Skocz do zawartości

Autorski i na niego i na mnie


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny pomocy bo ja sobie nie ukiem czytać. Relacja zakończona w lutym i naprawdę nie chce mieć z nim wiek wspólnego ale czasami myślę czy w ogóle się odezwie. Najchętniej bym mu mocno pocisnęła ale raczej już nie będę mogła zresztą nie chce. 

 

On co ma w glowie 8 bulaw

Albo kosmate mysli albo się zamukej swoimi sprawami czy kontaktami z innymi przez neta bo koronawirus. 

Co ma w sercu 2 bulawy

Wahanie albo jakaś babę jeszcze

 

Co go obecnie zajmuje as kielichow 

Chyba jakaś dziunia i niech się goni.. :/

 

Jakie kroki povzyniw relacji że mna

Mi się wydaje że on się odezwie jeszcze ale ogólnie to będzie zadyma i będzie chciał się wybielić i uniżyć. 

 

As denarów 5 bulaw książę kielchow 

 

 

Ja nie mam wglowie diabel

WKU.. na jestem uważam, że zachował się jak palant u ze mnie nie szanuje i nie szanował i ogólnie bardzo dużo złości. 

 

Co w sercu 7 denarów 

Czekam i myślę czy jasnije Pan o czegokolwiek się poczuwa

 

co mnie zajmuje obecnie sąd 

Najchętniej bym go rozliczyła za to co zrobił stąd chęć do powrotu na pięć sekund żeby pocisnąć.. 

 

Co ja zrobię wobec tego niego? Rycerz Mieczy, 8 mieczy 7 bulaw

Nic nie zrobię, odczułalam smutek i brak w tej relacji i znowu bym chciała mu w księciu mieczy pocisnac wzbraniam się przed tym w 7.taka walka że soba

 

Wynik tej sytuacji w relacji:

 

Rydwan, że dwa kielichy, 7 pucharów, a dołożyłam krol mieczy kochankowie, królowa mieczy. 

 

Ja tam się będę odcinać, ale nie wiem czy to nie jest rozjazd relacji czy coś tu jeszcze sie zadzieje..podobno czasem rydwan mówi o doda daniu ja o rozjeździe relacji.. Czytam 

 

 

A może ktoś chętny będzie i postaw mi sam karty czy on się odezwie boję się. Ze moje emocje tu wyszły ale. Raczej mina strona się zgadza to chyba jego też.. 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 8.04.2020 o 16:51, Sheina napisał:

On co ma w glowie 8 bulaw

 

Co ma w sercu 2 bulawy

 

Co go obecnie zajmuje as kielichow 

 

 

Jakie kroki povzyniw relacji że mna

Mi się wydaje że on się odezwie jeszcze ale ogólnie to będzie zadyma i będzie chciał się wybielić i uniżyć. 

 

As denarów 5 bulaw książę kielchow 

 

 

Ja nie mam wglowie

diabel

 

 

Co w sercu 7 denarów 

 

 

co mnie zajmuje obecnie sąd 

 

 

Co ja zrobię wobec tego niego? Rycerz Mieczy, 8 mieczy 7 bulaw

 

 

Wynik tej sytuacji w relacji:

 

Rydwan, że dwa kielichy, 7 pucharów, a dołożyłam krol mieczy kochankowie, królowa mieczy. 

On ma gonitwę myśli, bo 8 Buław to karta o niezwykłej dynamice. On sam do końca nie wie, co o tym myśleć. Zwłaszcza, że w sercu ma 2 Buław,  a to wciąż brak decyzji, wahanie, taktyczne obserwowanie.

Uczuć tu nie ma. Ono owszem  jest,  ale skierowane do kogoś innego. As Pucharów na pozycji co go zajmuje i to właśnie nowe uczucie do innej osoby.

 

Jakie kroki poczyni? 

Myślę, że wobec Cb żadnych kroków nie zrobi. 5 Buław to rywalka, której się oddał - "zainwestował" w uczucie do niej, a pomiędzy Wami już nic nie będzie. Paź Pucharów to bardziej takie snucie marzeń i wizji niż jakiś konkretny ruch.

 

Ciebie nie opisuję,  bo Ty wiesz najlepiej co czujesz, co myślisz.. ;)

 

Co wobec niego zrobisz ?

Jesteś na niego bardzo wściekła i chciałbyś mu wykrzyczeć, co o nim myślisz ale tego nie zrobisz.

8 Mieczy to blokada, lęk.. Ty możesz nawet nie być zdolna do tego, aby z nim się pokłócić, co by też sugerowała 7 Denarów w sercu  - czyli czekanie, czajenie się oraz Diabeł w głowie  - tkwienie przy nim.

