Skocz do zawartości

Tarcza antykryzysowa


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

W związku z koronawirusem poskładałam gdzie się dało i co się dało w ramach tarczy antykryzysowej. Ciekawa jestem, jakie będą efekty "pomocy" rządowej. Czy w ogóle dojdzie ona do skutku? Weryfikacja zakładam że w ciągu miesiąca. 

 

1. Bezzwrotna pożyczka

Królowa Buław, Rycerz mieczy, Gwiazda

Widać w królowej moje wartkie działanie, Rycerz jest też szybki i analityczny, więc zakładam, że to urzędnik/urząd analizujący wniosek, Gwiazda zwiastuje pomyślność (chociaż pewnie się naczekam). Powinno się udać.

 

2. Świadczenie dla pracowników A i B

Gwiazda, 2 mieczy, 3 mieczy

Wniosek zostanie odrzucony (3 mieczy), w związku z jakimś formalnym błędem, niedopatrzeniem (2 mieczy)? Bądź gdzieś zaginie i nie będzie go dosłownie "widać"? Może pojawi się jakaś nowa do tej pory nieznana interpretacja przepisów, z której wynikać będzie, że te osoby nie mogą jednak skorzystać z pomocy. To wydaje mi się dość prawdopodobne, gdyż obie osoby mają status studenta i do końca nie wiadomo, czy będą podlegać pod pomoc tarczy, interpretacje przepisów w przypadku studentów są różne. 

 

3. Świadczenie dla pracowników C i D

Cesarzowa, 10 kielichów, Cesarz

Tutaj powinno się udać. Cesarzowa jest pełna plonów, podobnie jak 10 kielichów zwiastująca dobrobyt, Cesarz może sprawiedliwie rozdzielić kasę zgodnie z przyjętymi zasadami. 

 

4. Świadczenie na działalność mojego męża

2 monet, 7 mieczy, As mieczy, Gwiazda

Hm.... Wydaje się, że też odrzucą wniosek z powodu jakiegoś błędu lub "oszustwa", może będą podejrzewać jakieś nieścisłości?

Mieliśmy problem ze złożeniem tego wniosku on-line i ostatecznie wysłana została wersja papierowa, co mogą pokazywać te 2 monety. Trochę kombinowaliśmy (7 mieczy), więc mogą to być nasze próby ugrania kasy. As mieczy może zatem ucinać pomoc i odrzucić wniosek i Gwiazda na końcu sugeruje złudne nadzieje... lub As jest szybką, automatyczną decyzją urzędnika pomyślnie rozpatrzoną w Gwieździe. Sama nie wiem, jak to interpretować. Niezbyt oczywiste są dla mnie te karty. 

 

Co myślicie?

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Priestess napisał:

Bezzwrotna pożyczka

Królowa Buław, Rycerz mieczy, Gwiazda

Widać,  że sporo nerwów Cię  to kosztuje, taka szarpanina wręcz ale i tak jesteś bardzo ofensywna w działaniu. Finalnie jednak to będzie w sferze marzeń niestety...gwiazda to coś odległego i nieosiągalnego.

47 minut temu, Priestess napisał:

 

2. Świadczenie dla pracowników A i B

Gwiazda, 2 mieczy, 3 mieczy

Tu znów gwiazda, a zatem mrzonki,  marzenia nic konkretnego.

Co więcej, 2 Mieczy to karta blokad ale też wszelkich nieporozumień. Dlatego w rezultacie to świadczenie nie dojdzie do skutku, niestety. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Priestess napisał:

Świadczenie dla pracowników C i D

Cesarzowa, 10 kielichów, Cesarz

No tu już konkrety.

Owszem, będą procedury formalne,  aczkolwiek jest pomyślny finał i radość , o czym mówi 10 Pucharów. 

Są dwie silne postacie w tym rozkładzie, więc z pomocą może przyjść jakaś kobieta albo może przychylność urzędniczki tu się ukazała.

Reasumując, osiągniesz cel, gdyż Cesarz to karta człowieka z dużą siłą przebicia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Priestess napisał:

. Świadczenie na działalność mojego męża

2 monet, 7 mieczy, As mieczy, Gwiazda

W tym wypadku będziecie musieli wykazać  się sprytem ,  a w jaki sposób?

Otóż warto zagrać na dwa fronty  - 2 Denarów.  

Finalnie mogą odrzucić o czym mówi As Mieczy , choć w Tarocie karty mają wiele znaczeń.. As Mieczy to także nowy pomysł,  plan czy strategia,  a więc równolegle mogą odmówić, natomiast Wy możecie szukać nowych rozwiązań.

Finalnie droga do sukcesu może być bardzo długa.

Tak czy inaczej życzę sukcesów  :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Priestess napisał:

4. Świadczenie na działalność mojego męża

2 monet, 7 mieczy, As mieczy, Gwiazda

Hm.... Wydaje się, że też odrzucą wniosek z powodu jakiegoś błędu lub "oszustwa", może będą podejrzewać jakieś nieścisłości?

Mieliśmy problem ze złożeniem tego wniosku on-line i ostatecznie wysłana została wersja papierowa, co mogą pokazywać te 2 monety. Trochę kombinowaliśmy (7 mieczy), więc mogą to być nasze próby ugrania kasy. As mieczy może zatem ucinać pomoc i odrzucić wniosek i Gwiazda na końcu sugeruje złudne nadzieje... lub As jest szybką, automatyczną decyzją urzędnika pomyślnie rozpatrzoną w Gwieździe. Sama nie wiem, jak to interpretować. Niezbyt oczywiste są dla mnie te karty. 

