Skocz do zawartości

Jaki będzie maj?


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem karty na maj

 

 

1. Najważniejsze wydarzenia w maju;

 

2 Buław - 2 Pucharów  - 6 Buław

 

W związku nie jest, miłości nie szukam, więc 2 Pucharów może mówić po prostu o zadowoleniu.. Może powrót do normalności... hmm

 

2. Uczucia

 

5 Buław - Królowa Buław - Koło Fortuny  - Król Denarów 

 

Będę może zabiegał o jakieś niezobowiązujące kontakty ( z nudów) ale w pewnym momencie nagle zmienię swoje postępowanie na skutek zajęcia się sprawami zawodowymi...

 

Ciekawe karty,  a Wy co myślicie?

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Postawiłem karty na maj

 

 

1. Najważniejsze wydarzenia w maju;

 

2 Buław - 2 Pucharów  - 6 Buław

 

W związku nie jest, miłości nie szukam, więc 2 Pucharów może mówić po prostu o zadowoleniu.. Może powrót do normalności... hmm

 

2. Uczucia

 

5 Buław - Królowa Buław - Koło Fortuny  - Król Denarów 

 

Będę może zabiegał o jakieś niezobowiązujące kontakty ( z nudów) ale w pewnym momencie nagle zmienię swoje postępowanie na skutek zajęcia się sprawami zawodowymi...

 

Ciekawe karty,  a Wy co myślicie?

1. Może się tyczyć albo podpisania nowej umowy albo pojawi się ktoś na Twojej drodze, kto doda Ci werwy, ale także połechta męskie ego :D

2.  Tutaj nawet wygląda to ciekawiej. Pokazuje się kobieta o ognistym temperamencie (moze byc z trygonu ognia). Ta relacja jakby była pisana i pojawi się jako niespodzianka od losu. Możliwe, że będziesz musiał trochę powalczyć o jej uwagę, ale może także oznaczać małe przepychanki na początku znajomości. Ta relacja łatwo się nie zacznie.

 

Powodzenia!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Postawiłem karty na maj

 

 

1. Najważniejsze wydarzenia w maju;

 

2 Buław - 2 Pucharów  - 6 Buław

 

W związku nie jest, miłości nie szukam, więc 2 Pucharów może mówić po prostu o zadowoleniu.. Może powrót do normalności... hmm

 

2. Uczucia

 

5 Buław - Królowa Buław - Koło Fortuny  - Król Denarów 

 

Będę może zabiegał o jakieś niezobowiązujące kontakty ( z nudów) ale w pewnym momencie nagle zmienię swoje postępowanie na skutek zajęcia się sprawami zawodowymi...

 

Ciekawe karty,  a Wy co myślicie?

1. Pojawi się szansa na romans, ale to jest coś przez internet) 2bulawy)jakies badoo czy te sprawy :))

 

2.tu mi się trochę kojarzy z tym samym pięć bulaw to. Wiele osób które o siebie mogą walczyć, zabiegac, koło to też i internet i jakaś fajna dziunia nahoryzoncie, ale potem zajmiesz się robota haha. (tylko proszę mi w tych intsrnetach nie ściemniać bo to brzydko) 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Postawiłem karty na maj

 

 

1. Najważniejsze wydarzenia w maju;

 

2 Buław - 2 Pucharów  - 6 Buław

Ja bym obstawiała jakąś internetową znajomość, że się pojawi, która doda Ci energii i pewności siebie. Ktoś pojawi się w Twoim życiu :) Nie czekasz może na jakąś wiadomość od kogoś?

5 godzin temu, Ziomal597 napisał:

 

2. Uczucia

 

5 Buław - Królowa Buław - Koło Fortuny  - Król Denarów 

 

I tutaj jest potwierdzenie, że pojawi się kobieta (królowa buław) taka z pazurem :) , będzie to burzliwy okres w którym będzie się sporo działo (5 buław kojarzy mi się z początkiem znajomości gdzie jest to fajne wow, fascynacja ). Później jakby się coś wydarzyło i zajmiesz się pracą. Może powrót do normalnej pracy i mniej czasu.

