Skocz do zawartości

Przekaz od tarota na najbliższe dni


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

9 bulaw, krol bulaw, cztery miecze i dol.swiat

 

Hmmm może abym. Się wyleczyła z Pana bo to już nie wróci co było? Czy że on się że mnie leczy i nie zamierza odzywać.. No ja poraniona jestem na pewno.. 

 

A tu czy on o mnie musli(to jest w stanie wstanie zweryfikować bo mam ko takt z jego przyjaciółka) 

 

Siła, diabeł, 10 bulaw (dół. 8 mieczy kapłan) 

 

Myśli bo nadal go ciągnie do mnie jak pszczołę do miodu w tym diable, ale też czuje niemoznosc i przytłacza go to nie że odeszłam się i związek się nie udał.. Moz ektos to widzi lepiej.. 

Odnośnik do komentarza

Widać, że jesteś w procesie gojenia ran i analizy tego, co was łączyło. 4 mieczy często pokazuje okres, kiedy najgorsze za nami, trudne emocje powoli opadają, ale to jest czas kiedy cały czas myślimy i próbujemy odzyskać spokój wewnętrzny. Myślę, że przed tobą nowe.

 

Myślę, że podąża, a wręcz może mieć niezdrową obsesje. W 8 mieczy myśli mogą krążyć jak kołowrotek, dosłownie jesteśmy uwięzieni. Możliwe, że ma moralniaka.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Sheina napisał:

9 bulaw, krol bulaw, cztery miecze i dol.swiat

W tych kartach widzę jakby "odłożenie  na półkę" tematu tego pana. Myślisz, czekasz na coś, czego sama nie wiesz i nie chcesz wiedzieć. Pan we wspomnieniach jawi się jako ktoś z kim toczyłaś nieustającą walkę. Teraz postanowiłaś  rozwiązanie sprawy oddać w ręce losowi - poczekamy, zobaczymy co  się z tego wykluje,  to będzie. Po cichu liczysz na pozytywne rozwiązanie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Sheina napisał:

A tu czy on o mnie musli(to jest w stanie wstanie zweryfikować bo mam ko takt z jego przyjaciółka) 

 

Siła, diabeł, 10 bulaw (dół. 8 mieczy kapłan) 

Myśli wręcz obsesyjnie, ale odezwanie się do Ciebie, nawiązanie kontaktu jest ponad jego siły. Zbyt dużo  negatywnych spraw się uzbierało. Nie widzi rozsądnego wyjścia z tej matni w jaką wpadliście.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2020 o 18:05, Sheina napisał:

9 bulaw, krol bulaw, cztery miecze i dol.swiat

Trzymasz się z tym panem (Król Buław) ostrożnie, podejrzliwe (9 buław - i sądząc po dalszych kartach słusznie!), dalej widać złagodzenie problemu - Twój wewnętrzny spokój (4 mieczy) zamknięcie tematu - lekkość, swoboda (Świat);

W dniu 21.04.2020 o 18:05, Sheina napisał:

A tu czy on o mnie musli(to jest w stanie wstanie zweryfikować bo mam ko takt z jego przyjaciółka) 

 

Siła, diabeł, 10 bulaw (dół. 8 mieczy kapłan) 

Od tego faceta trzymać się jak najdalej: jest szalenie obsesyjny (Diabeł +8 mieczy), chcę mieć nad Tobą kontrole (Siła + Diabeł), i oby nie seksualną. Na zewnątrz może udawać osobę szczerą, której można ufać - niewinną owieczkę...

Powodzenia i bezpieczeństwa życzę :)

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Willow napisał:

Trzymasz się z tym panem (Król Buław) ostrożnie, podejrzliwe (9 buław - i sądząc po dalszych kartach słusznie!), dalej widać złagodzenie problemu - Twój wewnętrzny spokój (4 mieczy) zamknięcie tematu - lekkość, swoboda (Świat);

Od tego faceta trzymać się jak najdalej: jest szalenie obsesyjny (Diabeł +8 mieczy), chcę mieć nad Tobą kontrole (Siła + Diabeł), i oby nie seksualną. Na zewnątrz może udawać osobę szczerą, której można ufać - niewinną owieczkę...

