Skocz do zawartości

Czy czasem o mnie mysli?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Pana pogonulam w lutym, wiem, ze szybko sie "pocieszyl" bo jest juz od kwietnia w nowym "zwiazku" no comment.. 

 

Kochankowie, księżyc, 7 kielichow dol. 10 kielichiw, krolowa mieczy, 8 kielichow

 

 

Podobno karta 8 kielichow jest karta wracania do tego co bylo. Wraca. Wie ze sie odcielam, ale nie jestem  pewna czy ksiezyc nie pokauzje mojej iluzji, ze on moze mysli podczas gdy teraz zajmuje sie swoja nowa dziunia. (a taki niby byl zakochany.. Nigdy tego nie pojme yyhh, byla. Dla mnie chamski wiec to zakonczylam :( godnosc trza chronic.. )

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
21 minut temu, Sheina napisał:

Kochankowie, księżyc, 7 kielichow dol. 10 kielichiw, krolowa mieczy, 8 kielichow

o 8 kielichów mówi się, że to karta powrotów i rozstań - nigdy niczego takiego mi nie pokazało. To po prostu odejście od kogoś pożegnanie, tyle i aż tyle.

Czy on myśli? Coś tam myśli bo masz tu karty typowo fantazyjne jak księżyc i 7 kielichów, ale to są jakieś chore projekcje, takie coś jakby zastanawianie się czy dobrze się stało... mówisz, ze on w nowym związku, ale czy on tam szczęśliwy? Nie powiedziałbym, nie do końca po jego myśli było to rozstanie, dlatego gdzieś tam leczy sobie swoje rany.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Arbogast napisał:

o 8 kielichów mówi się, że to karta powrotów i rozstań - nigdy niczego takiego mi nie pokazało. To po prostu odejście od kogoś pożegnanie, tyle i aż tyle.

Czy on myśli? Coś tam myśli bo masz tu karty typowo fantazyjne jak księżyc i 7 kielichów, ale to są jakieś chore projekcje, takie coś jakby zastanawianie się czy dobrze się stało... mówisz, ze on w nowym związku, ale czy on tam szczęśliwy? Nie powiedziałbym, nie do końca po jego myśli było to rozstanie, dlatego gdzieś tam leczy sobie swoje rany.

Tez tak mi sie wydaje ledwo raz  spotkal kobiete a juz zwiazek.. Bo siedzi w Niemczech.. Mam ochote mu tak wygarnac, ze szkoda slow.. Dzieki arbo.. Niecg se bedzie szcesliwy i w pietnastu innych zachowal sie jak kawal kretyna.. A i kladlws mi na niego karty w ychodzil Ci swiat na kwartal wiec pokazał sie jednak rozpad relacji... Lajf. 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Arbogast napisał:

Karta Świat jest dość zdradliwa, bo niby to pełnia ale Świat to często dosłownie Świat czyli odległości, inny kraj, internet itp

Tak. Nie mniej w kazdym mwartale w pytaniu o nim wychodzi  Ci diabel. Czyli tam wyszlo w nim, ze tak naprawde tej relacji juz nie ma... Czasami mnie mierzi zeby sie jeszcze odezwac do niego, ale mila bym nie byla. On na koniec moich wywodow nazwal mnie "zimna bezemocjonalna KUKŁĄ" jeszcze pisana capsem, stad po tym zdaniu napisalam mu tylko"ze co prosze? Zegnam "on byl takim diablem. Bylo sporo sytuacji gdzie mnie nie szanoal, a uznawal to za zarty.. Albo to co dla mnie bylo bolesne dla niego nie bardzo... Mi jest ciężko się uwolnić od myslenia o nim, taki uraz...ale chyba jak facet ma troche klasy to cos by zrobil.. On nie zrobil nic. No ale widac jaka to byla "milosc "z jego strony...ani przeraszam, tylko totalna zlewka.. 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Diabeł u Ciebie w miłości też może wskazywać na co innego, to poważne ostrzeżenie, że nie panujesz nad własnymi emocjami, popędami i działasz autodestrukcyjnie.

Diabeł to więzy, które nam nie pozwalają wyjść poza obszar tego co nas krępuje.

Jeśli wychodzi CI Diabeł to znaczy, że masz coś do przerobienia, do przepracowania, ale mówię to nie w sensie karmicznym tylko bardziej w sensie psychoterapeutycznym. Diabeł nie pozwala na stworzenie normalnej i zdrowej relacji, zdrowej czyli takiej, w której potrzeby obojga partnerów są zaspokojone bez krzywdy dla żadnego z nich. Ty tego nie możesz osiągnąć, Diabeł przeszkadza...

