Skocz do zawartości

Pogodzenie się ZWERYFIKOWANY


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Zapytałam kart, czy pogodzę się z moim serdecznym kumplem. W wyniku kłótni nie odzywamy się do siebie, znając mnie i jego pojednanie może nie nastąpić prędko, natomiast zapytałam czy nastąpi w ogóle.

Głupiec + Diabeł (5 mieczy odwr.) + 6 buław

I wszystko było by ekstra, tylko ten Diabeł...
Widzę to tak:
Nowy początek, czy tez zgoda między nami jest możliwa, być może w wyniku jakiejś manipulacji nastąpi oczyszczenie atmosfery (5 mieczy odwr.) lub jakaś sytuacja będzie miała duży potencjał sprawczy, bo Diabeł to też wola, ale trzeba ją w umiejętny sposób wykorzystać. W 6 buław klasycznie, jest to zwycięstwo, dobre wiadomości.

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Głupiec + Diabeł (5 mieczy odwr.) + 6 buław

Ja to widzę tak, że jakaś głupotka, impulsywne zachowanie, nieroztropne słowa (Głupiec) spowodowały konflikt pomiędzy Wami i trudno teraz tę sytuację oczyścić. Diabeł w tym rozkładzie może pokazywać Wasze przekonanie o braku możliwości oczyszczenia atmosfery, wrażenie, że nie ma wyjścia z sytuacji. Koniec końców sytuacja ma szanse się wyklarować (odwrócona 5 mieczy + 6 buław) i dojdzie do pojednania. Oczywiście zależy od Was, czy wyjdziecie z klatki diabła, która de facto jest otwarta. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Priestess napisał:

Ja to widzę tak, że jakaś głupotka, impulsywne zachowanie, nieroztropne słowa (Głupiec) spowodowały konflikt pomiędzy Wami i trudno teraz tę sytuację oczyścić. Diabeł w tym rozkładzie może pokazywać Wasze przekonanie o braku możliwości oczyszczenia atmosfery, wrażenie, że nie ma wyjścia z sytuacji. Koniec końców sytuacja ma szanse się wyklarować (odwrócona 5 mieczy + 6 buław) i dojdzie do pojednania. Oczywiście zależy od Was, czy wyjdziecie z klatki diabła, która de facto jest otwarta. 

Może nie tyle co głupotka, tylko my w sumie jak niedojrzałe dzieci, każde tupało nóżko po swojej stronie. Jest teraz takie poczucie, że głupio się przyznać, że kłótnia była bez sensu (i pod wpływem procentów, na co tez w sumie Diabeł może wskazywać). Problemem jest duma, moja, kurpiowska i jego, klasycznego Barana. Zobaczymy. Dziękuję :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Głupiec + Diabeł (5 mieczy odwr.) + 6 buław

Moim zdaniem nieprędko się pogodzicie.

Diabeł to sytuacja toksyczna, on jest bardzo zły - jak widać - co przy 5 Mieczy nadaje jeszcze bardziej negatywny wydźwięk. 

Diabeł + 5 Mieczy to bardzo prymitywna manipulacja, ale też duży ból,  który trzeba odcierpieć, bo Diabeł to także uwiązanie, to coś na zasadzie MUST HAVE, czyli nie ma odwrotu, trzeba coś odpracować, przeboleć i koniec... 

W międzyczasie może jeszcze dochodzić do wielu konfliktów, kłótni.

Finalnie jednak dojdziecie do porozumienie, o czym mówi 6 Buław ale niestety do tego czasy trochę wody w rzece upłynie. 

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Głupiec + Diabeł (5 mieczy odwr.) + 6 buław

Kłótnia była o jakąś drobnostkę, głupstwo,teraz widać dużo złości na siebie,zapieranie się przed kontaktem, ale jak dla mnie pogodzicie się w czerwcu.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Moim zdaniem nieprędko się pogodzicie.

Diabeł to sytuacja toksyczna, on jest bardzo zły - jak widać - co przy 5 Mieczy nadaje jeszcze bardziej negatywny wydźwięk. 

Diabeł + 5 Mieczy to bardzo prymitywna manipulacja, ale też duży ból,  który trzeba odcierpieć, bo Diabeł to także uwiązanie, to coś na zasadzie MUST HAVE, czyli nie ma odwrotu, trzeba coś odpracować, przeboleć i koniec... 

W międzyczasie może jeszcze dochodzić do wielu konfliktów, kłótni.

Finalnie jednak dojdziecie do porozumienie, o czym mówi 6 Buław ale niestety do tego czasy trochę wody w rzece upłynie. 

 

 

Dziękuję, jest w tym sporo prawdy, na na razie nie mam ochoty na ten kontakt, być może muszę coś przepracować.

13 minut temu, Inez2503 napisał:

Głupiec + Diabeł (5 mieczy odwr.) + 6 buław

Kłótnia była o jakąś drobnostkę, głupstwo,teraz widać dużo złości na siebie,zapieranie się przed kontaktem, ale jak dla mnie pogodzicie się w czerwcu.

I tutaj też jest racja, jest sporo złości.

Odnośnik do komentarza

Oj,  ja  w tych  kartach finalnie gdzieś nie  widzę  pojednania. Żadna  z kart nie mówi  stricte o  zgodzie.  Wręcz przeciwnie,  toksyk  Diabeł  z Głupcem przy  wyrachowanym  mysleniu  i działaniu z  5 mieczy,  będzie  trzymał, nie tyle co świadomą złą  wolę, ale  nieświadome  żądze i  brak  rozsądku,  na nie  - nie  poniosę odpowiedzialności  za  stan  rzeczy    -  tą  dziką kłótnie ! 6 buław  hm? po czasie  każde z  Was  rozjedzie  się  w  swoje strony.  Chciałabym  się mylić. No,  ale piszę moje  widzenie  rozkładu.  Niemniej  powodzenia ku  zgodzę  życze. 