 

Co myślicie?

Wydaje mi się, że będziecie zmuszeni do wyjaśnienia nieścisłości, których jednak się dopatrzą. Finalnie sprawa powinna zakończyć się pomyślnie.

Życzę powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
10 godzin temu, kancik napisał:

Wydaje mi się, że będziecie zmuszeni do wyjaśnienia nieścisłości, których jednak się dopatrzą. Finalnie sprawa powinna zakończyć się pomyślnie.

Życzę powodzenia :) 

tak, do brzmi sensownie, szczególnie jeśli wezmę pod uwagę fakt, że kilka wniosków on-line nie przeszło ale być może do urzędu dotarły w wersji elektronicznej... i będą teraz mieli kilka takich samych wniosków :D dziś tam zadzwonię i ustalę, jak to wygląda... dzięki

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 20.04.2020 o 21:44, Priestess napisał:

1. Bezzwrotna pożyczka

Królowa Buław, Rycerz mieczy, Gwiazda

Widać w królowej moje wartkie działanie, Rycerz jest też szybki i analityczny, więc zakładam, że to urzędnik/urząd analizujący wniosek, Gwiazda zwiastuje pomyślność (chociaż pewnie się naczekam). Powinno się udać.

@Ziomal597 Częściowa weryfikacja: pożyczka przyznana, Gwiazda okazała się szczęśliwa. Tak jak przypuszczałam, potrwało to zbyt długo.... Miałam nadzieję na szybszy obrót spraw. Bardzo się cieszę z tej wiadomości :) Przelew powinien do mnie dotrzeć w przeciągu dwóch dni roboczych, czyli pewnie po weekendzie :koniak::jupi:

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro

@Ziomal597 @kancikWeryfikuję :)

W dniu 20.04.2020 o 21:44, Priestess napisał:

2. Świadczenie dla pracowników A i B

Gwiazda, 2 mieczy, 3 mieczy

Wniosek zostanie odrzucony (3 mieczy), w związku z jakimś formalnym błędem, niedopatrzeniem (2 mieczy)? Bądź gdzieś zaginie i nie będzie go dosłownie "widać"? Może pojawi się jakaś nowa do tej pory nieznana interpretacja przepisów, z której wynikać będzie, że te osoby nie mogą jednak skorzystać z pomocy. To wydaje mi się dość prawdopodobne, gdyż obie osoby mają status studenta i do końca nie wiadomo, czy będą podlegać pod pomoc tarczy, interpretacje przepisów w przypadku studentów są różne. 

Tutaj się udało, ale musiałam złożyć wnioski dla tych pracowników 2 razy, co pewnie pokazało się w 2 mieczy. Baaaaardzo długo czekaliśmy na przelew (Gwiazda), co budziło frustracje i poczucie, że nic z tego nie będzie (3 mieczy). Ale kochana Gwiazdka jednak zwiastowała nadzieję, muszę się trzymać tej interpretacji dla tej karty, bo to już kolejny raz się powtarza. 

W dniu 20.04.2020 o 21:44, Priestess napisał:

4. Świadczenie na działalność mojego męża

2 monet, 7 mieczy, As mieczy, Gwiazda

Hm.... Wydaje się, że też odrzucą wniosek z powodu jakiegoś błędu lub "oszustwa", może będą podejrzewać jakieś nieścisłości?

Mieliśmy problem ze złożeniem tego wniosku on-line i ostatecznie wysłana została wersja papierowa, co mogą pokazywać te 2 monety. Trochę kombinowaliśmy (7 mieczy), więc mogą to być nasze próby ugrania kasy. As mieczy może zatem ucinać pomoc i odrzucić wniosek i Gwiazda na końcu sugeruje złudne nadzieje... lub As jest szybką, automatyczną decyzją urzędnika pomyślnie rozpatrzoną w Gwieździe. Sama nie wiem, jak to interpretować. Niezbyt oczywiste są dla mnie te karty. 

Też się udało, widać w kartach nasze "kombinowanie" i małe oszustwo z naszej strony, ostatecznie wynik znowu pozytywny :) Gwiazda 

 

Nadal czekam na info o pracownikach C i D :bezradny:

 

Dzięki za pomoc :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.04.2020 o 21:44, Priestess napisał:

 

1. Bezzwrotna pożyczka

Królowa Buław, Rycerz mieczy, Gwiazda

Dostaniesz 

 

2. Świadczenie dla pracowników A i B

Gwiazda, 2 mieczy, 3 mieczy

No rzeczywiście coś tu nie pójdzie gm tak mi się ta dwójka skojarzyła, że jakaś inna sytuacja może zablokowac wypłatę tego tak jakby uznali, że albo to albo to

 

3. Świadczenie dla pracowników C i D

Cesarzowa, 10 kielichów, Cesarz

USA się takie karty domowe jakby może coś dla matek z dziećmi 

 

4. Świadczenie na działalność mojego męża

2 monet, 7 mieczy, As mieczy, Gwiazda

może się udać, bo mi jak wychodzi 7 mieczy to taka sprytna zagrywka dzięki której coś się udaje. 

 

Powodzenia! 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 20.04.2020 o 21:44, Priestess napisał:

3. Świadczenie dla pracowników C i D

Cesarzowa, 10 kielichów, Cesarz

Tu też się udało, w wyższej kwocie niż zakładałam (czyli pełne 10 kielichów). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...