Skocz do zawartości

Powrót do normalności


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy do 20 kwietnia wrócę do pracy?

 

9 Pucharów - Paź Denarów  - As Denarów

 

Raczej nie. 9 Pucharów to karta lenistwa.

As Denarów to rada, aby zostać w domu ,  bo to szansa na utrzymanie zdrowia, pod warunkiem pozostania właśnie w domu. 

 

 

 

 

2. Jakie wrażenie wywarłem na szefie?

Czy podoba mu się mój styl prowadzenia projektu?

 

Rycerz Buław - 2 Pucharów  - Diabeł 

 

Uważa,  że bardzo szybko się rozwinąłem i raczej jest zadowolony. Jedyne co może mu nie pasować,  to może moja osobowość, nadmierne "gwiazdorzenie" bo to branża medialna. 

 

 



Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Ziomal597 napisał:

1. Czy do 20 kwietnia wrócę do pracy?

 

9 Pucharów - Paź Denarów  - As Denarów

9 pucharów to raczej karta lenistwa i tego, że dobrze mi samemu z sobą więc raczej tutaj odosobnienie. Jakie perspektywy mogą się pojawić powrotu, ale jeszcze nie w tym czasie

52 minuty temu, Ziomal597 napisał:

 

 

2. Jakie wrażenie wywarłem na szefie?

Czy podoba mu się mój styl prowadzenia projektu?

 

Rycerz Buław - 2 Pucharów  - Diabeł 



Rycerz buław to osoba energiczna, pełna pomysłów i lubiąca nowe wyzwania, w 2 pucharów to znowu osoba troskliwa, potrafiąca współpracować z innymi. Diabeł pokazuje Twój silny charakter oraz to, że masz silny wpływ na innych. Wrażenie wywarłeś pozytywne jak najbardziej :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ziomal597 napisał:

1. Czy do 20 kwietnia wrócę do pracy?

 

9 Pucharów - Paź Denarów  - As Denarów

 

Raczej nie. 9 Pucharów lekkomyślności i zatracenia się w uczuciach zabawy, Paź denarów nieodpowiednia wiadomość...

As Denarów to rada, aby poprawić coś co przyniesie oczekiwany skutek , w postaci dobrze wykonanego zadania...

 

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

2. Jakie wrażenie wywarłem na szefie?

Czy podoba mu się mój styl prowadzenia projektu?

 

Rycerz Buław - 2 Pucharów  - Diabeł 

Rycerz Buław - 2 Pucharów → bezkompromisowość i uleganie własnym resentymentom , Diabeł - splątanie, porażka projektu, zakotwiczenie

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Ziomal597 napisał:

1. Czy do 20 kwietnia wrócę do pracy?

 

9 Pucharów - Paź Denarów  - As Denarów

 

Jest as denarów, więc uważam, że szanse są, ale na taką pracę dorywcza. Strikte powrót to uważam, że też nie. 

 

21 godzin temu, Ziomal597 napisał:

 

2. Jakie wrażenie wywarłem na szefie?

Czy podoba mu się mój styl prowadzenia projektu?

 

Rycerz Buław - 2 Pucharów  - Diabeł 

 

Myślę, że uważa Cię za osobę energiczną pełna pomysłów, ale ten szef to chyba lubi ograniczać osoby z pomysłami i otwartymi na nowości czy zmiany. Nie wiem czy trafiłam, ale ten diabeł tak ogranicza mi tu trochę twoje możliwości. 

 

 



 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2020 o 19:51, Ziomal597 napisał:

1. Czy do 20 kwietnia wrócę do pracy?

 

9 Pucharów - Paź Denarów  - As Denarów

9 pucharów to tak, jest kartą własnej przyjemności, komfortu psychicznego, mimo tego i Paż i As Monet sugerują, że możliwość powrotu do pracy będzie (bo monety) - może na powiadomią was, ze na własne życzenie możecie, ale też możecie zostać w domu :mysli:

W dniu 6.04.2020 o 19:51, Ziomal597 napisał:

2. Jakie wrażenie wywarłem na szefie?

Czy podoba mu się mój styl prowadzenia projektu?

