Skocz do zawartości

Czy uda mi się odejść z pracy w 2020r.?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

2 buławy, 5 bulaw,  siła... dołożone _sprawiedliwość, 6 mieczy, 7 denarów, 3 bulawy

 

 

Okej. Według mnie będę szukała, będę brała udział w rozmowach o czym mówi 5 bulaw, że siła to moja Determinacja w tym temacie i trochę jednak stresu.. Sprawiedliwość może mówi o rozważaniu zmian(6 mieczy) i czekaniu na inne opcje... (3 buławy) 

 

 

Jak czytacie najczęściej 6mieczy?wyskoczyla mi też jako główna karta na maj... Nie wiem. Zupełnie.. Czy to podróże u was czy właśnie odcięcie się i przejście do czegoś innego..? 

Edytowane przez Sheina
Literowka
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Sheina napisał:

2 buławy, 5 bulaw,  siła... dołożone _sprawiedliwość, 6 mieczy, 7 denarów, 3 bulawy

 

 

Okej. Według mnie będę szukała, będę brała udział w rozmowach o czym mówi 5 bulaw, że siła to moja Determinacja w tym temacie i trochę jednak stresu.. Sprawiedliwość może mówi o rozważaniu zmian(6 mieczy) i czekaniu na inne opcje... (3 buławy) 

 

 

Jak czytacie najczęściej 6mieczy?wyskoczyla mi też jako główna karta na maj... Nie wiem. Zupełnie.. Czy to podróże u was czy właśnie odcięcie się i przejście do cze

2 Buław to karta takiego bardzo zachowawczego działania, w zasadzie to bardziej obserwowania niż cokolwiek innego.. Myślę,  że będziesz szukała czegoś nowego, poprzez walkę o lepszą przyszłość i finalnie odniesiesz sukces, o czym mówi karta Moc.

Nastaw się jednak na długą i dość ciężką walkę, bo Moc pokazuje sukces ale po bolesnej batalii. Do tego jest tutaj 5 Buław, która też jest walką.

Suma sumarum, do końca 2020 odejdziesz z pracy.

 

6 Mieczy to karta zmian i to często diametralnych. Pokazuje podróże ale skoro na maj masz tą kartę to raczej to pierwsze pokazała ta karta, czyli wszelkie przełomy 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ziomal597 napisał:

2 Buław to karta takiego bardzo zachowawczego działania, w zasadzie to bardziej obserwowania niż cokolwiek innego.. Myślę,  że będziesz szukała czegoś nowego, poprzez walkę o lepszą przyszłość i finalnie odniesiesz sukces, o czym mówi karta Moc.

Nastaw się jednak na długą i dość ciężką walkę, bo Moc pokazuje sukces ale po bolesnej batalii. Do tego jest tutaj 5 Buław, która też jest walką.

Suma sumarum, do końca 2020 odejdziesz z pracy.

 

6 Mieczy to karta zmian i to często diametralnych. Pokazuje podróże ale skoro na maj masz tą kartę to raczej to pierwsze pokazała ta karta, czyli wszelkie przełomy 

Bardzo bym chciała... Jestem wykończona psychicznie... Ale ta walka trwa już drugi rok bez efektów... I mam mega doła, że dalej nic.. 

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że to napiszę - ale trochę dziwne pytanie: czy uda się odejść - odejść zawsze można, pytanie tylko jakie to będzie miało konsekwencje... w związku z tym - jakie pytanie- taka odpowiedź kart i w tym kierunku interpretuję:

Myślę, że chciałabyś odejść ale tak stoisz w miejscu, wiesz, jak Ci jest w miejscu, w którym jesteś ale póki co - brak takiego zdecydowanego działania (2 Buław). W 5 buław zbuntujesz się przeciwko temu, jak teraz jest i znajdziesz siłę, by podjąć konkretne decyzje i działania (Siła). Tu już widać konkretne działania do zmiany, która nastąpi (6 mieczy - uwaga - Sprawiedliwość jest surowym sędzią - trzeba się postarać, a zostanie to wynagrodzone). Na tą zmianę będzie trzeba jednak troszkę poczekać (wiemy, jaka jest sytuacja na rynku pracy), być może dopracować schemat działania (7 monet, która po zasianiu ziarna czeka na plony). 3 buław znów pokazuje zdecydowane działania i wyruszenie ku nowemu. 

Ogólnie: wszystko w Twoich rękach :) Jak to mówią: "masz tę moc" ;) więc działaj :) 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sheina napisał:

2 buławy, 5 bulaw,  siła... dołożone _sprawiedliwość, 6 mieczy, 7 denarów, 3 bulawy

 

 

Okej. Według mnie będę szukała, będę brała udział w rozmowach o czym mówi 5 bulaw, że siła to moja Determinacja w tym temacie i trochę jednak stresu.. Sprawiedliwość może mówi o rozważaniu zmian(6 mieczy) i czekaniu na inne opcje... (3 buławy) 

 

 

Jak czytacie najczęściej 6mieczy?wyskoczyla mi też jako główna karta na maj... Nie wiem. Zupełnie.. Czy to podróże u was czy właśnie odcięcie się i przejście do czegoś innego..? 

Na obecną chwilę pokazuje się okres mało optymalny. Obserwujesz, zastanawiasz się, czy podjąć próbę zmiany pracy. Powinnaś spróbować, bo dalej masz dobre karty, które świadczą o odejściu - 6 mieczy. Jednak zanim do tego dojdzie, to będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość, ale także być zdeterminowaną i nie poddawać się jeśli będziesz miała wrażenie, że jest w tym momencie zbyt duża konkurencja. 3 buław to dla mnie perspektywa na nowe, pogodzenie się z przeszłością. Życzę powodzenia.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Sheina napisał:

2 buławy, 5 bulaw,  siła... dołożone _sprawiedliwość, 6 mieczy, 7 denarów, 3 bulawy

 

Widać wahania na początku, ale zdecydujesz się zawalczyć, co będzie kosztować się trochę pracy i wysiłku, ale 6 mieczy to zakończenie czegoś odcięcie się od starego i dla mnie tutaj widać zmianę, co też potwierdza 3 buławy nowy start. Moim zdaniem uda Ci się odejść z pracy. 7 denarów może to trochę opóźnić ale ostatecznie odejdziesz do końca 2020.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Sheina napisał:

2 buławy, 5 bulaw,  siła... dołożone _sprawiedliwość, 6 mieczy, 7 denarów, 3 bulawy

Obecnie wahasz się, obserwujesz możliwości, zastanawiasz się przed zrobieniem pierwszego kroku (2 buław), chociaż w Twojej duszy istnieje walka (5 buław), może chęć odejścia właśnie jest spowodowana dużą rywalizacją w zespole (5 buław). Mimo wszytko nabierzesz się wewnętrznych sił i poczucia szanowania samej siebie (Siła) i odejdziesz (6 mieczy), i Siła i 6 mieczy, wskazuje, że osiągniesz tego do końca roku. Druga sprawa, że raczej przez dłuższy czas będziesz czekać (7 monet), zanim zrobisz pierwszy krok w stronę poszukiwań nowej pracy.

Życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...