Skocz do zawartości

Relacje uczucia z mezczyznami na najblizsze 2 lata


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Od niepamietnych czasów shei jest sama, poza nieudanymi relacjami,przerywnikami, zobaczmy co tam w trawie piszczy bardziej analitycznie niz do tej pory:

tło - ksiięzyc - no cięzkie emocje, toksyczne relacje, ale tez lęk i nie wiadomo czy kiedyś to wszystko sie jakos sensownie ulozy w calosc...

przeszłość -wieza - no relacja runela, zrezygnowalam poniewaz mi baaardzooo nie służyła..

przeszkoda - kaplanka - strasznie analizuje, rozkladam problem na czworo

pomaga - śmierc - powoli dzieją się we mnie zmiany, następuje transformacja, taka mala smierc we mnie,zegannie sie z tym co bylo mala "żałoba" ze znowu ktos odszedl.. bo tak lepiej

rada - 6 kielichów- zeby juz nie wracac do tego co bylo do wspomnien

nieuniknione - 6 mieczy - odejsica obranie nowej sciezki... 

 

wynik - giermiek kielichów, 9 kielichów, 8 denarów,  dolozona 9 mieczy

 

skuipić się bardziej na sobiie, spotykac z ludzmi, nie patrzec na to wszystko tak powaznie.. i przestacc sie w koncu martwic, w ciagu najblizszych dwoch lat wydaje mi sie,ze praca da mi głownie zadowolenie ( 9 kielichów, 8 denarów) a nie faceci,  faceci to beda raczej tak do milych spotkan i pogaduszek.. ( giermek)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sheina napisał:

rada - 6 kielichów- zeby juz nie wracac do tego co bylo do wspomnien

nieuniknione - 6 mieczy - odejsica obranie nowej sciezki...

rada - 6 kielichów- tu widzę aby pozostawić sobie właśnie miłe wspomnienia i raczej nie planować nic na przyszłość

nieuniknione - 6 mieczy - tu widzę raczej kartę powstrzymania= kartę decyzji , czy lepiej pozostać przy tym co już jest, czy wyruszać w nieznane z nowym mężczyzną, co wcale nie musi przynieść satysfakcji. Widać chęć pomocy ze strony trzecich osób, ale bez zadowolenia. W każdym bądź razie decyzję podejmujesz Ty...

Z pozostałą częścią kart zgadzam się; również z  następującym po 6 mieczach (kartą bramą) wynikiem jako decyzją co do obranej drogi na najbliższe Twoje dwa lata. Co jednak może wcale nie być dla Ciebie takie łatwe...

 

db_RW-_Schwerter_06.jpg

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Sheina napisał:

wynik - giermiek kielichów, 9 kielichów, 8 denarów,  dolozona 9 mieczy

W tym Giermku Kielichów..... nie masz tam gdzieś w pracy ( 8 Denarów) cichego wielbiciela . Jeżeli jeszcze nie masz, to prawdopodobnie się pojawi i będzie z nim trochę ubawu ( 9 Kielichów). Możesz wytłumaczyć co da Ciebie oznaczają te dołożone karty. To jest wynik, czy dociągnięcie do czego i po co. Jeżeli to wynik, to ponownie będziesz analizować czy to ten, czy nie ten.

A ogólnie jeśli mogę doradzić - poproś Ty kogoś innego o rozkład odpowiadający dlaczego Tobie się te związki nie układają. Drugi rozkład analizujący Ciebie - psychologiczny. Piko zna :P

 

W 6 Mieczach może chodzić o znajomość netową - tam szukaj :) 

Tło - Księżyc - masz jakiś wyidealizowany obraz, niezbyt realny, odnośnie związków, partnera. Szukasz lub wybierasz nie tych co powinnaś.

Przeszłość - Wieża - tu jasność. Związki się bezpowrotnie kończyły.

Przeszkoda - Kapłanka  - Nie wiem, ale wydaje mi się, że mogłaś godzić  się na układy, relacje z żonatymi facetami, zajętymi. Godziłaś się na bycie tą trzecią, w ukryciu, co z góry źle wróżyło i będzie wróżyć. Ktoś kto nie zaprasza Cię do domu, nie zabiera na spotkania towarzyskie, itp, to uciekać od takich gdzie pieprz rośnie.

