Skocz do zawartości

Rozmowa kwalifikacyjna pilne!


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy uda się pójść na spotkanie we wtorek? 

Giermek kielichow - tak

 

Jak mnie odbierze pani x na rozmowie? Śmierć, rydwan, 4 buławy,  do. 9 bulaw. 5 bulaw

 

Widać, że chce coś zmienić w swoim życiu zakończyć etap poprzedniej pracy bo go już nie czuję i chce szybkich zdecydowanych zmian. Radosna. Miła dziewczyna która ma już pewne podstawy, wiedzę. W tych 4 bulaw ach w danym obszarze. No ale musi jeszcze pogadać z innymi osobami. 

 

 

Czy mi zaproponuje prace tam w tym roku? 

 

Sąd, krol mieczy Rycerz Mieczy i  dołożone w as bulaw wisielec

 

Ona mi zaproponuje. Odezwa się, ale za jakiś czas może być w tym roku natomiast to się odwlecze czasowo. 

 

 

Czy ta praca będzie dla mnie praca w stabilna? 

 

8 kielichow, wieża, Rycerz denarów,  krolowa mieczy krol denarów 

 

 

Czytam to w taki sposób że pojawi się inna praca albo ja będę zmuszona tej innej pracy szukać. 

 

Czy dostanę w tym roku inna niż w tym x miejscu ofert e pracy? 

 

As kielichow, krolowa bulaw, umiarkowanie. Rycerz denarów 5 denarow

 

Raczej innej nie jesli już to zostane w obecnej pracy gdzie szefowa jest taka właśnie eghmmmmm.. Bo i nie oferty nie będzie Rycerz i 5 denarów. 

 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Sheina napisał:

Czy uda się pójść na spotkanie we wtorek? 

Giermek kielichow - 

 

Jak mnie odbierze pani x na rozmowie? Śmierć, rydwan, 4 buławy,  do. 9 bulaw. 5 bulaw

 

 

 

 

Czy mi zaproponuje prace tam w tym roku? 

 

Sąd, krol mieczy Rycerz Mieczy i  dołożone w as bulaw wisielec

1.Paź Pucharów  - myślę, że tak.

 

2. Pani odbierze Cię jako osobę niezwykle dynamiczną, kreatywną, pragnącą rozwoju. Ciekawe może być to, że póki co zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobraża, dopiero na spotkaniu totalnie  zmieni swoją wizję - Śmierć.

Generalnie fajnie wypadniesz. 4 Buław to także osoba otwarta na propozycje, dążąca do porozumienia.

 

3. Czy zaproponują Ci tam pracę?

 

Nie chcę Cię demotywować, ale według tych kart nie zaproponują, niestety.

Król Mieczy to propozycja wysokopółkowa, bardzo wymagające stanowisko, dostępne dla nielicznych.

Co więcej, Sąd Ostateczny jest kartą resetu, oczyszczenia. Oznacza to, że perspektywa tej pracy zostanie wymazana i w efekcie będziesz dalej konsekwentnie szukała pracy.

Niemniej, trzymam kciuki  ;)

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Sheina napisał:

Czy ta praca będzie dla mnie praca w stabilna? 

 

8 kielichow, wieża, Rycerz denarów,  krolowa mieczy krol denarów 

Trochę niefortunne pytanie,  bo to wróżenie na wróżbę.

Nie wiesz jeszcze, czy będziesz tam pracować , a już pytasz o to, jaka ta, konkretna praca będzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Sheina napisał:

Czy dostanę w tym roku inna niż w tym x miejscu ofert e pracy? 

 

As kielichow, krolowa bulaw, umiarkowanie. Rycerz denarów 5 denarow

Będziesz aktywnie szukała, ponieważ bardzo Ci na tym zależy - As Pucharów.

Natomiast finalnie pozostaniesz tam, gdzie jesteś.

Ostatnia karta wyjaśnia, że przyczyną tej stagnacji może być po prostu niedobór odpowiednich dla Ciebie ofert pracy. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Trochę niefortunne pytanie,  bo to wróżenie na wróżbę.

Nie wiesz jeszcze, czy będziesz tam pracować , a już pytasz o to, jaka ta, konkretna praca będzie.

 

 

Hej d bo kładłam na swoją interpretację :)

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Sheina napisał:

A rycerza mieczy nie czytasz jako umowy? 

Rycerz Mieczy nie jest kartą umowy. To karta determinacji, walki słownej, pomysłów czy też pracy umysłowej. 

Umowa to między innymi 2 Pucharów,  3 Denarów i As Mieczy. 

Edytowane przez Ziomal597
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Sheina napisał:

Czy uda się pójść na spotkanie we wtorek? 

 

Giermek kielichow - raczej tak i widać tu twoje nastawienie, że tak już o tym myślisz i czekasz 

 

Jak mnie odbierze pani x na rozmowie? Śmierć, rydwan, 4 buławy,  do. 9 bulaw. 5 bulaw

 

Jeśli do spotkania dojdzie, to jako osoba bardzo energiczna może nawet taka trochę napalona na te robotę może ja to trochę zaskoczyć 

 

Czy mi zaproponuje prace tam w tym roku? 

 

Sąd, krol mieczy Rycerz Mieczy i  dołożone w as bulaw wisielec

14 godzin temu, Sheina napisał:

Mimo, że jest sąd rozkład wieńczy wisielec a to karta zastoju braku możliwości. Moim zdaniem nie. Być może obecną sytuacja zmieni trochę ich decyzje... 

 

Czy ta praca będzie dla mnie praca w stabilna? 

