

W tym tygodniu była nadal praca zdalna i nie wiadomo kiedy powrót. 2 pucharów pokazała fajną atmosferę w pracy, kapłanka natomiast nauka nowych rzeczy z racji ze startem projektu a cesarzowa to lenistwo które się wkradło :)

Dzięki wszystkim za interpretacje :) i czekam dalej na powrót do normalnej pracy 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

Z racji, że już zaczęłam 4 tydzień pracy zdalnej z domu i mam już trochę dość postawiałam karty czy w poszczególnych tygodniach będę pracować zdalnie z domu czy na miejscu w biurze firmy? Podzieliłam to na poszczególne tygodnie

 

13-19 kwiecień
królowa pucharów+rycerz buław +8 mieczy

Tutaj zdecydowanie praca zdalna w 8 mieczy ograniczenia, czyli obecna sytuacja

 

20-26 kwiecień
2 puchary+ kapłanka + cesarzowa

Tutaj widać oczekiwanie na to, aby sytuacja zmieniła się, ale niestety nie zmieni się choć ta cesarzowa... Uważam, że dalej praca zdalna

 

27 kwiecień -3 maj
paź mieczy + 10 denarów +paź denarów

Tutaj też nie 10 denarów to dom, rodzina więc praca zdalna

 

4-10 maj
król mieczy + księżyc + gwiazda

Tutaj będzie nadzieja na zmianę ale ostatecznie nadal praca zdalna

 

11-17 maj
kochankowie + 8 mieczy + głupiec

Tutaj jakaś możliwość wyboru i głupiec to nowy początek więc obstawiam, że tutaj może być szansa na pracę z biura już. Choć to nie pewne bo 8 mieczy ogranicza też

 

18-24 maj
wisielec + król denarów + 9 mieczy
Tutaj zawieszenie i decyzja jakiegoś mężczyzny, która będzie wywoływać lęki. Ale już praca z biura moim zdaniem, która będzie budzić lęk

 

25-31 maj

kapłan + 3 buławy + diabeł

Zdecydowanie nowy początek więc praca z biura.

 

Czyżby dopiero 25-31 miała być praca z biura?  Tak by wychodziło, że najbardziej

A co Wy myślicie kiedy jest szansa na pracę z biura a nie zdalną z domu? Będę wdzięczna za Wasze interpretacje :)

kochana ani kwiecien ani maj 8 mieczy, diabel, kaplanka to sa wszytsko karty pracy z domu. zerknałak na czerwiec i tez mysle,ze nie postaw karty na lipiec, ja mysle ze dopeiro wtedy wszyscy ruszymy do normalnejpracy

Edytowane przez Sheina
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Mala_83 napisał:

I chyba będzie tak jak mówisz bo u mnie nie spiesza się z powrotem bo to dla nich też oszczędność. Położę karty na lipiec :)

nawet jesli zaczniemy wracac to beda jeszcze obostrzenia cos tak mysletakze to bedzie dopeiro sie powolutku rozkrecalo..

Odnośnik do komentarza

Tym bardziej że my pracuje 8 osób w jednym pokoju to małe szanse aby wszyscy jednocześnie pracowali a że ja pracuję w branży IT to spokojnie pracę mogę wykonywać zdalnie bo i tak rozliczam się z każdego dnia. Postawie na spokojnie karty na lipiec to zobaczymy co pokażą :) dzięki @Sheina za interpretacje :)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Postawiłam karty do połowy lipca :)

 

15-21 czerwiec
wieża + 9 denarów + 2 puchary

Tutaj wieża, czyli zburzenie tego co było i powrót do normalnej pracy? Tak by mi wyglądało

 

22-28 czerwiec
księżyc + kapłanka + rycerz buław

Tutaj ten księżyc i kapłanka nie bardzo by wskazywały na pracę z firmy tylko raczej z domu.

 

29 czerwiec - 5 lipiec
mag + 8 denarów + paź mieczy

Mag może nowy początek

 

6-12 lipiec
świat + królowa buław + 4 miecze

Tutaj niby świat czyli można by było powiedzieć że praca z firmy tylko na końcu 4 miecze. Choć może to odcięcie od tego co było a nie blokada

 

13-19 lipiec

sąd + królowa pucharów + gwiazda

Tutaj już myślę praca z firmy

 

Sama nie wiem co myśleć, bo albo tydzień 15-21 czerwiec praca z firmy albo 6-12 lipiec. Jakoś najbardziej te dwa tygodnie wydają mi się początkiem pracy z firmy. A Wy jak myślicie? Kiedy jest szansa pracy z firmy a nie zdalnie?

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Mala_83 napisał:

Postawiłam karty do połowy lipca :)

 

 

 

22-28 czerwiec
księżyc + kapłanka + rycerz buław

 

 

29 czerwiec - 5 lipiec
mag + 8 denarów + paź mieczy

 

 

22-28 czerwiec
księżyc + kapłanka + rycerz buław

 

Z tego co pamiętam,  to tydzień wstecz miał nastąpić powrót do biura.

