Skocz do zawartości

Pierwsza połowa maja


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo położyłam karty na pierwszą połowę maja. Moja sytuacja aktualnie to singielka, pracująca obecnie z domu(to raczej w 1 połowie maja się nie zmieni), w głowie jest pewien Pan z przeszłości z którym nie mam kontaktu, ale dociera, że to nie jest osoba dla mnie.

 

Aura
8 mieczy + księżyc + 4 denary
Widać tutaj, że dalej będzie to czas w 4 ścianach, gdzie będą jakieś obsesyjne myśli o czym mówi 8 m i ksieżyc. Chyba będę miała dość tego zamknięcia w 4 ścianach 

 

Praca
2 puchary + rycerz buław + as mieczy
Widać dobrą współpracę z energiczną osobą, może jakaś rywalizacja z jakimś mężczyzną. Na koniec ten as mieczy jakby jakaś kłótnia albo sukces/ triumf. Ten as mieczy jakoś chyba psuje tą współpracę, bo dla mnie miecze to odcięcie. Pomimo miłego początku coś na koniec chyba się popsuje

 

Uczucia
5 denarów + paź pucharów + umiar

Tutaj widać pustkę, będę czuć się samotna, pojawi się niby jakiś Pan, ale nie widać tutaj porywów serca, bo na końcu umiar. Ktoś bardziej jako kolega, ktoś kto pocieszy.

 

Najważniejsze wydarzenie
6 mieczy + as pucharów + 7 pucharów

Odcięcie się od przeszłości, zostawienie tego wszystkiego za sobą i może jakieś rozmyślanie, marzenie o nowym uczuciu. Wyczekiwanie na coś nowego. 7 pucharów to niestety nic namacalnego a bardziej marzenia

 

Rada
6 pucharów + 3 buławy + as buław

Zostawienie za sobą przeszłości i ruszenie przed siebie jako przebojowa, pełna energii osoba

 

Znajomość z X (Pan z przeszłości który siedzi jeszcze trochę w głowie)
kapłanka + paź pucharów + 7 buław

Tutaj ten paź pucharów co w uczuciach, czyżby Pan się odezwał co spowoduje jakąś walkę sama z sobą. Tylko jak odebrać tutaj tą kapłankę? Jako mnie, że będę niedostępna, zamknięta czy bardziej kobietę z którą się Pan spotyka?

 

 

Takie trochę dziwne karty, bo widać sporo zadumy, myślenia jakiejś pustki. Zobaczymy co przyniesie ten czas :) Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
8 mieczy + księżyc + 4 denary

Oj aura będzie bardzo posępna, niestety.

Ogarnie Cię strach, lęk czy niepewność.

Będziesz snuła różnego rodzaju wizje, marzenia, troszkę w oderwaniu od rzeczywistości ale te wizje będą niestety negatywne, bo księżyc jest mroczny i tajemniczy.

Sytuacja się niestety nie zmieni, a mówi o tym 4 Denarów.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
2 puchary + rycerz buław + as mieczy
 

Uczucia
5 denarów + paź pucharów + umiar

praca

 

Tu bardzo fajnie się zapowiada. Będzie dynamicznie,  dużo pracy, pomysłów.

As Mieczy to może być przecięcie ale nie musi.

Zobacz... Asy to początki,  skoro As Mieczy to m. in przecięcie, to jest też początek nowego przedsięwzięcia.

Poza tym to karta nowych pomysłów, umowy,  komunikacja i też praca twórcza.

Na pracę as mieczy to dobra karta. Generalnie będzie wszystko ok...

 

Uczucia 

 

Tu bez zmian. Paź Pucharów mówi o tym, że z jednej strony byś chciała z kimś poflirtować, a z drugiej to też informacja, że niezbyt jesteś gotowa na jakieś związki, bo Paź Pucharów to dopiero początek,  najniższy stopień wtajemniczenia uczuciowego, z racji,  że to pazik.

5 Denarów to braki, brak kandydatów, brak uczuć i w efekcie będzie tak, jak jest ...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
6 mieczy + as pucharów + 7 pucharów

 

 

Rada
6 pucharów + 3 buławy + as buław

Najważniejsze wydarzenia 

 

Będziesz snuła wizje odnoszące się do obecnej sytuacji. 

Będziesz liczyła na zmiany, ale te nie nadejdą, pozostaną jedynie w Twojej głowie...

