Skocz do zawartości

Zwolnienie


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam wiadomość,że zwalniają mnie z pracy. Oficjalny powód, to taki,że widzą,że nie ma we mnie pasji do tego co robie. Prawdziwy powód to to,że znaleźli sobie nowych naiwniaków.

 

Kiedy znajdę nową pracę?

3 miecze, królowa kielichów, 10 kielichów

 

W pełni lata, w  znaku raka ALBO karty mówią o tym,że siedzę w domu rodzinnym i własnie popijam sobie drinka, żeby to ogarnąć :/  Czasem mi się tak zdarza,że karty czegoś nie mówią, lecz pokazują sytuacje

 

Jaka będzie moja nowa praca?

As kijów, 6 kielichów, 2 miecze

 

Wrócę do czegoś.... 6 kielichów to karta przeszłości... bardzo ciepła. Dostanę jakąś szanse w byłym miejscu pracy...Choć bede sie wahać

 

 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Arcan napisał:

Dostałam wiadomość,że zwalniają mnie z pracy. Oficjalny powód, to taki,że widzą,że nie ma we mnie pasji do tego co robie. Prawdziwy powód to to,że znaleźli sobie nowych naiwniaków.

 

Kiedy znajdę nową pracę?

3 miecze, królowa kielichów, 10 kielichów

Narazie to chyba Ci troche bólu zadali ta  decyzja i zmartwienia.. Nie lubie pytan o czas bo tarot tak do ionca go nie zna... mysle, ze karty bardziej pokazaly Twoje odczucia obecnie za utrata czegos i ze skupisz sie na rodzinie.

 

Jaka będzie moja nowa praca?

As kijów, 6 kielichów, 2 miecze

 

 

Mnie sie wydaje,ze propozycje zlozy Tobie ktos z przezłości - ale nie będziesz przekonana - brakuje mi tu po dwojce dolozenia jednej karty wyjasniającej.

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Bardzo mi przykro :( 

2 godziny temu, Arcan napisał:

Kiedy znajdę nową pracę?

3 miecze, królowa kielichów, 10 kielichów

Widać, że jesteś teraz rozczarowana i przybita :( Z pomocą przyjdzie królowa kielichów (być może mama) i chyba póki co pozostaniesz na utrzymaniu rodziny. 

 

3 godziny temu, Arcan napisał:

Jaka będzie moja nowa praca?

As kijów, 6 kielichów, 2 miecze

Pojawi się propozycja pracy od kogoś z przeszłości, kogoś z kim łączą Cię jakieś zaszłe sprawy, ale wydaje mi się, że ta propozycja nie dojdzie do skutku, bo obraz nowej propozycji będzie niejasny lub niekorzystny po głębszym przyjrzeniu się warunkom. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice
W dniu 4.05.2020 o 15:45, Arcan napisał:

 

Kiedy znajdę nową pracę?

3 miecze, królowa kielichów, 10 kielichów

3 mieczy  odczytuje, jako ciężką, ale konieczną decyzje - może karty i mówiły, że "na już", możliwe, że przez Twój stan emocjonalny, przez stan Twojego życia/związku nie mogłaś inaczej;

W dniu 4.05.2020 o 15:45, Arcan napisał:

Jaka będzie moja nowa praca?

As kijów, 6 kielichów, 2 miecze

6 kielichów mogła akurat wskazywać na ofertę (As Buław) od koleżanki, ewentualnie oferta jak by cofa Ciebie w czasie - kiedyś już tak pracowałaś, jest to dla Ciebie znajomym. 2 mieczy - umowa - trochę na dystansie, bez większego zadowolenia, ale jednak...

Trzymam kciuki mimo wszytko i życzę powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza

ta koleżanka zaproponowała mi średnią prace, faktycznie mi sie nie podoba, ale pieniądz to pieniądz...Trafiłyście w sedno..Wysyłam jeszcze teraz cv

 

Z poprzedniej pracy żal mi tylko straconych klientów. Prawda była taka,że w tej pracy zamiast się rozwijać to się męczyłam i cofałam....Wiec...właściwie to dobrze się stało:)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Teraz, Arcan napisał:

ta koleżanka zaproponowała mi średnią prace, faktycznie mi sie nie podoba, ale pieniądz to pieniądz...Trafiłyście w sedno..Wysyłam jeszcze teraz cv

 

Z poprzedniej pracy żal mi tylko straconych klientów. Prawda była taka,że w tej pracy zamiast się rozwijać to się męczyłam i cofałam....Wiec...właściwie to dobrze się stało:)

 

Każda rozwojowa zmiana jest trudna :) bez kryzysu nie ma rozwoju. Trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...