Skocz do zawartości

czy coś z tego będzie? facet


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem sama już bardzo długo i w sumie nie spodziewałabym się, że akurat w takim momencie życia poznam kogoś kto zawróci mi w głowie.

Zapowiada się ciekawie, ale przez uraz z przeszłości jakoś mu nie ufam. Boję się, że chce mnie tylko wykorzystać.

 

Jak rozwinie się ta relacja w ciągu 3 miesięcy?

5 buław - 9 buław - 10 kielichów

Kart miłości nie ma. 5 buław pokazuje moją trudność do rozwinięcia tej znajomości, 9 buław idealnie pokazuje brak zaufania. lęk przed odrzuceniem. Jednak mimo wszystko może to być ciekawa relacja, która może nie skończy się miłością, ale czymś trwałym, może przyjaźnią? - 10 kielichów. :)

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, olejos napisał:

Jak rozwinie się ta relacja w ciągu 3 miesięcy?

5 buław - 9 buław - 10 kielichów

Widać,  że będziesz dalej bardzo defensywna, a to będzie wynikało z Twojego urazu,  o którym już napisałaś. 

Pan będzie bardzo zabiegał o Ciebie,  o czym mówi 5 Buław. Do tego Ty możesz chcieć przełamać swój lęk i dodatkowo będziesz walczyła sama ze sobą, aby przełamać lody.

W efekcie relacja przekształci się w związek oparty na szczerej miłości, zaufaniu. 

 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Będzie dość burzliwie, sporo emocji, o czym mówi 5 Buław. Jednocześnie będziesz starała się studzić te emocje i podejść do tego z dystansem ( 9 Buław). Jednak na końcu 10 Kielichów może mówić, że ta relacja ma przyszłość, 10 Kielichów to szczere uczucia i może być z tego poważny związek.

Trzymam kciuki ! :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2020 o 14:20, olejos napisał:

Jestem sama już bardzo długo i w sumie nie spodziewałabym się, że akurat w takim momencie życia poznam kogoś kto zawróci mi w głowie.

Zapowiada się ciekawie, ale przez uraz z przeszłości jakoś mu nie ufam. Boję się, że chce mnie tylko wykorzystać.

 

Jak rozwinie się ta relacja w ciągu 3 miesięcy?

5 buław - 9 buław - 10 kielichów

Kart miłości nie ma. 5 buław pokazuje moją trudność do rozwinięcia tej znajomości, 9 buław idealnie pokazuje brak zaufania. lęk przed odrzuceniem. Jednak mimo wszystko może to być ciekawa relacja, która może nie skończy się miłością, ale czymś trwałym, może przyjaźnią? - 10 kielichów. :)

PO TRUDNYCH POCZĄTKACH I BRAKU ZAUFANIA POWINIEN FAJNY ZWIAZEK POWSTAC,JEDNAK JA BYM PROPONOWALA ZROIC PARTNERSKI BO TO MOZE BYC I PRZYJAZN :d

Edytowane przez Sheina
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 27.04.2020 o 14:20, olejos napisał:

Jak rozwinie się ta relacja w ciągu 3 miesięcy?

5 buław - 9 buław - 10 kielichów 

Ktoś tu będzie walił głową w mur, kręcił, nęcił, prowokował, zaczepiał, a ktoś będzie się odsuwał, dystansował uciekał przed czymś co fajnie wygląda, bo 10 pucharów na końcu mówi o wspólnym szczęściu, więc idzie to naprawdę w dobrą stronę...

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2020 o 14:20, olejos napisał:

Jestem sama już bardzo długo i w sumie nie spodziewałabym się, że akurat w takim momencie życia poznam kogoś kto zawróci mi w głowie.

Zapowiada się ciekawie, ale przez uraz z przeszłości jakoś mu nie ufam. Boję się, że chce mnie tylko wykorzystać.

 

Jak rozwinie się ta relacja w ciągu 3 miesięcy?

