Skocz do zawartości

Maj Mezza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas w zamknięciu, czystki w znajomościach.

 

Aura: Król Buław+5 mieczy+Król Denarów+Gwiazda

 

W sumie ta energia już się pojawiła, bo zawiodłam się na osobie, którą uważałam za bardziej godną zaufania. Niestety, kolejny raz zobaczyłam jego egoizm.

 

Praca: Kapłan+8 kielichów+Świat+Kapłanka

 

8 kielichów była również w kwietniu, a przy karcie Świat to nic jak praca zdalna.

 

Finanse: Siła+As Denarów+8 denarów+7 mieczy

 

Martwi mnie trochę ta 7 mieczy albo stracę na jakimś nietrafionym zakupie albo chowanie pieniędzy na czarną godzinę.

 

Miłość: 3 kielichów+Rycerz Buław+Królowa Buław+Rycerz Kielichów

 

Powinno być sympatycznie, ale nadal bez większych konkretów. Czekam aż Pan X przyjedzie z kontraktu z zagranicy. 

 

Relacje z otoczeniem: 5 mieczy+4 pucharów+Rycerz Kielichów+As denarów

 

Nerwowo, bo teraz jestem w energii 5 mieczy. Mam już dosyć chwiejności i egoizmu kumpla. Możliwe, że znów będzie chciał się za jakiś czas wytłumaczyć (As Denarów), ale Rycerz Kielichów jest niedojrzały, to się nie zmieni.

 

Pozytywna niespodzianka: Król Kielichów+9 mieczy+Królowa Kielichów+As Mieczy

 

Mogą to być nasze nocne rozmowy z Panem X lub kolejne rozmowy, wyjaśniania z kumplem. Ewentualnie, zakończenie tej znajomości, bo przynosi więcej smutków niż radości.

 

Relacja z Panem X: Rycerz Mieczy+Kochankowie+4 mieczy+7 monet

 

Chyba nadal rozmowy, rozmowy w 4 ścianach. W tym miesiącu nic nie pójdzie na przód, czyli nie zobaczymy się. Możliwe, że sytuacja trochę zacznie być napięta.

 

Kumpel: 6 buław+Paź Kielichów+8 kielichów+9 monet

 

Typowe karty egoisty, ale w tej 8 kielichów znów może o sobie przypomnieć.

 

Co robić: Rycerz Denarów+Król Mieczy+As Kielichów+2 buław

 

Kierować się własnym dobrem, odstawić emocje na bok. Nie podejmować pochopnych działań. Obserwować.

 

Rada: 4 pucharów+9 mieczy+Królowa Mieczy+Paź buław

 

Nie topić się w tych emocjach i negatywnym myśleniu. Po prostu działać i zająć się czymś nowym, aby uwolnić się od tych czarnych myśli.

 

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, mezza napisał:

Cały czas w zamknięciu, czystki w znajomościach.

 

Aura: Król Buław+5 mieczy+Król Denarów+Gwiazda

 

W sumie ta energia już się pojawiła, bo zawiodłam się na osobie, którą uważałam za bardziej godną zaufania. Niestety, kolejny raz zobaczyłam jego egoizm.

 

Praca: Kapłan+8 kielichów+Świat+Kapłanka

 

8 kielichów była również w kwietniu, a przy karcie Świat to nic jak praca zdalna.

 

Finanse: Siła+As Denarów+8 denarów+7 mieczy

 

Martwi mnie trochę ta 7 mieczy albo stracę na jakimś nietrafionym zakupie albo chowanie pieniędzy na czarną godzinę.

 

Miłość: 3 kielichów+Rycerz Buław+Królowa Buław+Rycerz Kielichów

 

Powinno być sympatycznie, ale nadal bez większych konkretów. Czekam aż Pan X przyjedzie z kontraktu z zagranicy. 

 

Relacje z otoczeniem: 5 mieczy+4 pucharów+Rycerz Kielichów+As denarów

 

Nerwowo, bo teraz jestem w energii 5 mieczy. Mam już dosyć chwiejności i egoizmu kumpla. Możliwe, że znów będzie chciał się za jakiś czas wytłumaczyć (As Denarów), ale Rycerz Kielichów jest niedojrzały, to się nie zmieni.