Powodzenia i bezpieczeństwa życzę :)

dokładnie tak... gadałamz  jego przayjaciółka i wiem, że ma ze soba problemy chlop... niech sie goni..komprekltny brak szacunkiu :( tylko mnei zranił.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2020 o 18:05, Sheina napisał:

9 bulaw, krol bulaw, cztery miecze i dol.swiat

 

Jakby temat Pana został zakończony, odcięcie się od myślenia o nim i poczucie ulgi i ruszenie do przodu.

W dniu 21.04.2020 o 18:05, Sheina napisał:

 

A tu czy on o mnie musli(to jest w stanie wstanie zweryfikować bo mam ko takt z jego przyjaciółka) 

 

Siła, diabeł, 10 bulaw (dół. 8 mieczy kapłan) 

 

Myśli, ale jakieś to obsesyjne myśli w sile i diable. Jakby to myślenie go przytłoczyło i nie widzi jak się od tego uwolnić. 8 mieczy go zablokuje i poza  myśleniem nie odezwie się

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2020 o 18:05, Sheina napisał:

9 bulaw, krol bulaw, cztery miecze i dol.swiat

 

Hmmm może abym. Się wyleczyła z Pana bo to już nie wróci co było? Czy że on się że mnie leczy i nie zamierza odzywać.. No ja poraniona jestem na pewno.. 

 

A tu czy on o mnie musli(to jest w stanie wstanie zweryfikować bo mam ko takt z jego przyjaciółka) 

 

Siła, diabeł, 10 bulaw (dół. 8 mieczy kapłan) 

 

Myśli bo nadal go ciągnie do mnie jak pszczołę do miodu w tym diable, ale też czuje niemoznosc i przytłacza go to nie że odeszłam się i związek się nie udał.. Moz ektos to widzi lepiej.. 

Zakończony związek z mężczyzną w typie Króla Buław, 4 mieczy i Świat mówią, że należy odpocząć i zebrać myśli po stresach związanych z rozstaniem, a potem ruszać dalej, Sam Świat o zakończeniu jakiegoś etapu i u mnie to karta bardzo pozytywna, oznaczająca nowe możliwości przed Tobą. Bardzo wymowne karty. 

Drugi zestaw mówi mi o tym, że jest tu bezsilność związana z tą sytuacją, to niezdrowe przywiązanie, uzależnienie oraz chorobliwa zazdrość. Kapłan + Diabeł + 8 mieczy mówi mi o zdradzie lub podejrzeniach zdrady, obsesyjne uczepienie się tej myśli. Związek ten był więzieniem, nie było tu harmonii.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Zakończony związek z mężczyzną w typie Króla Buław, 4 mieczy i Świat mówią, że należy odpocząć i zebrać myśli po stresach związanych z rozstaniem, a potem ruszać dalej, Sam Świat o zakończeniu jakiegoś etapu i u mnie to karta bardzo pozytywna, oznaczająca nowe możliwości przed Tobą. Bardzo wymowne karty. 

Drugi zestaw mówi mi o tym, że jest tu bezsilność związana z tą sytuacją, to niezdrowe przywiązanie, uzależnienie oraz chorobliwa zazdrość. Kapłan + Diabeł + 8 mieczy mówi mi o zdradzie lub podejrzeniach zdrady, obsesyjne uczepienie się tej myśli. Związek ten był więzieniem, nie było tu harmonii.

niestety bylciezki diabel najelpeij go oddaje.masakra. ale coz juz ma nowa koleznke i jest w zwiazku od kwietnia buahaha pomine fakt,ze go w lutym pogonilam.

Odnośnik do komentarza

Ok więc tak. Bardzo ciężko dochodzę do siebie, oczyszczam mam stanychuvadepresyjne stąd te4 mieczye, ale wiem, zeto należy pożegnać i is dalej... Przykro, że skończyło się ostro, aketonusialo być ponieważ.. Bardzo się męczyłam i nie jie szanował. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...