Dla mnie karty pokazały, że w Twoim życiu pojawi się jakaś kobieta :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Mala_83 napisał:

Ja bym obstawiała jakąś internetową znajomość, że się pojawi, która doda Ci energii i pewności siebie. Ktoś pojawi się w Twoim życiu :) Nie czekasz może na jakąś wiadomość od kogoś?

Szczerze,  liczę tu na szansę zatrudnienia w nowym miejscu  - choć oczywiście nie ma niczego na horyzoncie. 

Mam nadzieję, że ta 2 Pucharów + 6 Buław dotyczy właśnie spraw zawodowych , może awansu tam gdzie jestem lub coś nowego ,  w końcu pojawia się tu karta współpracy...

No al może być różnie  ;)

Od nikogo  wiadomości się nie spodziewam.. zresztą w moim otoczeniu są tylko kumpele, nie ma szans,  aby z tego coś było poważniejszego.. ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

2 pucharów to też może być karta współpracy i sukcesu - czyli zmiany na lepsze, bo 6 buław to triumf i zwycięstwo.

Ja jednak jestem bardzie za uczuciami, ale zobaczymy czas pokaże ;) Tym bardziej, że w uczuciach jest karta Pani ;) 

Edytowane przez Mala_83
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Ziomal597 napisał:

1. Najważniejsze wydarzenia w maju;

 

2 Buław - 2 Pucharów  - 6 Buław

Może być umowa, oczywiście w tych 2 kielichach i 6 buław, mi jednak się widzi mimo wszytko wejście w uczuciową relacje z panią Buław ;) W 2 buław jesteś nieco wycofany z spraw uczuciowych - to prawda, ale jak widzimy z odpowiedzi na następne pytanie, to całkiem może być dla Ciebie niespodzianką (Koło). No i jedyne monety, które się pojawiły, to Król Monet, który może zaznaczać Ciebie bezpośrednio - chyba z pod ziemnego znaku jesteś (Byk, Panna, Koziorożec)?

19 godzin temu, Ziomal597 napisał:

2. Uczucia

 

5 Buław - Królowa Buław - Koło Fortuny  - Król Denarów 

No i jak wyżej - nagle pojawi się w Twoim życiu Pani Buław i wywoła w Tobie pewny konflikt wewnętrzny, ale oprócz tego, ta 5 buław może wskazywać na chemię, i na to, że pani - aktywna, przedsiębiorcza (jako że buławy nawiązują do aktywnego żywiołu ognia) o Tobie zawalczy, a Ty niby przyjmiesz poważną i upartą postawę Króla Monet, ale i tak między wami coś powstanie pięknego (2 kielichów).

 

W każdym razie życzę udanego miesiąca i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Willow napisał:

Może być umowa, oczywiście w tych 2 kielichach i 6 buław, mi jednak się widzi mimo wszytko wejście w uczuciową relacje z panią Buław ;) W 2 buław jesteś nieco wycofany z spraw uczuciowych - to prawda, ale jak widzimy z odpowiedzi na następne pytanie, to całkiem może być dla Ciebie niespodzianką (Koło). No i jedyne monety, które się pojawiły, to Król Monet, który może zaznaczać Ciebie bezpośrednio - chyba z pod ziemnego znaku jesteś (Byk, Panna, Koziorożec)?

No i jak wyżej - nagle pojawi się w Twoim życiu Pani Buław i wywoła w Tobie pewny konflikt wewnętrzny, ale oprócz tego, ta 5 buław może wskazywać na chemię, i na to, że pani - aktywna, przedsiębiorcza (jako że buławy nawiązują do aktywnego żywiołu ognia) o Tobie zawalczy, a Ty niby przyjmiesz poważną i upartą postawę Króla Monet, ale i tak między wami coś powstanie pięknego (2 kielichów).

