Skocz do zawartości

Joga maj-efekty


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Ćwiczę jogę. Trochę stawiam na to, żeby się zmobilizować, jak mi się nie bardzo chce XD.

 

Jakie będą efekty ćwiczenia przeze mnie jogi w maju? :)

 

9 Denarów Królowa Mieczy 5 Kielichów 2 Buław 2 Kielichy

 

Wydaje mi się, że poprawa samopoczucia ( 9 Denarów) wskutek zdystansowania się wobec smutku, trudnych emocji - obok 5 Kielichów. Więcej spokoju i spojrzenie na wszystko z pozycji obserwatora- 2 Buław. W jodze to się nazywa dokładnie - świadomością świadka :). Lepszy kontakt może też z samą sobą i innymi - 2 Buław, 2 Kielichy :). Więcej harmonii jakoś też mi przychodzi na myśl.

Dziena za spojrzenie ! ) :kwiatek:

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Lianna napisał:

Jakie będą efekty ćwiczenia przeze mnie jogi w maju? :)

 

9 Denarów Królowa Mieczy 5 Kielichów 2 Buław 2 Kielichy

 

początek -poprawa ogólnej kondycji - fizycznej i psychicznej, w Krolowej mieczy możeszz tu mieć jakieś krytyczne spojrzenie na samą siebie i efekty ćwiczeń - albo joga będzie miała wpływ na Twoje myślenie, da Ci większą jasność spojrzenia, oceny

w 5 kielichach wywoła jakieś poruszenie emocjonalne, potem będzie trawienie tych dwóch ostatanich efektów, uspokojenie - oraz dojście do komfortu ze sobą w 2 pucharach

wygląda na to jakby te ćwiczenia miały poruszyć u Ciebie jakieś energie

(w najgorszym przypadku: po pierwszych sukcesach się zniechęcisz jakoś, może być mała przerwa ale potem powoli wrócisz do ćwiczeń)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Lianna napisał:

Jakie będą efekty ćwiczenia przeze mnie jogi w maju? :)

 

9 Denarów Królowa Mieczy 5 Kielichów 2 Buław 2 Kielichy

Ogólne zdrowie fizyczne, zadowolenie obecnym stanem Twojego życia (9 monet), będziesz miała bardziej racjonalne, dystansowe podejście (Królowa Mieczy) do swoich smutków (5 kielichów), dystans i podejście badawcze podkreśla również 2 buław, w końcu zaakceptujesz swoje emocje i siebie, poczujesz miłość i przywiązanie do otoczenia (2 kielichy) :)

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Lianna

Weryfikacja

 

Przyznaje się bez bicia, że dość mało było w maju tej jogi, postawiłam na bieganie i robotę w ogrodach. No ale jeśli się udało, to to dawało mi to radość :). Także mogłam wyjść w Mieczowej, która odcięła się :P 9 Denarów i 2 Kielichy- dobre samopoczucie :).

Nie ma to, tamto- dziś rozwijam matę.

Dzięki ! :thanks:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...