Skocz do zawartości

Praca/uczucia kwartalami


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Uczucia 

 

I _był Rycerz bulaw- Nieodpowiedzialny dzieciak, że romans zmienny, impulsywny i niedający żadnej stabilności a tylko toksyczny typ tu bul

II - 10 mieczy obecnie deprecha, doleczenie po tym chorym "czymś" "

III giermek kielichow jakieś spotkania, randki raczej nic zobowiązującego ake z dobra energia(nie mam dzieci) 

IV cesarzowa mogę mieć wielbicieli, ale czy ktoś stały nie wiem.. Powinnam czuć się atrakcyjna, widać, że już nie będę myśleć o rycerzyku.. :/

 

Praca mam stała pracę ale chcę zmienić... I lipa z tego wychodzi wciąż... 

 

II wieża - dużo zmian, przeczekiwania przez pandemie, deprecha bo nie idzie zmiana tej pracy... :(( imam już mniejszą część etatu niż mialam

 

III 10 denarów i tu nie wiem, albo nowa praca, albo kontynuowanie w obecnej to dość stabilne miejsce, tylko kometnie toksyczne, więc może ten okres bedzie w miarę pozytywny tu co wam pokazują 10? Stabilna firma czy nowe lepsze? 

 

IV ..3 denary to współpraca, dużo pracy, pomocy wzajemnej.. 

Edytowane przez Sheina
Blad
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Sheina napisał:

I _był Rycerz bulaw- Nieodpowiedzialny dzieciak, że romans zmienny, impulsywny i niedający żadnej stabilności a tylko toksyczny typ tu bul

II - 10 mieczy obecnie deprecha, doleczenie po tym chorym "czymś" "

III giermek kielichow jakieś spotkania, randki raczej nic zobowiązującego ake z dobra energia(nie mam dzieci) 

IV cesarzowa mogę mieć wielbicieli, ale czy ktoś stały nie wiem.. Powinnam czuć się atrakcyjna, widać, że już nie będę myśleć o rycerzyku.. :/

 

 

I kwartał za nami, więc pomijam  ;)

 

W drugim kwartale 10 Mieczy mówi o braku uczuć. Ich po prostu nie ma, bo człowiek na tej karcie jest zasztyletowany. Może Cię to bardzo wyniszczać, dlatego radziłbym zająć się czymś innym np pracą,  by o tym nie myśleć.

 

Za 3 miesiące,  w kolejnym kwartale  będziesz myślała o uczuciach. Paź Pucharów to nie miłość,  to zauroczenie.

Jeśli kogoś masz,  to będziesz z Panem randkowała, flirtowała. Jeśli natomiast jesteś sama, to karta nie zwiastuje żadnych zmian. Paź Pucharów to tylko pragnienie przeżycia jakiejś przygody miłosnej, romansu i na tym koniec...

 

Pod Koniec 2020 - Cesarzowa,  a więc możesz być adorowana przez Panów lub swojego partnera  ( w zależności od Twojej sytuacji związkowej).

Nie wydaję mi się jednak, żeby tu pod tą kartą krył się jakiś konkretny związek.

Cesarzowa to też bizneswoman, więc to też może być sygnał o Twoim poświęceniu sprawom zawodowym.

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Sheina napisał:

Praca mam stała pracę ale chcę zmienić... I lipa z tego wychodzi wciąż... 

 

II wieża - dużo zmian, przeczekiwania przez pandemie, deprecha bo nie idzie zmiana tej pracy... :(( imam już mniejszą część etatu niż mialam

 

III 10 denarów i tu nie wiem, albo nowa praca, albo kontynuowanie w obecnej to dość stabilne miejsce, tylko kometnie toksyczne, więc może ten okres bedzie w miarę pozytywny tu co wam pokazują 10? Stabilna firma czy nowe lepsze? 

 

IV denary to współpraca, dużo pracy, pomocy wzajemnej.. 

Jeśli chcesz zmienić  to zmienisz.. 

Wieża w bieżącym kwartale właśnie nam o tym mówi.

 

W trzecim kwartale niewykluczone, że będzie już nowa praca bo 10 Denarów to karta dobrobytu, dobrych zarobków i też zadowolenia.

 

I to się utrzyma. 4 Denarów na ostatni kwartał roku mówi nam o stabilizacji, to dla mnie karta ciepłej posadki. Będziesz pracowała tam, gdzie zaczniesz pracować w trzecim kwartale i "głęboko" się tam osadzisz. 

 

Reasumując,  pracę zmienisz jeszcze w tym kwartale bo Wieża to karta zmian,  a dalej masz już dobre karty.

 

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Uczucia:

10 godzin temu, Sheina napisał:

II - 10 mieczy

W tym kwartale powinno być całkowite odcięcie się od poprzednich relacji, z taką kartą raczej nic więcej w kontekście romantycznym działać się nie będzie :/

10 godzin temu, Sheina napisał:

III giermek kielichow

Flirt, jakieś propozycji, komplementy, ale nie więcej. Jako Paż Kielichów też możesz być nieco zapatrzona w siebie, mam Tarot Mityczny nowego wydawnictwa, tam Paż Kielichów to narcyz, także mam  stałe skojarzenie ;)

10 godzin temu, Sheina napisał:

IV cesarzowa

Będziesz dobrze, pięknie wyglądać i będziesz świadoma swojej kobiecej charyzmy :)  Na pewno będziesz przykuwać do siebie męskie spojrzenia, ale to karta kobieca, zaznacza Ciebie samą... I żadnego konkretnego faceta koło Ciebie, mimo tego, że Cesarzowa to też żona i matka - jesteś przygotowana na związek... Ale jeszcze nie teraz.

 

Praca:

11 godzin temu, Sheina napisał:

II wieża

Coś, do czego się przyzwyczaiłaś nagle się zmieni: może chodzić o prace z domu, lub nagłej decyzji o zmianie pracy. W każdym razie okres zmian;

11 godzin temu, Sheina napisał:

III 10 denarów

Stabilna, pieniężna praca w "korpo-rodzinie";

11 godzin temu, Sheina napisał:

IV denary

Będziesz się trzymała swojego stanowiska, miejsca, gdzie pracujesz. Finansowo i zawodowo będzie bardzo stabilnie.

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Sheina napisał:

Ale ciulowo zrobiłam tam są 3 denary na 4 kwartał do pracy. Dzięki za wasze interpretacje. No ja chce zmienić ale nic z tego nie wychodziło.. :/

No to skoro 3 Denarów to też mowa o pracy. To typowo karta pracy.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...