 

Rada

Myśl już o przyszłości, planuj i nie patrz w tył, bo nadciąga aktywny czas zawodowo.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Mala_83 napisał:

Znajomość z X (Pan z przeszłości który siedzi jeszcze trochę w głowie)
kapłanka + paź pucharów + 7 buław

Tu się niestety nic nie ruszy.

Kapłanka to bierność, bezruch i przez to, ta relacja będzie dla Ciebie dość dużym ciężarem, balastem. 7 Buław to szarpanina, walka w pojedynkę, co by też potwierdzało tą Kapłankę, bo ona jest właśnie samotna, niestety.

 

Trzymam kciuki  :)

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 za interpretację. Jedyną pozytywną rzeczą w tej połowie miesiąca wydaje się praca. Może to za sprawą nowego projektu, który wreszcie ruszył a ciągnął się bardzo długo. Może po zakończeniu jego sukcesem zostanę wreszcie doceniona :) Ten posępny nastrój i rozmyślanie to chyba w związku z tym, że dalej będzie trwała praca z domu co niestety taki nastrój powoduje. Zobaczymy co czas przyniesie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura: 2 pierwsze karty są powiązane z lękami: paraliżujący strach, który wstrzymuje, hamuje każdy możliwy ruch (8 mieczy), może związany z niejasna sytuacja, iluzjami, kłamstwem - obstawiam sytuację z koronowirusem, szczególnie, że 4 monet zaznacza siedzenie w 4 ścianach. Również może zaznaczać lęki (8 mieczy + Księżyc) powiązane z sytuacją finansową (4 monet);

 

2. Praca: 

Chce się serdecznej, emocjonalnej komunikacji/więzi z innymi ludźmi, dynamiki, ruchu, aktywności (Rycerz Buław), ale moim zdaniem As Mieczy może wskazywać, że jeszcze jakiś czas potrwa praca zdalna;

 

Uczucia: no, z pierwszej karty widać, że niestety, brak i bieda (5 monet), może też mocna potrzeba w jakim oznaku uczuć, może komplementach (paź buław), Umiarkowanie jednak mówi, że raczej nic znaczącego się nie wydarzy;

 

Najważniejsze wydarzenie: 

Myślisz, że wyruszylas w kierunku (6 mieczy) swoich marzeń (As Kielichów+7kielichow) , które raczej zostaną iluzją (7 kielichów), ale muszę powiedzieć, że też nieźle karty na twórczość! :ok:

 

Rada: zostawić wspomnienia (6 kielichów) w przeszłości, i pomyśleć nad planem na przyszłość, przemyśleć pierwsze kroki (3 buław). As buław też wskazuje, że będzie szansa na coś nowego, i radzi wziąć się do tego z pasją, wziąć się za sprawę aktywnie :)

 

Znajomość z X:

Podejzewam, że właśnie od niego oczekujesz uwagi, komplementów, jakieś szansy (paź kielichów), jednak Kapłanka to kobieta samotna, tajemnicza, wycofana, a 7 buław wskazuje na opór jednej ze stron. Może to "odejście" i miłosne iluzje odnoszą się akurat do tego Pana...

 

Mimo wszystko życzę Ci powodzenia i dobrego początku miesiąca ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Willow za interpretacje Co do aury myślę że bardziej sytuacja z koronawirusem powoduje lęki bo sytuacja finansowa nie jest tragiczna i nie zapowiadają się jakieś cięcia. Co do uczuć to faktycznie brak nawet miłych słów ostatnio itp jakiś totalny zastój po części przez tą sytuację obecną :) co do Pana X to Twoja ostatnia wróżba dużo mi dała bo stwierdzam że to nie jest osoba dla mnie i walczy rozum z serduszech teraz :) niestety nie ułatwia mi to wszystko że Pan spotyka się z kimś z mojego osiedla i widuję go Ale dam radę :) jeszcze raz dziękuję :)

Odnośnik do komentarza


8 mieczy + księżyc + 4 denary

Aura nie napawa optymizmem. Myślę, że pokazuje się tutaj zmęczenie siedzeniem w domu, pracą zdalną, izolacją społeczną, to też zamartwianie się i dużo przemyśleń... 

 

Praca
2 puchary + rycerz buław + as mieczy

Tak jak piszesz, to może myć energiczna, dobra współpraca, szybka, w każdym razie ja bym tu widziała dobrze zorganizowane działania i sukces. As mieczy w tym kontekście raczej wypada dobrze, takie mam odczucia.

