Skocz do zawartości

Majowo smerfowo 2020


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jaki będzie dla mnie Maj :)

 

  1. Ogólna aura miesiące: 4 pucharów - 4 denarów - 7 buław
  2. Sprawy uczuciowe: Kapłanka - 7 mieczy - 7 pucharów
  3. Sprawy zdrowotne: 7 denarów - Świat - 3 pucharów
  4. Sprawy zawodowe: Rycerz buław - 6 buław - Rycerz denarów
  5. Sprawy finansowe: 5 denarów - Kochankowie - Rycerz pucharów
  6. Sprawy najważniejsze: 10 buław - Król denarów - As pucharów
  7. Sprawy niespodziewane: 8 mieczy - 4 buław - Królowa pucharów

 

Interpretacja:

  1. Miesiąc ogólnie dość nudny, każda z tych kart to karta wstrzymania i zamknięcia, ale to zamknięcie nie przychodzi z zewnątrz tylko idzie ode mnie, tak jakbym sam nie miał ochoty gdzieś wychodzić, korzystać z życia, tylko trzymał wszystko przy sobie, ograniczał wydatki.
  2. Uczucia - tutaj mogę paść ofiarą jakiejś oszustki matrymonialnej, bo Kapłanka z jednej strony mówi, że to nie czas na zakochane, z drugiej strony to tajemnica, ukrywanie czegoś, zwłaszcza że wzmocnione to z jednej strony 7 mieczy czyli niezbyt uczciwymi zamiarami kogoś i moim błędnym wyobrażeniu o tym w 7 pucharów. Może też sam siebie będę oszukiwał w kontekście jakiejś znajomości.
  3. Zdrowie wygląda ciąża mi nie grozi a wszystkie te karty bardziej do zdrowia kobiecego się odnoszą... haha w każdym razie nie ma tutaj problemów ze zdrowiem
  4. W pracy wygląda dobrze, rycerz buław oznacza ruch i dużo przemieszczania się, a z tym związana jest moja praca, 6 buław oznacza zadowolenie i dobra pozycję, rycerz denarów również wskazuje na stabilność zatrudnienia, nie ma zagrożeń.
  5. Z pieniędzmi będzie trochę gorzej, widać odpływy finansowe i konieczność zaciskania pasa w maju, ale widać że to będzie chwilowe.
  6. Najważniejsze dla mnie będzie utrzymanie dobrej sytuacji finansowej, lekko nie będzie bo 10 buław pokazuje trudności na tym polu, a Król monet to właśnie to posiadanie. As pucharów mówi generalnie o dobrym samopoczuciu, ale także o zwróceniu się w stronę uczuć.
  7. Nie spodziewam się coś jakieś zamknięcie w domu bo 8 mieczy to bezruch i ograniczenia a 4 buław to właśnie dom, 4 ściany. Królowa pucharów wskazuje na jakaś kobietę :) A powyzej As pucharów moze kogoś poznam, chociaż patrząć wyżej na karty uczuciowe to widać, że szczęścia tu nie będzie.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Arbogast napisał:

Ogólna aura miesiące: 4 pucharów - 4 denarów - 7 buław

Znudzenie się (4 kielichów) siedzeniem w domu (4 monet), będziesz temu mocno się opierał, wałczył z nudą (7 buław) - może spacery, sport, jakieś ćwiczenia z wałki?

11 minut temu, Arbogast napisał:

Sprawy uczuciowe: Kapłanka - 7 mieczy - 7 pucharów

Możesz być zauroczony (7 kielichów) jakąś kobietą tajemniczą, niedostępną (Kapłanka), może aktywnie Cię czarować, przekłamywać (7 mieczy+7 kielichów), aż nie zrozumiesz, że to wszytko tylko iluzja - do skutku na pewno nie dojdzie - wszystkie karty;

14 minut temu, Arbogast napisał:

Sprawy zdrowotne: 7 denarów - Świat - 3 pucharów

Ze zdrowiem wszytko super - jak zawsze, od dawna (7 monet), Świat tu bym rozpatrywała jako dobry stan psychiczny - szczególnie z 3 kielichów, harmonia z całym światem, otoczeniem, z sobą, dobry nastrój, radość :)

17 minut temu, Arbogast napisał:

Sprawy zawodowe: Rycerz buław - 6 buław - Rycerz denarów

Tu wszystko dobrze: jeśli wykażesz inicjatywę, nowe pomysły, entuzjazm (Rycerz Buław), to okażesz się wynagrodzony (6 buław) - może jakaś podwyżka, awans (6 buław + Rycerz Monet)? :)

19 minut temu, Arbogast napisał:

Sprawy finansowe: 5 denarów - Kochankowie - Rycerz pucharów

Obyś nie wydał sporo pieniędzy na tą czarującą Kapłankę, wydać straty (5 monet) z powodów miłosnych (Kochankowie + Rycerz Kielichów);

20 minut temu, Arbogast napisał:

Sprawy najważniejsze: 10 buław - Król denarów - As pucharów

Może Ciebie i Twój stan finansowy (Król Monet) obciążać (10 buław) nowe uczucie (As Kielichów), można oczywiście się pokłócić o to, że 10 buław jest kartą 1szą, a As Kielichów jest na końcu, ale jeśli patrzeć na całość, to mi jakoś widzi się wszędzie to same ostrzeżenie, ale trzymam kciuki, żeby jednak jakiś fajny romans tu wyszedł ;)

23 minuty temu, Arbogast napisał:

Sprawy niespodziewane: 8 mieczy - 4 buław - Królowa pucharów

No tak, siedzisz w domu (8 mieczy, 4 buław), a tu nagle poznajesz ciekawą kobietę (Królowa Kielichów) ;)

 

Pozwodzenia i fajnych kobiet na Twojej drodze ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Arbogast napisał:

Jaki będzie dla mnie Maj :)

 

  1. Ogólna aura miesiące: 4 pucharów - 4 denarów - 7 buław
  2. Sprawy uczuciowe: Kapłanka - 7 mieczy - 7 pucharów
  3. Sprawy zdrowotne: 7 denarów - Świat - 3 pucharów
  4. Sprawy zawodowe: Rycerz buław - 6 buław - Rycerz denarów
  5. Sprawy finansowe: 5 denarów - Kochankowie - Rycerz pucharów
  6. Sprawy najważniejsze: 10 buław - Król denarów - As pucharów
  7. Sprawy niespodziewane: 8 mieczy - 4 buław - Królowa pucharów

 

Interpretacja:

  1. Miesiąc ogólnie dość nudny, każda z tych kart to karta wstrzymania i zamknięcia, ale to zamknięcie nie przychodzi z zewnątrz tylko idzie ode mnie, tak jakbym sam nie miał ochoty gdzieś wychodzić, korzystać z życia, tylko trzymał wszystko przy sobie, ograniczał wydatki.
  2. Uczucia - tutaj mogę paść ofiarą jakiejś oszustki matrymonialnej, bo Kapłanka z jednej strony mówi, że to nie czas na zakochane, z drugiej strony to tajemnica, ukrywanie czegoś, zwłaszcza że wzmocnione to z jednej strony 7 mieczy czyli niezbyt uczciwymi zamiarami kogoś i moim błędnym wyobrażeniu o tym w 7 pucharów. Może też sam siebie będę oszukiwał w kontekście jakiejś znajomości.
  3. Zdrowie wygląda ciąża mi nie grozi a wszystkie te karty bardziej do zdrowia kobiecego się odnoszą... haha w każdym razie nie ma tutaj problemów ze zdrowiem
  4. W pracy wygląda dobrze, rycerz buław oznacza ruch i dużo przemieszczania się, a z tym związana jest moja praca, 6 buław oznacza zadowolenie i dobra pozycję, rycerz denarów również wskazuje na stabilność zatrudnienia, nie ma zagrożeń.
  5. Z pieniędzmi będzie trochę gorzej, widać odpływy finansowe i konieczność zaciskania pasa w maju, ale widać że to będzie chwilowe.
  6. Najważniejsze dla mnie będzie utrzymanie dobrej sytuacji finansowej, lekko nie będzie bo 10 buław pokazuje trudności na tym polu, a Król monet to właśnie to posiadanie. As pucharów mówi generalnie o dobrym samopoczuciu, ale także o zwróceniu się w stronę uczuć.
  7. Nie spodziewam się coś jakieś zamknięcie w domu bo 8 mieczy to bezruch i ograniczenia a 4 buław to właśnie dom, 4 ściany. Królowa pucharów wskazuje na jakaś kobietę :) A powyzej As pucharów moze kogoś poznam, chociaż patrząć wyżej na karty uczuciowe to widać, że szczęścia tu nie będzie.

