Skocz do zawartości

Druga połowa kwietnia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo postawiłam karty na 2 połowę kwietnia. Obecnie pracuję zdalnie, w pracy raczej nie będzie zwolnień itp. Jestem singielką i obecnie mi dobrze tak jak jest :)

 

Aura
gwiazda + sprawiedliwość + eremita
Tutaj zdecydowanie widać samotność, ale gwiazda to poztywną energia, nadzieja na lepsze jutro ale w sprawiedliwości też takie podejście na zimno. Będzie mi chyba dobrze samej i może ta sprawiedliwość to odcięcie się od tego co był złe.

 

Praca
7 mieczy + słońce + as buław
Tutaj w 7 mieczy widać pracę w samotności, ale słońce i as buław pokazują, że nie będzie mi to przeszkadzać i będę miała pozytywną energię i zapał do pracy.

 

Uczucia
4 denary + 7 mieczy + 4 buławy
Tutaj nie widać zmian co mówią 4 denary, ktoś może mnie próbować oszukać. Widać pozytywny czas w 4 ścianach :) Nikt się tutaj raczej nie pojawi :)

 

Najważniejsze wydarzenie
4 buławy + as pucharów + 7 denarów
Tutaj jakby jakieś miłe wydarzenie, jakaś nowa znajomosć która będzie się wolno rozwijać. Chyba, że to czas spędzony z rodziną. W asie pucharów to raczej jakieś miłe wydarzenie

 

Rada
2 buławy + 3 puchary + królowa pucharów
Karty mówią, żebym dokonała wyboru i wyszła do ludzi, cieszyła się tym co mam i zatroszczyła się o innych. (nie wiem jak to do końca ugryźć)

 

Znajomość z X (to Pan z przeszłości z którym obecnie nie mam kontaktu ale wiem że z kina się spotyka lub spotykał, kiedyś łączyło nas coś więcej a obecnie się nie odzywamy i nie mamy kontaktu) 
6 denarów + królowa pucharów + 9 pucharów
Tutaj też królowa pucharów jak w radzie od kart. I nie wiem czy karty pokazują tutaj w królowej pucharów kobietę z którą X się spotyka, że jest w związku, w który jest ok ale nie do końca. Czy bardziej, że będzie wzajemne wsparcie, jakaś pomoc X z czego będę zadowolona. Nie wiem jak na to spojrzeć :)

 

Ogólnie nie takie złe karty jak na czas jaki mamy. Widać, że pomimo siedzenia w domu nastrój będzie dobry i pozytywna energia :) A Wy co myślicie? Może ktoś doda swoją interpretację :)

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
gwiazda + sprawiedliwość + eremita
 

 

Praca
7 mieczy + słońce + as buław
 

Aura; 

Będziesz marzyła o powrocie do normalności  - typowo - Sprawiedliwość to karta wyjaśnienia sytuacji , a więc w tym wypadku  - zakończenia epidemii.

Pustelnik to samotność.. ale też głębokie przemyślenia. Aura melancholijna.

 

W pracy dość ładnie będzie się układało. 7 Mieczy to spryt, przebiegłość, sytuacja, na której skorzystasz.. 

Dalej słońce to potwierdza.

As Buław to początek nowego projektu, nowe wyzwania, pomysły itd.

 

 

 

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
4 denary + 7 mieczy + 4 buławy
 

 

Najważniejsze wydarzenie
4 buławy + as pucharów + 7 denarów

W uczuciach stagnacja ale raczej Ci tak dobrze , bo 4 Denarów to sytuacja, którą ma się pod kontrolą. Może pojawić się okazja do kontaktu ( zdalnego), ale to Ty będziesz tym sterowała, to od Ciebie będzie zależało, kiedy, z kim i o czym będziesz rozmawiała.

 

Najważniejsze wydarzenia;

 

Czas spędzony w domu i rozmyślanie, snucie marzeń. Nic konkretnego..

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Znajomość z X
6 denarów + królowa pucharów + 9 pucharów

Wydaję mi się,  że relacja dalej się będzie toczyła,  natomiast bez jakiś fajerwerków.

Ktoś z Was będzie bardziej zabiegać, przy czym druga strona będzie pasywna. Tyczy się to raczej Ciebie ,bo Królowa Pucharów tylko marzy i się przygląda, nic więcej...

