Skocz do zawartości

Uczucia i relacja w maju


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Od połowy marca nic się nie dzieje w moim życiu uczuciowym. W kwietniu wydawało mi się, że poznałam przez aplikację randkową kogoś sensownego, ale się przekonałam, że jednak nie.

Jedyny plus jest taki, że bardzo zacieśniła mi się więź z kolega z innego miasta, który siedział ciągle w domu (ja chodzę do pracy, tak jak chodziłam) i dużo rozmawialiśmy o izolacji, relacjach, o wszystkim. Myślę, że się przerodziła znajomość w dość przyjacielską. O ile karty na kwiecień miałam z nim dobre, tak na maj... sami zobaczcie.

 

Relacja z kolegą w maju:

Paź buław, 9 mieczy, Śmierć, 4 mieczy

Wydaje mi się, że relacja się znacznie oziębi i będę się czuła samotna, zapomniana. 

 

Zaskoczeniem są dla mnie karty na uczucia:

Uczucia w maju:

Król mieczy, rycerz buław, Kochankowie

Tak jakby miałabym mieć dwóch mężczyzn do wyboru. Tylko w obecnej sytuacji obostrzeń wydaje się to niemożliwe. Co sądzicie?

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Maxii napisał:

Od połowy marca nic się nie dzieje w moim życiu uczuciowym. W kwietniu wydawało mi się, że poznałam przez aplikację randkową kogoś sensownego, ale się przekonałam, że jednak nie.

Jedyny plus jest taki, że bardzo zacieśniła mi się więź z kolega z innego miasta, który siedział ciągle w domu (ja chodzę do pracy, tak jak chodziłam) i dużo rozmawialiśmy o izolacji, relacjach, o wszystkim. Myślę, że się przerodziła znajomość w dość przyjacielską. O ile karty na kwiecień miałam z nim dobre, tak na maj... sami zobaczcie.

 

Relacja z kolegą w maju:

Paź buław, 9 mieczy, Śmierć, 4 mieczy

Wydaje mi się, że relacja się znacznie oziębi i będę się czuła samotna, zapomniana. 

 

Zaskoczeniem są dla mnie karty na uczucia:

Uczucia w maju:

Król mieczy, rycerz buław, Kochankowie

Tak jakby miałabym mieć dwóch mężczyzn do wyboru. Tylko w obecnej sytuacji obostrzeń wydaje się to niemożliwe. Co sądzicie?

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

 

Możliwe, że on się zachowa lub powie coś takiego, co spowoduje twoje pogorszenie nastroju, a zarazem zaczniesz mocniej myśleć nad tą znajomość. 9 mieczy to często nieprzespane moce, bo nad czymś bardzo intensywnie myślimy, odczuwamy stres. Zaraz potem masz 4 mieczy, a więc tak jakbyś musiała odpocząć od tej znajomości, uspokoić nerwy. Aczkolwiek 9 mieczy może pokazać najzwyczajniej noc - takie przegadanie całej nocy, po której będziesz musiała odespać 4 mieczy.

 

Widać tego Pana, który możliwe, że reprezentuje znak powietrzny (Wodnik, Waga, Bliźnięta) lub jego postawę - chłodny, analityczny i elokwentny mężczyzna. On może sprawiać wrażenie zainteresowanego, ale na obecną chwilę poblokowany, dosyć nieufny. Ta relacja może dodawać energii, ale na obecną chwilą to raczej nic poważnego. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Widać kontakt w Paziu Buław, ale potem widać jakieś stresy, obawy w tych 9 Mieczach. Śmierć zwiastuje sporą zmianę w relacji. Jako że dalej 4 Mieczy- nie będziecie mieć ze sobą kontaktu, odpoczynek od siebie.

Pojawi się Pan dość chłodny może być, taki analityczny typ, aczkolwiek inteligentny Król Mieczy. Będzie aktywnie i energicznie- Rycerz Buław. U mnie akurat Kochankowie pokazują w pierwszej kolejności związek, a nie wybór. Także może być ciekawie. Powodzenia i wszystkiego dobrego ! :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
3 godziny temu, Maxii napisał:

Od połowy marca nic się nie dzieje w moim życiu uczuciowym.

A czy koniecznie musi się coś dziać w każdym miesiącu?

 

3 godziny temu, Maxii napisał:

Relacja z kolegą w maju: 

Paź buław, 9 mieczy, Śmierć, 4 mieczy

Czysto korespondencyjnie. Paź buław często czeka na list, na wiadomość, zaprasza.. ale dalej masz karty wstrzymania, nie ma tej relacji de facto.

 

3 godziny temu, Maxii napisał:

Uczucia w maju:

Król mieczy, rycerz buław, Kochankowie

Nie za bardzo jest tu wybór dwóch mężczyzn. Raczej jakiś mężczyzna będzie się od Ciebie dość mocno dystansował co sprawi, że Ty będziesz miała dylemat czy tą znajomość ciągnąć dalej.

Kochankowie często mówią o tym, że nie jesteśmy określeni w tym czego chcemy. Co to oznacza? Że sama nie wiesz, w którą stronę iść, niby chciałabyś, żeby ktoś był o czym świadczy wyznanie na początku posta, a z drugiej strony nie ma nic specjalnego na horyzoncie i pytasz o kolegę... karta kochanków właśnie idealnie ten stan rzeczy opisuje, niezdecydowanie... niemożność podjęcia jakiegoś wyboru...

Wiesz... bycie samą nie oznacza, ze musisz koniecznie kogoś mieć, to czas odpowiedni na to by wyjść z tej karty kochankowie, określić swoje cele.