Wskazane byłoby wyciszenie, uspokojenie i przepracowanie tego ze specjalistą. Tak abyś się wyrwała z tych diabelskich więzów i stworzyła normalny, satysfakcjonujący Cię związek z normalnym facetem, bo być może przez swoje metaprogramy przyciągasz takich absztyfikantów jak ten poprzedni.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

A ja myślę, że on się jeszcze pojawi, bo mnie właśnie 8 kielichów zazwyczaj pokazuje takie powroty i rozstania. Czasami jest to definitywne cięcie, ale o sporym obciążeniu emocjonalnym tzn. osoba wie, że stare trzeba porzucić, ale emocje jeszcze krążą przy starym. Ja myślę, że on myśli o tobie, a nawet tęskni, przerabia różne scenariusze. Możliwe, że sam się zastanawia, czy nie weszłaś w związek, ale zdaje sobie sprawę, że nie ma sensu na ten moment powracać, bo nie przyjęłabyś go za ciepło. Pokazujesz się jako Królowa Miecza, a ona nie ma sentymentów.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Karta 8 Kielichów nie jest kartą powrotów i rozstań. Zobacz odwrotnie - ktoś odchodzi z powodu rozczarowania obecną sytuacją oraz z powodu fascynacji kimś innym. Owszem, powrót jest wpisany w tę kartę, jeśli to co go skusiło do odejścia nie jest tym co chciał. Wtedy zakłada możliwość powrotu. Pamiętaj przy tym, że każdy taki powrót nie cieszy już tak bardzo z powodu zatrucia atmosfery relacji tym odejściem, Powrót po odejściu jest jakby z braku innej alternatywy, z powodu rozczarowania tym, do czego/kogo odszedł. Po odejściach i powrotach my i ta osoba jesteśmy już inni, uczucia są już słabsze, zatrute.

 Karta Księżyc przy 7 Kielichów może mówić o fantazjowaniu, ale są to karty statyczne. Dwa -  fantazjowanie   zazwyczaj  nie pokrywa się  potem w realnym życiu. Życie jest trudne no i potem następne rozczarowania. Po trzy - fantazjować może będąc pod wpływem alko i zazwyczaj tak jest w przypadku Księżyca ( zaciemniony obraz rzeczywistości) i 7 Kielichów = alko. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Elie-1 napisał:

Karta 8 Kielichów nie jest kartą powrotów i rozstań. Zobacz odwrotnie - ktoś odchodzi z powodu rozczarowania obecną sytuacją oraz z powodu fascynacji kimś innym. Owszem, powrót jest wpisany w tę kartę, jeśli to co go skusiło do odejścia nie jest tym co chciał. Wtedy zakłada możliwość powrotu. Pamiętaj przy tym, że każdy taki powrót nie cieszy już tak bardzo z powodu zatrucia atmosfery relacji tym odejściem, Powrót po odejściu jest jakby z braku innej alternatywy, z powodu rozczarowania tym, do czego/kogo odszedł. Po odejściach i powrotach my i ta osoba jesteśmy już inni, uczucia są już słabsze, zatrute.

 Karta Księżyc przy 7 Kielichów może mówić o fantazjowaniu, ale są to karty statyczne. Dwa -  fantazjowanie   zazwyczaj  nie pokrywa się  potem w realnym życiu. Życie jest trudne no i potem następne rozczarowania. Po trzy - fantazjować może będąc pod wpływem alko i zazwyczaj tak jest w przypadku Księżyca ( zaciemniony obraz rzeczywistości) i 7 Kielichów = alko. 

Dzieki. Ja tam go nawrtnie chce bo pn nie zrobil ze soba nic, a po slowach jakich uzyl nawrt mnie nie przeprosil takze niech i w stu zwiazkach bedzie lecz problem moze sie za nim wlec az sam go zobaczy..

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ten zestaw jasno mówi, że on nie wie na co się zdecydować. Możliwe, ze ma więcej niż jedną kobietę teraz do wyboru.  Zastanawia się się jeszcze, czy związek w którym jest ma sens , czy może poszukać czegoś lepszego, 7 kielichów to dla mnie często karta wolności, możliwości, które się otwierają. 10 kielichów, to czasem takie szczęście dopełnione, lepiej być nie może, więc czasem może być już nudne, zależy jak ktoś do tego podchodzi. Księzyc daje fałszywy blask, ale na moje to z 8 kielichów to nie jest fantazja o powrocie, tylko własnie o tym, że może jeszcze sobie hulać, może wydaje mu się, że jest szczęśliwy, że jest ok. 8 kielichów to odejście, razem z królową Mieczy dosyć chłodno przekalkulowane, zdroworozsądkowe. Moim zdaniem on raczej nie myśli już o Tobie, bo głowę zaprząta mu przesyt który ma w 7 kielichów. Wybiera, przebiera, bawi się, czuje się z tym bardzo dobrze na co też może 10 kielichów wskazywać.

