Skocz do zawartości

Czy coś schudnę w maju i czerwcu


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi głównie okolice brzucha i biustu XD Chcę wydłużyć sobie dystans podczas biegania :)

 

Królowa Buław  Giermek Mieczy  Głupiec

 

Chyba jest opcja taka. Buław jest aktywa, więc może będzie sporo ruchu. Pazik Mieczy może coś poleci waga w dół. Nie wiem, jak czytać Głupca- ten jest radosny i spontaniczny, może radość z tego? :D

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lianna napisał:

Królowa Buław  Giermek Mieczy  Głupiec

Schudniesz (paż mieczy) dzięki aktywności (Królowa Buław), może nie dużo (paz), ale efekt odmładzający da i popędzi produkowanie endorfin (Głupiec) :)

 

Powodzenia :)  

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
20 minut temu, Lianna napisał:

Chodzi mi głównie okolice brzucha i biustu XD Chcę wydłużyć sobie dystans podczas biegania :)

 

Królowa Buław  Giermek Mieczy  Głupiec

 

Chyba jest opcja taka. Buław jest aktywa, więc może będzie sporo ruchu. Pazik Mieczy może coś poleci waga w dół. Nie wiem, jak czytać Głupca- ten jest radosny i spontaniczny, może radość z tego? :D

Chcesz zeszczupleć w cycuszkach? :D

 

Królowa buław jest bardzo ponętną kobietą, zwracam uwagę na to słowo ponętną, tzn o delikatnych kobiecych kształtach, nie jest to Królowa mieczy przypominająca kości obleczone skórą, tylko taka kobieta mająca trochę hmm no nie tłuszczu ale takiego zdrowego damskiego ciałka :)

Giermek mieczy to często szczupła dziewczyna, głupiec też raczej wysportowany

Zatem jakieś wielkich zmian się nie spodziewaj, ja bym powiedział, ze ujędrnisz swe ciało, dalej pozostaniesz kobieca, ale nieco smuklejsza.

 

Przyszedł mi na myśl pewien pomysł, tylko nie wiem gdzie to wrzucić :)

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Arbogast napisał:

Chcesz zeszczupleć w cycuszkach? :D

 

Królowa buław jest bardzo ponętną kobietą, zwracam uwagę na to słowo ponętną, tzn o delikatnych kobiecych kształtach, nie jest to Królowa mieczy przypominająca kości obleczone skórą, tylko taka kobieta mająca trochę hmm no nie tłuszczu ale takiego zdrowego damskiego ciałka :)

Giermek mieczy to często szczupła dziewczyna, głupiec też raczej wysportowany

Zatem jakieś wielkich zmian się nie spodziewaj, ja bym powiedział, ze ujędrnisz swe ciało, dalej pozostaniesz kobieca, ale nieco smuklejsza.

 

Przyszedł mi na myśl pewien pomysł, tylko nie wiem gdzie to wrzucić :)

Normalnie wodzirej ezoforu heheheh 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Lianna napisał:

Chodzi mi głównie okolice brzucha i biustu XD Chcę wydłużyć sobie dystans podczas biegania :)

 

Królowa Buław  Giermek Mieczy  Głupiec

 

Chyba jest opcja taka. Buław jest aktywa, więc może będzie sporo ruchu. Pazik Mieczy może coś poleci waga w dół. Nie wiem, jak czytać Głupca- ten jest radosny i spontaniczny, może radość z tego? :D

Ruch ci w tym dopomoze jako bulawowa. Wiesz jak dla mnie schudniesz i glupiec mi sie kojarzy z taka osoba, ktora (nie wiem czemu) schudla tak ze na twarzy to ladnie widac... Wiec odmłodniejesz na niej niczym dziecko Wiec ruszaj sie a schudniecia nie unikniesz:) giermek mowi nie dosc, ze o szczuplym to o czyms chaotycznym jak dla nnie czytalabym to :"Rób rozne rzeczy, na przemian, a to da Ci optimum :)

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
4 godziny temu, Lianna napisał:

Chodzi mi głównie okolice brzucha i biustu XD Chcę wydłużyć sobie dystans podczas biegania :)

 

Królowa Buław  Giermek Mieczy  Głupiec

Moim zdaniem tak, uda Ci się. Królowa buław to seksownisia, ma kobiece kształty, ale też dużo energii i jest dynamiczna (sport, ćwiczenia). Giermek mieczy "utnie" co trzeba, ale nie za dużo, po to karta połowicznych działań, wahań i wątpliwości, więc nie będzie to gigantyczna zmiana. Głupiec w przeciwieństwie do królowej ma sylwetkę raczej młodzieńca, więc cel osiągniesz, schudniesz, ale może to się wiązać z częściową utratą kobiecych atrybutów. Głupiec to też nowe możliwości, więc tym bardziej wszystko na to wskazuje. Powodzenia :)

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...