Ostatecznie będziesz tą złość w sobie dusić, o czym mówi 7 Buław.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ziomal597 napisał:

On ma gonitwę myśli, bo 8 Buław to karta o niezwykłej dynamice. On sam do końca nie wie, co o tym myśleć. Zwłaszcza, że w sercu ma 2 Buław,  a to wciąż brak decyzji, wahanie, taktyczne obserwowanie.

Uczuć tu nie ma. Ono owszem  jest,  ale skierowane do kogoś innego. As Pucharów na pozycji co go zajmuje i to właśnie nowe uczucie do innej osoby.

 

Jakie kroki poczyni? 

Myślę, że wobec Cb żadnych kroków nie zrobi. 5 Buław to rywalka, której się oddał - "zainwestował" w uczucie do niej, a pomiędzy Wami już nic nie będzie. Paź Pucharów to bardziej takie snucie marzeń i wizji niż jakiś konkretny ruch.

 

Ciebie nie opisuję,  bo Ty wiesz najlepiej co czujesz, co myślisz.. ;)

 

Co wobec niego zrobisz ?

Jesteś na niego bardzo wściekła i chciałbyś mu wykrzyczeć, co o nim myślisz ale tego nie zrobisz.

8 Mieczy to blokada, lęk.. Ty możesz nawet nie być zdolna do tego, aby z nim się pokłócić, co by też sugerowała 7 Denarów w sercu  - czyli czekanie, czajenie się oraz Diabeł w głowie  - tkwienie przy nim.

Ostatecznie będziesz tą złość w sobie dusić, o czym mówi 7 Buław.

 

otoz to. gosc ma ze soba spore problemy takze moge sie wsciekac, ale z drugiej to mu nawet wspolczuje. jedyne co by mogl jeszcze dostac z mojej strony to z liscia :) czego nikomu jeszcze zadnemu nie zafundowałam,ale tez zadne facet nie traktowalmnie  w taki sposob raz,ze pozbawiony szacunku,dwa, że emocjonalny rollercoster jakiego nikt mi na szczescie wiecej niz on- nie podarował. taka toksyka,ze nikomu nie zycze .. i tylko si eprzekoanlam,ze dobrze zrobilam po rozmowach z jego mama i przyjaciolka...jesli stworzy z kimkolwiek to gratuluje. dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2020 o 16:51, Sheina napisał:

Wynik tej sytuacji w relacji:

 

Rydwan, że dwa kielichy, 7 pucharów, a dołożyłam krol mieczy kochankowie, królowa mieczy

Kontynuuję, gdyż piszę na telefonie i przekroczyłem smartfonową objętość w powyższym polu...

 

Wynik:

 

Może jednak nadarzyć się okazja do pojednania, o czym mówi 2 Pucharów.

Wydaję mi się,  że to nie będzie jednak szansą na powrót,  gdyż Rydwan to sytuacja przelotna, jakieś krótkie spotkanie i nic więcej. To też karta tzw niezobowiązujących relacji,  układów. 

Finalnie on się odetnie. Niestety, z tej mąki chleba już nie będzie.

 

Pozdrawiam ciepło  :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ziomal597 napisał:

Kontynuuję, gdyż piszę na telefonie i przekroczyłem smartfonową objętość w powyższym polu...

 

Wynik:

 

Może jednak nadarzyć się okazja do pojednania, o czym mówi 2 Pucharów.

Wydaję mi się,  że to nie będzie jednak szansą na powrót,  gdyż Rydwan to sytuacja przelotna, jakieś krótkie spotkanie i nic więcej. To też karta tzw niezobowiązujących relacji,  układów. 

Finalnie on się odetnie. Niestety, z tej mąki chleba już nie będzie.

 

Pozdrawiam ciepło  :)

dzieki, zreszta ja bym si eodciela na co fajnie ta krolowa wskazuje. A dajcie spokoj z takim gosciem..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sheina napisał:

dzieki, zreszta ja bym si eodciela na co fajnie ta krolowa wskazuje. A dajcie spokoj z takim gosciem..

Z czasem sobie kogoś właściwego znajdziesz  ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ziomal597 napisał:

Z czasem sobie kogoś właściwego znajdziesz  ;)

szczerze mowiac juz chyba w to nie wierzę, ale - nie dziekuję..,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Napisano (edytowane)

Sheina taka mala uwaga techniczna... pisz proszę bardziej przejrzyście te posty, łatwiej się je wtedy czyta i znacznie łatwiej interpretuje. Literówki zdarzają się każdemu, ale Ty to piszesz mega chaotycznie i ciężko się skupić, trzeba wysilać wzrok, żeby się przez to przegryźć. 

 

8 bulaw u niego w głowie to chęć komunikacji, nie ma tu kosmatych myśli. On po prostu chciałby mieć kontakt, ale 8 bulaw to bardziej virtual niż real. 