 

W każdym razie życzę udanego miesiąca i powodzenia :)

Dzięki serdeczne :)

Tak, jestem zodiakalnym koziorożcem  ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.04.2020 o 15:49, Ziomal597 napisał:

Postawiłem karty na maj

 

 

1. Najważniejsze wydarzenia w maju;

 

2 Buław - 2 Pucharów  - 6 Buław

 

W związku nie jest, miłości nie szukam, więc 2 Pucharów może mówić po prostu o zadowoleniu.. Może powrót do normalności... hmm

Maj mija,  a zatem czas na weryfikację.

 

Szczerze ten zestaw kart nie sprawdził się w pełni... 

Choć faktycznie każda z Was była bliżej prawdy, niż ja, bo ja uparcie liczyłem, że może tu chodzić o nową współpracę, umowę ( teraz bardzo ważny jest dla mnie rozwój zawodowy).

No ale niestety nie udało się, choć było sporo ogłoszeń, na które odpowiedziałem wysyłając CV. 

Pisałyście o uczuciach, randkach, flircie - 2 Pucharów.

Generalnie randki i flirt to chyba ostatnia rzecz, której bym się teraz spodziewał, aczkolwiek ostatnio "nagle" się zauroczyłem, niestety platonicznie. 

Ta dziewczyna jest niedostępna, chyba nawet kogoś ma i przybywa daleko za granicą, więc o jakichkolwiek randkach, czy nawet konwersacji mogą zapomnieć.

Reasumując : 2 Pucharów nie pokazała w tym przypadku współpracy, choć starałem się o nią, nie było randek, ale ukazała (niestety) platoniczne zauroczenie.., tej relacji raczej nigdy nie będzie. Dlatego 6 Buław chyba trochę na wyrost tu wyszła.

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Czyli coś czułam w kościach haha :) szkoda niestety, że nie jest to miłość odwzajemniona ale wydawało mi się że właśnie ktoś się pojawi :)

Generalnie dobrze kluczyłaś ;)

2 Pucharów to też karta fascynacji, zauroczenie, a więc to się akurat sprawdziło. 

Dzięki serdeczne  :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.04.2020 o 15:49, Ziomal597 napisał:

Najważniejsze wydarzenia w maju;

 

2 Buław - 2 Pucharów  - 6 Buław

6 Buław jednak się sprawdziła.

Dosłownie przed chwilą dowiedziałem się o powrocie do pracy, a więc może nie jakiś wielki sukces ale z drugiej strony ile można siedzieć w domu bezczynnie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.04.2020 o 15:49, Ziomal597 napisał:

Uczucia

 

5 Buław - Królowa Buław - Koło Fortuny  - Król Denarów 

 

Będę może zabiegał o jakieś niezobowiązujące kontakty ( z nudów) ale w pewnym momencie nagle zmienię swoje postępowanie na skutek zajęcia się sprawami zawodowymi...

Wracam z weryfikacją tego podpunktu. Z nadmiaru obowiązków teraz sobie o tym przypomniałem ;)

 

Tak jak myślałem - nikt nowy się nie pojawił. 

Chcę jednak zwrócić uwagę na to, że cały czas się jakoś  - dziwnie to zabrzmi - za kimś oglądałem, jakoś tak mnie ciągnęła do pierwszej lepszej... nie wiem, jak to opisać ale ta 5 Buław mogła się do tego odnosić.

Królowa Buław w zasadzie też to podtrzymuje, bo model kochanki, czyli brak zobowiązań, to mnie póki co najbardziej interesuje, z uwagi na karierę zawodową  ;)

 

Koło Fortuny to niezwykły przypadek ;) może tu być ktoś z przeznaczenia, ale jak już wspomniałem nikt koło mnie się nie pojawił. 

Ta karta pokazała moją zmienność na tej płaszczyźnie. Jednego dnia byłem  - powiedzmy  - kimś zauroczony,  a drugiego dnia już nie...

Czyli w tym przypadku chodziło o przewrotność.

Dołożony Denarowy, jak wszyscy tu dobrze zauważyli , pokazał zajęcie się sprawami zawodowymi lub urzędowymi.

 

Generalnie wróżba się sprawdziła.

Raz jeszcze dzięki za interpretacje. :)

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...