 

Pozytywna niespodzianka: Król Kielichów+9 mieczy+Królowa Kielichów+As Mieczy

 

Mogą to być nasze nocne rozmowy z Panem X lub kolejne rozmowy, wyjaśniania z kumplem. Ewentualnie, zakończenie tej znajomości, bo przynosi więcej smutków niż radości.

 

Relacja z Panem X: Rycerz Mieczy+Kochankowie+4 mieczy+7 monet

 

Chyba nadal rozmowy, rozmowy w 4 ścianach. W tym miesiącu nic nie pójdzie na przód, czyli nie zobaczymy się. Możliwe, że sytuacja trochę zacznie być napięta.

 

Kumpel: 6 buław+Paź Kielichów+8 kielichów+9 monet

 

Typowe karty egoisty, ale w tej 8 kielichów znów może o sobie przypomnieć.

 

Co robić: Rycerz Denarów+Król Mieczy+As Kielichów+2 buław

 

Kierować się własnym dobrem, odstawić emocje na bok. Nie podejmować pochopnych działań. Obserwować.

 

Rada: 4 pucharów+9 mieczy+Królowa Mieczy+Paź buław

 

Nie topić się w tych emocjach i negatywnym myśleniu. Po prostu działać i zająć się czymś nowym, aby uwolnić się od tych czarnych myśli.

 

 

Hejka :)

 

No niestety ktoś Cie nie fajnie i chamsko potraktowal. Taka nieczysta zagrywka i nie liczenie sie zupelnie z Twoimi uczuciamo.. Wiem  bo tez to ostatnio przezylam.. Liczysz na autorefleksje, a dostajesz olanie i tyle.. 

 

Praca ta  stala od lat byc moze nawet.. Nie ma zmian

 

 

Finanse:Uwazaj aby Cie ktos nie oszukal w jakims temacie w pracy ci mieczowi zawszw cos robia w ukryciu. 

 

Milosc:nic powaznego tu nie widze raczej luzne relacje romanse z tymi panami na nic więcej nie licz. 

 

 

Sa przy tobie jakies nieszczere osoby lub osoba i troche mi sie to zgrywa z ta 5 mieczy we wczesniejszym rozkladzie nadal moze byc tak, ze ten pan zawidzie Cie i zniechwci jakos do ludzi... Bedziesz utrzymywac kontakt z tym drugim

 

Pozytywne: moze byc tak, z e faktycznie zakonczysz znajomosc z panem jakims depresyjnym krolem kielichiow który jest obciazajacy.. Albo mu co nieco dogadasz. 

 

Rekacja z x

 

Raczej taka chaotyczna i nerwowa. Bedziesz potrzebowala odpoczac odsunac sie. 

 

Kumpel :raczej zajmie sie soba... 

 

Co robic? Dac szans mieczowemu i przygladac sie jego dzialaniom. 

 

 

Rada zebus odciela sie od jakis albo osób albo mysli, ktore wpływaja na Ciebie destrukcyjnie 

Edytowane przez Sheina
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura: Król Buław+5 mieczy+Król Denarów+Gwiazda


Jesteś skrzywdzona przez jednego Pana. Obok Ciebie też jest inny, bardziej przyjaciel :)

Praca: Kapłan+8 kielichów+Świat+Kapłanka


Też uważam, że karty tu ewidentnie pokazują pracę zdalną :)

Finanse: Siła+As Denarów+8 denarów+7 mieczy

 

Może będziesz kombinować, aby mieć zarobek? Jakoś tam mi te karty się kojarzą.

 

Miłość: 3 kielichów+Rycerz Buław+Królowa Buław+Rycerz Kielichów

 

Widać tutaj miłe chwile, kontakty i spotkania :) Trochę możesz nawet się zauroczyć ;)

 

Relacje z otoczeniem: 5 mieczy+4 pucharów+Rycerz Kielichów+As denarów

 

Będziesz trochę wyczerpana i miała dość Rycerzyka, który będzie chciał dostać nową szansę.

 

Pozytywna niespodzianka: Król Kielichów+9 mieczy+Królowa Kielichów+As Mieczy

 

Wygląda mi na odcięcie się od stresującej i nerwowej relacji z Kielichowym.