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Maxii napisał:

Od połowy marca nic się nie dzieje w moim życiu uczuciowym. W kwietniu wydawało mi się, że poznałam przez aplikację randkową kogoś sensownego, ale się przekonałam, że jednak nie.

Jedyny plus jest taki, że bardzo zacieśniła mi się więź z kolega z innego miasta, który siedział ciągle w domu (ja chodzę do pracy, tak jak chodziłam) i dużo rozmawialiśmy o izolacji, relacjach, o wszystkim. Myślę, że się przerodziła znajomość w dość przyjacielską. O ile karty na kwiecień miałam z nim dobre, tak na maj... sami zobaczcie.

 

Relacja z kolegą w maju:

Paź buław, 9 mieczy, Śmierć, 4 mieczy

Wydaje mi się, że relacja się znacznie oziębi i będę się czuła samotna, zapomniana. 

 

Zaskoczeniem są dla mnie karty na uczucia:

Uczucia w maju:

Król mieczy, rycerz buław, Kochankowie

Tak jakby miałabym mieć dwóch mężczyzn do wyboru. Tylko w obecnej sytuacji obostrzeń wydaje się to niemożliwe. Co sądzicie?

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

 

Mn8e sie wydaje, ze ktores z Was zajmie sie jakimis problema minswoimi lub swoich bliskch przez co rekacja na jakis czas bedzie taka raczej nie istniejaca. Nie ma tu bliskosci raczej dochodzenie do siebie ze wzgledu na jakies problemy 

 

 

2.jesli jestes na aplikacji to bedzie dwoch panow kolo. CIEBIE. UWAZAJ NA Ryecerza bulaw z  tymi panami lepiej za bardzo nienwchodzic w relacje bo sa mega nieodpowiedzialni i zapalaja sie aby za chwile zgasnac. Krol mieczy to jakos prawnik lub urzwdnik. Ktos wysoko postawiony, ale nieco niedostepny emocjonalnie bedziesz miala. Wybor. Uwazaj na siebie  na tych portalach.. 

Edytowane przez Sheina
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Maxii napisał:

 

Relacja z kolegą w maju:

Paź buław, 9 mieczy, Śmierć, 4 mieczy

Tutaj widać kontakt, może jakąś wiadomość która wywoła u Ciebie jakieś dziwne myśli, niepokoje i wydaje mi się, że spowoduje to zakończenie znajomości i brak kontaktu.

8 godzin temu, Maxii napisał:

 

Zaskoczeniem są dla mnie karty na uczucia:

Uczucia w maju:

Król mieczy, rycerz buław, Kochankowie

 

Poznasz dwóch Panów, jeden bardziej analityk, kierujący się rozumem a drugi energiczny (tylko rycerz buław pojawia się zrobi zamieszanie i przeważnie znika) i będzie się zastanawiała kogo wybrać i komu dać szansę.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice
W dniu 28.04.2020 o 11:48, Maxii napisał:

Relacja z kolegą w maju:

Paź buław, 9 mieczy, Śmierć, 4 mieczy

Myślę, że po jakieś drobnej akcji (Paż Buław), która będzie źródłem mocnego zdenerwowania (9 mieczy) - jakaś nieprzyjemna wiadomość, lub kłótnia, po której relacja rzeczywiście się skończy: śmierć czasami wskazuje na odrodzenie w nowej postaci, ale 4 mieczy raczej mówi, że dead end - skończy się na zawsze :/

W dniu 28.04.2020 o 11:48, Maxii napisał:

Zaskoczeniem są dla mnie karty na uczucia:

Uczucia w maju:

Król mieczy, rycerz buław, Kochankowie

Pojawi się mężczyzna, intelektualnego usposobienia, raczej będzie aktywnie Cię podrywał, Rycerz Buław + Kochankowie mi ogólnie kojarzą się z aktywną akcją w łóżku ;)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
W dniu 28.04.2020 o 12:12, mezza napisał:

Możliwe, że on się zachowa lub powie coś takiego, co spowoduje twoje pogorszenie nastroju, a zarazem zaczniesz mocniej myśleć nad tą znajomość. 9 mieczy to często nieprzespane moce, bo nad czymś bardzo intensywnie myślimy, odczuwamy stres. Zaraz potem masz 4 mieczy, a więc tak jakbyś musiała odpocząć od tej znajomości, uspokoić nerwy. Aczkolwiek 9 mieczy może pokazać najzwyczajniej noc - takie przegadanie całej nocy, po której będziesz musiała odespać 4 mieczy.

Rozmawiamy cały czas, mieliśmy dwa małe spięcia, po cichych dniach (w liczbie 2) znowu zaczynaliśmy rozmawiać i relacja prawie wróciła do poprzedniego charakteru, trochę się zmieniła po mojej prośbie. Karty pokazały rozmowę prowadzoną w nocy, długą, kiedy oboje byliśmy zaskoczeni pewnym wydarzeniem u niego (zabawiła się nim perfidnie dziewczyna, której poświęcił masę czasu i energii), to też otworzyło mi drogę, by się z nim umówić.

 

Co do uczuć...

Wydaje mi się, że w końcu wiem, czego szukam, jakiego typu mężczyzny. Spotkałam się w tym czasie z jednym i byłam w trakcie obiecujących rozmów z innym panem. Mimo wszystko kolega z relacji wyżej gra tu pierwsze skrzypce... choć w związku bym się z nim nie widziała.

 

Bardzo wam dziękuję za pomoc!

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...