Skocz do zawartości

List + książka w miłości.


Ridzia

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie brzmiało : Czy X pokocha Y?

Moja interpretacja : On już  kocha ale ukrywa się z tym . Ujawni się z tym ??? ( List) . Czy może : Pokocha bardziej niż teraz bo List + Księga to przejście na wyższy poziom . Co sądzicie ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ridzia, sorki, ale czy to nie czasem twoja życzeniówka? ;)

Zadałaś wyraźne pytanie CZY pokocha, a nie czy bardziej pokocha, to raz, a dwa - tutaj nie ma ciepłych sercowych kart, obie są co najmniej neutralne w sprawach miłosnych, a moim zdaniem - zupełnie zimne dla spraw sercowych. Ja bym odpowiedziała, że nie pokocha, a jeśli się zwiąże, to raczej powodowany rozsądkiem. Mam na myśli taki związek, którego zawarcie dyktuje nie serce i namiętność, a inne korzyści wynikające z połączenia się dwóch osób.

 

  • Medal 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Emeryta napisał:

a jeśli się zwiąże, to raczej powodowany rozsądkiem. Mam na myśli taki związek, którego zawarcie dyktuje nie serce i namiętność, a inne korzyści wynikające z połączenia się dwóch osób

Takie związki z rozsądku i przyjaźni bywają czasem najtrwalsze...

Ja również nie widziałem tu jakiejś karty miłości i nie wiedziałem co odpowiedzieć.

Gdyby już kochał i związek byłby dojrzały, to można by przypuszczać że to wiadomość niespodziewana np; o oświadczynach, dla przykładu... bo mało tych kart...

 

PS: Ciekawe jak @Ridzia zweryfikuje ten rozkładzik ... :)

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten związek jeśli by był to właśnie kompletnie wbrew rozsądkowi ...My nie bardzo się znamy ,nie mamy obecnie szans bywać ze sobą .Dzieli nas spora odległość 5 h samolotem i 4 h pociągiem. Piszemy ze sobą na What's App. Spotykamy się co jakiś czas ale rzadko .Znajomość trwa już jakiś czas .Obecnie wirus trzyma nas na odległość .Ukrywamy tę znajomość przed światem .Dlatego według mnie te karty w uczuciach oznaczają pogłębianie relacji .Wiem że to nie są uczuciowe może karty, szalejącej miłości. Mam jednak wrażenie że coś wisi w powietrzu...Życie zweryfikuje ...Oczywiście zdam relację .Tak na prawdę teraz mamy próbę czasu bo możemy nie spotkać się jeszcze sporoooo...

 

15 godzin temu, Emeryta napisał:

Ridzia, sorki, ale czy to nie czasem twoja życzeniówka? ;)

Zadałaś wyraźne pytanie CZY pokocha, a nie czy bardziej pokocha, to raz, a dwa - tutaj nie ma ciepłych sercowych kart, obie są co najmniej neutralne w sprawach miłosnych, a moim zdaniem - zupełnie zimne dla spraw sercowych. Ja bym odpowiedziała, że nie pokocha, a jeśli się zwiąże, to raczej powodowany rozsądkiem. Mam na myśli taki związek, którego zawarcie dyktuje nie serce i namiętność, a inne korzyści wynikające z połączenia się dwóch osób.

 

Możesz mieć rację ... Oczywiście .Nie zgadzam się tylko że karty są zimne . Księga to tajemnica ,nie wiadomo co skrywa tak na prawdę . My w tej chwili jedynie komunikujemy się przez Internet bo wirus... a jesteśmy z dwóch różnych światów . Tak będzie póki granic nie otworzą oba kraje. :( Może w tym pisaniu coś wyniknie. Ogólnie kontakt coraz bardziej intensywny .Jak wybuchł wirus i w jego kraju zrobili zakaz wjazdu to za wszelką cenę kombinował aby zorganizować spotkanie w kraju który jeszcze się nie zamknął ale nie udało się ...bo nie minęło parę dni a większość się zamknęła . A korzyści jakie by mógł mieć ze związku ze mną ..nie wiem... :) Finansowe absolutnie nie ,więc odpada.Seksualne ???? To tyle zachodu z jego strony ??? Nie wiem ... On jest typem faceta który nie mówi o uczuciach ale je pokazuje czynami...

.

 

6 godzin temu, Piko napisał:

Takie związki z rozsądku i przyjaźni bywają czasem najtrwalsze...

