Skocz do zawartości

Jak to zinterpretować?


milagros12

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam kart o przyszłość relacji. Jestem poklocona z tą osobą. Wyciągnęłam trzy karty. 10 kier, walet kier i trójka pik odwrócona. Co o tym sądzicie?

Wg mnie trójka pik odwrócona mówi o tym że znajomość została zakończona a pozostałe karty że uczucie było z jego strony. 

Edytowane przez milagros12
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie nie pozałatwiane sprawy między sobą o tym mówi ta trójka pik. Natomiast te dwie dobre karty mówiące o miłości i dobrej perpekktywie na przyszłość to znak, że możecie się dogadać... Nawet moglabym się pokusić o pojawieniu się potomka bo walet kier oznacza dziecko.. 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
5 godzin temu, milagros12 napisał:

10 kier, walet kier i trójka pik odwrócona.

Większość tych kart jest pozytywna, uczuciowa, w 10 kier widziałabym pozytywne zakończenie sprawy, jeśli mieliście związek - to odrodzenie związku, miłość. Inicjatywa może wyjść z jego strony (Walet Kier), co do 3 pik odwróconej, to zakładam, że lub będzie miało miejsce przesunięcie w czasie - długo będziecie na to czekali, lub, że rozstanie  się nie uda - staram się być pozytywnej myśli :)

Zyczę powodzenia i miłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, milagros12 napisał:

Zapytałam kart o przyszłość relacji. Jestem poklocona z tą osobą. Wyciągnęłam trzy karty. 10 kier, walet kier i trójka pik odwrócona. Co o tym sądzicie?

Wg mnie trójka pik odwrócona mówi o tym że znajomość została zakończona a pozostałe karty że uczucie było z jego strony.

Kochana, Ty pytasz o przyszłość relacji, a nie o to, z której strony było uczucie.

Więc jak dla mnie, to odwrócona trójka pik na wyniku wskazuje na to, że uczucie było, pan był zaangażowany w romans (dwa ładne kiery) lecz to ochłodło (a mówisz, że jesteś pokłócona)

a trójka jednoznacznie wskazuje na pożegnanie, ponadto drugie jej znaczenie to pomyłka, błąd - więc pan mógł po prostu zrozumieć, że się pomylił w wyborze partnerki.

Nie wiem z jakiego powodu jesteście pokłóceni, ale wygląda mi na to, że dzięki tej kłótni doszedł do wniosku, że to nie to, czego się spodziewał po Tobie.

  • Lubię to! 2
  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Emeryta napisał:

Kochana, Ty pytasz o przyszłość relacji, a nie o to, z której strony było uczucie.

Więc jak dla mnie, to odwrócona trójka pik na wyniku wskazuje na to, że uczucie było, pan był zaangażowany w romans (dwa ładne kiery) lecz to ochłodło (a mówisz, że jesteś pokłócona)

a trójka jednoznacznie wskazuje na pożegnanie, ponadto drugie jej znaczenie to pomyłka, błąd - więc pan mógł po prostu zrozumieć, że się pomylił w wyborze partnerki.

Nie wiem z jakiego powodu jesteście pokłóceni, ale wygląda mi na to, że dzięki tej kłótni doszedł do wniosku, że to nie to, czego się spodziewał po Tobie.

Jest dokładnie tak jak piszesz. Czyli wg Ciebie karty wskazują, że to już koniec znajomości? Tak się właśnie spodziewałam że już nie da się tego naprawić ☹️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, milagros12 napisał:

Czyli wg Ciebie karty wskazują, że to już koniec znajomości?

Według moich znaczeń kart tak- bo ja taką mam przyjętą konwencję - u mnie 3 pik w odwróceniu znaczy "pożegnanie", w położeniu prostym "zetkniecie z bólem", ale tu jeszcze daje nadzieję na naprawę sytuacji, jeśli wraz z nią są karty pozytywne. Twoja trójka się odwróciła, stąd wnioskuję, że to pożegnanie, ale pamiętaj o tym, że to są Twoje karty i tak naprawdę to Tobie one mówią, a ja się tylko odnoszę do Twoich kart według swoich znaczeń.

Ale widzisz, karty kartami a życie życiem - jeśli Ci zależy, to po prostu spróbuj to naprawić, zawalcz raz jeszcze - korona Ci z głowy nie spadnie, a i nie będziesz sobie potem pluła w brodę, że palcem w bucie nie ruszyłaś  :) 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Emeryta napisał:

Według moich znaczeń kart tak- bo ja taką mam przyjętą konwencję - u mnie 3 pik w odwróceniu znaczy "pożegnanie", w położeniu prostym "zetkniecie z bólem", ale tu jeszcze daje nadzieję na naprawę sytuacji, jeśli wraz z nią są karty pozytywne. Twoja trójka się odwróciła, stąd wnioskuję, że to pożegnanie, ale pamiętaj o tym, że to są Twoje karty i tak naprawdę to Tobie one mówią, a ja się tylko odnoszę do Twoich kart według swoich znaczeń.

Ale widzisz, karty kartami a życie życiem - jeśli Ci zależy, to po prostu spróbuj to naprawić, zawalcz raz jeszcze - korona Ci z głowy nie spadnie, a i nie będziesz sobie potem pluła w brodę, że palcem w bucie nie ruszyłaś  :) 

No właśnie chyba już nic więcej nie mogę zrobić bo nawet mnie zablokował. Dziwią mnie tylko te kiery w pytaniu o przyszłość naszej relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, milagros12 napisał:

Dziwią mnie tylko te kiery w pytaniu o przyszłość naszej relacji.

Bo widzisz, jak się zadaje pytanie to dobrze jest określić, co oznacza miejsce karty. Nawet trzy karty mają swoje miejsca, ja najczęściej przyjmuję taki schemat, że dwie pierwsze karty opisują sytuację (zgodnie z kontekstem pytania) a karta na końcu to wynik tej sytuacji.

Inny schemat to taki, że pierwsza karta to punkt wyjścia do całej interpretacji; ona określa albo przyczynę problemu albo ogólnie przeszłość, co było, co wpłynęło na zaistnienie danej sytuacji, ale wszystko czyta się w jej aurze - więc w tym rozumieniu określa sens - odczyt pozostałych kart.

Karta w środku przedstawia chwilę obecną, to w jakiej sytuacji znajduje się obecnie dana osoba lub sprawa, ona porusza sedno danego pytania lub problemu.

Karta ostatnia przedstawia przyszłość, czyli wydarzenia które mogą nastąpić, to jak się sytuacja potoczy.

Można też potraktować ją jako wskazówkę jak powinniśmy postąpić w danej sytuacji, jakie decyzje lub działania podjąć, by rozwiązać problem.

Ale zawsze, zanim się karty położy, trzeba mieć w głowie schemat ich odczytu :)

 

  • Lubię to! 3
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...