Skocz do zawartości

Maj Iwka ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Dom - wieża, 10 pucharów- tutaj będzie jakaś duża zmiana dla całej rodziny

 

Praca na etacie - król buław, 3 buław - po prostu będzie aktywnie i buławy pewnie pokazują pracę z biura, do której powoli powracamy

 

Moj biznes - cesarzowa, 2 pucharów- szukam dostawców i myślę, że uda mi się w tym miesiącu znaleźć konkretne firmy /osoby

 

Zdrowe Żywienie - śmierć, 6 pucharów, rycerz denarów- w tym temacie znów zmieni się moje myślenie, powrócę do jakiegoś sposobu żywienia, który kiedyś stosowałam, niestety denary pokazują mi przytycie, wię mam nadzieję, że nie zacznę jeść słodyczy... wracam do biura, a pracuję w fabryce słodyczy i możliwe, że będą robione jakieś nowe próby i będę musiała próbować...

 

Rozwój duchowy- królowa denarów, królowa buław, księżniczka denarów - stabilny , powolny rozwój, w buławowej widziałabym dużo energii/zaangażowania w ten temat

 

Joga - kapłan+mag - raz w tygodniu mam jogę kundalini online i zastanawiam się, czy nie zrezygnować, bo cena jest trochę powalająca, tyle samo zapłacę na żywo 2x w tygodniu, a nie za raz. Wykupiłam sobie też portal jogi i staram się tam robić wyzwania. Generalnie karty bardzo dobre, spełnienie, duży rozwój i nauka, mój kierunek.

 

Medytacje- 2 mieczy, król pucharów - dużo myśli biegających po głowie, dużo też może być emocji.

 

Edytowane przez Iwka78
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Iwka78 napisał:

Dom - wieża, 10 pucharów- wieża może oznacza po prostu nieruchomość i jakaś awarie związana z wodą, ale tez może oznaczać nagłą zmianę z zewnątrz dotyczącą emocji związanych z rodzina

 

Praca na etacie - król buław, 3 buław - po prostu będzie aktywnie i buławy pewnie pokazują pracę z biura, do której powoli powracam - zgadza się 

 

Moj biznes - cesarzowa, 2 pucharów- szukam dostawców i myślę, że uda mi się w tym miesiącu znaleźć konkretne firmy /osoby - zgadzam się współpraca z kobieta 

 

Zdrowe Żywienie - śmierć, 6 pucharów, rycerz denarów- duża zmiana i powrót do pomysłu żywieniowego z przeszłości, dla mnie rycerz denarów to systematyczność i konsekwencja, a nie tycie 

 

Rozwój duchowy- królowa denarów, królowa buław, księżniczka denarów - bardziej będziesz skupiła się na sprawach materialnych, związanych z praca i biznesem 

 

Joga - kapłan+mag - bardzo ładne karty i myśle, ze dla ciebie praca z ciałem jest najlepsze forma medytacji ...osobiście nie polecam jogi online ..samej korzystając z materiałów z internetu można sobie swietnie poradzić 

 

Medytacje- 2 mieczy król pucharów - w 2 mieczach to spokój i wyciszenie, Krol mieczy to skupienie się na uczuciach do mężczyzny 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Iwka78 napisał:

Dom - wieża, 10 pucharów- tutaj będzie jakaś duża zmiana dla całej rodziny

 

Praca na etacie - król buław, 3 buław - po prostu będzie aktywnie i buławy pewnie pokazują pracę z biura, do której powoli powracamy

 

Moj biznes - cesarzowa, 2 pucharów- szukam dostawców i myślę, że uda mi się w tym miesiącu znaleźć konkretne firmy /osoby

 

Zdrowe Żywienie - śmierć, 6 pucharów, rycerz denarów- w tym temacie znów zmieni się moje myślenie, powrócę do jakiegoś sposobu żywienia, który kiedyś stosowałam, niestety denary pokazują mi przytycie, wię mam nadzieję, że nie zacznę jeść słodyczy... wracam do biura, a pracuję w fabryce słodyczy i możliwe, że będą robione jakieś nowe próby i będę musiała próbować...