 

1. Zgadzam się z twoją interpretacją. Nie będziesz miał ochoty na kontakty ze światem zewnętrznym, a wręcz będziesz się odgradzał. Aczkolwiek nazwałabym to staniem takiego "zasiedzenia", bo 4 pucharów sygnalizuje o znużeniu, spadku energii, takim refleksyjnym, ale zarazem pozbawionym energii nastroju. Po prostu się zaszyjesz w swoim świecie.

2. Możliwe, że pojawi się w twoim otoczeniu bardzo intrygująca, ale bardzo skryta, tajemnicza kobieta. Możliwe, że poruszy Cię emocjonalnie stąd 7 pucharów, snucie różnych wizji, ciekawość. Nie sądzę, aby ona miała zamiar Cię oszukać, to raczej nie w stylu kapłanki. Ona będzie się maskowała, wiele tematów może pomijać lub zwyczajnie będzie gdzieś fizycznie, aby za chwilę zapaść się pod ziemię.

3.Tutaj wszystko powinno być ok, ale nie jestem w tym temacie specjalistką, bo nie wróżę na zdrowie.

4. Stabilna sytuacja zawodowa. Jak sam potwierdziłeś zawód związany z przemieszczaniem się, a więc Rycerz Buław. Będziesz zadowolony ze swoich osiągnięć lub będziesz dobrze wywiązywał się ze swoich zadań, co może przełożyć się na zadowolenie przełożonych.

5. Finanse trochę gorsze. Jakiś zakup może pogorszyć twój budżet. Zakup dla poprawy własnego samopoczucia.

6. A ja trochę widzę przytłoczenie. Niby masz stabilną sytuację, ale pragniesz emocji, nowego uczucia.

7. Możliwe, że pojawi się kobieta, ale obecna sytuacja nie pozwoli na rozwijanie znajomości. Możliwe, że ty sam będziesz się blokował przed nową relacją.

 

Życzę powodzenia

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Arbogast napisał:

Jaki będzie dla mnie Maj :)

 

  1. Ogólna aura miesiące: 4 pucharów - 4 denarów - 7 buław
  2. Sprawy uczuciowe: Kapłanka - 7 mieczy - 7 pucharów
  3. Sprawy zdrowotne: 7 denarów - Świat - 3 pucharów
  4. Sprawy zawodowe: Rycerz buław - 6 buław - Rycerz denarów
  5. Sprawy finansowe: 5 denarów - Kochankowie - Rycerz pucharów
  6. Sprawy najważniejsze: 10 buław - Król denarów - As pucharów
  7. Sprawy niespodziewane: 8 mieczy - 4 buław - Królowa pucharów

 

1. aura pokrywa się nieco z 7. sparwy niespodziewane

nei ejstem taka pewna czy jakichś przerw w poruszaniu się nie będzie (4 den i 8 mieczy) - bo pokazują się ograniczenia

4 puchary to zmęczenie, znużenie sytuacją

7 buław - taki mały buncik rzeciwko tej sytuacji z 4 denarów

 

2. bedzie kobieta, zauroczy Cie trochę - ale z jej strony to tylko opiekuńczość, może przyjaźń  - będziesz zmylony co do jej intencji (7 mieczy), co jendnak w końcu się wyjaśni i tu rozczarowanie w 7 pucharach

ona tez pojawi się w 7. sprawy niespodziewane - wrócę do tego niżej

 

