Jump to content
Sign in to follow this  
Ismer

Przepowiednie

Recommended Posts

Emeryta
W dniu 1.05.2020 o 18:32, Ismer napisał:

Bardzo prosimy też o sugestie, jak ten dział można udoskonalić i co jeszcze chcielibyście tu mieć:) 

Ja to powiem, czego bym tu nie chciała mieć :D - nie chciałabym tu mieć oszołomów, filmików z czytających natchnionym głosem i nie umiejących wysławiać się po polsku "lektorami", nawiedzonych wiernych - to już plaga na YT :kwas: a szczególnie przy proroctwach głoszonych przez przedstawicieli kk, oni wszystko potrafią zepsuć, w tym takie postaci jak o. Pio, o. Klimuszko, Teresa Neuman czy pastuszkowie z Fatimy. Ostatnio nadziałam się na jakiegoś tarocistę jasnowidza, czy raczej czarnowidza, który straszy ludzi klęskami, katastrofami (teraz jasne, że koronawirkiem) przy czym zawsze używa słówka" będziecie". On nie będzie poszkodowany (no bo już jest - na umyśle :D ) - to inni zaznają tych klęsk i bólu, które im on w dobroci serca swego zapowiada. No i właśnie takich typiszczów tu bym nie chciała czytać - a kto chce, to bez trudu znajdzie ich na youtubie.

  • Like 2
  • Cool 2
  • Medal 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sheina
16 minut temu, Ismer napisał:

Emeryta, tego do końca nie da się uniknąć, "natchnieni" są wszędzie :D, oszołomów i nawiedzonych, plotących trzy po trzy bez ładu i składu oraz "typiszczów"  :oczko: też bym tu widzieć nie chciała, ale to jest też kwestia kto czemu daje wiarę, ludzie wrzucają to, w co wierzą, co do nich przemawia, co ich przekonuje. Cenzury na przekonania nakładać nie zamierzamy, lecz jeśli coś będzie naprawdę niestrawne czy niezgodne z zasadami forum (np. przepowiednie zawierające treści dyskryminujące, znieważające, rasistowskie itp. - a są i takie!) no to po prostu będą usuwane. 

Zgadzam się z Ismer. Proszę wziąć pod uwagę, że to co dla Ciebie będzie super madre dla kogos bedzie pleceniem trzy po trzy. Po prostu wszystko odbieramy mocno ksobnie i wedlug tego czy jest to zgodne znaszym systemem wierzen i wartości- inaczej nidy rydy :)

 

To,  że ja się czymś zachwycam i wierzę w to i bee o tym gadac wlasnie jak "natchniona" nie znaczy wcale,ze ktos na mnie nie spojrzy i zapyta" ale mloda co ty pilas" :D

  • Like 3
  • W punkt 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Emeryta

Sheina, ja powiedziałam, czego bym tu nie chciała mieć, lecz w moim poście nie ma słowa o ocenie - czy ma to być oceniane pod względem tego czy coś dla kogoś jest mądre czy jest pleceniem trzy po trzy. Wyraźnie mówię, że nie chciałabym widzieć tu natchnionych oszołomów, a za tych uważam między innymi takie osoby, które w słowa wizjonerów wbijają własne tłumaczenie ich słów. Jeśli już mam dokładana to uważam to za oszustwo - jakim prawem w usta np. takiego ojca Pio ktoś wkłada swój własny światopogląd? Że nie wspomnę o nagminnych proroctwach typu czego żąda lub co chciała powiedzieć Maryja czy Jezus a nawet sam Bóg ojciec...

Cieszy mnie postawa administracji i dziękuję za selekcję:

W dniu 3.05.2020 o 11:47, Ismer napisał:

lecz jeśli coś będzie naprawdę niestrawne

a naprawdę bywają rzeczy niestrawne, serwowane konsumentom w celu zaistnienia w sieci i takich właśnie "proroctw" wolałabym na forum nie widzieć, bo moim zdaniem forum to nie portal śmietnikowy, typu pudelek i powinien trzymać jakiś poziom.

 

oraz za to, bo to dla każdego powinno być oczywiste:

W dniu 3.05.2020 o 11:47, Ismer napisał:

czy niezgodne z zasadami forum (np. przepowiednie zawierające treści dyskryminujące, znieważające, rasistowskie itp. - a są i takie!)

 

  • Like 3
  • W punkt 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...