 

Tymczasem tu znów pokazuje się praca z domu.

 

29 czerwiec - 5 lipiec
mag + 8 denarów + paź mieczy

 

Praca z domu, niestety.
Według tych kart nie wrócisz do połowy lipca do biura.

6-12 lipca na zamknięciu karta kwarantanny 4 Mieczy, czyli tu nadal praca zdalna.

Tak samo 13 - 19 lipca.

Królowa Pucharów to kobieta nie podejmująca działań,  jest bierna, a więc dalej jest praca z domu.

Gwiazda na zamknięciu informuje, że praca z biura jest jeszcze daleko, niestety.

 

Proponuję teraz wróżyć miesiącami,  a nie tygodniami. Będzie wyrazistszy obraz. ;)

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Dzięki @Ziomal597 myślałam że to pójdzie szybciej dlatego było tygodniami :) poczekam do końcówki maja i postawie karty miesiącami bo coś mi się wydaje że w maju nie ma szansy na powrót :)

Raczej nie... 

Oby to się szybko skończyło.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Postawiłam karty do połowy lipca :)

 

15-21 czerwiec
wieża + 9 denarów + 2 puchary

Tutaj wieża, czyli zburzenie tego co było i powrót do normalnej pracy? Tak by mi wyglądało

 

22-28 czerwiec
księżyc + kapłanka + rycerz buław

Tutaj ten księżyc i kapłanka nie bardzo by wskazywały na pracę z firmy tylko raczej z domu.

 

29 czerwiec - 5 lipiec
mag + 8 denarów + paź mieczy

Mag może nowy początek

 

6-12 lipiec
świat + królowa buław + 4 miecze

Tutaj niby świat czyli można by było powiedzieć że praca z firmy tylko na końcu 4 miecze. Choć może to odcięcie od tego co było a nie blokada

 

13-19 lipiec

sąd + królowa pucharów + gwiazda

Tutaj już myślę praca z firmy

 

Sama nie wiem co myśleć, bo albo tydzień 15-21 czerwiec praca z firmy albo 6-12 lipiec. Jakoś najbardziej te dwa tygodnie wydają mi się początkiem pracy z firmy. A Wy jak myślicie? Kiedy jest szansa pracy z firmy a nie zdalnie?

Od 13 lipca. Sąd to powrót do tego co było w moim odczuciu to właśnie powrót do pracy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2020 o 19:57, Mala_83 napisał:

15-21 czerwiec
wieża + 9 denarów + 2 puchary

Obstawiam prace z domu w 9 monetach, mimo wszytko strefa komfortu. Jeśli już będą przed tym próby powrotu do biura, może to okazać się zaskoczeniem (Wieża), runięciem nadziei, w 2 kielichów jakaś pogodzicie się z tą sprawą;

W dniu 26.04.2020 o 19:57, Mala_83 napisał:

22-28 czerwiec
księżyc + kapłanka + rycerz buław

I Kaplanka i Księżyc zaznaczają prace zdalna przez internet, pewnie sporo się będzie działo w pracy mimo wszytko (Rycerz Buław);

W dniu 26.04.2020 o 19:57, Mala_83 napisał:

29 czerwiec - 5 lipiec
mag + 8 denarów + paź mieczy

Mag, paż mieczy też są kartami komunikacji internetowej, nie widzę tu powrotu, tylko że pracy będzie sporo (8 monet);

W dniu 26.04.2020 o 19:57, Mala_83 napisał:

6-12 lipiec
świat + królowa buław + 4 miecze

dalej praca przez internet (Świat) z domu (4 miecze), będziesz, mimo tego, miała w sobie sporo energii (Królowa Buław), pomysłów, entuzjazmu, ale jako że na końcu 4 mieczy, to i tak raczej użyjesz to w zakresie pracy internetowej.

W dniu 26.04.2020 o 19:57, Mala_83 napisał:

13-19 lipiec

sąd + królowa pucharów + gwiazda

Jakaś większa zmiana (Sąd), która obudzi w Tobie sporo emocji (Królowa Kielichów), ale dalej widać prace zdalna - Gwiazda. Może w Sądzie dostaniesz promocje (wyjście na następny poziom), będzie jakaś reorganizacja pracy, ale na powrót bym nie liczyła :/

 

Trzymam mimo wszytko kciuki ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki @Willowza interpretacje no ciekawie to wyszło bo pod koniec lipca mam urlop więc by było dziwne że nie wrócę do pracy ale zobaczymy :) na tą chwilę nie ma informacji nawet nad jakimś pomysłem kiedy mniej więcej powrót Zobaczymy :) będę na bieżąco interpretować :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Tak na pierwszy rzut oka nigdzie tu nie widzę powrotu do pracy w biurze, inna sprawa, ze postawiłaś tak pytanie, że nie bardzo wiem jak to zinterpretował, kart dużo, tygodni wiele, kociokwiku dostaję :D