3. zdrowie - w 7 den i Świat widze wyjaśnienie czegoś, jakiegoś problemu zdrowotnego,  co przyniesie ulgę i zadwoolenie

(przykląd : podejzrenie o koronę w zw. z kontaktem z kims zakażonym - 7 den oczekiwanie, Świat wyajśnienie i to na plus -3 puchary, to ucieszy też Twojego pracodawcę i znajomych)

 

4. tu widać przemieszczanie się  ewentualnie z jakąś mała przerwą (rycerz buław to nie ciągłość, tylko taka urywana praca) - albo w Rk jest walka o pozostanie w pracy ale nie o stanowisko, tylko o sama ciągłość pracy, moze o warunki  zatrudnienia (?) zakończona pozytywnie - i umaowa na stałe w Rycerzu monet, praca pewna

 

5. finanse - jest ograniczenie - moze w związku z tą przerwą czy ajkims ograniczeniem, którąewidzę w 4 minet/8 mieczy - ale - Kochankowie pokazują, że tu jakiś wybór/możliwość się pojawi, decyzja - która poprawii te finanse - Rycek pucharów mówi, że ostatecznie całkiem sobie poradzisz, nie odczujesz bardzo tych finansowych trudnosci, które się pojawią

 

6. najważniejsze : bedziesz przytłoczony sytuacją - ale jej finał będzie pozytywny, dzięki zachowaniu spokoju i stanowczości (Krók monet) wyjdziesz na swoje właśnie finansowo, a dodatkowo jakaś korzystna dla Ciebie sytuacja się pojawi, moze ją wykreujesz swoimi decyzjami z Kochanków

 

7. w tych 8 mieczy widzę jakieś ograniczenia (mogą wpłynąć na Twoją pracę) i siedzenie w domu, czekanie, wyglądanie (4 kije ) na coś, na kogoś albo na jakąś wiadomość albo osobę ; Królowa  pucharów - ktoś, kto Ci umili, zajmie cza i myśli

nei wiem, czy ona nie będzie związana z tym szansami, które się pojawią - masz takie ciekawe karty : Kochankowie, As pucharów...

 

miłego maja :thanks:

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
4 godziny temu, Arbogast napisał:

Ogólna aura miesiące: 4 pucharów - 4 denarów - 7 buław

Niezadowolenie, znudzenie, mało satysfakcji... Ograniczenia będą Cię frustrować i złościć. 

4 godziny temu, Arbogast napisał:

Sprawy uczuciowe: Kapłanka - 7 mieczy - 7 pucharów

Jakaś babeczka się pojawi, chyba z ezoforum, bo kapłanka :D więc pewnie ktoś o fajnej intuicji, ale może być też póki co w cieniu, czyli on-line, co podkreślają miecze-skrywanie się w przestrzeni wirtualnej. Dużo fantazji i marzeń ta znajomość uruchomi, będziecie siebie ciekawi, ale póki co z rezerwą i dystansem. Miecze to też Twooja nieufność i ostrożność w takich relacjach. 

4 godziny temu, Arbogast napisał:

Sprawy zdrowotne: 7 denarów - Świat - 3 pucharów

Generalnie ok, chyba kwestia wirusa tutaj się pokazała w świecie. Ogólnie nie będzie powodów do zmartwień, wręcz do radości. Więc może jakieś obawy o zarażenie czy o kontakt z wirusem i ostatecznie ulga na wieści o byciu zdrowym. 

4 godziny temu, Arbogast napisał:

Sprawy zawodowe: Rycerz buław - 6 buław - Rycerz denarów

Satysfakcja, zadowolenie, dobre relacje w miejscu pracy. 

4 godziny temu, Arbogast napisał:

Sprawy finansowe: 5 denarów - Kochankowie - Rycerz pucharów

Oszczędnie, będziesz się martwił o finanse. 