 Pomaga - Śmierć - zapomnieć, odciąć się od przeszłości raz a dobrze, nie wspominać. Wtedy Śmieć przyniesie ODRODZENIE :) Nowe, inne życie.

6 Kielichów i 6 Mieczy opisał już Piko . Powracać tylko do miłych wspomnień i 6 Mieczy - karta brama, to też internet i nauka. Może skup się na sobie, swoim rozwoju. Zapomnij o usilnym szukaniu partnera. Jeśli faktycznie  odrodzisz się ( Śmierć), to naucz się kochać siebie. Zadbaj o siebie )  Jeśli zastosujesz się do powyższych zaleceń kart, masz szansę na nowe, inne życie. I tego Ci życzę :)

Edytowane przez Elie-1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Elie-1 napisał:

W tym Giermku Kielichów..... nie masz tam gdzieś w pracy ( 8 Denarów) cichego wielbiciela . Jeżeli jeszcze nie masz, to prawdopodobnie się pojawi i będzie z nim trochę ubawu ( 9 Kielichów). Możesz wytłumaczyć co da Ciebie oznaczają te dołożone karty. To jest wynik, czy dociągnięcie do czego i po co. Jeżeli to wynik, to ponownie będziesz analizować czy to ten, czy nie ten.

A ogólnie jeśli mogę doradzić - poproś Ty kogoś innego o rozkład odpowiadający dlaczego Tobie się te związki nie układają. Drugi rozkład analizujący Ciebie - psychologiczny. Piko zna :P

 

W 6 Mieczach może chodzić o znajomość netową - tam szukaj :) 

Tło - Księżyc - masz jakiś wyidealizowany obraz, niezbyt realny, odnośnie związków, partnera. Szukasz lub wybierasz nie tych co powinnaś.

Przeszłość - Wieża - tu jasność. Związki się bezpowrotnie kończyły.

Przeszkoda - Kapłanka  - Nie wiem, ale wydaje mi się, że mogłaś godzić  się na układy, relacje z żonatymi facetami, zajętymi. Godziłaś się na bycie tą trzecią, w ukryciu, co z góry źle wróżyło i będzie wróżyć. Ktoś kto nie zaprasza Cię do domu, nie zabiera na spotkania towarzyskie, itp, to uciekać od takich gdzie pieprz rośnie.

 Pomaga - Śmierć - zapomnieć, odciąć się od przeszłości raz a dobrze, nie wspominać. Wtedy Śmieć przyniesie ODRODZENIE :) Nowe, inne życie.

6 Kielichów i 6 Mieczy opisał już Piko . Powracać tylko do miłych wspomnień i 6 Mieczy - karta brama, to też internet i nauka. Może skup się na sobie, swoim rozwoju. Zapomnij o usilnym szukaniu partnera. Jeśli faktycznie  odrodzisz się ( Śmierć), to naucz się kochać siebie. Zadbaj o siebie )  Jeśli zastosujesz się do powyższych zaleceń kart, masz szansę na nowe, inne życie. I tego Ci życzę :)

Hej. Nie byłam raczej trzecia, AI do domu też mnie zapraszano, ale jak widać to nie wszystko... Jak się spotyka dziwnych facetów...... Oby przyszło to lepsze... Dziękuję 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

tło - ksiięzyc - lęk przed prawdziwa bliskością, mylne myślenie o relacji prawdopodobnie wyniesione z domu rodzinnego 

przeszłość -wieża - masz za sobą gwałtowne relacje 

przeszkoda - kaplanka - być może w relacji jesteś za bardzo pasywna, masz kłopoty z komunikacja i okazywaniem uczuć 

pomaga - śmierc - zrozumienia mechanizmów, które powielasz oraz problemów z bliskością i wewnętrznie ich przetransformowanie 

rada - 6 kielichów- praca ze swoim wewnętrznym dzieckiem 

nieuniknione - 6 mieczy - zmiana schematu i podejście do relacji w zupełnie nowy sposób ... 