5 buław - 9 buław - 10 kielichów

Kart miłości nie ma. 5 buław pokazuje moją trudność do rozwinięcia tej znajomości, 9 buław idealnie pokazuje brak zaufania. lęk przed odrzuceniem. Jednak mimo wszystko może to być ciekawa relacja, która może nie skończy się miłością, ale czymś trwałym, może przyjaźnią? - 10 kielichów. :)

Na początku będzie się dużo działo, bo 5 bulaw to burzliwy początek znajomości czasem też kłótnie. Ty jakbyś trochę to szybkie tempo stopowała i tworzyła dystans. Ale 10 pucharów to związek i szczęście więc moim zdaniem ostatecznie uda się stworzyć szczęśliwy związek :) i tego życzę :) pozdrawiam 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie taki dystans stworzyłam i facet widać, że się wycofuje, co mnie dodatkowo zniechęca. Pierwsze karty burzliwe, a 10 kielichów może też mówić o bezpieczeństwie emocjonalnym, do którego być może ucieknę. Póki co chyba nawet przyjaźni z tego nie będzie, no ale rozkład długoterminowy, zobaczymy. 

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza

Wyszedł kwiatek. Facet ma na boku kilka układów z kobietami, spotyka się z nimi i sypia. :( Powiedziałam mu, że nic z tego nie będzie. On nie odpuszcza póki co i rzuca hasełkami, że tak interesującej kobiety nigdy nie spotkał. Nie na mnie takie słowa, wracam do mojego komfortu psychicznego (10 kielichów).

Edytowane przez olejos
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.04.2020 o 16:01, olejos napisał:

Właśnie taki dystans stworzyłam i facet widać, że się wycofuje, co mnie dodatkowo zniechęca. Pierwsze karty burzliwe, a 10 kielichów może też mówić o bezpieczeństwie emocjonalnym, do którego być może ucieknę. Póki co chyba nawet przyjaźni z tego nie będzie, no ale rozkład długoterminowy, zobaczymy. 

kochana poniewaz jestescie na etapie 9 bulaw na ten moment :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, olejos napisał:

10 kielichów rozpatruje się bardziej pod względem miłości czy przyjaźni? Czy po prostu oznacza jakąś trwałą nieokreśloną relację?

wszystko zalezy od kart obok. Czasem tpo po prostu wiezi rodzinne czasme przyjazn a czasem malzenstwo 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

W tym przypadku bardziej jako szczęście, w sensie bycie szczęśliwym. Ale przy 9 buław to nie oznacza, ze was czeka to szczęście tylko, że będziesz się przed tym wzbraniała, żeby wejść na ten poziom relacji. Być może ta 5 buław, która raczej jest kartą negatywną - jak to mawia Jóźwiak: piątki to śmierć w danym żywiole - bo oznacza rywalizację i walkę może Cię tak ostrożnie nastrajać, ale z drugiej strony też nie możesz od chłopa wymagać życia w celibacie jak sama się od niego odcinasz... jest wolny więc robi co chce....

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Arbogast napisał:

W tym przypadku bardziej jako szczęście, w sensie bycie szczęśliwym. Ale przy 9 buław to nie oznacza, ze was czeka to szczęście tylko, że będziesz się przed tym wzbraniała, żeby wejść na ten poziom relacji. Być może ta 5 buław, która raczej jest kartą negatywną - jak to mawia Jóźwiak: piątki to śmierć w danym żywiole - bo oznacza rywalizację i walkę może Cię tak ostrożnie nastrajać, ale z drugiej strony też nie możesz od chłopa wymagać życia w celibacie jak sama się od niego odcinasz... jest wolny więc robi co chce....

Dokładnie, masz rację. :) Ogólnie jakoś przetrawiłam te inne kobiety już i nadal kontakt jest intensywny. Chłop się stara, ale nie wiem czy rozpatrywać to w kontekście przyjaźni, zabawy czy czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Arbogast napisał:

To zadaj pytanie jakie on ma oczekiwania od Ciebie, ale po tych kartach nie widać by to miało być dla zabawy.

Zapytałam kart, wyszła mi 4 kielichów, papież i gwiazda. 

Trochę dupa blada, bo 4 kielichów wskazuje na znudzenie, a znowu papież i gwiazda na coś trwałego i jakąś bliską więź.