 

Relacja z Panem X: Rycerz Mieczy+Kochankowie+4 mieczy+7 monet

 

Widzę tu możliwą sprzeczkę, lub spięcie. Potem sytuacja się uspokoi i jakiś czas możecie nie mieć ze sobą kontaktu.

 

Kumpel: 6 buław+Paź Kielichów+8 kielichów+9 monet

 

Odezwie się na bank, ale będzie chodziło o niego. Jakby chciał poprawić swoje samopoczucie.

 

Co robić: Rycerz Denarów+Król Mieczy+As Kielichów+2 buław

 

Kierować się spokojem i rozumem w sprawach uczuciowym, zgadzam się, że bardziej obserwować.

 

Rada: 4 pucharów+9 mieczy+Królowa Mieczy+Paź buław

 

Odciąć się od takiej gnuśnej energii i działać :)

 

Wszystkiego dobrego :) :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Aura: Król Buław+5 mieczy+Król Denarów+Gwiazda

Maj pod wpływem poczucia krzywdy, dyskomfortu ze strony osób związanych z pracą, sprawami zawodowymi i nadzieja na poprawę, że się ułoży, ale gwiazda na końcu to tylko nadzieja

 

16 godzin temu, Lianna napisał:

Praca: Kapłan+8 kielichów+Świat+Kapłanka

Stabilność pracy w kapłanie, duży autorytet, 8 pucharów ze światem i kapłanką to praca w izolacji internetowej, też możliwe, ze jakieś informacje z pracy do Ciebie nie będą dochodziły, bo Świat przyblokowany przez kapłankę

 

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Finanse: Siła+As Denarów+8 denarów+7 mieczy

Utraty źródła finansów nie widać, wręcz widzę utrzymanie, znów pojawia się tutaj Twoja silna pozycja i wysiłek w zarobienie kasy, as denarów to jest dobra kasa, 8 denarów mówi o ciągłości zarobkownaia, natomiast 7 mieczy ktoś Cię może wykorzystać czy oszukać chyba raczej w pracy, bo przy 8 denarów to tak jakby chcieli CI pod jak jakimś pozorem czy to dołożyć roboty, czy jakieś zmiany poczynić, ktore nie są konieczne a są jedynie pod pozorem robione.

 

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Miłość: 3 kielichów+Rycerz Buław+Królowa Buław+Rycerz Kielichów

Hehe :) Życzę dobrej zobawy :)

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 5 mieczy+4 pucharów+Rycerz Kielichów+As denarów

Pogorszą się i to bardzo, widać nieporozumienia, kłótnie i obojętność na sprawy innych, as denarów sugeruje że albo to będzie w miejscu pracy, albo na gruncie finansowym się poróżnicie.

 

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: Król Kielichów+9 mieczy+Królowa Kielichów+As Mieczy

Faktycznie wygląda to na nocne pogady, 9 mieczy czasem nie oznacza nocnych schizów tylko własnie porę wieczoro-nocną. a Tu mamy parę pucharową i asa mieczy czyli rozmowę intelekt.

 

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Relacja z Panem X: Rycerz Mieczy+Kochankowie+4 mieczy+7 monet

Trochę szarpana ta relacja, głównie przez nieokreślenie i niegotowość do pójscia dalej, Kochankowie są kartą takiej asekuracji w relacji, chcę Cię dotknąć, ale nie mów mi o swoich problemach - coś w ten deseń i dalej widzisz 4 mieczy izolacj, chłód emocjonalny i przeciągająca sięw  czasie sytuacja w 7 monet

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Kumpel: 6 buław+Paź Kielichów+8 kielichów+9 monet

Czy to jakaś relacja chwilowa? Z doskoku? Bo to takie bardziej na zasadzie: wspólny wypad na squasha niż jakieś randki.

 

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Co robić: Rycerz Denarów+Król Mieczy+As Kielichów+2 buław

Postępuj spokojnie, rozważnie i metodycznie. Rycerz Denarów jest powolny a Król miecyz działa w sposób zaplanowany - te dwie karty mówią, bez pośpiechu, przemyśl wszystko w sprawach uczuciowo-partnerskich. Mam wrażenie, ze tyczy się to jakieś relacji, w której nie ma jeszcze uczuć, a zastanawiasz się czy wpuścic tu uczucia.

