Skocz do zawartości

Wciaz te same karty... Jaki jest przekaz?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani od jakiegoś czasu wciąż wyskakują mi te same karty na jakiekolwiek pytanie. 

 

Nie rozumiem co chcą mi powiedzieć. Rozkładam i w kółko to samo. Rozkładam więc je raz jeszcze może wy macie pomysły. Bez konkretnego rozkładu... Jakiś kosmos... 

 

Rycerz bulaw, sąd, Kapłanka 

cesarzowa, świat,Słońce... Królowa denarów, pięć kielichow królowa kielichow,7 mieczy, as bulaw, krol denarów... 

 

Ciagle wracam myślami do glupiego rycerza.. A powinnam się zająć sobą i swoim życiem jak cesarzowa.. Przyjaźniami i moze... I praca... Przestać że sobą walczyć i swoimi rozkminami (królowa kielichow 7 bulaw) i skupić na królu denarów...? Help... 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rycerze buław namawia do działania i zbierania doświadczeń by poczuć, ze się żyje poprzez praktykę, a nie teorie. Nie oglądanie gór w tv, tylko pójście w góry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 16.04.2020 o 19:52, Sheina napisał:

Nie rozumiem co chcą mi powiedzieć. Rozkładam i w kółko to samo.

Wymieniłeś aż 12 kart, to znaczna część talii. Trudno powiedzieć, aby aż 12 kart ciągle się powtarzało.... Rozumiem jedna, dwie, ale nie 12.

Moim zdaniem za dużo wróżysz i za dużo kart wyciągasz. Jeśli we wróżeniu robi się chaos, którego nie umiesz zinterpretować, to trzeba zrobić sobie przerwę albo ograniczyć wróżenie. Dla mnie te 12 kart to żaden przekaz tylko bałagan spowodowany nadmiarem.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
20 minut temu, Willow napisał:

A czy nie było już tego pytania? 100% w podobnym temacie odpisywałam :)

Był, faktycznie taki sam.... widzę, że już ktoś z moderacji chyba połączył te wątki, bo daty się zmieniły i tamten temat zniknął wraz z poprzednimi odpowiedziami. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś tak kojarzyłem, że był podobny temat i chyba też tam odpowiadałem. Ale wracając do tematu to zależy chyba też od sytuacji. Jeśli te same karty wypadają ciągle na te same pytanie no to już Wszechświat daję ci tu jasny sygnał, że musisz coś z tym tematem zrobić aby ruszyć dalej. Podobnie zresztą jak ogólnie wypadają. Szczególnie w dobie tej pandemii energię potrafią ładnie świrować i efekty przepowiedziane w kartach nawet potrafią się odsunąć w czasie. Rada ode mnie taka. Jeśli wypadają ci cały czas takie same karty to zaufaj Wszechświatowi i wypatruj znaków bo pewnie się pojawią jeśli jest taka sytuacja ale też przeanalizuj to co chcą ci powiedzieć i zgłąb się w problem.

 

PS. Aa...i nie zapominaj o ciągłym podnoszeniu swoich wibracji. Pomaga to w życiu bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...