 

8 kielichow, wieża, Rycerz denarów,  krolowa mieczy krol denarów 

 

Nawet gdybyś ja dostała kosztowała by cie wiele emocji taka na zasadzie dobrze płacą, ale atmosfera nie bardzo 

 

Czy dostanę w tym roku inna niż w tym x miejscu ofert e pracy? 

 

As kielichow, krolowa bulaw, umiarkowanie. Rycerz denarów 5 denarow


Raczej zostaniesz tutaj, ale nadal będziesz aktywna w poszukiwaniu tej lepszej. Generalnie to trudny okres na szukanie słuszna uwaga ziomka, że tak na prawdę to może wynikać z tego, że po prostu będzie ubogo z ofertami. 

Daj znać jak było 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2020 o 09:46, Sheina napisał:

Czy uda się pójść na spotkanie we wtorek? 

Giermek kielichow - tak

 

Jak mnie odbierze pani x na rozmowie? Śmierć, rydwan, 4 buławy,  do. 9 bulaw. 5 bulaw

 

Widać, że chce coś zmienić w swoim życiu zakończyć etap poprzedniej pracy bo go już nie czuję i chce szybkich zdecydowanych zmian. Radosna. Miła dziewczyna która ma już pewne podstawy, wiedzę. W tych 4 bulaw ach w danym obszarze. No ale musi jeszcze pogadać z innymi osobami. 

 

 

Czy mi zaproponuje prace tam w tym roku? 

 

Sąd, krol mieczy Rycerz Mieczy i  dołożone w as bulaw wisielec

 

Ona mi zaproponuje. Odezwa się, ale za jakiś czas może być w tym roku natomiast to się odwlecze czasowo. 

 

 

Czy ta praca będzie dla mnie praca w stabilna? 

 

8 kielichow, wieża, Rycerz denarów,  krolowa mieczy krol denarów 

 

 

Czytam to w taki sposób że pojawi się inna praca albo ja będę zmuszona tej innej pracy szukać. 

 

Czy dostanę w tym roku inna niż w tym x miejscu ofert e pracy? 

 

As kielichow, krolowa bulaw, umiarkowanie. Rycerz denarów 5 denarow

 

Raczej innej nie jesli już to zostane w obecnej pracy gdzie szefowa jest taka właśnie eghmmmmm.. Bo i nie oferty nie będzie Rycerz i 5 denarów. 

 

1. Może być trochę roztrzepany poranek, ale raczej dojedziesz bez przeszkód, pełna nadziei.
2. Myślę, że będziesz postrzegana jako osoba, szybka, pełna energii, jasno stawiająca sprawę, walcząca o swoje, ale też nieco zamknięta i być może w jakiś sposób agresywna? 9 buław i 5 buław, to dla mnie wręcz bojowe trzymanie swojego stanowiska. W Śmierci Pani może uznać, że się do Ciebie myliła.
3. Nie widzę tutaj propozycji umowy - Kiedyś kładłam karty na swój awans i Król Mieczy jednak go odcinał, mimo, że wypadła 3 denarów jako karta dobrej rozwijającej się współpracy. Więc stawiam na to, że będziesz negatywnie oceniona przez osobę z wyższego stanowiska, być może będzie jakaś ostrzejsza wymiana zdań pomiędzy osobą rekrutującą a Szefem. Wisielec wieńczy rozkład, więc raczej w tym roku tam pracy nie dostaniesz, pomimo "napalenia" na nią w Asie Buław.
4. Ciężko mi na to odpowiedzieć, ale spróbuję: Nie do końca będziesz zadowolona z tego, bo pomimo tego, że jest to stabilna praca, to szefostwo może być surowe i bezkompromisowe, rozwój bardzo powolny i będziesz chciała z niej uciec, bo będzie psychicznie męcząca.
5. Będziesz zmotywowana i pełna nadziei na znalezienie pracy, ale nie będzie ofert, działanie będzie spowolnione. Finalnie nie znajdziesz nic dla siebie w 5 monetach, albo odpuścisz, bo za wolno będzie to szło.

Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA:

 

 

Przed chwilą wróciłam z  rozmowy. PSytuacja wygląda w taki sposob, że Pani bardzo by mnie chciala co widac- ALE ma pania na etacie, ktora ma ponad 70 lat i jest na zwolnieniu, lekarskim ( moze to byl ten sad?)ale etat jest tak naprawde pusty, nic z nią nie moga zrobić. a potrzebują pracownika. mam się odzywac co jakiś czas i wtedy dopeiro coś więcej będzie wiadomo o pracy. po prostu pani dyrektor nie bardzo ma " związane ręce" i chocby chciała narazie niewiele możem. Jęsli była by praca - etat to dopeiro od padziernika/listopada tego roku. takze nic konretnie nie wiemy.

Pani Dyrektor mila sympatyczna, ludzka - swietnie mi sie  z nia rozmawialo!

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, panna.marta napisał:

No to pytanie po co szuka skoro tamta blokuje miejsce, to jeszcze może potrwać. Tym bardziej, że teraz taki słaby czas na spotkania. 

Szuka bo brakuje osiby ona zastepuje, atam nusi byc ktos kiniecznie. Proponowala mi zlecienie ale moja praca mi ovrcnie nie pozwala bo mamy jobtrole ijest jej wiecej ja zaznaczylamze gdyby mowa byla o calym etacie najuz to nie ma sprawy.. Nir wiem czemu.. Miwila, ze listopad gdzies bylby etat dopuero. Moze nie bede tracic nadziei. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...