 

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Rada: 4 pucharów+9 mieczy+Królowa Mieczy+Paź buław

To nie powtorzone pytanie powyżej?

Bo i karty identycznie odpowiedzi, zdystansuj sie, przeanalizuj, zastanów, wypisz za i przeciw, czekaj..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice
W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Aura: Król Buław+5 mieczy+Król Denarów+Gwiazda

No tak, w jednej znajomości niestety, nie powiodło się, ale pojawi się nowy Pan w którym się zauroczysz - to widać z kart dalej ;)

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Praca: Kapłan+8 kielichów+Świat+Kapłanka

Tak, praca zdalna cały czas, za co przemawiają i 8 kielichów, i Świat, i Kaplanka. Kapłan an początku może świadczyć, że Twoje miejsce pracy jest pewne, stabilne i możesz się nie martwić o zwolnienie :)

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Finanse: Siła+As Denarów+8 denarów+7 mieczy

W tym sensie jest dobrze i pewnie - sporo kart monetowych, Siła. Co do 7 mieczy, co razem z Asem Monet i 8 monet mam wrażenie, że może paść propozycja dorobić się na czarno, coś takiego;

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Miłość: 3 kielichów+Rycerz Buław+Królowa Buław+Rycerz Kielichów

Podejrzewam, ze zapoznasz kogoś nowego, nie wiem jak spotkacie się teraz, ale wszytko możliwe, widać sporo chemii między wami w Buławach, może z tego wyjść romans (Rycerz Kielichów) ;)

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 5 mieczy+4 pucharów+Rycerz Kielichów+As denarów

Z jednej strony właśnie brak powodzenia w kontaktach (5 mieczy), zamknięcie się na świat (4 kielichy), z drugiej strony widzę nową i dość ciekawą znajomość (Rycerz Kielichów + As Monet);

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: Król Kielichów+9 mieczy+Królowa Kielichów+As Mieczy

Może być tak, że Król Kielichów całkiem nie jest takim okropnym, jak Ci się wydaje (9 mieczy) przez zbyt emocjonalne podejście do sprawy. Będzie na pewno rozmowa lub inna szansa to dla siebie wyjaśnić (As Mieczy);

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Relacja z Panem X: Rycerz Mieczy+Kochankowie+4 mieczy+7 monet

W Rycerzu Mieczy widać ostrą kłótnie, dalej pewnie wstaniesz przed wyborem, czy utrzymywać tą relację, czy nie, w każdym razie dalej widać wyciszenie/koniec relacji (4 mieczy) i jej zaginięcie w czasie (7 monet), niestety;

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

 

Kumpel: 6 buław+Paź Kielichów+8 kielichów+9 monet

Jest w najwygodniejszej pozycji (6 buław, 9 monet), i tak, i tak cieszę się zwycięstwem i komfortem, z odejściem z Twojego życia chyba już pogodził (8 kielichów + 9 monet), paz kielichów to tak, czasem zaznacza narcyza, no nie wiem, warto takiemu dać szanse? Pewnie relację się naprawią, ale będzie patrzył na Ciebie z wysoka, i dokarmiał swoje ego :/

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Co robić: Rycerz Denarów+Król Mieczy+As Kielichów+2 buław

Wyżej już były wskazówki na to, ze może pojawić się nowa znajomość romantyczna w Twoim życiu (Król Mieczy + AS Kielichów), myślę, że karty radzą podejść do sprawy po woli (Rycerz Monet), ostrożnie, rozejrzeć się (2 buław) - dać sobie czas ale i szanse na nowe uczucie (As Kielichów)

W dniu 27.04.2020 o 21:12, mezza napisał:

Rada: 4 pucharów+9 mieczy+Królowa Mieczy+Paź buław

Tak, teraz jesteś pełna lęku do ludzi, zamykasz się, dystansujesz, mimo tego, otwórz się na nowe szansy - nie ma samych złych ludzi, ludzie są różni :) 

 

Powodzenia, dobrego otoczenia i miłości ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...