Skocz do zawartości

Zaskoczenia - przyszły tydzien


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie pozytywnie zaskoczy w przyszłym tygodniu w pracy? 

 

Królowa bulaw, koło fortuny, as kielichow księżyc, kaplanka

 

Czyżby moja szefowa jakiś mily gest uczynila wobec mnie? Poradzę sobie dzięki swojej mądrości z jakimiś lekami 

 

 

A co w relacjach z mężczyznami? 

6 Denarów, 9 denarów as mieczy 4 kielichy

 

Będę lepiej radzić sobie z końcem z jakimś panem egoistycznym, który na mnie źle wpływał.. 

 

A co tak ogólnie mnie zaskoczy? 

 

6 buław, koło fortuny, Rycerz denarów Kapłanka kochankowie

 

Czeka mnie rozmowa w sprawie zmiany pracy.. Może będzie jakaś propozycja i będę sie wachać na propozycje, która otrzymam? 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Sheina napisał:

Co nie pozytywnie zaskoczy w przyszłym tygodniu w pracy? 

 

Królowa bulaw, koło fortuny, as kielichow księżyc, kaplanka

Na pewno spadnie coś jak grom z jasnego nieba, o czym mówi Koło Fortuny. To rzeczy nieprzewidywalne, tu może się wszystko zdarzyć, bo są to wszelkie zdarzenia losowe. 

Zmiana, jaka Cię czeka będzie od Ciebie wymagała dużej aktywności.

A tak poza tym, będziesz myślami uciekać do marzeń. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Sheina napisał:

A co w relacjach z mężczyznami? 

6 Denarów, 9 denarów as mieczy 4 kielichy

 

 

A co tak ogólnie mnie zaskoczy? 

 

6 buław, koło fortuny, Rycerz denarów Kapłanka kochankowie

Relacja;

 

9 Denarów mówi o tym, że dobrze Ci jest samej ze sobą. To nie jest karta uczuć, to singielstwo, nastawienie na sprawy zawodowe. Przyczyną tej sytuacji może być takie rozdwojenie, bo 6 Denarów to karta podziałów, brak równowagi pomiędzy jednym a drugim. W efekcie poświęcisz się pracy lub innym zadaniom...As Mieczy to odcięcie się od uczuć, a zajęcie się jakimiś projektami służbowymi.

 

 

Zaskoczy Cię niespodziewany sukces .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Praca: myślę, że niespodzianka rzeczywiście bardzo zaskoczy (Koło), i wpłynie bezpośrednio na samopoczucie emocjonalne: na początku widać wesoła Królowe Buław, a od razu po Kołu widzimy nadmiar emocji w Asie Kielichów i wyolbrzymienia, lęki w Księżycu, możliwe, że wywołane tajemnicą (Kapłanka)wobec naprzyklad stanu rzeczy w pracy. Te lęki, mimo wszystko, będą tylko iluzją, bardziej siebie nakręcisz, niż rzeczywiście będzie coś takiego strasznego ukrywane (Księżyc);

 

Relacje z mężczyznami:

Moim zdaniem koleżeńskie (6 monet), może profesjonalne (monety), 9 monet to karta samotności, ale samotności z powodów własnej wygody. Widać ogólne odcięcie od tego obszaru życia (As Mieczy), znudzenie, zamknięcie na uczucia (4 kielichów);

 

Niespodzianka ogólna:

Myślę, że nawiązuje do pierwszego pytania, czyli pracy,bo powtarzają się karty Koła i Kapłanki :) Rycerz Monet może zaznaczać pracę bezpośrednio.

Myślę, że niespodzianka (Koło) może być powiązana z sukcesem lub awansem (6 buław) zawodowym (Rycerz Monet). Znowu pojawia się Kapłanka, coś niejasnego, ukrytego - i może stąd Twoje nerwy w pierwszym pytaniu. W Kochankach pewnie wstaniesz.przed wyborem, czy się zwolnić lub jednak zostać?

 

Życzę tylko przyjemnych niespodzianek ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...