Skocz do zawartości

Majówka - jak to będzie.


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się dzisiaj do przyjaciół w odosobnione miejsce. 
Zapytałam kart Jaka będzie ta majówka.

Król Mieczy + 7 mieczy + 10 kielichów odwr.

 

Oj chyba nie powinnam jechać. Bo mi wyszło na to, że mi tu wyjazd do skutku albo nie dojdzie, albo będzie jakaś blokada ze strony władz, albo działanie incognito, co finalnie radości nie przyniesie. Mam wrażenie, że będę próbować jakoś te przepisy ominąć, cwaniacko, jak to tylko 7 mieczy ma w zwyczaju i niekoniecznie z wyjazdu będę zadowolona. 

Nie wiem czemu, ale przyszło mi na myśl, że Król mieczy może mieć związek z pogodą. Kojarzy mi się z nagłym ochłodzeniem. Dodatkowo dla mnie 7 mieczy to taka odpowiedź "i tak, i nie", niepełny sukces i może nie uda się być w pełni zadowolonym z tego wyjazdu? 

Nie lubię mieczy, mam wrażenie, że tworzą blokady. Jak policja. Może zostanę spisana na dworcu po prostu? :)

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
9 minut temu, Sunrise009 napisał:

Król Mieczy + 7 mieczy + 10 kielichów odwr.

Myślę, że znajomy odwoła wyjazd i koniec końców będziesz nudzić się w domu :( ta 7 mieczy może wskazywać, że nie powie szczerze i otwarcie, co jest przyczyną rezygnacji z wypadu, albo sytuacja będzie nie do końca jasna. 

 

Król mieczy też skojarzył mi się z policjantem, ale równie dobrze może to być właściciel obiektu, do którego jedziecie lub osoba z grona znajomych, z którą będziesz miała kontakt i która odpowiada za realizację tego wypadu. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Priestess napisał:

Myślę, że znajomy odwoła wyjazd i koniec końców będziesz nudzić się w domu :( ta 7 mieczy może wskazywać, że nie powie szczerze i otwarcie, co jest przyczyną rezygnacji z wypadu, albo sytuacja będzie nie do końca jasna. 

 

Król mieczy też skojarzył mi się z policjantem, ale równie dobrze może to być właściciel obiektu, do którego jedziecie lub osoba z grona znajomych, z którą będziesz miała kontakt i która odpowiada za realizację tego wypadu. 

 

Miałam jechać z koleżanką, ale rano mi odwołała swoją obecność. Może o to chodzić, że nie do końca już jestem zadowolona, bo jednak miałyśmy jechać we dwie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Wybieram się dzisiaj do przyjaciół w odosobnione miejsce. 
Zapytałam kart Jaka będzie ta majówka.

Król Mieczy + 7 mieczy + 10 kielichów odwr.

 

Oj chyba nie powinnam jechać. Bo mi wyszło na to, że mi tu wyjazd do skutku albo nie dojdzie, albo będzie jakaś blokada ze strony władz, albo działanie incognito, co finalnie radości nie przyniesie. Mam wrażenie, że będę próbować jakoś te przepisy ominąć, cwaniacko, jak to tylko 7 mieczy ma w zwyczaju i niekoniecznie z wyjazdu będę zadowolona. 

Nie wiem czemu, ale przyszło mi na myśl, że Król mieczy może mieć związek z pogodą. Kojarzy mi się z nagłym ochłodzeniem. Dodatkowo dla mnie 7 mieczy to taka odpowiedź "i tak, i nie", niepełny sukces i może nie uda się być w pełni zadowolonym z tego wyjazdu? 

Nie lubię mieczy, mam wrażenie, że tworzą blokady. Jak policja. Może zostanę spisana na dworcu po prostu? :)

Mnie sie wydaje, ze Ty pojedziesz, ale bedzie tam facet a typie mieczowego, ktiry moze nieconzepsuc atmosferę.. Jakims dziwnym zagranim nieszczery.. 10 pucharow odwrócone.. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.04.2020 o 10:05, Sunrise009 napisał:

Zapytałam kart Jaka będzie ta majówka.

Król Mieczy + 7 mieczy + 10 kielichów odwr.

Już pierwsza karta pokazuje to, że będzie to majówka pełna restrykcji i obostrzeń. Król Mieczy to właśnie rygor i brak swobód. 7 Mieczy to kombinowanie, jak by tu można było ominąć te zakazy...

Wydaję mi się, że to nie będzie udana majówka. Skoro stosujesz odwrócone karty, to problemem będzie brak zadowolenia, szczęścia. 

Odwrócona 10 Pucharów może poniekąd mówić, że nie spędzisz tych dni ze swoim partnerem. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że do wyjazdu nie dojdzie. Ktoś pokieruje się zdrowym rozsądkiem i odwoła spotkanie, ale poda jakaś wymówkę. Chyba ktoś nie będzie chciał narażać swoich bliskich. Nie wiem, czy jesteś w związku, ale może twój partner będzie chciał Ci wybić spędzanie majówki w większym gronie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.04.2020 o 10:23, Sunrise009 napisał:

Miałam jechać z koleżanką, ale rano mi odwołała swoją obecność. Może o to chodzić, że nie do końca już jestem zadowolona, bo jednak miałyśmy jechać we dwie. 

sunrisie a cz cos ponadto jeszcze sie wydarzyło?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...