 

Edytowane przez adamandium
korekta
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, adamandium napisał:

Oj,  ja  w tych  kartach finalnie gdzieś nie  widzę  pojednania. Żadna  z kart nie mówi  stricte o  zgodzie.  Wręcz przeciwnie,  toksyk  Diabeł  z Głupcem przy  wyrachowanym  mysleniu  i działaniu z  5 mieczy,  będzie  trzymał, nie tyle co świadomą złą  wolę, ale  nieświadome  żądze i  brak  rozsądku,  na nie  - nie  poniosę odpowiedzialności  za  stan  rzeczy    -  tą  dziką kłótnie ! 6 buław  hm? po czasie  każde z  Was  rozjedzie  się  w  swoje strony.  Chciałabym  się mylić. No,  ale piszę moje  widzenie  rozkładu.  Niemniej  powodzenia ku  zgodzę  życze. 

 

Tak też jest możliwe, bo tutaj charaktery bardzo ciężkie i Diabeł w Twoim ujeciu bardzo rezonuje ze mną. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2020 o 09:21, Sunrise009 napisał:

Hej :)

Zapytałam kart, czy pogodzę się z moim serdecznym kumplem.

Głupiec + Diabeł (5 mieczy odwr.) + 6 buław

Widać, że zadziałało się przez przypadek, taka niby glupotka (Głupiec), ale coś uraziło za mocno, może mieć obsesje na punkcie urazy, może szykuje zemstę (Diabeł + 5 mieczy). Jednak na końcu widać, że pogodzenie nastąpi, może będzie dla Ciebie takie budujące (6 buław) :)

Powodzenia i pogodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Diabeł mi zawsze pokazywał nerwy i taki brak kontroli, więc może jeszcze będzie taka sytuacja, że gdzieś ktoś wyciągnie rękę będzie już nadzieja i ciach znowu kłótnia. 

Myślę, że finalnie będzie zgoda, ale trochę to potrwa. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Willow napisał:

Widać, że zadziałało się przez przypadek, taka niby glupotka (Głupiec), ale coś uraziło za mocno, może mieć obsesje na punkcie urazy, może szykuje zemstę (Diabeł + 5 mieczy). Jednak na końcu widać, że pogodzenie nastąpi, może będzie dla Ciebie takie budujące (6 buław) :)

Powodzenia i pogodzenia ;)

Oj tak, było rzucanie słuchawką i tym podobne, więc był bardzo urażony.

6 godzin temu, panna.marta napisał:

Diabeł mi zawsze pokazywał nerwy i taki brak kontroli, więc może jeszcze będzie taka sytuacja, że gdzieś ktoś wyciągnie rękę będzie już nadzieja i ciach znowu kłótnia. 

Myślę, że finalnie będzie zgoda, ale trochę to potrwa. 

Tutaj też to jest bardzo możliwe, że ktoś wyciągnie rękę i znowu kłótnia, bo tak to zazwyczaj wygląda.. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Widzę to tak jak dziewczyny, pokłóciliście się o jakąś pierdołę a każde z was uparte jak osioł nie chce wyjsć poza swoje ego.

Ostatecznie się pogodzicie, bo 6 buław karta świętowania, zgody i sukcesu wieńczy rozkład.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2020 o 09:21, Sunrise009 napisał:



Zapytałam kart, czy pogodzę się z moim serdecznym kumplem. W wyniku kłótni nie odzywamy się do siebie, znając mnie i jego pojednanie może nie nastąpić prędko, natomiast zapytałam czy nastąpi w ogóle.

Głupiec + Diabeł (5 mieczy odwr.) + 6 buław
 

Tutaj widać kłótnię o jakąś pierdołę, mało istotną rzecz. W diable widać jak dużo emocji, nerwów, złości wywołała ta kłótnia. Widać tutaj próby pogodzenia które nie będą łatwe i kosztowały sporo emocji. Ostatecznie myślę, że się pogodzicie bo 6 buław to zgoda, sukces, zwycięstwo :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Czesc. 

 

Pogodzicie sie, ale emocje musza opaac. Karta 5 odwroconej dla mnie to takie ranienienie siebie ale absolutnie nie celowo. "wyszlo zle chociaż nie chcialem", gdyby byla w prostym ukladzie to juz nieczysta zagrywka. Duzo dobra dla Ciebie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sheina napisał:

Czesc. 

 

Pogodzicie sie, ale emocje musza opaac. Karta 5 odwroconej dla mnie to takie ranienienie siebie ale absolutnie nie celowo. "wyszlo zle chociaż nie chcialem", gdyby byla w prostym ukladzie to juz nieczysta zagrywka. Duzo dobra dla Ciebie. 

Dziękuję, tak jak pisałam, obydwoje mamy dosyć zacięte charaktery - no "moje" musi być na górze i koniec. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Dziękuję, tak jak pisałam, obydwoje mamy dosyć zacięte charaktery - no "moje" musi być na górze i koniec. 

Musi być na gorze ale. W moim idczucii to nie bylo celowe ranienie. Bardzije chodzi o ego jesli juz. Ale nie ze a ci dowale bo lubię 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja: Diabłem i 5 mieczy odwróconą okazały się niby niewinne podchody sprawdzające, czy w ogóle odpowiem na wiadomość. Zapytania zupełnie bez związku ze sprawą, która nas poróżniła, a mianowicie było to pytanie, czy chcę kieliszki do wina w dobrej cenie. Rozmowy godzącej nie było, ale nie odpuszczę mu wyjaśnień. Prędzej czy później. Dziękuję za pomoc.

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Pogodzenie się ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...