 

wynik - giermiek kielichów, 9 kielichów, 8 denarów,  dolozona 9 mieczy

 

Praca ze swoim wewnętrznym dzieckiem,

skupienie się na sobie by wzmocnić poczucie własnej wartości, stanie się dla siebie lepsza wersja siebie, cieszenie się własna obecnością, jeśli coś cię w tobie martwi i za tym nie przepadasz popracowania nad tym, a nie zamartwianie się 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Kochani, faktycznie najbardziej interesuje mnei ten giermek moze mowic wsztystko tak naprawde- zapewniam,ze narcyzem nie jestem a milosci nie staram sie idealizowac bo zdaje sobie sprawe,ze to ciezka praca, Tytlko jak niektorzy wchodza w zwiakz8u,aby wchodzic - to dla mnie takie cos nie istnieje. Musi byc chemia lub tzw. mięta z melisą.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Elie-1 napisał:

W tym Giermku Kielichów..... nie masz tam gdzieś w pracy ( 8 Denarów) cichego wielbiciela . Jeżeli jeszcze nie masz, to prawdopodobnie się pojawi i będzie z nim trochę ubawu ( 9 Kielichów). Możesz wytłumaczyć co da Ciebie oznaczają te dołożone karty. To jest wynik, czy dociągnięcie do czego i po co. Jeżeli to wynik, to ponownie będziesz analizować czy to ten, czy nie ten.

A ogólnie jeśli mogę doradzić - poproś Ty kogoś innego o rozkład odpowiadający dlaczego Tobie się te związki nie układają. Drugi rozkład analizujący Ciebie - psychologiczny. Piko zna :P

 

W 6 Mieczach może chodzić o znajomość netową - tam szukaj :) 

Tło - Księżyc - masz jakiś wyidealizowany obraz, niezbyt realny, odnośnie związków, partnera. Szukasz lub wybierasz nie tych co powinnaś.

Przeszłość - Wieża - tu jasność. Związki się bezpowrotnie kończyły.

Przeszkoda - Kapłanka  - Nie wiem, ale wydaje mi się, że mogłaś godzić  się na układy, relacje z żonatymi facetami, zajętymi. Godziłaś się na bycie tą trzecią, w ukryciu, co z góry źle wróżyło i będzie wróżyć. Ktoś kto nie zaprasza Cię do domu, nie zabiera na spotkania towarzyskie, itp, to uciekać od takich gdzie pieprz rośnie.

 Pomaga - Śmierć - zapomnieć, odciąć się od przeszłości raz a dobrze, nie wspominać. Wtedy Śmieć przyniesie ODRODZENIE :) Nowe, inne życie.

6 Kielichów i 6 Mieczy opisał już Piko . Powracać tylko do miłych wspomnień i 6 Mieczy - karta brama, to też internet i nauka. Może skup się na sobie, swoim rozwoju. Zapomnij o usilnym szukaniu partnera. Jeśli faktycznie  odrodzisz się ( Śmierć), to naucz się kochać siebie. Zadbaj o siebie )  Jeśli zastosujesz się do powyższych zaleceń kart, masz szansę na nowe, inne życie. I tego Ci życzę :)

nic mi nie waidomo o ciichym wielbicielu hehe  :D chyba, ze jakis uczestnik z pracy czyli osoby,ktore do niej przyjmuje :D 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Sheina napisał:

nic mi nie waidomo o ciichym wielbicielu hehe  :D chyba, ze jakis uczestnik z pracy czyli osoby,ktore do niej przyjmuje :D 

Cytat

Relacje uczucia z mezczyznami na najblizsze 2 lata

Cytat

wynik - giermiek kielichów, 9 kielichów, 8 denarów,  dolozona 9 mieczy

Jego jeszcze nie ma, on się pojawi - cichy wielbiciel, przysporzy Tobie wiele radości. Ludzie wychodzący w tej karcie -  może być np mniej wykształcony od Ciebie, może pomagać Tobie, podkochiwać  się i być młodszy. Przy 9 Kielichach spodziewaj się dobrej zabawy w jego towarzystwie. 8 Denarów wskazuje na pracę. Układ psuje dołożona 9 Mieczy - możesz  po nocach rozważać wszystkie za i przeciw.