 

Rozwój duchowy- królowa denarów, królowa buław, księżniczka denarów - stabilny , powolny rozwój, w buławowej widziałabym dużo energii/zaangażowania w ten temat

 

Joga - kapłan+mag - raz w tygodniu mam jogę kundalini online i zastanawiam się, czy nie zrezygnować, bo cena jest trochę powalająca, tyle samo zapłacę na żywo 2x w tygodniu, a nie za raz. Wykupiłam sobie też portal jogi i staram się tam robić wyzwania. Generalnie karty bardzo dobre, spełnienie, duży rozwój i nauka, mój kierunek.

 

Medytacje- 2 mieczy, król pucharów - dużo myśli biegających po głowie, dużo też może być emocji.

 

1. Korzystna zmiana dla rodziny :)

2. Bedzie akatywnie i bedzie sporo sie dzialo w niej. moze jakies nowe projekty dojda do skutku lub propozycje ze strony mezczyzny moze to szef

3.dobrze bedzie sie wiodlo , powinnac czuyc zadowolenie i spelnienie, a takze  bedzie dobra wspopraca z kims/klientami

4.mozesz worcic do starego  spoosbu odzywianaia do czegos cojuz wypraktykowalas

5.ooejju ale ci karty wyszly hahah same krolowe :D no bedziesz miala z kazdej cos :energie, dokladnosc 

6.tutaj widac nauke od kogoś - mysle,ze nie zrezygnujesz z tego

7. jakbys sie wzbraniala odnosze wrazenie,ze bedzie Cibrakowlo wyciszenia troche , bedziesz rozproszona i nie bardzo moze wychodzic  lub glowe sobie bedziesz zaprzatac jakism mezczyzna czego efektem jest brak skupienia.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

Dom - wieża, 10 pucharów

Duża zmiana, ale pozytywna i przynosząca radość 

W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

 

Praca na etacie - król buław, 3 buław 

Bardzo aktywnie i jakiś nowy początek, może jakiś nowy projekt

W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

 

Moj biznes - cesarzowa, 2 pucharów

Tutaj widać Cię jako konkretną, stanowczą kobietę i korzystną współpracę. 

W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

 

Zdrowe Żywienie - śmierć, 6 pucharów, rycerz denarów-

Powrót do jakiś wcześniejszych nawyków, czegoś co wcześniej stosowałaś

W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

Rozwój duchowy- królowa denarów, królowa buław, księżniczka denarów - 

Powolna, systematyczna praca w którą włożysz sporo energii. Pochłonie Cię też trochę praca, co przeszkodzi trochę

W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

 

Joga - kapłan+mag 

Może jakaś nauka czegoś nowego o czym mówi kapłan. 

W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

 

Medytacje- 2 mieczy, król pucharów 

 

Jakby jakiś Pan nie pozwalał na skupienie i odcięcie się

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

Dom - wieża, 10 pucharów-

Kłótnia w rodzinie, awantura

 

W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

Praca na etacie - król buław, 3 buław

Może jakieś nowe koncepcje, plany, konrakty od szefa? Bo KB to często własnie szefa pokazuje, a 3 buław pokazuje nowe kontrakty.

 

W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

Moj biznes - cesarzowa, 2 pucharów

Wszystko będziesz miała pod kontrolą, cesarzowa panuje nad wszystkim, jest to także czas rozkwitu, a dalej 2 pucharów czyli w grę wchodzą nowe spotkania biznesowe, jeszcze nie zyski, ale zalążki tego.

 

W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

Zdrowe Żywienie - śmierć, 6 pucharów, rycerz denarów

Jeśli o dietę chodzi, to wrócisz do starej diety :P

 

Cytat

Rozwój duchowy- królowa denarów, królowa buław, księżniczka denarów

nie mam pojęcia co te karty znaczą w kontekście rozwoju duchowego.

 

W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

Joga - kapłan+mag

Kapłan zwykle mówi, ze dostajemy ukojenie, dostajemy to czego potrzebujemy, ale kapłan z magiem to bardziej z manipulacją się kojarzy.

 

W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

Medytacje- 2 mieczy, król pucharów

2 mieczy jest sama w sobie kartą medytacji, a król pucharów dobrego samopoczucia, więc owszem będziesz medytować i to CIę uspokoi, wprowadzi ogólny dobrostan.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Arbogast napisał:
W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

Dom - wieża, 10 pucharów-

Kłótnia w rodzinie, awantura

nooo czuję ją w kościach....

