Skocz do zawartości

Maj dla shei


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Maj dla mnie za Arbo.

 

 

  1. Ogólna aura miesiące: diabel., 7 denarow, as kielichów  kochankowie - znowu stresik albo duzo pracy i moja cudowna toksyczna szefowa a tle...ah jak sie ciesze..
  2. Sprawy uczuciowe: 10 denarów, wisielec, umiarkowanie, pustelnik - jak sama bylam tak sama bede, skupie sie raczej na rodzinie 
  3. Sprawy zdrowotne:  as bulaw, sila, krolowa denarów, 7 kielihcow - troche duzo stresu i mnostwo dzialania aktywnosci,ktora moze mnie oslabiac...
  4. Sprawy zawodowe: kochankowie, kolo fortuny, 9 kielichow cesarz - a tu o dziwo calkiem dobre karty...(wow!)  jakis wybor na ktory nie mam wplywu?  ale tez zadowolenie i tu moze byc to za sprawa jakiegos pana..( dziwne bo moja kierowniczka to baba :D)
  5. Sprawy finansowe: 6 kielichów, pustelnik, kaplan 9 mieczy - to znowu sie bede martwic kasiorą i kombinowac w pustelniku jak ja zdobyc, ale na mysleniu niestety sie konczy
  6. Sprawy najważniejsze: 10 mieczy,m 4 kielichy krolowa bulaw piatka kielchow - chyba duzo pracy albo dalej depresyjne stany i jakis smutek ze stony szefowej..
  7. Sprawy niespodziewane: 4 bulawy, 7 denarów, kaplanka   3 bulawy -- eee hmm  moze bede liczyc ze w  firmie w ktorej staram sie o prace cos mi wreszcie sie rozjasni..?

dolozylam obie na oslode: CO MNIE MILE ZASKOCZY W MAJU? kaplan, cesarz glupiec, diabel yyyyyyy aj dont nol? Czyzby jakis dwoch panow o niecnych zamairach bylowokol mnie? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...