Skocz do zawartości

Czy dostanę prac e w miejscu x w tym roku?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

4 buławy, cesarz, dwa kielichy i dołożone Pustelnik Rycerz bulaw. 

 

Mam pewne wątpliwości bo nie wiem co ten cesarz tu robi. Tam dyrektorka jest kobieta. Ale wygląda jakbym miała taka możliwość... Hmm sama nie wiem co myśleć.putselnik tzn. Że może na jakiś. Kur mnie wyślą? Nie ma tu kart denarów. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sheina napisał:

4 buławy, cesarz, dwa kielichy i dołożone Pustelnik Rycerz bulaw. 

Proponuję stawiać rozkłady na trzy karty, bez dokładania, no chyba,  że ostatnia jest niejasna.

Tu wszystko jest jasne i klarowne.

 

Szansa jest i to spora. Cesarz to kompetencje ,  możliwości, a także siła przebicia. Na zamknięciu masz 2 Pucharów i to jest krótka informacja o powodzeniu w sprawie.

To karta współpracy,  zawarcia umowy..

Myślę,  że możesz dogadać się z jakimś mężczyzną w kwestii przyjęcia.

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sheina napisał:

4 buławy, cesarz, dwa kielichy i dołożone Pustelnik Rycerz bulaw. 

 

Mam pewne wątpliwości bo nie wiem co ten cesarz tu robi. Tam dyrektorka jest kobieta. Ale wygląda jakbym miała taka możliwość... Hmm sama nie wiem co myśleć.putselnik tzn. Że może na jakiś. Kur mnie wyślą? Nie ma tu kart denarów. 

Zgadzam się z @Ziomal597, że 3 karty wystarczą, bo reszta tylko zaciemnia obraz.  Moim zdaniem dostaniesz, bo 2 kielichy to współpraca a cesarz to Pan, który może Ci w tej kwestii pomóc (może to jakiś Pan z rodziny, bo masz wcześniej 4 buławy). 2 kielichy mówią o powodzeniu sprawy więc moim zdaniem dostaniesz pracę.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sheina napisał:

4 buławy, cesarz, dwa kielichy i dołożone Pustelnik Rycerz bulaw. 

 

Mam pewne wątpliwości bo nie wiem co ten cesarz tu robi. Tam dyrektorka jest kobieta. Ale wygląda jakbym miała taka możliwość... Hmm sama nie wiem co myśleć.putselnik tzn. Że może na jakiś. Kur mnie wyślą? Nie ma tu kart denarów. 

tak, moim zdaniem jest duża szansa na pracę, w Pustelniku widziałabym rozwój i spełnienie, a rycerz buław jest podróżujący, więc może zaznaczają się dojazdy, albo bardzo aktywne stanowisku.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Też bym patrzyła na pierwsze trzy karty: 

4 buław może zaznaczać luźne i wesołe klimaty, w których minie spotkanie, Cesarz to pewna, konkretną pozycja, wysoki status - może chodzić o to, że Twój status społeczny ulegnie pozytywnej zmianie i będziesz zatrudniona, na co też wskazuje 2 kielichy - umowa na pozytywnych serdecznych warunkach :)

Dalsze karty mogą wystąpić jako rada: wykaz wiedzę i doświadczenie (Pustelnik), bądź aktywna i przebojowa (Rycerz Buław) i pracę otrzymasz :)

Powodzenia i trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Dodatkowe karty zaciemniają pierwsze. 2 kielichów jest czytelna - zawarcie umowy o pracę, zadowolenie, sukces. Początkowe karty mogą mówić o zgranym fajnym zespole, o tym, że dobrze go uzupełnisz, że jest miejsce, że dobrze wypadniesz na tle innych. Może trzeba się troszkę wyróżnić, ale pozycja Cesarza jest mocna, może to stanowisko, o które się ubiegasz? Powodzenia, wszystko pójdzie dobrze :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...