Skocz do zawartości

Czy wejdę w stały związek do końca 2020r.?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wejdę w stały związek do końca roku 2020 r? 

 

Kapłanka. Świat, sąd ostateczny dołożyłam księżyc, 6 kielichow piec, bulaw, Rycerz kielichow

 

 

Mi się wydaje, że wejdę z kimś zupełnie nowym poznanym może przez internet, i ale to będzie fajny cieply zwiazek(sąd) , ale może wracać też ktos z przeszłości.. (księżyc.. Itd) 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Nie.

Kapłanka jest sama.

Świat to mnóstwo ludzi wokół Ciebie, ale nie związek.

Sąd ostateczny - przy poprzednich kartach to mówi, że to jest ostateczne, nie ma związku w tym roku.

karty dołożone: ksiezyc + reszta -> łudzisz się...

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Mi często Kapłanka w tak małych rozkładach (3 karty, bo reszta dołożona) pokazuje często, że albo masz czegoś nie wiedzieć albo, że to pytanie do kart już padało w ostatnim czasie.

Kart stałego związku tu nie ma. Bardziej skusiłabym się o interpretację taką, że wracasz jeszcze do przeszłości (sąd, Księżyc w parze z 6 kielichów).

 

Ps. w ramach ciekawostki: kiedyś gdzieś przeczytałam, że Cesarzowa to żona a Kapłanka to kochanka :wink:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mesi napisał:

Mi często Kapłanka w tak małych rozkładach (3 karty, bo reszta dołożona) pokazuje często, że albo masz czegoś nie wiedzieć albo, że to pytanie do kart już padało w ostatnim czasie.

Kart stałego związku tu nie ma. Bardziej skusiłabym się o interpretację taką, że wracasz jeszcze do przeszłości (sąd, Księżyc w parze z 6 kielichów).

 

Ps. w ramach ciekawostki: kiedyś gdzieś przeczytałam, że Cesarzowa to żona a Kapłanka to kochanka :wink:

Też tak pomyślałam, albo przyjaciółka.. Fno na pewno kochanka nie będę. Niech się gonią patafianu.dzieki haha

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Arbogast napisał:

Nie.

Kapłanka jest sama.

Świat to mnóstwo ludzi wokół Ciebie, ale nie związek.

Sąd ostateczny - przy poprzednich kartach to mówi, że to jest ostateczne, nie ma związku w tym roku.

karty dołożone: ksiezyc + reszta -> łudzisz się...

Dzieki arbo może tak być.. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że do końca roku nie, powinnaś wejść w następnym, na koniec starego roku i rozpoczęcie nowego wskazują Sąd i Świat, stary cykl się kończy, oczysciasz się, i rozpoczynasz nowy cykl. Też się zgodzę, że Kapłanka jest sama, raczej skupiona na swoim świecie wewnętrznym, wiedzę, Księżyc to Twoje iluzji, marzenia, może i wspomnienia w kombinacji z 6 kielichów o związku, w którym było sporo namiętności (5 buław) i uczuć, romantyki (Rycerz Kielichów), ale kłóciliście się też często...

W każdym razie obstawiam, że w tym roku w związek nie wejdziesz, wejdziesz, sądząc po kartom w następnym.

Mimo wszystko powodzenia i miłości życzę ;)

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Willow napisał:

Myślę, że do końca roku nie, powinnaś wejść w następnym, na koniec starego roku i rozpoczęcie nowego wskazują Sąd i Świat, stary cykl się kończy, oczysciasz się, i rozpoczynasz nowy cykl. Też się zgodzę, że Kapłanka jest sama, raczej skupiona na swoim świecie wewnętrznym, wiedzę, Księżyc to Twoje iluzji, marzenia, może i wspomnienia w kombinacji z 6 kielichów o związku, w którym było sporo namiętności (5 buław) i uczuć, romantyki (Rycerz Kielichów), ale kłóciliście się też często...

W każdym razie obstawiam, że w tym roku w związek nie wejdziesz, wejdziesz, sądząc po kartom w następnym.

Mimo wszystko powodzenia i miłości życzę ;)

 

Idealnie trafiłaś. Tak był taki dzieciak koło mnie, który tym jk obraził mnie w lutym spowodował, że zupełnie się id tego dcielma bo sobie nie pozwole

 

.i wciąż mi męczy myśli, że straciłam tylko czas.. :/namiętność była i kłótni dużo jakbyśmy kompletnid się nie mogli dogadać.. Jej. Ale. CI SIĘ WYSZŁO. NI SIBUE Samej to nie umiem. Czytac kart. Blokada. 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie, kapłanka i księżyc. Raczej skupisz się na sobie, swojej duszy oraz swoim rozwoju osobistym. Jeżeli coś się trafi, to krótkotrwała relacja i jak to bywa rycerze przychodzą, zaercaja w głowie i tak szybko jak przychodzą tak odchodzą. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, panna.marta napisał:

Moim zdaniem nie, kapłanka i księżyc. Raczej skupisz się na sobie, swojej duszy oraz swoim rozwoju osobistym. Jeżeli coś się trafi, to krótkotrwała relacja i jak to bywa rycerze przychodzą, zaercaja w głowie i tak szybko jak przychodzą tak odchodzą. 

Dokładnie.. Wielkie słowa, ale są kompletnie oderwani od rzeczywistości i dziecinni. Rycerz jak się mocno przekonałam to typ, od którego warto trzymać się z daleka... Chyba, że ktoś lubi przesadę, nierealność.. Z dzieci nienie i brak odpowiedzialności. 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
W dniu 10.04.2020 o 16:24, Raisa_ napisał:

Czy wejdę w stały związek do końca roku 2020 r? 

 

Kapłanka. Świat, sąd ostateczny dołożyłam księżyc, 6 kielichow piec, bulaw, Rycerz kielichow

 

 

Mi się wydaje, że wejdę z kimś zupełnie nowym poznanym może przez internet, i ale to będzie fajny cieply zwiazek(sąd) , ale może wracać też ktos z przeszłości.. (księżyc.. Itd) 

W związek nie weszlam i juz nie wejde w tym roku. Tylko czaszm jakies mile slowa od innych oob padaja. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...