Dlatego finalnie ta relacja będzie taka jałowa. 9 Pucharów to karta lenistwa,  spoczęcia na laurach. Każdy będzie się na siebie oglądał i ostatecznie ta relacja będzie taka mocno poluzowana, choć jakiś tam kontakt będzie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

Aura
gwiazda + sprawiedliwość + eremita

Zgadzam sie z Ziomalem, że marzysz (Gwiazda) o powrocie do normalności, równowagi między domem, a pracą (Sprawiedliwość), ale niestety jeszcze potrwa ta kwarantanna/isolacja

W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

Praca
7 mieczy + słońce + as buław

Możliwe, że jakieś ukrywane dotąd informacje (7 mieczy), co do jakiegoś nowego projektu (As Buław), będą wam w końcu ujawnione (Słońce);

W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
4 denary + 7 mieczy + 4 buławy

Głownie będzie czas spędzony w domu, w czterech ścianach (4 denary), dość niezle i relaksowo spędzony (4 buławy), w 7 mieczach podejrzewam, że możesz pisać z kimś w internecie, może coś w nawiązaniu do siebie na ściemniać, lub mieć dziwne zamiary, może być między wami coś w postaci nieoficjonalnego związku przez internet, chemia. zakochanie (4 buław);

W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
4 buławy + as pucharów + 7 denarów

Może się zakochasz się (na przykład w tej wyżej wspomnianej osobie) - As kielichów, 4 buław czasami też wskazuje na gorące zakochanie, nieformalny związek, a tu się ta karta powtarza, ale i tak będzie trzeba poczekać (7 monet), aż się zobaczycie;

W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

Rada
2 buławy + 3 puchary + królowa pucharów

Żeby poczekałaś, rozejrzałaś się jeszcze (2 buław), zważyła wszystkie za i przeciw przed umówieniem się na randkę (3 puchary), a nie widzieć sytuacje przez emocje (Królowa Kielichów)

W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

Znajomość z X (to Pan z przeszłości z którym obecnie nie mam kontaktu ale wiem że z kina się spotyka lub spotykał, kiedyś łączyło nas coś więcej a obecnie się nie odzywamy i nie mamy kontaktu) 
6 denarów + królowa pucharów + 9 pucharów

Relacje koleżeńskie, nie koniecznie równe (6 monet), bo na wygodnych (9 kielichów) dla Ciebie (Królowa Pucharów) warunkach :)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
gwiazda + sprawiedliwość + eremita
 

Doskwierała mi samotność i bardzo już chciałam powrotu do normalności, ale niestety nie było to realne.

W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

Praca
7 mieczy + słońce + as buław
 

Pojawił się nowy projekt, który jakoś wcześniej był zapomniany a teraz odżył. Jest to nauka nowych rzeczy dla mnie i poro pracy, bo ma być zrealizowany do końca czerwca

W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
4 denary + 7 mieczy + 4 buławy
 

Tutaj pojawił się Pan, który zakończył znajomość i obiecał złote góry a później zniknął bez słowa :) Niestety było też zamknięcie w 4 ścianach i trochę w swoim świecie :)

W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
4 buławy + as pucharów + 7 denarów
 

Było trochę kontaktów przez internet, ale to osoby z przeszłości nic nowego nie wnoszące w moje życie. Nie pojawił nikt gdzie by było też jakieś uczucie. Tutaj stagnacja i oczekiwanie aż sytuacja się zmieni

W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

 

Rada
2 buławy + 3 puchary + królowa pucharów
 

Może karty chciały mi powiedzieć, abym wpuściła w swoje życie inne osoby i zadbała o kontakty towarzyskie. Nie do końca wiem co karty tutaj miały na myśli :)

W dniu 8.04.2020 o 16:26, Mala_83 napisał:

 

Znajomość z X (to Pan z przeszłości z którym obecnie nie mam kontaktu ale wiem że z kina się spotyka lub spotykał, kiedyś łączyło nas coś więcej a obecnie się nie odzywamy i nie mamy kontaktu) 
6 denarów + królowa pucharów + 9 pucharów

Tutaj nie było żadnego kontaktu z Panem

 

Dziękuję bardzo wszystkim za interpretacje i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...