 

Cytat

Jak się spotyka dziwnych facetów......

Ja bym się zastanowiła z jakiego powodu tak się dzieje. W końcu to Ty ich wybierasz sama. Nikt Cię nie zmusza. Wybacz - to nie w nich jest problem, tylko w Tobie. To przeanalizuj, przemyśl. Możesz sobie zrobić analizę psychologiczną. To z Tobą jest problem, a nie z nimi. 

Cytat

nieuniknione - 6 mieczy

Ta karta może mówić o potrzebie Twojej transformacji, przemianie. Zmianie punktu widzenia - siebie, ludzi, obrazu partnerstwa. Musisz wiedzieć czego oczekujesz od partnera i co Ty możesz mu dać, na jakie kompromisy pójść - bo niestety, zawsze musimy iść na mniejszy lub większy kompromis. Nie ma ludzi ideałów, nie ma facetów idealnych  i my też nie jesteśmy bez skazy. Trzeba czasem nauczyć się patrzeć z boku, obiektywnie również na siebie - co Ty możesz dać temu człowiekowi żeby zechciał iść z Tobą przez życie. To boli. I żeby nie było - znam ten ból.

Edytowane przez Elie-1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Elie-1 napisał:

Jego jeszcze nie ma, on się pojawi - cichy wielbiciel, przysporzy Tobie wiele radości. Ludzie wychodzący w tej karcie -  może być np mniej wykształcony od Ciebie, może pomagać Tobie, podkochiwać  się i być młodszy. Przy 9 Kielichach spodziewaj się dobrej zabawy w jego towarzystwie. 8 Denarów wskazuje na pracę. Układ psuje dołożona 9 Mieczy - możesz  po nocach rozważać wszystkie za i przeciw.

 

Ja bym się zastanowiła z jakiego powodu tak się dzieje. W końcu to Ty ich wybierasz sama. Nikt Cię nie zmusza. Wybacz - to nie w nich jest problem, tylko w Tobie. To przeanalizuj, przemyśl. Możesz sobie zrobić analizę psychologiczną. To z Tobą jest problem, a nie z nimi. 

Ta karta może mówić o potrzebie Twojej transformacji, przemianie. Zmianie punktu widzenia - siebie, ludzi, obrazu partnerstwa. Musisz wiedzieć czego oczekujesz od partnera i co Ty możesz mu dać, na jakie kompromisy pójść - bo niestety, zawsze musimy iść na mniejszy lub większy kompromis. Nie ma ludzi ideałów, nie ma facetów idealnych  i my też nie jesteśmy bez skazy. Trzeba czasem nauczyć się patrzeć z boku, obiektywnie również na siebie - co Ty możesz dać temu człowiekowi żeby zechciał iść z Tobą przez życie. To boli. I żeby nie było - znam ten ból.

Nie że mną jest problem bo to, że ten człowiek ma że sobą problem nie jets moja wina niestety, że go ma to potwierdza jego matka i przyjaciółka. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Księżyc w tle ma różnorakie znaczenie, ale najlepiej wyjść od archetypu... jest noc... (czyli już wskazuje na sferę nocną życia tudzież seksualną), zatem albo kwestie popędów dominują Twoje relacje z facetami, co siłą rzeczy przekłada się na braki w zaufaniu i zrozumieniu), jest blask księżyca, który przecież sam z siebie nie świecie, tylko światłem odbitym (co pokazuje, że masz problemem ze zdefiniowaniem własnej osobowości i  próbujesz się dopasowywać czyli właśnie świecić światłem odbitym), obraz odbity w jeziorze jest zniekształcony (czyli Twoje wyobrażenia o związku, jak i samo postrzeganie faceta w relacji jest błędne, zniekształcone), jest brama (co oznacza, że dopóki przez tą bramę nie przejdziesz czyli nie wyjdziesz z obszaru iluzji, samooszukiwania się to poprawy nie będzie), jest rak (lub krab - czyli niszczy Cie to od środka), jest pies czyli ktoś kto patrzy na Ciebie życzliwie i gotów Ci pomoc, jest wilk kto nie patrzy na Ciebie życzliwie tylko jest Ci wilkiem... jest droga, którą musisz przebyć

