Skocz do zawartości

Czy jego przyjaciółka odezwie się do mnie sama z siebie?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nasza wspólna znajoma się odezwę (on był dla mnie toksyczny stąd może diabeł.. Bardzo si le polubiłyśmy. 

 

Paź mieczy, cztery kielichy, as kielichow dol. diabeł 

 

Myślę, że tak. O dziwo będzie chciała. Się spotkać ale zastanwiam się albo to ja musiałabym zagadać jako paź albo będzie chciała coś o nim omówić albo po prostu umówić się na na wypicie :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderators

Pytałaś czy się odezwie - moim zdaniem odezwie się, ale będzie tam drugie dno. Bezinteresowne to nie będzie, może będzie się chciała czegoś wywiedzieć, może być, że przy gorzałeczce :D 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ejbert napisał:

Pytałaś czy się odezwie - moim zdaniem odezwie się, ale będzie tam drugie dno. Bezinteresowne to nie będzie, może będzie się chciała czegoś wywiedzieć, może być, że przy gorzałeczce :D 

Ale się uśmiałam hehe. Noo to bardziej ja taki śledzik jestem. Facet do dupy aha jeszcze pytam... O niego pff.. Szkoda życia.. Dzięki! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Sheina napisał:

 Paź mieczy, cztery kielichy, as kielichow dol. diabe

Raczej się nie odezwie. Owszem, Paź Mieczy jest zbieraniem informacji ale takim bardziej konspiracyjnym, ktoś zbiera info po cichu np z fb czy z innych portali ale raczej nie wprost podczas rozmowy.

Poza tym mamy tu 4 Pucharów, a więc kartę nie tyle nudów, co wręcz złości, rozdrażnienia i w efekcie ewentualność kontaktu z jej strony będzie palcem po wodzie pisana. 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2020 o 18:20, Sheina napisał:

Czy nasza wspólna znajoma się odezwę (on był dla mnie toksyczny stąd może diabeł.. Bardzo si le polubiłyśmy. 

 

Paź mieczy, cztery kielichy, as kielichow dol. diabeł

Paż mieczy to odzew, raczej bym stawiała na to, że coś tam napiszę, ale nie koniecznie z wielką chęcią (4 kielichów), też mi się wydaję, że to może być takie udawanie wielkiej przyjaźni/radości (As Kielichów), a pod tą maską może być właśnie chęć zbierania informacji, lub inne manipulacji (Diabel). Zgadzam się, że As Kielichów + Diabel to alko, ale na moje to też takie fałszywe "słodzenie". 

Bądź uważna  ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2020 o 18:20, Sheina napisał:

Czy nasza wspólna znajoma się odezwę (on był dla mnie toksyczny stąd może diabeł.. Bardzo si le polubiłyśmy. 

 

Paź mieczy, cztery kielichy, as kielichow dol. diabeł 

 

 

Odezwie się, może udawać miłą itp ale diabeł na końcu mówi, e nie będzie to szczere z jej strony.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Odezwała sie i rycerz pokazal zbieranie informacji, chodzilo o to, ze cos czym ja sie untzresuje bylo pomocne dla jej kolezanki. I talmk sobie ogoonie popaplamysmy kontakt byl mily. Może te n diabeł to byly konie bo chodzilo o jezdziectwo. 

Edytowane przez Raisa_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...