 

Uczucia
5 denarów + paź pucharów + umiar

Jakbym widziała swoją sytuację. Osamotnienie, ale też wiadomości pocieszające od innych osób w tej sytuacji, trochę pokrzepiające. Jakichś uniesień, randek, niestety brak. Umiarkowanie wskazuje na to, że odzyskasz pogodę ducha i równowagę wewnętrzną po początkowym smutku w 5 denarów.

 

 Najważniejsze wydarzenie
6 mieczy + as pucharów + 7 pucharów

A tu zagwozdka... O ile 6 mieczy to odcięcie się, może własnie w kwestii uczuciowej, co podpowiadałby as pucharów obok, tak dalej 7 pucharów... może to stoczenie walki wewnętrznej, odcięcie się od tego, co złe, przemyslenie wszystkiego, ułożenie sobie tego w głowie i pogodzenie?

 

Rada
6 pucharów + 3 buławy + as buław

Zadbaj o stare, sprawdzone kontakty, odezwij się do kogoś z daleka, to dobry czas na polepszenie kontaktów - rozmowy video świetnie się tu sprawdzają :) 

 

Znajomość z X (Pan z przeszłości który siedzi jeszcze trochę w głowie)
kapłanka + paź pucharów + 7 buław

Przy panu jest Kapłanka, o której możesz się dowiedzieć czegoś więcej, może on sam powie albo dowiesz się przez media społecznościowe i trochę się zdenerwujesz, ale zmotywuje Cię to do podjęcia działań - które pokazały się wyżej.

 

Wszystkiego dobrego!

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Maxii za interpretację.  Coś mi się wydaje, że nowy projekt który się zaczął w pracy trochę mnie zmęczy i braknie tutaj czasu na inne sfery życia. Uczucia raczej nie ruszą się też do czasu, aż nie wyjdziemy z domu. Powiadasz stare znajomości :) musze tutaj poszukać w głowie kto oprócz Pana X jest osobą do które by było warto się odezwać :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.04.2020 o 20:34, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA !!!

 

Aura
8 mieczy + księżyc + 4 denary
 

Dopadł mnie jakiś strach nerwy. Po części to w związku z projektem w pracy gdzie goniły terminy a robota się ślimaczyła a dodatkowo ogólnie jakiś dziwny czas jakby coś miało się wydarzyć a nic takiego strasznego się nie zadziało

W dniu 23.04.2020 o 20:34, Mala_83 napisał:

 

Praca
2 puchary + rycerz buław + as mieczy
 

Początek to dobra współpraca z kolegą w pracy (który jest zastępcą szefa) aż finalnie doszło do kłótni związanej z beztroskim podejściem, która na szczęście została wyjaśniona i konflikt zażegnany :)

W dniu 23.04.2020 o 20:34, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
5 denarów + paź pucharów + umiar

 

Tutaj totalna pustka pojawiło się dwóch Panów z pewnego forum, ale jakoś jeden niby szukał czegoś na poważnie a każda rozmowa się sprowadzała do jednego i po 2 dniach zamilkł co potwierdziło, że faktycznie chodziło mu o jedno, drugi niby taki szukający a po pytaniach czy mieszkam sama zamilkł :) Na szcęście nie popsuło mi to nastroju i jest ok :)

W dniu 23.04.2020 o 20:34, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
6 mieczy + as pucharów + 7 pucharów

 

Snułam wizję, że wreszcie pojawi się ktoś z uczuciach, ale niestety okazało się to tylko marzeniami.

W dniu 23.04.2020 o 20:34, Mala_83 napisał:

 

Rada
6 pucharów + 3 buławy + as buław

 

Karty chyba radzą, aby zostawić tą przeszłość i ruszyć d przodu z nową energią

W dniu 23.04.2020 o 20:34, Mala_83 napisał:

 

Znajomość z X (Pan z przeszłości który siedzi jeszcze trochę w głowie)
kapłanka + paź pucharów + 7 buław

 

 

Tutaj trochę walka z samą sobą w 7 buław żeby Pan poszedł w zapomnienie. W kapłance to chyba ta samotność moja, bo miałam nadzieję, na jakiś kontakt rozmowę itp, ale nici z tego :)

 

Dziękuję wszystkim za interpretacje i pozdrawiam serdecznie :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Mala_83 napisał:

Początek to dobra współpraca z kolegą w pracy (który jest zastępcą szefa) aż finalnie doszło do kłótni związanej z beztroskim podejściem, która na szczęście została wyjaśniona i konflikt zażegnany :)

No tak, bo Rycerz Buław to także nerwy, sytuacja bardzo zapalna, a As Mieczy to przecięcie tego chwilowego konfliktu oraz komunikacja na dyplomatycznym poziomie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...