 

Wieża w przeszłości znów wyjdźmy od archetypu... jest burza (związki były burzliwe), trzaska piorun (związki krótkie, intensywne), ludzie spadają z wieży (związki kończyły się źle, nagle), jest ogień (związki były gorące, nerwowe, namiętne), z wieży odrywa się korona (związki nie były trwałe, bo były źle budowane, wg złych wartości)

 

Kapłanka znów weźmy archetyp ale z pozycji cienia, bo jest to karta przeszkody: postać siedzi czyli jest nieaktywna, a przez to sprawia wrażenie wyniosłej, mającej duże oczekiwania, siedzi niewzruszona (czyli jest zimna, knuje intrygi), ma na głowie księżyc z trzema fazami (czyli jest zmienna bardzo, to co jest w nocy, niekoniecznie jest w dzień), siedzy pomiędzy dwoma kolumnami, jasną i ciemna co pokazuje jej dwa oblicza) w ręku dzierży torę (a więc wykorzystuje swoją wiedzę przeciwko komuś, sprawia wrażenie czarownicy).

 

Śmierć wg archetypu to transformacja widać na karcie kościotrupa z kosą, który kosi wszystko jak leci - to nieuchronność i bezwzględność a także totalność, nikt i nic się nie uchowa, wszystko zostanie ścięte, zatem musisz się przemodelować cała...

 

cała reszta to blotki czyli niezbyt istotne w kontekście tego co powyżej.

 

 

  • Medal 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Arbogast napisał:

Księżyc w tle ma różnorakie znaczenie, ale najlepiej wyjść od archetypu... jest noc... (czyli już wskazuje na sferę nocną życia tudzież seksualną), zatem albo kwestie popędów dominują Twoje relacje z facetami, co siłą rzeczy przekłada się na braki w zaufaniu i zrozumieniu), jest blask księżyca, który przecież sam z siebie nie świecie, tylko światłem odbitym (co pokazuje, że masz problemem ze zdefiniowaniem własnej osobowości i  próbujesz się dopasowywać czyli właśnie świecić światłem odbitym), obraz odbity w jeziorze jest zniekształcony (czyli Twoje wyobrażenia o związku, jak i samo postrzeganie faceta w relacji jest błędne, zniekształcone), jest brama (co oznacza, że dopóki przez tą bramę nie przejdziesz czyli nie wyjdziesz z obszaru iluzji, samooszukiwania się to poprawy nie będzie), jest rak (lub krab - czyli niszczy Cie to od środka), jest pies czyli ktoś kto patrzy na Ciebie życzliwie i gotów Ci pomoc, jest wilk kto nie patrzy na Ciebie życzliwie tylko jest Ci wilkiem... jest droga, którą musisz przebyć

 

Wieża w przeszłości znów wyjdźmy od archetypu... jest burza (związki były burzliwe), trzaska piorun (związki krótkie, intensywne), ludzie spadają z wieży (związki kończyły się źle, nagle), jest ogień (związki były gorące, nerwowe, namiętne), z wieży odrywa się korona (związki nie były trwałe, bo były źle budowane, wg złych wartości)

 

Kapłanka znów weźmy archetyp ale z pozycji cienia, bo jest to karta przeszkody: postać siedzi czyli jest nieaktywna, a przez to sprawia wrażenie wyniosłej, mającej duże oczekiwania, siedzi niewzruszona (czyli jest zimna, knuje intrygi), ma na głowie księżyc z trzema fazami (czyli jest zmienna bardzo, to co jest w nocy, niekoniecznie jest w dzień), siedzy pomiędzy dwoma kolumnami, jasną i ciemna co pokazuje jej dwa oblicza) w ręku dzierży torę (a więc wykorzystuje swoją wiedzę przeciwko komuś, sprawia wrażenie czarownicy).

 

Śmierć wg archetypu to transformacja widać na karcie kościotrupa z kosą, który kosi wszystko jak leci - to nieuchronność i bezwzględność a także totalność, nikt i nic się nie uchowa, wszystko zostanie ścięte, zatem musisz się przemodelować cała...

