Skocz do zawartości

Policja, wysokopostawiony mezczyzna


clara_aneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie, ze jechalam autem wioskowa droga, byl jakis wypadek, policja, karetka, ja probowalam ich wyminac lub wyprzedzic, uciec od tego, balam sie tej Policji, ale oni tak jakby ciagle byli przede mna, nie moglam od tego uciec. Niby mnie nie scigali, ale ja sie ich balam, chcialam uciec, mialam wrazenie, ze oni chca mnie zatrzymac. Potem sie pojawil, motyw, ze jakis starszy facet z ogromna wladza - we snie przyjal postac mojego szefa - chcial mnie zlapac, i balam sie jego zamiarow.  Potem cos bylo, ze on wszedzie komunikowal, ze moja babcia prosi o modlitwe za mnie. Bylo to dla mnie dziwne, szukalam podstepu i falszu. W koncu ktos podjal decyzje by zablokowac droge, i wiedzialam, ze nie moge jechac dalej, niby w teorii moglam zawrocic, ale nie chcialam. Zatrzymalam, sie obok domu mojej zmarlej babci, i wtedy chcialam sie gdzies schowac (by mnie ten wysoko postawiony facet nie znalazl). Wiedzialam, ze nie moge wejsc do domu mojej babci, bo on tam bedzie. Wiec szlam dalej, przez stajnie, do jakiegos innego domu. Bylam sama w tym domu, balam sie by nikt mnie nie znalazl. Potem pojawil sie jakis mlody koles, gadalam i tanczylam z nim. On cos powiedzial, ze za zlapanie mnie jest nagroda 3mln, ale wiedzialam, ze mnie nie sprzeda.  I nadszedl poranek i czulam sie juz bezpieczna. Po korytarzu w domu gdzie sie schowalam szedl ten facet (przyjmowal postac mojego szefa okolo 60 lat) , ale ja sie go nie balam juz, wiedzialam, ze mi nic nie moze zrobic, i tylko wytlumaczylam czemu sie chowalam i co robilam. I on w tym momencie cos odpowiedzial, ale widzialam, ze juz go wogole nie interesuje. I o dziwo bylo to negatywne uczucie, ze juz nie jestem w centrum uwagii. 

Czy ten sen moze cos oznaczac? Jest odbiciem czegos co sie we mnie dzieje? Czy to po prostu zbieg okolicznosci? 

Byl strasznei stresujacy, w sensie realny. 

 

Z gory dziekuje za kazda odpowiedziec

Pozdrawiam

Ania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...