4 godziny temu, Arbogast napisał:

Sprawy najważniejsze: 10 buław - Król denarów - As pucharów

Istotne będzie zadbanie o dobrą kondycję finansową. As pucharów mówi, że chyba jednak coś z tą kapłanką będzie na rzeczy ;) jakieś zauroczenie się kroi :D

4 godziny temu, Arbogast napisał:

Sprawy niespodziewane: 8 mieczy - 4 buław - Królowa pucharów

No i znowu baba :D 8 mieczy + 4 buław to brzmi jak izolacja, może kwarantanna? To by pasowało do tych kart zdrowia, w których pojawia się podejrzenie wirusa, ale nie widać, abyś miał na niego chorować. Zakładam, że możesz zostać objęty przymusową kwarantanną i jakaś kobitka z tym będzie związana- może z jej powodu lub w jej towarzystwie (wirtualnym). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Priestess napisał:

to brzmi jak izolacja, może kwarantanna? To by pasowało do tych kart zdrowia, w których pojawia się podejrzenie wirusa, ale nie widać, abyś miał na niego chorować. Zakładam, że możesz zostać objęty przymusową kwarantanną i jakaś kobitka z tym będzie związana-

no dokładnie - tak mi się też wydawało

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Arbogast napisał:

Jaki będzie dla mnie Maj :)

 

  1. Ogólna aura miesiące: 4 pucharów - 4 denarów - 7 buław
  2. Sprawy uczuciowe: Kapłanka - 7 mieczy - 7 pucharów
  3. Sprawy zdrowotne: 7 denarów - Świat - 3 pucharów
  4. Sprawy zawodowe: Rycerz buław - 6 buław - Rycerz denarów
  5. Sprawy finansowe: 5 denarów - Kochankowie - Rycerz pucharów
  6. Sprawy najważniejsze: 10 buław - Król denarów - As pucharów
  7. Sprawy niespodziewane: 8 mieczy - 4 buław - Królowa pucharów

 

1. wiesz co Ty będziesz taki trochę zniechęcony tym co Ci życie przynosi, albo niezadowolony sytuacją uczuciową - zamknięty w sobie i z tym co jest w Tobie, wrecz nastawiony dosć bojowo, jakbys musial troche zawalczyc o To, zeby niektórzy dali Ci po prostu Święty spokój...moze tez bedziesz wkurzony zamknieciem w domu.

 

2. Uczucia- Uważałabym na kobietę, którą albo przed światem ukrywsz, albo jest ich wiele i nie wiedza o sobie ( aj Ti Ti wodzireju naszz :D ) co Ty tam psocisz? Ewentualnie nie będziesz wiedział co zrobc z jakas kobieta i bedziesz kombinował, ukrywał cos przed nia lub ona przed Toba :D

 

3. Czy Ty czekasz na urlop? Tak poza tematem. Zdrowie dobre, nie powinienes narzeka,c wrecz powiedzialabym,ze ci sie niewiele bedzie chcialo, takei troche leniuchowanie

4. zawodowo duzo do zrobienia, bedzie cie gnalo z miejsca na miejsce, no i troche tez cierpliwosci ta praca od Ciebie bedzie wymagala , poza tym widze  robienie rozkladow tarota dla forumowiczow :P :D

 

5. Z finansami troche krucho w tym miesiącu :) jakos Ci sie trudno mimo wszystko bedzie skupic na nich

6. Duzo pracy bedzie no :) tak to widze. Moga tez do Ciebie dochodzić informacje niekorzystne, kóre nieco Cię obciążą zale pod koniec miesiaca bedzie juz okej

7. Jakis problem trudny do rozwiązania związany z kobieta 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Arbogast napisał:

Jaki będzie dla mnie Maj :)

 

  1. Ogólna aura miesiące: 4 pucharów - 4 denarów - 7 buław
  2. Sprawy uczuciowe: Kapłanka - 7 mieczy - 7 pucharów
  3. Sprawy zdrowotne: 7 denarów - Świat - 3 pucharów
  4. Sprawy zawodowe: Rycerz buław - 6 buław - Rycerz denarów
  5. Sprawy finansowe: 5 denarów - Kochankowie - Rycerz pucharów
  6. Sprawy najważniejsze: 10 buław - Król denarów - As pucharów
  7. Sprawy niespodziewane: 8 mieczy - 4 buław - Królowa pucharów