 

cała reszta to blotki czyli niezbyt istotne w kontekście tego co powyżej.

 

 

No niestety ta wiezA TO GLOWNIE POSTATNIA RELACJA.. ja chce rozmawaic, chce głebszej relacji z facetem,nie chce aby to sie opieralo o fizycznosc i jak sie zaczyna tak dziac to uciekacm i wiem,ze nic z tego nie bedzie bo mam wrazenie,ze gdzies pomiedzy wierszami " I tak mu chodzi o jedno" stad " mam aktualnie wywalone przechodze czyszczenie i chyba daje se siana z facetami do konca zycia. ;]

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Arbogast napisał:

Księżyc w tle ma różnorakie znaczenie, ale najlepiej wyjść od archetypu... jest noc... (czyli już wskazuje na sferę nocną życia tudzież seksualną), zatem albo kwestie popędów dominują Twoje relacje z facetami, co siłą rzeczy przekłada się na braki w zaufaniu i zrozumieniu), jest blask księżyca, który przecież sam z siebie nie świecie, tylko światłem odbitym (co pokazuje, że masz problemem ze zdefiniowaniem własnej osobowości i  próbujesz się dopasowywać czyli właśnie świecić światłem odbitym), obraz odbity w jeziorze jest zniekształcony (czyli Twoje wyobrażenia o związku, jak i samo postrzeganie faceta w relacji jest błędne, zniekształcone), jest brama (co oznacza, że dopóki przez tą bramę nie przejdziesz czyli nie wyjdziesz z obszaru iluzji, samooszukiwania się to poprawy nie będzie), jest rak (lub krab - czyli niszczy Cie to od środka), jest pies czyli ktoś kto patrzy na Ciebie życzliwie i gotów Ci pomoc, jest wilk kto nie patrzy na Ciebie życzliwie tylko jest Ci wilkiem... jest droga, którą musisz przebyć

 

Wieża w przeszłości znów wyjdźmy od archetypu... jest burza (związki były burzliwe), trzaska piorun (związki krótkie, intensywne), ludzie spadają z wieży (związki kończyły się źle, nagle), jest ogień (związki były gorące, nerwowe, namiętne), z wieży odrywa się korona (związki nie były trwałe, bo były źle budowane, wg złych wartości)

 

Kapłanka znów weźmy archetyp ale z pozycji cienia, bo jest to karta przeszkody: postać siedzi czyli jest nieaktywna, a przez to sprawia wrażenie wyniosłej, mającej duże oczekiwania, siedzi niewzruszona (czyli jest zimna, knuje intrygi), ma na głowie księżyc z trzema fazami (czyli jest zmienna bardzo, to co jest w nocy, niekoniecznie jest w dzień), siedzy pomiędzy dwoma kolumnami, jasną i ciemna co pokazuje jej dwa oblicza) w ręku dzierży torę (a więc wykorzystuje swoją wiedzę przeciwko komuś, sprawia wrażenie czarownicy).

 

Śmierć wg archetypu to transformacja widać na karcie kościotrupa z kosą, który kosi wszystko jak leci - to nieuchronność i bezwzględność a także totalność, nikt i nic się nie uchowa, wszystko zostanie ścięte, zatem musisz się przemodelować cała...

 

cała reszta to blotki czyli niezbyt istotne w kontekście tego co powyżej.

 

 

arbo a co dla Ciebie znaczy ten caly giermek  kielichow?Nie tyle ja co sytuacja? Juz nie wiem jak na to patrzec.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Myślę, że w paziu kielichów jest pokazana aura czyli naiwność i nadwrażliwość w kontaktach z mężczyznami, ciężko Ci wyjść z tego pazia czyli z takiej nastolatki marzącej o baśniowej miłości...

 

CO do tego, że jemu chodzi tylko o jedno - pytanie czym dla Ciebie jest seks... na to sobie odpowiedz.

  • Medal 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Arbogast napisał:

Śmierć wg archetypu to transformacja widać na karcie kościotrupa z kosą, który kosi wszystko jak leci - to nieuchronność i bezwzględność a także totalność, nikt i nic się nie uchowa, wszystko zostanie ścięte, zatem musisz się przemodelować cała...