 

Rycerz Buław - 2 Pucharów  - Diabeł 

Zrobiłeś wrażenie osoby śmiałej, energicznej, impulsywnej, podchodzącej do takich spraw z pasja (Rycerz Buław), projekt mu się na pewno spodobał (2 kielichów), z Diabłem myślę, ze może przytrzymać go u siebie, udać, że to jego projekt, lub po prostu wstrzymać się z jego realizacją dla jakichś swoich korzyści;

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2020 o 19:51, Ziomal597 napisał:

. Czy do 20 kwietnia wrócę do pracy?

 

9 Pucharów - Paź Denarów  - As Denarów

to zależy jaki jest Twój stosunek do tego powrotu

jeśli pokrywa się z 9 pucharów, to dalsze karty mówią o tym, że dostaniesz taką możliwość (nie obowiązek) i być może wrócisz do obowiązków

 

jeśli zaś pozostanie w domu to właśnie to, co sprawi Ci największą przyjemność - to zostaniesz jeszcze w domu, nawet jeśli pojawi się możliwość powrotu do pracy

 

W dniu 6.04.2020 o 19:51, Ziomal597 napisał:

Jakie wrażenie wywarłem na szefie?

Czy podoba mu się mój styl prowadzenia projektu?

 

Rycerz Buław - 2 Pucharów  - Diabeł 

widać, że masz dużo energii i łatwo się nie poddajesz, Rycerz kijów to energia młodej osoby - niekoniecznie z doświadczeniem ale za to z entuzjazmem, Twoje działania przysparzają firmie klientów/ dają dobre efekty

myślę, że Diabeł wskazuje na to, że szef nie do końca się zgadza z Twoim stylem pracy/metodami ale z drugiej strony jest zadowolony z efektów 

Diabeł to często coś za coś - zysk zawsze związany z jakąś stratą albo moralnym/etycznym/itp. dylematem - jak cyrograf :wink:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.04.2020 o 19:51, Ziomal597 napisał:

Czy do 20 kwietnia wrócę do pracy?

 

9 Pucharów - Paź Denarów  - As Denarów

 

Raczej nie. 9 Pucharów to karta lenistwa.

As Denarów to rada, aby zostać w domu ,  bo to szansa na utrzymanie zdrowia, pod warunkiem pozostania właśnie w domu. 

Dziś 20 kwietnia,  a więc WERYFIKUJEMY..

 

Nie wróciłem! 9 Pucharów mówiąca o próżnowaniu w domu świetnie się sprawdziła, ale jaki w tym momencie płynie przekaz z Pazia Denarów czy Asa Denarów...?

Nawet nie ma póki co szans na powrót do pracy , a o trybie zdalnym nie ma mowy... hmm

Wiadomo, że 9 Pucharów się sprawdziła i  to w punkt. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Ziomal597 napisał:

Dziś 20 kwietnia,  a więc WERYFIKUJEMY..

 

Nie wróciłem! 9 Pucharów mówiąca o próżnowaniu w domu świetnie się sprawdziła, ale jaki w tym momencie płynie przekaz z Pazia Denarów czy Asa Denarów...?

Nawet nie ma póki co szans na powrót do pracy , a o trybie zdalnym nie ma mowy... hmm

Wiadomo, że 9 Pucharów się sprawdziła i  to w punkt. 

A nie dostałeś jakieś nie planowanej gotówki? Nie wpadło Ci nic?

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Mala_83 napisał:

A nie uczysz się czegoś nowego? Nowe zainteresowania?

U mnie od dwóch,  trzech miesięcy nie zachodzą żadne zmiany...

Może być też tak, że Paź Den podtrzymał ten bezruch. Paź Denarów to karta studenta i małych możliwości. Pewnie chodziło o to, że w dobie obecnych  ograniczeń moja obecność nie jest tam potrzebna, dlatego ten Paź może sprowadzać się do braku zapotrzebowania i niezbyt wysokiej pozycji..

A As Denarów... hmm może szansa na zachowanir zdrowia, poprzez nienarażanie się na zarażenie itd.

Fakt faktem się sprawdziło, a to, że nie zawsze da się rozkład wyjaśnić nawet po czasie, to kwestia drugoplanowa... ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...