Jump to content
Sign in to follow this  
Ismer

Stefan Ossowiecki o Polsce

Recommended Posts

Guest Ava55
Posted (edited)

ja niestety też czarno to widzę...

tak sobie myślę, ze dużo zależy od tego, kto (z jakiego punktu widzenia, światopoglądu) te przepowiednię pisze

wielu wyznawców Jezusa mogłoby się z taką wizją zgodzić - np. gdyby w Polska stała się oficjalnie państwem wyznaniowym - katolickim ; rządy Jezusa i Maryi, Królowej Polski  - taki kraj z pewnością oprze się zalewowi "innowierców", w tym ateistów oraz zepsutej "filozofiigender", itp. itd. :D 

może jako jedyne w Europie, kościoły czyli domy boże będą mlekiem i miodem płynęły ku chwale Pana... może w ten sposób ominie nas potop albo nie podzielimy losu Sodomy i Gomory

niezbadane są wyroki boskie :mysli:

Edited by Ava55

Widja
W dniu 1.05.2020 o 22:59, Ava55 napisał:

może jako jedyne w Europie, kościoły czyli domy boże będą mlekiem i miodem płynęły ku chwale Pana...

i na pożytek tym pseudosługom bożym. Bo że dla całej reszty społeczeństwa, to wątpię. Jeśli Polska oficjalnie miałaby świecić przykładem dla innych krajów jako państwo wyznaniowe, którym nieoficjalnie już jest, to ja dziękuję za taką Polskę, gdzie kobiety traktuje się jak bydło hodowlane, a poglądy JKM Korwina wcielane są w życie. Ostatnio zdaje się wpadł na pomysł, by kobietom odebrać prawa wyborcze. Nie, takiej Polski stanowczo nie chcę.

• W punkt 4

Piko

Nie sądzę aby Polska zarobiła na eksporcie języka polskiego i katolicyzmu , no ale zobaczymy...

następny odcinek o Stefanie Ossowieckim →

Najsłynniejszy Polski Jasnowidz Życie i Przepowiednie dla Świata i Polski Stefan Ossowiecki

• Like 3
  • Cool 1