 

Po śmierci zostają kości, czyli doświadczenia.Dlatego karta Śmierć niesie ze sobą odrodzenie  Po Wieży nic nie zostaje.

Cytat

 ja chce rozmawaic, chce głebszej relacji z facetem,nie chce aby to sie opieralo o fizycznosc i jak sie zaczyna tak dziac to uciekacm i wiem,ze nic z tego nie bedzie bo mam wrazenie,ze gdzies pomiedzy wierszami " I tak mu chodzi o jedno" stad " mam aktualnie wywalone przechodze czyszczenie i chyba daje se siana z facetami do konca zycia. ;]

Rany koguta, ile Ty masz lat dziewczyno..... niby o co ma chodzić w relacjach damsko męskich jak nie o seks. Seks to podstawa. Ten kto przed nim ucieka ma problem i to poważny. Nawet przyjaźnie damsko męskie są podszyte seksem, pożądaniem.

 

Jesteś niereformowalna.

 

. Nie dociera do Ciebie nic. To Ty się musisz zmienić, jeśli chcesz mieć partnera. Na nic to czcze gadanie - koniec z facetami, bo niby po co pytasz, rozkładasz karty.. Będziesz nadal wchodzić w chore układy jeśli nie przyjrzysz się sobie, tak uczciwie i musi to zrobić  dobry specjalista.  

Ja się nie piszę na dalszą dyskusję. Jest bezcelowa, nic nie da.

Powodzenia.

Edytowane przez Elie-1
  • hmmm 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Elie-1 napisał:

Po śmierci zostają kości, czyli doświadczenia.Dlatego karta Śmierć niesie ze sobą odrodzenie  Po Wieży nic nie zostaje.

Rany koguta, ile Ty masz lat dziewczyno..... niby o co ma chodzić w relacjach damsko męskich jak nie o seks. Seks to podstawa. Ten kto przed nim ucieka ma problem i to poważny. Nawet przyjaźnie damsko męskie są podszyte seksem, pożądaniem.

 

Jesteś niereformowalna.

 

. Nie dociera do Ciebie nic. To Ty się musisz zmienić, jeśli chcesz mieć partnera. Na nic to c zcze gadanie - koniec z facetami, bo niby po co pytasz, rozkładasz karty.. Będziesz nadal wchodzić w chore układy jeśli nie przyjrzysz się sobie, tak uczciwie i musi to zrobić  dobry specjalista.  

Ja się nie piszę na dalszą dyskusję. Jest bezcelowa, nic nie da.

Powodzenia.

No na szczęście nie chodzi tylko o to. Jeśli dla Ciebie seks to podstawa to wspolczuje. Również nie potrzebuje i nie życzę sobie tego typu moralizatorskich komentarzy. Do widzenia pani :)

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Arbogast napisał:

Myślę, że w paziu kielichów jest pokazana aura czyli naiwność i nadwrażliwość w kontaktach z mężczyznami, ciężko Ci wyjść z tego pazia czyli z takiej nastolatki marzącej o baśniowej miłości...

 

CO do tego, że jemu chodzi tylko o jedno - pytanie czym dla Ciebie jest seks... na to sobie odpowiedz.

Nie no bez przesady. Raczej trafiam na niedojrzały właśnie facetów,z którymi kompletnie nic nie można stworzyć. Jakiś magnesik. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4 minuty temu, Sheina napisał:

Nie no bez przesady. Raczej trafiam na niedojrzały właśnie facetów,z którymi kompletnie nic nie można stworzyć. Jakiś magnesik. 

A dlaczego trafiasz na niedojrzałych? Bo znajdujesz z nimi wspolny język. A dlaczego znajdujesz z nimi wspolny język? Bo sama jesteś niedojrzała... ludzie łączą się poprzez podobieństwa. 

 

16 minut temu, Sheina napisał:

No na szczęście nie chodzi tylko o to. Jeśli dla Ciebie seks to podstawa to wspolczuje

Ale dla mężczyzn seks to podstawa, a mężczyznom współczucia nie potrzeba. 

