Skocz do zawartości

Czy znajdę kogoś sensownego do związku na portalu x w przeciagu pol roku?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Król denarów, 6 kielichów, koło fortuny dolożona krolowa mieczy i glupiec

 

 

Jak dla mnie nie. Będę wracac wciąz do kontaktu ze swoim wielbicielem z ktorym juz kontakt mamy od lat a od innych znajomosci,ktore raczej  beda na zasadzi flirtow i luznych roznmow bede sie po prostu odcinac bo bedzie to dla mnie strata czasu jak to dla mieczowej..nie interesuja mnie glupoty...

Odnośnik do komentarza

Tutaj bardziej widzę, że jest ktoś z przeszłości niż ktoś nowy. Może jeśli w królowej mieczy byś się odcięła od tej osoby to by była szansa w głupca na coś nowego. Do czasu gdy nie zakończysz znajomości z królem denarów nie widzę szansy na coś nowego

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)
45 minut temu, Mala_83 napisał:

Tutaj bardziej widzę, że jest ktoś z przeszłości niż ktoś nowy. Może jeśli w królowej mieczy byś się odcięła od tej osoby to by była szansa w głupca na coś nowego. Do czasu gdy nie zakończysz znajomości z królem denarów nie widzę szansy na coś nowego

Jeszcz nie pomyslamam ze dopóki li karma nie zostanie odpraać z nim.. To kolo.. Już tyle razy to konczylam, ale nie  możemy sie calkiem pozegnac. 

Edytowane przez Sheina
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sheina napisał:

Król denarów, 6 kielichów, koło fortuny dolożona krolowa mieczy i glupiec

 

Uważam, że nikogo nowego nie poznasz, ponieważ 6 Pucharów to karta przeszłości,  a więc nie ma tu mowy o nowościach.

Król Denarów sugeruje, że ktoś może być w Twojej przestrzeni ale dla Cb to już tylko wspomnienie, dlatego szukasz kogoś nowego. Generalnie wszystko jest rękach losu - Koło Fortuny, aczkolwiek dołożyłaś królową mieczy, a ta sugeruje, że będziesz przez jakiś czas żyła w separacji. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

A moim zdaniem jest szansa, że tak, ale zrezygnujesz z tego, wyszłaś w Mieczowej. Potem masz w Głupolu jakiś nowy etap. Jest też opcja, że karty pokazują poprzedniego facia, do którego wracają Twoje myśli.

Odnośnik do komentarza

Los może Cię popchnie w kierunku czegoś nowego, ale najpierw musisz odciąć się od przeszłości, bo energia krąży koło Pana z przeszłości. Niestety, czasem potrzebne są radykalne cięcia, aby dać sobie szansę na coś nowego. Jego energia będzie Cię blokowała jeśli nie postawisz definitywnej kreski. Sama mówisz, że znajomość ciągnie się przez wiele lat, ale czas zadać sobie pytanie, czy on daje Ci szczęście i stabilizację, czy tylko chwilowe porywy emocji?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Czasem wydaje nam się, że to jedynie dobry znajomy, przyjaciel, ale jeśli zbyt silne emocje krążą wokół danej osoby, a myślę, że wracasz do niego emocjonalnie, to niestety taka znajomość blokuje przed zaangażowaniem się w coś nowego.

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Sheina napisał:

Jeszcz nie pomyslamam ze dopóki li karma nie zostanie odpraać z nim.. To kolo.. Już tyle razy to konczylam, ale nie  możemy sie calkiem pozegnac. 

Koło to karma więc może coś w tym jest, że póki nie przepracujesz tej znajomości nie uda się kogoś znaleźć

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Czy sensownego to nie wiem, ale facet jest pokazany w Królu Monet i to jako ktoś z przeszłości bo jest 6 kielichów i koło fortuny czyli coś nieuchronnego co wydarzyć się po prostu musi. Natmiast Ty tej relacji nie potraktujesz poważnie QM + Głupiec

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Arbogast napisał:

Czy sensownego to nie wiem, ale facet jest pokazany w Królu Monet i to jako ktoś z przeszłości bo jest 6 kielichów i koło fortuny czyli coś nieuchronnego co wydarzyć się po prostu musi. Natmiast Ty tej relacji nie potraktujesz poważnie QM + Głupiec

dzieki,...caly czas jest taki pan,ale ja tego w ogole nie widze..jako przyjaciel moze.. bo chce dla mnei dobrze..kompletnie  fizycznie mi sie nie podoba i niektorezachowania mnie draznia.. nic na sile..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...