Może lepiej miesiącami? Bo podział na tygodnie chyba zbyt szczegółowy? I w sumie jakie karty pokazałyby miejsce jakim jest biuro? Ciekawe pytanie, wydaje mi się, że mogłoby to być 8 denarów jako warsztat pracy, mogłaby to być wieża jako budynek biurowy. W pewnym sensie Kapłan też dałby do myślenia bo kojarzy się z budynkami chociaż sakralnymi, Cesarz jako miejsca urzędowe, podobnie sprawiedliwość mogłaby na to wskazywać. Ale to już takie trochę naciągane.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

@Arbogast po weekendzie postawie karty miesiącami bo myślalam że nie będzie to aż tyle czasu trwało stąd tygodnie :) Właśnie tak myślałam jakie karty mogą pokazać pracę z biura a nie zdalna? 

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Jeśli mogę coś zasugerować to bym zadał takie pytanie:

W jakim miejscu będę wykonywać pracę w danym miesiącu: 3 karty - pierwsza karta odpowiedz główna, pozostałe dwie uzupełnienie.

I w wtedy rozłożyć np na kwartał, bo też nie ma co kłaść na zbyt długi czas, karty wtedy nie są precyzyjne.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)

Zapytałam karty w jakim miejscu będę wykonywać pracę do końca czerwca i wyszło

rycerz pucharów + as pucharów + as denarów

 

Rycerz to ruch a asy to początek czyżby do końca czerwca był powrót do pracy z firmy? Jak myślicie?

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Te pucharowe karty wskazują na sąsiedztwo wody, przy czym rycerz odnosi się do miejsc położonych wysoko a as zaludnionych. As denarow to miejsce nowe, często dosłownie nowe miejsce pracy. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Zapytałam karty w jakim miejscu będę wykonywać pracę do końca czerwca i wyszło

rycerz pucharów + as pucharów + as denarów

Żadna z tych kart nie jest dynamiczna.

Akurat Rycerz Pucharów stoi w miejscu, albo ewentualnie  kroczy bardzo powoli. Puchary to emocje,  a więc myślę,  że może chodzić o miejsce,  z którym wiążesz mnóstwo wspomnień,  albo po prostu je bardzo lubisz. 

Najbardziej pasuje tu dom, bo jednak dom to nasza oaza, a akurat te dwie pierwsze karty mówią o takiej ostoji spokoju, ciszy..

As Denarów sugeruje, że w czerwcu może już się pojawić szansa powrotu do nowej-starej rzeczywistości, czyli do biura.

Natomiast wg tych kart uważam,  że w czerwcu będziesz pracował z domu,  albo z działki ( jeśli ją masz) :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

a czy Twoje miejsce pracy to jakais wysoki biurowiec?

Jest tam w sąsiedztwie jakas rzeka, staw czy coś takiego? 

Pucharowy oznacza tez powrót w te miejsca które lubimy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co mówią plotki to padł pomysł pracy że tydzień w biurze a tydzień zdalnie z domu więc może wcześniejsze karty to pokazały. Do końca maja raczej nie będzie powrotu, bo z dnia na dzień to się nie wydarzy a obecnie nie ma mowy o konkretnym terminie i sekretariat dalej zostaje w innym budynku do którego był przeniesiony. 

Położę jeszcze później karty na lipiec :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

To w czerwcu będzie praca z biura, RP jako coś na wysokości, AP jako miejsce, gdzie jest dużo ludzi i dobra atmosfera, AD to miejsca związane z pracę -więc ta propozycja tydzień/tydzień jak najbardziej realna w obliczu tych kart. Jest tutaj powrót do biura.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)
W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

 

4-10 maj
król mieczy + księżyc + gwiazda

 

 

Tutaj pokazała się możliwość pracy z firmy jeśli ktoś nie ma jak pracować zdalnie lub potrzebuje sprzętu, który jest dostępny tylko w siedzibie firmy stąd ta gwiazda. Ja dalej zostaje w domu :)

 

Padło też, że wrócimy do pracy jak dzieci wrócą do szkoły, więc zobaczymy czy czerwiec realny.

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2020 o 19:34, Mala_83 napisał:

 

 

11-17 maj
kochankowie + 8 mieczy + głupiec

 

Karty pokazały tutaj możliwość powrotu do biura osób które nie mają warunków pracy w domu lub sprzęt z którego korzystają nie da się zabrać do domu. Od 25 maja ma wrócić do biura kilkanaście osób i mają obserwowac jak to będzie wyglądać. Powrót reszty nie wiadomo kiedy. Kochankowie pokazały tutaj możliwość wyboru z którego nie skorzystałam z racji obaw czy to będzie dobre rozwiazanie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...