Skocz do zawartości

Medytacja- podejście milion trzecie


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam czas, także wróciłam powoli do medytacji transcendentalnej. Wcześniej nie czułam tego, także nie chciałam nic robić na siłę :)

 

Teraz chyba jest dobry czas :) Zapytałam o efekty. Nie jest to najważniejsze, gdyż sam proces jest ciekawy :).

 

Rycerz Buław Rydwan Rycerz Kielichów

 

Wzrost energii, większa aktywność, pewność siebie, może dobry wpływ na nastrój, hormony i emocje - Rycerz Kielichów. Nie nastawiam się na nic :)

Odnośnik do komentarza

db_RRW-_Stabe_12_-_Ritter.jpg  db_RRW-_VII_-_Der_Wagen.jpg  db_RRW-_Kelche_12_-_Ritter.jpg

 

Rycerz Buław oznacza zaangażowanie się namiętne w medytację lub nawet porzucenie jej...   :)

Jeśli jednak zaangażowanie to rydwan wskazuje na stopniowe sukcesywne dążenie do najlepszych wyników, a rycerz kielichów na zmienne w czasie wyniki medytacji , raz lepsze , a raz mniej. I tak wszystko zależy od stopnia twojego zaangażowania...  :)

 

Życzę sukcesów w medytacji :thanks:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie tak samo widzę Twój zapał i emocje(Rycerz Kielichów), namiętną chęć za tą medytację się wziąć (Rycerz Buław + Rydwan), wyruszysz napewno z powodzeniem, a dalej może Cię trochę bujać i ciągnąć w różne strony - chce i to, i to, i to, dalej na zajęcia mogą wpływać nastroje i powiedzmy wena (Rycerz Kielichów), dziś mam do tego pociąg, jutro gorzej siebie czuje i nie mam... Ale, też warto powiedzieć, że da Ci to sporo radości i emocjonalnego spełnienia :)

 

Trzymam kciuki, żeby udało się wszystko z tą medytacja ;)

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Lianna napisał:

Mam czas, także wróciłam powoli do medytacji transcendentalnej. Wcześniej nie czułam tego, także nie chciałam nic robić na siłę :)

 

Teraz chyba jest dobry czas :) Zapytałam o efekty. Nie jest to najważniejsze, gdyż sam proces jest ciekawy :).

 

Rycerz Buław Rydwan Rycerz Kielichów

 

Wzrost energii, większa aktywność, pewność siebie, może dobry wpływ na nastrój, hormony i emocje - Rycerz Kielichów. Nie nastawiam się na nic :)

Hejka

 

Dzieki praktyce staniesz sie pelna energi, bedzue Cie wrecz "nosic" same konie w rozkladzie:) wydaje mi sie, ze jak wiadomonczego symbolem jest kon.. Bedzuesz tez prowadzic bogate zycie intymne :)) jakies wieczory przy winie. Z ukichanym. Mam wrazenie duzo czasu we dwoje. Duzo ciepla w Tobie to pobudzi ogolnie emocjonalnosci, uczuciowosci. Ale mozesz miec takie hustawki nastroju:) 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Sheina napisał:

wydaje mi sie, ze jak wiadomonczego symbolem jest kon..

Taaa... Tylko w pytaniu chodzi o medytacje, więc raczej będzie ją nosić, niż uspokajać... a nie chodzi o romanse... :)

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Piko napisał:

I ten dylemat ... Czy karty odpowiadają na w pełni świadomie zadane pytanie czy na pytanie nieuświadomione... :mysli:

strach pomyslec co ja mamw glowie jesli mysle o tych koniach.. nno coz. ja tamsie ucze jezdzic konno.,Moze tylko tyle i az tyle hahahahaha

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2020 o 19:57, Lianna napisał:

Mam czas, także wróciłam powoli do medytacji transcendentalnej. Wcześniej nie czułam tego, także nie chciałam nic robić na siłę :)

 

Teraz chyba jest dobry czas :) Zapytałam o efekty. Nie jest to najważniejsze, gdyż sam proces jest ciekawy :).

 

Rycerz Buław Rydwan Rycerz Kielichów

 

Wzrost energii, większa aktywność, pewność siebie, może dobry wpływ na nastrój, hormony i emocje - Rycerz Kielichów. Nie nastawiam się na nic :)

generalnie to będzie chyba różnie z tą medytacją, raz będziesz medytować, a raz nie, nie widać tutaj w kartach konsekwencji i powtarzalności,

ale same medytacje dadzą Ci dużo energii, i wydaje mi się, że dużo też takich pozytywnych emocji, nie wiem, na czym dokładnie polega ta medytacja, ale tak jakbyś wchodziła w wyższe stany świadomości, albo w wyższe emocje

Odnośnik do komentarza

W rycerzu buław widzę zapał, ale moim zdaniem będzie to co innego. Będzie to coś co dla Ciebie jest bardziej naturalne i przyjdzie Ci z łatwością. Osobiście nie jestem fanką takiej formy medytacji - ciekawie o tym mówi Eckhart Toll. Osobiście próbowałam czerpać z wiedzy innych, ale okazało się, że u mnie przyszło to naturalnie w zupełni inny sposób. Uświadomiłam sobie, że medytowałam jako dziecko w ruchu. Ostatnio nawet poczułam, nagatywne odczucie do różnych medytacji na you tube. Wracając do kart uważam, że odnajdziesz swój własny sposób na wejście w pole serca z wyciszenie umysłu o czym mówi Rydwan i Rycerz pucharów .  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...