Skocz do zawartości

Napisanie książki


peth84

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, prośba o pomoc w interpretacji. W głowie miałam pytanie: Jak napisanie książki wpłynie na moje życie jeżeli chodzi o sprawy finansowe? Czy da mi bezpieczeństwo? 

 

Karty które wyszły:  6 Mieczy - Świat - 2 Monet

 

6 mieczy - karta brama i dobrze wróżąca na zmiany i twórczą kreację. Przede mną powolny proces ale nie powinnam obawiać się zmian. 

Świat - karta pozytywna jak na finanse, bo zwiastuje sukces i korzyści materialne, z kolei 2 Monet - tu nie wiem jak to odczytać? Jak to zebrać w całość? Mam się zdecydować? Czy to chodzi o to, że będę musiała pracować na 2 etaty? Tylko, że ta karta Świat jest zgoła odmienna. Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji! Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, peth84 napisał:

 Karty które wyszły:  6 Mieczy - Świat - 2 Monet

Na pewno warto napisać książkę bo wypłyniesz na szerokie wody, poszerzysz horyzonty mentalnie. Finansowo nie da Ci to stabilizacji finansowej, co pokazuje 2 Denarów. To karta braku stałości, balansowania pomiędzy jednym a drugim. W finansach zwiastuje to huśtawkę, a zatem sprzedaż książki raz będzie wysoka, a raz niska...w zależności od koniunktury.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzy Cię na świat - albo dosłownie - np. będziesz mogła zamieszkać tam, gdzie chcesz (chodzi mi o miejsce w świecie) albo może otwierać możliwości dot. nowych znajomości "w branży", które mogą Ci pomóc ale - coś za coś (w 2 Monet energia płynie). Pierwsza myśl, jaka mi przyszła (dot. 2 Monet), to po prostu: zacznij pisać :wink:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że zanim napiszesz książkę to wyjedziesz

finansowo - obawiam się, że możesz wyjść na czysto - tj. nie poniesiesz strat- ale wielkich zyskow nie będzie

2 monet to też karta wahania, ważenia dwóch opcji

dobrałabym do niej karte na wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta książka dopiero będzie początkiem. Bardzo poszerzy horyzonty myślowe (miecze). Finansowo może być różnie z dwójką denarów. Da Ci wiele, ale nie stabilizację finansową w tym momencie :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Warto napisać, bo 6 mieczy to karta zachęcająca do tego by wyruszyć dalej, w nieznane, zwłaszcza, że po 6 mieczy jest Świat czy nowe możliwości, nowe horyzonty, kontakty, także gratyfikacje finansowe. Natomiast przy 2 monet widać, ze ta książka będzie po prosty dodatkowym źródłem dochodu, to karta podwójności, czyli Książka nie będzie Twoim podstawowym dochodem, zarobisz po prostu dodatkową kasę i przy karcie Świata uważam, ze w cale nie taką małą...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2020 o 13:03, peth84 napisał:

Jak napisanie książki wpłynie na moje życie jeżeli chodzi o sprawy finansowe? Czy da mi bezpieczeństwo? 

 

Karty które wyszły:  6 Mieczy - Świat - 2 Monet

To dla Ciebie jest wyruszeniem na nową drogę (6 mieczy), ale jak każde mieczy (może po za 3,5,8) to może zaznaczyć pisanie same z siebie, Świat też do tego się przyczynia, ale też otwiera przed Tobą mnóstwo możliwości dla dalszego rozwoju - co więcej, to jest karta wolności, łączenia ze wszechświatem, spokojnego tryumfu na końcu podróży, często się kojarzy z mediami, czyli, jak mi się wydaje, z tą książką możesz osiągnąć pewną sławę :) Co do 2 monet - to moim zdaniem to zaznacza pisanie jako drugie źródło dochodu, raczej samo z siebie nie poprawi.

Trzymam kciuki za napisanie i publikacje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...