Skocz do zawartości

Urodziny


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mam urodziny. Nie do końca szczęśliwa 17, bo dźwiga w sobie upadek z wieży i jest przed zeschizowanym księżycem...ale za to ile nadziei :D

 

Kopa energii mi trzeba. Odkąd wprowadzili kwarantanne wszystko stanęło w miejscu. W pracy i finansach gwałtowne pogorszenie Nie zarabiam, bo klienci odeszli. W miłości też ciężko.

Jeszcze się zrobiłam utyta. Siedzę aktualnie u rodziców.

 

Co mnie czeka pozytywnego w najbliższym czasie?

9 denarów,sąd, rycerz kielichów

 

Miła atmosfera w domu. Może skończą się afery i troche psychicznie odsapnę. W ogóle sąd to moja ulubiona karta...mówi o odrodzeniu. Jak mag wskazuje nowy początek, tak sąd mówi,że coś co już kiedyś było ''zmartwychwstanie''

Możliwe też, że ktoś z przeszłości sie do mnie odezwie

Odnośnik do komentarza

całkiem fajne karty :)

 

9 denarów pokazuje rozwój własny i zadbanie o siebie - może znajadziesz jakieś nowe hobby albo zajmiesz się obecnym lub też jakieś inne rozwijanie się, oprócz tego - zadbanie o siebie (np. dodatkowe kilogramy znikną)

w Sądzie - co było, może powrócić np. w miłości - bo dalej Rycek kieli, ale też odnowa, odżycie (mimo wszystko wypoczniesz)

dalej Rycek kieli -no i właśnie, miła atmosfera i może jakiś pan się odezwie (łącznie z tym Sądem)

 

najlepszego! :szampan_na: :bukiet2:

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Arcan napisał:

Co mnie czeka pozytywnego w najbliższym czasie?

9 denarów,sąd, rycerz kielichów

Na wstępie najlepsze życzenia urodzinowe  ;) Zdrowia przede wszystkim :)

 

A co karty mówią?

Najbliższy czas to szereg wielkich zmian. Sąd Ostateczny to oczyszczenie, zbawienie, zapewne jest to związane z obecną sytuacją. 

Widać też mimo wszystko przypływ gotówki, albo ogólnie poczucie satysfakcji. Ale to też karta singielstwa. Docelowo będziesz zamknięta w swoich wizjach, marzeniach, zdala od rzeczywistości. 

Reasumując,  czekają Cię spore zmiany, a tak poza tym to będzie czas taki uśpiony ( R Pucharów) ale źle znosić tego nie będziesz.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkiego NAJ ! Wiem, że wczoraj, ale szczere  :)

 

Wygląda na dobrą sytuację finansową, lepsze samopoczucie, powinnaś odczuć przypływ sił :).  Może fajne chwile w gronie rodzinnym. Też mi wygląda na powrót Rycerzyka z przeszłości.

Całkiem spoko karty :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2020 o 14:10, Arcan napisał:

Co mnie czeka pozytywnego w najbliższym czasie?

9 denarów,sąd, rycerz kielichów

może być jakaś szansa na zarobek i dzięki temu odżyjesz, odrodzisz się.

Kielichowy to może jakiś pan zainteresowany albo twoje emocje

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Weryfka:

 

o kurcze, ale popadłam w przyjemny, duchowy marazm :D Dalej u rodziców siedzę. Nie wracałam, bo z pracą dalej kiepsko... Raźniej w domu.

Moja bycza wenus fajnie się leniła, jadła dobre jedzonko, grała w gry, oglądała filmy... Powyżej trafiliście w 10.. kompletnie nic nie robiłam, ale dobrze się z tym czułam. jak kot.

Odezwał się kolega z przeszłości. Tylko kolega.

Kasa na urodzinki wpadła

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...