2 buław w sercu pokazuje, że on mniej czuje a bardziej działa. Nie ma tu uczuć  2 buław to z jednej strony bierność, pasywność a z drugiej to jest taka chęć działania razem, ale bez uczuć. 

 

Jakie kroki poczyni w relacji z Toba? Które karty się do tego odnosza? - to jest to o czym pisałem powyżej.... chaos, chaos wszędzie chaos...

 

Diabeł u Ciebie NIE w głowie ? To gdzie w takim razie?

Jeśli ten diabeł miał być w głowie to jesteś po prostu zafiksowana na jego punkcie. Uczuc nie masz żadnych do niego bo 7 denarow to karta czekania na korzyści a nie żadne uczucia. W tej karcie Ty byś najchętniej nic nie robiła a chciała żeby to on na czubku palca stawał. 

 

Sąd na pytanie co Cie zajmuje - w jakim sensie Cie zajmuje ? Chodzi o to czym się zamartwiasz, czy o coś innego ? Sąd może faktycznie być chęcią ukarania kogoś. 

 

Co zrobisz wobec niego? Awanturę i to bardzo chamska, bo rycerz mieczy nie liczy się z niczym. 8 mieczy to tez jest osaczenie kogoś co dobrze współgra z tym diabłem w (nie)głowie. 

 

 

Wynik tej sytuacji w relacji. O co tu chodzi? O to dokad zmierza ta relacja? Co z niej wyniknie? Czy jak ta sytuacja wpłynie na relacje? No pokręcone to pytanie, nie wiem jak to zinterpretować.

Edytowane przez Arbogast
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
W dniu 8.04.2020 o 16:51, Sheina napisał:

On co ma w glowie 8 bulaw

On może zastanawiać się czy do Ciebie się nie odezwać, może aktywnie zbierać informacje, szpiegować (szczególnie, że dalej pojawia się 2 buław, też możliwy jest natłok myśli;

W dniu 8.04.2020 o 16:51, Sheina napisał:

Co ma w sercu 2 bulawy

Dystans, raczej brak uczuć - spokojna obserwacja, badanie gruntu, czekanie na odpowiedni moment, żeby... się odezwać (8 buław)

W dniu 8.04.2020 o 16:51, Sheina napisał:

Co go obecnie zajmuje as kielichow 

Nowa relacja, tu wszytko jest oczywiste;

W dniu 8.04.2020 o 16:51, Sheina napisał:

Jakie kroki povzyniw relacji że mna

Mi się wydaje że on się odezwie jeszcze ale ogólnie to będzie zadyma i będzie chciał się wybielić i uniżyć. 

 

As denarów 5 bulaw książę kielchow 

W Asie denarów może spróbować się odezwać, jakoś powalczyć o Twoją uwagę - ale bardziej na zasadzie flirtu (Rycerz Kielichów), z sumy 6=Kochankowie, no dalej nie rozwinie się przez inną kobietę.

 

W dniu 8.04.2020 o 16:51, Sheina napisał:

Ja nie mam wglowie diabel

Masz obsesje, powracające myśli, od których nie potrafisz się uwolnić. Może obsesje na jego punkcie, pewnie też szykujesz zemstę, szczególnie, że dalej znajduję się 7 monet - wyczekiwanie.

W dniu 8.04.2020 o 16:51, Sheina napisał:

Co w sercu 7 denarów 

Jesteś ostrożna, czekasz na wyniki tego co zaszło. Uczuć nie widać, tylko właśnie obsesje.

W dniu 8.04.2020 o 16:51, Sheina napisał:

 

co mnie zajmuje obecnie sąd 

Oczyszczenie od negatywa, próba naprawienia (odrodzenia z martwych) swojego życia - tak to widzę :)

W dniu 8.04.2020 o 16:51, Sheina napisał:

 

Co ja zrobię wobec tego niego? Rycerz Mieczy, 8 mieczy 7 bulaw

Nic - ale jak się odezwie, to jego zjedziesz - dość agresywnie (Rycerz Mieczy), i się zamkniesz na niego, zlękniona (8 mieczy), będziesz jemu się opierać (7 buław)

W dniu 8.04.2020 o 16:51, Sheina napisał:

Wynik tej sytuacji w relacji:

 

Rydwan, że dwa kielichy, 7 pucharów, a dołożyłam krol mieczy kochankowie, królowa mieczy. 

No w Rydwanie znowu widzę jego inicjatywę (co by się zgadzało z resztą kart), może będzie okazja pogodzić się i zacząć od nowa (2 kielichy)... Ale iluzoryczna (7 kielichów). Wstaniecie razem przed wyborem o kontynuacji (Kochankowie), ale raczej każdy pójdzie swoją drogą: i Król i Królowa Mieczy się dystansują, oceniają sytuacje racjonalnie, chłodno...