Ja również nie widziałem tu jakiejś karty miłości i nie wiedziałem co odpowiedzieć.

Gdyby już kochał i związek byłby dojrzały, to można by przypuszczać że to wiadomość niespodziewana np; o oświadczynach, dla przykładu... bo mało tych kart...

 

PS: Ciekawe jak @Ridzia zweryfikuje ten rozkładzik ... :)

 

 

 

Jak robię pytanie z jednej karty i pytam czy kocha to wychodzi Pies . Po wybuchu koronawirusa jak się okazało że koniec ze spotkaniami wychodził Krzyż .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2020 o 13:48, Ridzia napisał:

Jak robię pytanie z jednej karty i pytam czy kocha to wychodzi Pies . Po wybuchu koronawirusa jak się okazało że koniec ze spotkaniami wychodził Krzyż .

Też tą samą metodą z myślą o Tobie @Ridzia i o twoim pytaniu, wyciągnąłem kartę Lenormand.  Była to karta "Dom"...

Która wróży szczęśliwy los, ale też ostrzega przed ludźmi z otoczenia, aby mieć na nich uwagę...

 

A tu więcej o znaczeniu kary DOM:

 

 

:)

Edytowane przez Piko
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
24 minuty temu, Piko napisał:

Która wróży szczęśliwy los, ale też ostrzega przed ludźmi z otoczenia, aby mieć na nich uwagę...

i dlatego do każdej karty zaleca się dociągnięcie karty dookreślającej. 

 

W dniu 5.05.2020 o 13:48, Ridzia napisał:

Nie zgadzam się tylko że karty są zimne

Chodzi o List i Księgę - więc one są zimne jeśli chodzi o sprawy miłosne, bo te właśnie, jeśli uczucie kluje się czy rozwija, określają karty serdeczniejsze czy szczęśliwe w wymowie. A zarówno List jak i Książka są zupełnie neutralne, także w innych sprawach. Dlatego w tej sprawie są "zimne". 

 

List + Księga niekoniecznie znaczy "przejście na wyższy poziom" czyli tutaj pokochanie. Równie dobrze może znaczyć otrzymanie wiadomości o czymś czego się nie wie, coś się może ujawnić, wyjść na światło dzienne, lecz może to być także nie to, czego kwerent się spodziewa i co sobie życzy.

Oby nie, czego Ci życzę, bo miłość to najważniejsza rzecz na świecie :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piko napisał:

Też tą samą metodą z myślą o Tobie @Ridzia i o twoim pytaniu, wyciągnąłem kartę Lenormand.  Była to karta "Dom"...

Która wróży szczęśliwy los, ale też ostrzega przed ludźmi z otoczenia, aby mieć na nich uwagę...

 

A tu więcej o znaczeniu kary DOM:

 

Kochany jesteś :)

:)

 

 

8 godzin temu, Ismer napisał:

i dlatego do każdej karty zaleca się dociągnięcie karty dookreślającej. 

 

Chodzi o List i Księgę - więc one są zimne jeśli chodzi o sprawy miłosne, bo te właśnie, jeśli uczucie kluje się czy rozwija, określają karty serdeczniejsze czy szczęśliwe w wymowie. A zarówno List jak i Książka są zupełnie neutralne, także w innych sprawach. Dlatego w tej sprawie są "zimne". 

 

List + Księga niekoniecznie znaczy "przejście na wyższy poziom" czyli tutaj pokochanie. Równie dobrze może znaczyć otrzymanie wiadomości o czymś czego się nie wie, coś się może ujawnić, wyjść na światło dzienne, lecz może to być także nie to, czego kwerent się spodziewa i co sobie życzy.

Oby nie, czego Ci życzę, bo miłość to najważniejsza rzecz na świecie :) 

Tak ,ale ja postanowiłam wyciągnąć z jednej co się da .I skoro na początku postanowiłam ,że z jednej ,to uważam że tak powinno zostać .:)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
6 godzin temu, Ridzia napisał:

Tak ,ale ja postanowiłam wyciągnąć z jednej co się da .I skoro na początku postanowiłam ,że z jednej ,to uważam że tak powinno zostać .:)

Tak powinno zostać, bo to ty wyciągasz karty, ale w takim razie co ma znaczyć ta Książka? w końcu jest jedna karta czy dwie?