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

4 pucharów wskazuje, że za wiele to on nie oczekuje, no to nie tylko karta znudzenia, ale też niezauważania czegoś, wygody i spokoju ale juz w takim wymiarze przesadnym. W tej karcie nie ma złych intencji, to bardziej brak ochoty na coś. Papież też jest przecież kartą mówiącą o szczerych dobrych intencjach, poważnej znajomości, przyjacielskim nastawieniu. Gwiazda zaś to zauroczenie,

On może nie chcieć na tym etapie czegoś poważnego, bo 4 puchary i papież to brak ochoty na poważne związki, ale to chyba nie powinno dziwić na wczesnym etapie znajomości.

Nie ma tu kart, które by mówiły, że chce się zabawić, wskoczyć do łóżka i pójść do innej, albo zwalić Ci się na chałupę i czekać aż będziesz go obsługiwać. Nie ma tutaj tego.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, olejos napisał:

Zapytałam kart, wyszła mi 4 kielichów, papież i gwiazda. 

Trochę dupa blada, bo 4 kielichów wskazuje na znudzenie, a znowu papież i gwiazda na coś trwałego i jakąś bliską więź.

a ja bym to widziala inaczej - papiez to czestoosoba dwulicowa o  podwojnej moralnosci wiec uwazalabgym bo moze byc tez tak,ze toty masz nadzieje na zwiazek a jemu to niekoniecznie lezy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, olejos napisał:

Zapytałam kart, wyszła mi 4 kielichów, papież i gwiazda.

Po części zgadzam się a Arbo, że koleś jest uczciwy wobec Ciebie. Podobnie wydaje mi się, że jego intencje są szczere i może nawet sam wierzy w to, że mógłby być z Tobą w trwałym związku (Papież+Gwiazda), ma poważne zamiary, ale te 4 kielichy na początku pokazują, że on jest wewnętrznie niepoukładany i niegotowy na taki związek. Myślę, że on ma bardzo ciężką historię miłosną za sobą (na co mogą wskazywać te kielichy i jego zachowanie) i te przygodne znajomości, o których mówisz, to chyba taki sposób (niezbyt zdrowy) na uporanie się ze zranieniami czy samotnością. Ciężko mu się chyba zaangażować w pełni w taką trwałą i zdrową relację, ale on o takiej marzy (Gwiazda i Papież). On chciałby z tego marazmu uczuciowego wyjść, ale póki co jest zrezygnowany, rozczarowany i chyba ma poczucie utraconej szansy, być może też dlatego, że widzi Twój dystans i ostrożność. 

 

 

Edytowane przez Priestess
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Priestess napisał:

Myślę, że on ma bardzo ciężką historię miłosną za sobą (na co mogą wskazywać te kielichy i jego zachowanie) i te przygodne znajomości, o których mówisz, to chyba taki sposób (niezbyt zdrowy) na uporanie się ze zranieniami czy samotnością. Ciężko mu się chyba zaangażować w pełni w taką trwałą i zdrową relację, ale on o takiej marzy (Gwiazda i Papież). On chciałby z tego marazmu uczuciowego wyjść, ale póki co jest zrezygnowany, rozczarowany i chyba ma poczucie utraconej szansy, być może też dlatego, że widzi Twój dystans i ostrożność. 

 

 

W punkt. Mam takie samo wrażenie, jakiś rok temu zakończył 10letni związek.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Kiedys przeczytalam u naszej wskpanialej zdolnej koleznki Olcacool na blogu, ze  10 kielichow ma na obrazku tecze- a tecza to pelnia - nic wiecej tam sie juz nie da, stad bywa tez zwyklym"zludzeniem" tecza jest troche fatamorganą...:) jak wiemy... jest...na chwile...piekna, kolorowa,,,ale co z tego..?Znika..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Sheina napisał:

Kiedys przeczytalam u naszej wskpanialej zdolnej koleznki Olcacool na blogu, ze  10 kielichow ma na obrazku tecze- a tecza to pelnia - nic wiecej tam sie juz nie da, stad bywa tez zwyklym"zludzeniem" tecza jest troche fatamorganą...:) jak wiemy... jest...na chwile...piekna, kolorowa,,,ale co z tego..?Znika..

Tak też było w tym przypadku. :) Zapamiętam takie znaczenie karty.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...