 

Jak już było powiedziane wyżej: znajdziesz lepszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Willow napisał:

On może zastanawiać się czy do Ciebie się nie odezwać, może aktywnie zbierać informacje, szpiegować (szczególnie, że dalej pojawia się 2 buław, też możliwy jest natłok myśli;

Dystans, raczej brak uczuć - spokojna obserwacja, badanie gruntu, czekanie na odpowiedni moment, żeby... się odezwać (8 buław)

Nowa relacja, tu wszytko jest oczywiste;

W Asie denarów może spróbować się odezwać, jakoś powalczyć o Twoją uwagę - ale bardziej na zasadzie flirtu (Rycerz Kielichów), z sumy 6=Kochankowie, no dalej nie rozwinie się przez inną kobietę.

 

Masz obsesje, powracające myśli, od których nie potrafisz się uwolnić. Może obsesje na jego punkcie, pewnie też szykujesz zemstę, szczególnie, że dalej znajduję się 7 monet - wyczekiwanie.

Jesteś ostrożna, czekasz na wyniki tego co zaszło. Uczuć nie widać, tylko właśnie obsesje.

Oczyszczenie od negatywa, próba naprawienia (odrodzenia z martwych) swojego życia - tak to widzę :)

Nic - ale jak się odezwie, to jego zjedziesz - dość agresywnie (Rycerz Mieczy), i się zamkniesz na niego, zlękniona (8 mieczy), będziesz jemu się opierać (7 buław)

No w Rydwanie znowu widzę jego inicjatywę (co by się zgadzało z resztą kart), może będzie okazja pogodzić się i zacząć od nowa (2 kielichy)... Ale iluzoryczna (7 kielichów). Wstaniecie razem przed wyborem o kontynuacji (Kochankowie), ale raczej każdy pójdzie swoją drogą: i Król i Królowa Mieczy się dystansują, oceniają sytuacje racjonalnie, chłodno...

 

Jak już było powiedziane wyżej: znajdziesz lepszego ;)

dziekuje bardzo. On byl tak toksyczny,ze nie ma mowy i wiem tez ze nic by nie zmienil, a skoro nei odezwal sie od lutego to juz sie nie odezwie. wiem,ze ma inna babe i jest w zwiakzu i niech spada jak najdalej./ Gosc ma powazne problemy ze soba i matka teresa we mnie sie juz skonczyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 8.04.2020 o 16:51, Raisa_ napisał:

Dziewczyny pomocy bo ja sobie nie ukiem czytać. Relacja zakończona w lutym i naprawdę nie chce mieć z nim wiek wspólnego ale czasami myślę czy w ogóle się odezwie. Najchętniej bym mu mocno pocisnęła ale raczej już nie będę mogła zresztą nie chce. 

 

On co ma w glowie 8 bulaw

Albo kosmate mysli albo się zamukej swoimi sprawami czy kontaktami z innymi przez neta bo koronawirus. 

Co ma w sercu 2 bulawy

Wahanie albo jakaś babę jeszcze

 

Co go obecnie zajmuje as kielichow 

Chyba jakaś dziunia i niech się goni.. :/

 

Jakie kroki povzyniw relacji że mna

Mi się wydaje że on się odezwie jeszcze ale ogólnie to będzie zadyma i będzie chciał się wybielić i uniżyć. 

 

As denarów 5 bulaw książę kielchow 

 

 

Ja nie mam wglowie diabel

WKU.. na jestem uważam, że zachował się jak palant u ze mnie nie szanuje i nie szanował i ogólnie bardzo dużo złości. 

 

Co w sercu 7 denarów 

Czekam i myślę czy jasnije Pan o czegokolwiek się poczuwa

 

co mnie zajmuje obecnie sąd 

Najchętniej bym go rozliczyła za to co zrobił stąd chęć do powrotu na pięć sekund żeby pocisnąć.. 

 

Co ja zrobię wobec tego niego? Rycerz Mieczy, 8 mieczy 7 bulaw

Nic nie zrobię, odczułalam smutek i brak w tej relacji i znowu bym chciała mu w księciu mieczy pocisnac wzbraniam się przed tym w 7.taka walka że soba

 

Wynik tej sytuacji w relacji:

 

Rydwan, że dwa kielichy, 7 pucharów, a dołożyłam krol mieczy kochankowie, królowa mieczy. 

 

Ja tam się będę odcinać, ale nie wiem czy to nie jest rozjazd relacji czy coś tu jeszcze sie zadzieje..podobno czasem rydwan mówi o doda daniu ja o rozjeździe relacji.. Czytam 

 

 

A może ktoś chętny będzie i postaw mi sam karty czy on się odezwie boję się. Ze moje emocje tu wyszły ale. Raczej mina strona się zgadza to chyba jego też.. 

W asie wyszlo ze on sie odezwal.. Wysylajac mi link muzyczny o tesknocie.. Zero" przepraszam zignorował am.. 

Edytowane przez Raisa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...