Skocz do zawartości

Jaka informacje w sprawie pracy dostane w maju?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka 

 

W maju mam odzywac sie do firmy, w ktorej bede chciala zeby mnie zatrudnili. Nylam tam juz na rozmowie, a ze kazali sie odzywac to podpytalam co mnie w tym temacie  czeka w maju wlasne co mi powiedza gdy się przypomnę? 

Odwrocona piatka kielichow, świat, dwa kielichy

 

Jak dla mnie oni beda mi kazali albo odzywac sie dalej albo, ze szanse sa i to naprawde spore o czym mowo dwojka kielichow. 

 

 

A jeszcze dopytalam bo nie chce tworzyc osobno watku o taka kwestie. Wychodzila mi cesarzowa na lipiec w rozkadzie rocznym i podpytalam czego ona dotyczy czy finansow czy moze uczuc i wyszły :

As kielichow, 6 kielichow, sila krolowa kielihcow

 

Wydaje mi sie, ze ktos z przeszłości sie do mnie odezwie  sie do mnie i bedzie zachowywac sie w taki sposób, ze poczuje sie bardzo kobieca i moze mnie to nieco uczuciowo poruszyc o czym mówi królowa  kielichow. 

Dziekuje robaczki

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sheina napisał:

Odwrocona piatka kielichow, świat, dwa kielichy

Świat to karta między innymi kontaktu internetowego, a więc dalej będziesz musiała się ich dopytywać co dalej z pracą.

5 Pucharów to karta smutku,  żalu, zatem za każdym razem będziesz otrzymywała wiadomość nie po Twojej myśli, aczkolwiek 2 Pucharów mówi, że są zainteresowani współpracą, ale stanowczo nie teraz. Pozostałe karty blokują rozwój spraw.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sheina napisał:

A jeszcze dopytalam bo nie chce tworzyc osobno watku o taka kwestie. Wychodzila mi cesarzowa na lipiec w rozkadzie rocznym i podpytalam czego ona dotyczy czy finansow czy moze uczuc i wyszły :

As kielichow, 6 kielichow, sila krolowa kielihcow

To jest wróżenie na wróżbę. Karty na takie pytania mętnie odpowiadają. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ziomal597 napisał:

Świat to karta między innymi kontaktu internetowego, a więc dalej będziesz musiała się ich dopytywać co dalej z pracą.

5 Pucharów to karta smutku,  żalu, zatem za każdym razem będziesz otrzymywała wiadomość nie po Twojej myśli, aczkolwiek 2 Pucharów mówi, że są zainteresowani współpracą, ale stanowczo nie teraz. Pozostałe karty blokują rozwój spraw.

Tutaj 5 byla odwrocona. Raczej kart nie odwracam, ale sie jednak przestawila tutaj jak i kilka innych w talii. Musle, ze nie bez powodunstad odczytalam ja jako braku smuku w tym terminie.dam znac. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Sheina napisał:

Tutaj 5 byla odwrocona. Raczej kart nie odwracam, ale sie jednak przestawila tutaj jak i kilka innych w talii. Musle, ze nie bez powodunstad odczytalam ja jako braku smuku w tym terminie.dam znac. 

To zależy już od Twojego systemu.

Ja kart odwróconych nie stosuję, ponieważ jak karty wypadają podczas tasowania to potem " byle jak " się je  wkłada do talii, i stąd odwrócone karty.

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2020 o 14:22, Ziomal597 napisał:

Świat to karta między innymi kontaktu internetowego, a więc dalej będziesz musiała się ich dopytywać co dalej z pracą.

5 Pucharów to karta smutku,  żalu, zatem za każdym razem będziesz otrzymywała wiadomość nie po Twojej myśli, aczkolwiek 2 Pucharów mówi, że są zainteresowani współpracą, ale stanowczo nie teraz. Pozostałe karty blokują rozwój spraw.

Dobrze ujęte. Dzwo nilam 8 tak jak mówisz :"pamiętamy o Tobie tylko dzwoń do nas bo narazie wciąż kobiety nie możemy się pozbyć z etatu ajuz przegina, choruje itd. " coś takiego w ten deseń. Ja już podczas rozmowy dostałam info że jeśli to raczej etat w listopadzie będzie. Ale muszę się być z nimi w kontakcie. Chodzic.pamietaja o mnie niby jestem ta pierwsza na liście ale bab a blokuję a i tak jej nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Sheina napisał:

Dobrze ujęte. Dzwonilam i tak jak mówisz :"pamiętamy o Tobie tylko dzwoń do nas bo narazie wciąż kobiety nie możemy się pozbyć z etatu a juz przegina, choruje itd. " coś takiego w ten deseń. Ja już podczas rozmowy dostałam info że jeśli to raczej etat w listopadzie będzie. Ale muszę się być z nimi w kontakcie. Chodzic.pamietaja o mnie niby jestem ta pierwsza na liście ale bab a blokuję a i tak jej nie ma. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2020 o 13:06, Sheina napisał:

Hejka 

 

W maju mam odzywac sie do firmy, w ktorej bede chciala zeby mnie zatrudnili. Nylam tam juz na rozmowie, a ze kazali sie odzywac to podpytalam co mnie w tym temacie  czeka w maju wlasne co mi powiedza gdy się przypomnę? 

Odwrocona piatka kielichow, świat, dwa kielichy

 

Jak dla mnie oni beda mi kazali albo odzywac sie dalej albo, ze szanse sa i to naprawde spore o czym mowo dwojka kielichow. 

 

 

A jeszcze dopytalam bo nie chce tworzyc osobno watku o taka kwestie. Wychodzila mi cesarzowa na lipiec w rozkadzie rocznym i podpytalam czego ona dotyczy czy finansow czy moze uczuc i wyszły :

As kielichow, 6 kielichow, sila krolowa kielihcow

 

Wydaje mi sie, ze ktos z przeszłości sie do mnie odezwie  sie do mnie i bedzie zachowywac sie w taki sposób, ze poczuje sie bardzo kobieca i moze mnie to nieco uczuciowo poruszyc o czym mówi królowa  kielichow. 

Dziekuje robaczki

kochani od listopada pani dyrektor mnie zapewnila,ze  bedzie dla mnie etat i mnie wezmie, wiadomo,ze totylko slowa, jednak bardzo sie zetsresowalam,,ze tylko tak mowi,ale zapewniala,mam nadzieje,ze nic zlego sie nie wydarzy, juz w poprzednim rozkladzie mi wychpdzilo,ze ta praca sie powinna udac. Trzymajcie kciuki prisze!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...