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Dom: coś może się stać, co wyrzuci was że strefy komfortu (Wieża), możliwe, że chodzi o sprawę rodzinną;

 

Praca na etacie: możliwe, że w Bulawowym zaznacza się Twój szef, który aktywnie rozwija nowe projekty (3 buław), zmusza was do akcji;

 

Twój business: panujesz nad sytuacją i twórczo podchodzisz do rozwiązania problemów (Cesarzowa), tak, szukasz nowe możliwości do współpracy (2 kielichów);                                                       

Zdrowe żywienie: widać głęboką przemianę w sposobie odżywiania (Śmierć), może powrócisz do jakieś wcześniej stosowanej metody (6 kielichów), korzystnej dla Twojego zdrowia, stabilizacji samopoczucia (Rycerz Monet);                                               

Rozwój duchowy: bedzie powiązany z energią, przepracowaniem ideałów - bedziesz bardzo aktywna w tej dziedzinie (Królowa Buław) i z rzeczami bezpośrednio związanymi ze zdrowiem, naturą, stabilizacja (Królowa Monet). Może przepracujesz temat własnej kobiecości (2 Królowej). Też Królowa Monet + Królowa Buław skojarzyły się u mnie z joga kundalini. Paź monet - będziesz się szkolić, szukać nowej informacji, możliwości :)

 

Joga: widać sporo nauki przed Tobą (obie karty), ale dasz radę (Mag) :) Myślę, że jesteś na właściwej drodze i joga wspiera mocno Twój rozwój duchowy (Kapłan) :)

 

Medytacja: spojrzesz na swoje emocje (Król Kielichów) z dystansem, rozsądnie (2 mieczy);

 

Powodzenia w maju :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.05.2020 o 10:49, Iwka78 napisał:

WERYFIKACJA

 

 

Dom - wieża, 10 pucharów- tutaj będzie jakaś duża zmiana dla całej rodziny- mama dostała wiadomość w piątek, że w poniedziałek ma się zgłosić do szpitala na operację, nie spodziwaliśmy się. Mama była szybko operowana i szybko wyszła ze szpitala.

 

Praca na etacie - król buław, 3 buław - po prostu będzie aktywnie i buławy pewnie pokazują pracę z biura, do której powoli powracamy -To była masakra... bardzo dużo pracy, ponad normę. Szef był chamski i złośliwy, byłam bliska rzucić papierem i myślę, że gdyby w talii były 4 wieże, to te 3 na pewno byłyby tutaj...

 

Moj biznes - cesarzowa, 2 pucharów- szukam dostawców i myślę, że uda mi się w tym miesiącu znaleźć konkretne firmy /osoby- znalazłam dostawcę dzianiny:)

 

Zdrowe Żywienie - śmierć, 6 pucharów, rycerz denarów- w tym temacie znów zmieni się moje myślenie, powrócę do jakiegoś sposobu żywienia, który kiedyś stosowałam, niestety denary pokazują mi przytycie, wię mam nadzieję, że nie zacznę jeść słodyczy... wracam do biura, a pracuję w fabryce słodyczy i możliwe, że będą robione jakieś nowe próby i będę musiała próbować...- jestem konsekwentna i nie piję mleka, nie jem słodyczy, jeszcze nue dałam rady wykluczyć mąki pszennej, ale nie wszystko na raz...

 

Rozwój duchowy- królowa denarów, królowa buław, księżniczka denarów - stabilny , powolny rozwój, w buławowej widziałabym dużo energii/zaangażowania w ten temat - tutaj było mniej zaangażowania, bo sytuacja w pracy mnie pochłonęła 

 

Joga - kapłan+mag - raz w tygodniu mam jogę kundalini online i zastanawiam się, czy nie zrezygnować, bo cena jest trochę powalająca, tyle samo zapłacę na żywo 2x w tygodniu, a nie za raz. Wykupiłam sobie też portal jogi i staram się tam robić wyzwania. Generalnie karty bardzo dobre, spełnienie, duży rozwój i nauka, mój kierunek.- zrezygnowałam z tych zajęć, uważam, że przede wszystkim cena była za wysoka, poza tym, nie umiałam się skupić

 

Medytacje- 2 mieczy, król pucharów - dużo myśli biegających po głowie, dużo też może być emocji. -medytacji też było mniej i tu był bląd, bo pewnie gdybym medytowała, to pewnie sytuacja z pracy nie dotknęłaby mnie tak bardzo.

 

Dziękuję wszystkim!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Maj Iwka ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...