Dla mnie też takie zestawienie nie mówi że X pokocha, a właśnie raczej, że coś ukrywa. Sam List to jedynie wiadomość - co jest w tej wiadomości - nie wiadomo, nie wyciągniesz z tego "ile się da" natomiast w parze z Ksiażką powie już właśnie więcej, tylko nie musi być to wiadomość upragniona, a samo połączenie List + Książka to nie tylko i nie zawsze "przejście na wyższy poziom". Gotowce to tylko gotowce, cytuję to co mamy u nas (a kolejność kart też ma znaczenie)

List + Książka

dokumenty, umowy, segregatory, teczki, notatniki; przejście etap wyżej w nauce.

W nauce - a nie w miłości, nie w uczuciach. Dlaczego? - bo obie karty oznaczają jedynie informacje, nie mają nic wspólnego z uczuciami. Jeśli obok Listu pojawi się Pierścionek czy Serce - no to wtedy można mówić o tym, że X pokocha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makrelo wypowiedzi o jednej karcie tyczą się późniejszej rozmowy mojej z Pikio . Nie do pierwotnego zapytania o Liście i książce . Ale jeśli już o tym wspomniałaś . Skoro takie karty wyszły w pytaniu na uczucie to oznacza że mają coś AKURAT te karty w tym pytaniu do powiedzenia . Tak jak napisałaś ,obie tyczą się informacji .Moim zdaniem okaże się wkrótce , co to będzie . Być może że On ma tajemnicę ,nie wiem...Książka też może oznaczać skrytą miłość . Nie jest tak że tylko Pierścionek czy Serce mówią o uczuciach . Wszystkie karty mogą powiedzieć coś o uczuciach .Trzeba tylko rozczytać co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ridzia, oczywiście, że każda karta coś mówi, ale to, że pytanie jest o miłość nie oznacza jeszcze, iż każda wylosowana na to pytanie karta mówi o miłości, o tym że ona istnieje czy że zaistnieje. Właśnie są karty mówiące o tym, że nie i po to one są by udzielić odpowiedzi twierdzącej bądź przeczącej. Te karty nie mówią o miłości, inne zaś mówią.

Ale o.k - to są Twoje karty, Twoja interpretacja, skoro uważasz, że te karty mówią o uczuciu X do Y - no to mówią, według Twego życzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłości są różne ,nie wszystkie wyjdą w pierścionkach ,serduszkach i bukietach ... Czas pokaże .

 

2 godziny temu, Ismer napisał:

Ridzia, oczywiście, że każda karta coś mówi, ale to, że pytanie jest o miłość nie oznacza jeszcze, iż każda wylosowana na to pytanie karta mówi o miłości, o tym że ona istnieje czy że zaistnieje. Właśnie są karty mówiące o tym, że nie i po to one są by udzielić odpowiedzi twierdzącej bądź przeczącej. Te karty nie mówią o miłości, inne zaś mówią.

Ale o.k - to są Twoje karty, Twoja interpretacja, skoro uważasz, że te karty mówią o uczuciu X do Y - no to mówią, według Twego życzenia. 

I nie według mojego życzenia tylko wg mojej intuicyjnej raczej interpretacji .Pozdrawiam . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Ridzia napisał:

Miłości są różne ,nie wszystkie wyjdą w pierścionkach ,serduszkach i bukietach ... Czas pokaże .

Oczywiście masz rację. Tyle, że karty są po to, by pokazywać różne aspekty. Jeśli u Ciebie absolutnie każda karta wskazuje na hasło "miłość", że ona jest lub się pojawi - no cóż, można i tak interpretować, tym bardziej, że każdy z nas ma własne przyporządkowanie. Moje zdanie w tej kwestii jak i pozostałych rozmówców jak widać, jest zupełnie inne niż Twoje, ale jestem zdania, że my tylko wypowiadamy się co sądzimy o kartach, natomiast Ty robisz właściwą interpretację, ponieważ karty zawsze układają się według konwencji tego, kto je kładzie. Gdybym ja własną ręką wyciągnęła je dla Ciebie, to moja odpowiedź byłaby, że  X Y nie pokocha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy  pokocha?   karty  wg mnie jednoznacznie  pokazały,  że  czas    -  zawarty  w  liście  -  wiadomości zdarzeniach  pokaże,  a  który  jest  zapisany  w  zamknietej  księdze  do  przyszłego " odczytania". 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...