1. Widać znudzenie już tym siedzeniem w domu i wewnętrzna walka i złość z tą bezradnością, że nie mamy wpływu na obecną sytuację

2. Pojawi się jakaś kobieta, ale nie za bardzo szczera, która wywoła jakieś bujanie o obłokach i marzenia. Bardziej bym powiedziała, że kontakt internetowy niż na żywo.

3. Tutaj widać odpoczynek, jakieś lenistwo i raczej dobre samopoczucie

4. Energia będzie rozpierać i dużo będzie się działo, ale myślę że zostanie to wynagrodzone. Prace które będą wykonywane pomyślnie sie zakończą

5. Z kasą krucho, jakieś dylematy finansowe widać.

6. Praca i to, że dużo się będzie w niej działo wywoła zmęczenie, będziesz czuła że za dużo na siebie wziołeś obowiązków. Ale końcówka miesiąca może ta znajomość z kapłanką się bardziej rozwinie :)

7. Jakieś ograniczenia może związane coś w wirusem, że będziesz musiał zostać w domu i jakaś kobieta się zaopiekuje, ale to przez nią będziesz musiał zostać w domu.

 

Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Będziesz miał dość siedzenia w domu. 7 Buław mi sport pokazuje, taki w pojedynkę. Także może poderwiesz się z kanapy :P

2. Jakaś Kobietka koło Ciebie, która może mieć swoje tajemnice i nie mówić Ci wszystkiego. Karty mi się wprost kojarzą z opowiadaniem bajeczek na resorach XD

3. Widzę tu jedynie ewentualnie ciut za dużo alkoholu :P 7 Denarów zbyt ruchliwa nie jest ;)

4. Będzie dobrze, widać działanie, aktywność i Twoje zadowolenie :)

5. Tu jakoś średnio, może będziesz się zastanawiać, na co wydać? Ostatecznie jednak ułoży się pozytywnie.

6. Sprawy finansowe będą Cię przytłaczać, możesz być zmęczony tym i przeciążony. Jednocześnie jakieś uczucie może kiełkować.

7. A może Ty nieco zahamujesz nieco zapędy pewnej Pani? :P

 

Dobrego miesiąca :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Ogólnie maj był miesiącem dość spokojnym, leniwym i nudnym dla mnie. To chyba dokładnie pokazaly te kart. Stad pewnie 4 pucharow jako nuda i melancholia, 4 monet jako zamknietcie i 7 bulaw które tez mówi właściwie o defensywnej postawie, czyli żadnych większych aktywności.

Uczuciowo w zasadzie tez nic się nie działo, jakas taka wirtualna znajomość po której bardziej coś chciałem nizby mogło z tego być stąd pewnie te 7 obok siebie. 

Zdrowie dobre, chyba właściwie to karty pokazaly.

Praca: większość maja spędziłem na urlopie wiec te  rycerz bulaw mi tu średnio pasuje razem z ta 6 bulaw. Denarowy rycerz pokazuje stabilność zatrudnienia. Ale to bulawowe karty chyba pokazaly dobre samopoczucie szczególnie ta 6 bulaw ktora mówi o świętowaniu czyli może to być i powrót do pracy po urlopie i radość z tego z mimo kryzysu praca jest. 

Pieniądze 5 denarow pokazało ze było kiepsko, było mniej niż zwykle, kochankowie mówiły chyba i tym ze musiałem się zastanawiać które wydatki zrobić pierwsze 

A maj zdominowany był chyba właśnie tym by utrzymać dobra pozycje finansowa i jakimś tam zauroczeniem 

Niespodziewane 8 mieczy chyba pokazała że musiałem zostać w domh w tych 4 bulawach w czasie tego mego urlopu.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...