Skocz do zawartości

Co się stało z tym chłopcem?


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Nie wiem, czy słyszeliście, ale wczoraj w wiadomościach pojawiła się informacja o zaginięciu 3,5 r. dziecka, które ojciec spuścił z oczu. Trwa akcja poszukiwawcza, podejrzewa się, że dziecko wpadło do rzeki lub zostało porwane. Ojciec był pod wpływem alkoholu i w przeszłości był karany, nie wiadomo więc, czy sam nie zrobił dziecku krzywdy. 

 

Bardzo poruszają mnie takie historie :( strasznie boli mnie los tych dzieci, które doświadczają krzywdy z rąk rodzica, nieznajomych lub umierają tragicznie. W głowie mam historię małej Madzi i Szymonka, o których też było głośno.

 

Zastanawiam się, co stało się z tym chłopcem, rzuciłam karty:

10 mieczy, 7 kielichów, król buław

 

Zdarzył się tragiczny wypadek (10 mieczy), kiedy dziecko było pod opieką ojca (Król buław) i zagapiło się na coś interesującego (7 kielichów). Myślę, że chłopiec już nie żyje :( 

Po tych kartach myślę, że to nie ojciec skrzywdził dziecko i że nie było to porwanie. Mały pewnie zostanie odnaleziony w okolicach rzeki :(

 

Tak bardzo bym chciała, żeby się odnalazł żywy :(

 

c.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Jak zakończy się finał poszukiwań?

2 mieczy, As monet, 2 monet

 

Odnajdą go (as monet) za dwa dni lub podczas ponownego przeszukiwania terenu (2 monet) w miejscu ukrytym dla wzroku, niewidocznym, ciemnym, trudno dostępnym (2 mieczy) 

:( 

 

c.jpg

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Priestess napisał:

Zastanawiam się, co stało się z tym chłopcem, rzuciłam karty:

10 mieczy, 7 kielichów, król buław

Niestety, też zgodzę się, że mogła być przemoc ze strony ojca (Król Buław - bo Buławy to użycie siły też) pod wpływem alkoholu. Niestety, 10 mieczy w odpowiedzi na takie pytanie raczej nie wskazuje na dobre wieści :/

Godzinę temu, Priestess napisał:

Jak zakończy się finał poszukiwań?

2 mieczy, As monet, 2 monet

2 mieczy - może znajduje się gdzieś na widocznym miejscu, ale nie widać go (opaska na oczach). I na karcie 2 mieczy, i 2 monet z tylu jest woda, niestety może razem z 10 mieczy z poprzedniego tematu wskazywać, że... ciało znajduje się w wodzie :(

As Monet - znajdą go - może pod mostem lub innym sklepieniem  - jak widać po obrazku na karcie (takie zielone wygięcie, mam nadzieje, że da mnie się zrozumieć po polsku).

 

Mam nadzieje, że karty się mylą, lub ja się mylę z interpretacją...

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 godzinę temu, Lianna napisał:

No niestety Twoje karty pokazują, że Chłopczyk utopił się :(

Dokładnie... 10 mieczy jako śmierć nad wodą, dalej jest Król buław jako ojciec, i 7 pucharów jako nadmiar płynów, ojciec mógł być (i chyba był) pijany, ponadto na 7 pucharów też jest rzeka.

Edytowane przez Arbogast
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, Priestess napisał:

Jak zakończy się finał poszukiwań?

2 mieczy, As monet, 2 monet

 

Odnajdą go (as monet) za dwa dni lub podczas ponownego przeszukiwania terenu (2 monet) w miejscu ukrytym dla wzroku, niewidocznym, ciemnym, trudno dostępnym (2 mieczy) 

:( 

 

c.jpg

Znów ta woda... oczywiście odnajdą, ciało wypłynie na powierzchnie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Ja kładłam,miałam Król monet 3 buław 3 mieczy - ojciec go wrzucił do rzeki

 

Na czas miałam Asa buław, uważam, ze do jutra.

 

U Ciebie jest podobnie

 

10 mieczy, 7 kielichów, król buław

 

Uważam, że ojciec go zabił.

Edytowane przez Inez2503
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
5 minut temu, Inez2503 napisał:

Ja kładłam,miałam Król monet 3 buław 3 mieczy - ojciec go wrzucił do rzeki

 

Na czas miałam Asa buław, uważam, ze do jutra.

 

U Ciebie jest podobnie

 

10 mieczy, 7 kielichów, król buław

 

Uważam, że ojciec go zabił.

Matko boska :( oby nie... Ja w tych 7 kielichach pomyślałam, że dzieciak się zagapił za czymś fajnym, był rozkojarzony, zamyślony, czymś zaciekawiony, np. motylkiem ptaszkiem... ale 10 mieczy to z kolei, poza wypadkiem, dosłownie nóż wbity w plecy. Król buławowy bywa popędliwy, agresywny. 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Teraz, Priestess napisał:

Matko boska :( oby nie... Ja w tych 7 kielichach pomyślałam, że dzieciak się zagapił za czymś fajnym, był rozkojarzony, zamyślony, czymś zaciekawiony, np. motylkiem ptaszkiem... ale 10 mieczy to z kolei, poza wypadkiem, dosłownie nóż wbity w plecy. Król buławowy bywa popędliwy, agresywny. 

Na karcie 3 buław mam wodę,skojarzyłam to z wrzuceniem do rzeki, owszem synek mógł się zagapić, ale ojciec to był za niego odpowiedzialny..Może pijany zasnął?

Odnośnik do komentarza

Wg mnie chlopiec nie zyje. Jakby na te karty nie spojrzec to widac wode lub fale wody.. W dwojce nawet przyplyw i odplyw.. Ojciec tu moze byc jako tlo i tez mysle ze chlopiec sie zagapil bul nieuwazny... 

 

W. Info mowili ze byl. Nie trzezwy i to tez moze byc ta 7 lub ze z uwagu na BRAK UWAGI OJCA, ktory byl pod wplywem dziecko nie zyje. 

Edytowane przez Sheina
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Maestro
Teraz, Lianna napisał:

Prawdopodobnie znaleziono ciało Kacperka w rzece :(((

tak, właśnie przeczytałam :( strasznie mi się chce płakać nad losem tego dzieciaczka :(  bardzo współczuję rodzinie malca :( 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Napisano (edytowane)

Tak jak karty pokazały, po 2 tygodniach  podczas drugiej tury poszukiwań (2 monet) odnaleziono ciało w wodzie (2 mieczy). Był to śmiertelny wypadek (10 mieczy), chłopiec wpadł do wody, zachłysnął się i stracił przytomność (7 kielichów). Tragiczny koniec historii, serce pęka :(

Edytowane przez Priestess
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Maestro

Jestem w szoku... właśnie doczytałam, ze dziecko zażyło narkotyki swojego ojca tuż przed śmiercią. 

Stąd te 7 kielichów.... Myślałam, że dziecko było po prostu roztargnione, rozkojarzone, zagapiło się na coś, a ono było zwyczajnie naćpane. 

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-szokujace-ustalenia-po-smierci-3-5-letniego-kacperka-dziecko,nId,4683281?fbclid=IwAR3N-PeT5UaYNIe5xKm17rvk5h1aN-D6uLA9K0o2GSjeBVylLv6EDDtklto

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...