Chyba ze poznasz geja, wówczas on nie będzie budował z Toba relacji na na kanwie seksu. Ale prędzej czy później pójdzie do faceta, a tam będzie miał seksu 1000x więcej niż w relacji z kobietami.

 

Kiedys czytałem wyklad pewnego profesora socjologii i mówi on, że w związkach męskich homo nigdy nie wystepuje problem zimnego łoża, za to w związkach homo żeńskich to łoże staje się lodowate po pary latach. W zwiazkach hetero jest po środku bo facet zawsze czegoś oczekuje od kobiety. 

 

Z tego rozkładu juz pierwsza karta mówi, że problemem jest sfera nocna... zresztą Kaplanka tez ma z tą sfera duzy problem... 

 

 

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)
19 minut temu, Arbogast napisał:

A dlaczego trafiasz na niedojrzałych? Bo znajdujesz z nimi wspolny język. A dlaczego znajdujesz z nimi wspolny język? Bo sama jesteś niedojrzała... ludzie łączą się poprzez podobieństwa. 

 

Ale dla mężczyzn seks to podstawa, a mężczyznom współczucia nie potrzeba. 

Chyba ze poznasz geja, wówczas on nie będzie budował z Toba relacji na na kanwie seksu. Ale prędzej czy później pójdzie do faceta, a tam będzie miał seksu 1000x więcej niż w relacji z kobietami.

 

Kiedys czytałem wyklad pewnego profesora socjologii i mówi on, że w związkach męskich homo nigdy nie wystepuje problem zimnego łoża, za to w związkach homo żeńskich to łoże staje się lodowate po pary latach. W zwiazkach hetero jest po środku bo facet zawsze czegoś oczekuje od kobiety. 

 

Z tego rozkładu juz pierwsza karta mówi, że problemem jest sfera nocna... zresztą Kaplanka tez ma z tą sfera duzy problem... 

 

 

Arbo dla dojrzałych ludzi seks to jest "kolej rzeczy", a nie fundament. Związki opierające SiE GŁÓWNIE Na seksue nie mają długiej racji bytu. Dla mnie podstawa to ROZMOWA, Komunikacja jeśli to leży to seks tu nie pomoze bo to słaba podstawa kiedy nie na wsparcia, porozumienia, empatii. Kryzysu tym nie uratujesz. 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Arbogast napisał:

Myśle Sheina, ze najlepiej będzie jak znajdziesz chłopaka, który myśli tak jak Ty, czego Ci życzę :)

Ty się tu nie podsmiechuj:) 

To są fakty terapeutyczne, a nie jakieś z Cartoon Network. W romansach może to ważne, w relacjach stabilnych, ważne bo dopełnia związek, ale absolutnie nie stanowi meritum głębokiej-zaznaczam relacji. Seks możesz mieć z każdym, prawdziwa bliskość buduję się na innych, solidniejszych podstawach. Jeśli chodzi o moją niedojrzałość - jedyne o słyszę na swój temat od ludzi, którzy mnie znają to "stara dusza", dojrzała nad swój wiek, stąd nadal się nie, zgadzam. Patrzę raczej na inne aspekty mojej osoby, które takie osoby mogą przyciągać i należy je "uzdrowić". 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4 minuty temu, Sheina napisał:

Jeśli chodzi o moją niedojrzałość - jedyne o słyszę na swój temat od ludzi, którzy mnie znają to "stara dusza", dojrzała nad swój wiek, stąd nadal się nie, zgadzam. Patrzę raczej na inne aspekty mojej osoby, które takie osoby mogą przyciągać i należy je "uzdrowić". 

Nasza rolą nie jest przekonać Cie tylko zinterpretować karty. Ja po prostu czytam karty... 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Arbogast napisał:

Nasza rolą nie jest przekonać Cie tylko zinterpretować karty. Ja po prostu czytam karty... 

Wiem, dziękuję za dyskusje, moje słowa to chęć doprecyzowania. Karty są, złożone można iść w różnych kierunkach. JA sobie cenie Twoje interpretacje, ale w tematach życiowych możemy i mamy prawo mieć kompletnie inne poglądy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...