Jak na moje, to często o niego pytasz, odczekaj 2-3 miesiące i zapytaj znów, wtedy moim zdaniem będzie jaśniejszy obraz sytuacji. Bo na razie karty ciągle pokazują mniej więcej to samo. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Sheina napisał:

Dzieki. Ja tam go nawrtnie chce bo pn nie zrobil ze soba nic, a po slowach jakich uzyl nawrt mnie nie przeprosil takze niech i w stu zwiazkach bedzie lecz problem moze sie za nim wlec az sam go zobaczy..

Jesteś jeszcze zaangażowana emocjonalnie. Musisz poczekać aż emocje opadną. Ja myślę, że jeszcze przypomni o sobie. Przynajmniej ja zawsze w 8 kielichów miałam powroty "exa", ale z tego chleba już nie było. Jak już ktoś tutaj napisał, to są obciążające emocje, bo już nie ufasz do końca takiej osobie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Myśli zdecydowanie. Patrząc na cały rozkład - mam wrażenie, że koleś jest jakiś niezdecydowany, niepewny. Coś tam sobie marzy, wyobraża. Dalsze karty - nie jest happy, niby jest 10 Kielichów czyli pełnia szczęścia. On chyba sobie gdyba, że mógłby z tego być stabilny związek, ale jak to ujęłaś "pogoniłaś go". Druga opcja, nie jest mu dobrze w obecnym związku.

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
W dniu 27.04.2020 o 16:16, Sheina napisał:

Pana pogonulam w lutym, wiem, ze szybko sie "pocieszyl" bo jest juz od kwietnia w nowym "zwiazku" no comment.. 

 

Kochankowie, księżyc, 7 kielichow dol. 10 kielichiw, krolowa mieczy, 8 kielichow

Myśleć, myśli, może chciał by do Ciebie, a jednocześnie do niej, nie może się zdecydować (Kochankowie), ogólnie w głowie ma namieszane: tu u niego i marzenia i obawy - zero klarownej oceny sytuacji (Księżyc + 7 kielichów). Podejrzewam, że w następnych 3 kartach chodzi o was, wasz związek, jako że pytanie było o Tobie: on pewnie nadal uważa, że było wam dobrze razem, póki nie zrobiłaś się zimna, odcięłaś się, i wygnałaś (Królowa Mieczy) jego nieszczęsnego, boleśnie przeżywa odejście (8 kielichów), ale odejdzie, zgodzę się z wypowiedziami wyżej: 8 kielichów to jest karta bolesnych pożegnań, a nie powrotów, ale mam wrażenie, że na lepsze -  trochę mi ten Pan niedobrze się kojarzy: i po tym Diable i tutaj jeszcze Księżyc, jakby był klientom psychiatra, lub nadużywa napojów/substancji... 

Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)
53 minuty temu, Willow napisał:

Myśleć, myśli, może chciał by do Ciebie, a jednocześnie do niej, nie może się zdecydować (Kochankowie), ogólnie w głowie ma namieszane: tu u niego i marzenia i obawy - zero klarownej oceny sytuacji (Księżyc + 7 kielichów). Podejrzewam, że w następnych 3 kartach chodzi o was, wasz związek, jako że pytanie było o Tobie: on pewnie nadal uważa, że było wam dobrze razem, póki nie zrobiłaś się zimna, odcięłaś się, i wygnałaś (Królowa Mieczy) jego nieszczęsnego, boleśnie przeżywa odejście (8 kielichów), ale odejdzie, zgodzę się z wypowiedziami wyżej: 8 kielichów to jest karta bolesnych pożegnań, a nie powrotów, ale mam wrażenie, że na lepsze -  trochę mi ten Pan niedobrze się kojarzy: i po tym Diable i tutaj jeszcze Księżyc, jakby był klientom psychiatra, lub nadużywa napojów/substancji... 

Nikt nie rozumie jego zachowan willow, Po konsulatacji ze znajoma psychychoterapeutka doszlysmy do wniosku,ze pachnie BOrderline i ADHD u doroslej osoby :( i to tez podejrzenie dalam jego mamie i przyjaciolce a jak poczytaly o zaburzeniu to  zaczela si emama jego zgadzac,ze to moze byc to. nawet jego cudowna mama powiedzial,ze pan W. potrafi manipulowac jak nikt inny. Stad diabel pokazuje tu zaroweno problemy jego z alkholem no czasami sobie lubi... i jego meha ogromne skrajnosci i problemy ze soba... :( wybuchowsc...no caly diabel.. stad ja wiem, ze to dobrze,ze sie skonczylo ,ale nie chce go juz ani ani.. sama mi radzila,zebym dala sobie spokoj bo chciala zeby sieogarna i obie mowily mu,ze przgial tym jak mnie potarktowal... wiec  wiem,ze mam za soba " ludzi"

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...