Skocz do zawartości

Druga połowa maja


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo położyłam karty na drugą połowę maja. Obecnie jestem singielką, które zaczyna powoli doskwierać samotność. W głowie jest jeszcze trochę Pan X z przeszłości, który spotyka sie obecnie z kimś innym. Pracę mam raczej stabilną i obecnie pracuję z domu

 

Aura
księżyc + rycerz denarów + 4 puchary
Tutaj znowu jakiś strach, lęki i sporo pracy co spowoduje niezadowolenie i znudzenie tą całą sytuacją.

 

Praca
4 denary + 2 denary + 3 denary

Dużo pracy, ale też rozrzutność finansową albo może jakaś propozycja dodatkowej pracy. Może w 3 denarach powinna ta praca zostać jakaś wynagrodzona dodatkowo.

 

Uczucia
król buław + 5 buław + rycerz denarów

Czyżby jakiś Pan sporo tutaj namieszał swoim pojawieniem się (król buław), bo 5 buław to początek znajomości, ale też mogą być kłótnie. Nie wiem czy tutaj dwóch Panów, czy to bardziej rycerz denarów jako przyjaciel. Zobaczymy :)

 

Najważniejsze wydarzenie
7 mieczy + as pucharów + rycerz mieczy

Nie wyglada to dobrze, jakby ktoś chciał mnie oszukać, nie był ze mną szczery wzbudzając jakieś uczucia i odcinając się następnie

 

Rada
3 puchary + 4 denary + 6 denarów

Wyjść bardziej z 4 ścian, dać sobie czasem pomóc.

 

Znajomość z X
paź mieczy + 3 buławy + 4 denarów

Tutaj widać, że Pan się odciął ode mnie i zaczął coś nowego z kimś innym i zamknął się na mnie

 

Jakoś nie wygląda za ciekawie ta połowa miesiąca. Widać sporo pracy i taką nieciekawą aurę. Może ktoś zerknie i dorzuci swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna :)

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
księżyc + rycerz denarów + 4 puchary
Tutaj znowu jakiś strach, lęki i sporo pracy co spowoduje niezadowolenie i znudzenie tą całą sytuacją.

 

Praca
4 denary + 2 denary + 3 denary

Aura;

Będziesz miała stałą pracę,  o czym mówi Rycerz Denarów,  natomiast poza tym możesz myśleć o tym Panu z przeszłości.

Tak poza tym końcówka maja będzie dość posępna. Księżyc to snucie różnych wizji, ale niestety tych bardziej pesymistycznych, co potwierdza 4 Pucharów  - karta marazmu,  znudzenia i przygnębienia.

 

Praca 

Tu bez zmian. Stabilna posadka i bardzo luźne, przyjemne kontakty z ekipą.

Zawodowo korzystnie.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
król buław + 5 buław + rycerz denarów

Czyżby jakiś Pan sporo tutaj namieszał swoim pojawieniem się (król buław), bo 5 buław to początek znajomości, ale też mogą być kłótnie. Nie wiem czy tutaj dwóch Panów, czy to bardziej rycerz denarów jako przyjaciel. Zobaczymy :)

 

Najważniejsze wydarzenie
7 mieczy + as pucharów + rycerz mieczy

Uczucia

Może pojawić się jakiś mężczyzna, aczkolwiek może być z nim różnie.

5 Buław to kłótnie ale też rywalizacja, a więc może być ktoś jeszcze, kto będzie o Ciebie zabiegał.

Co by nie było to będzie przyjaźń. Rycerz Denarów to dobry kumpel, z którym można iść na piwo, a potem konie kraść. 

 

Najważniejsze wydarzenia 

 Ciężko z kart to zagadnienie odczytać.

 

Może być tak, że ktoś Cię zauroczy swoim sprytem, czarem, a potem wywoła skrajnie negatywne emocje, a wręcz kłótnie.

Może to być ten "król Buław " potencjalnie o Ciebie zabiegający .

 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Rada
3 puchary + 4 denary + 6 denarów

Wyjść bardziej z 4 ścian, dać sobie czasem pomóc.

 

Znajomość z X
paź mieczy + 3 buławy + 4 denarów

Rada

Bądź towarzyska ale zachowaj to co Twoje tylko dla siebie.

4 Denarów to kamuflowanie tego co się zdobyło, a 6 Denarów to po prostu rozdawnictwo, a więc staraj się unikać pożyczania komuś pieniędzy.

 

Znajomość z X

 

Z tego nic nie będzie,  niestety.

Pan jest bardzo arogancki i właściwie on nie widzi przyszłości. 3 Buław to też dystans emocjonalny i dokładnie to samo mówi 4 Denarów  - chłód.

Ten układ pozostanie w takiej formie, jak obecnie.

Ta karta nie niesie żadnych zmian.

 

Wszystkiego dobrego :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 za interpretacje. Coś ten księżyc ostatnio się często pojawia w mojej aurze bo w pierwszej połowie maja też był. I właśnie jakieś takie dziwne nastroje czasem mam. Ciekawe czy w uczuciach pojawi się ktoś nowy zobaczymy. Może założę konto na portalu randkowym i uda się kogoś poznać :) bo jakoś już mam dość tej samotności :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 4.05.2020 o 20:02, Mala_83 napisał:

Standardowo położyłam karty na drugą połowę maja. Obecnie jestem singielką, które zaczyna powoli doskwierać samotność. W głowie jest jeszcze trochę Pan X z przeszłości, który spotyka sie obecnie z kimś innym. Pracę mam raczej stabilną i obecnie pracuję z domu

 

Aura
księżyc + rycerz denarów + 4 puchary
 

Leki, niepewnośc, może spowodowana pracą, może kontaktem z mężczyzną, widać ogólnie przejscie w nudę i rutynę.

 

Praca
4 denary + 2 denary + 3 denary

Stabilizacja, ale i przy okazji żmudna praca, spokój, beza wyskoków, bez obniżek wynagrodzenia, nowe zadania pojawia się z końcem maja.

 

Uczucia
król buław + 5 buław + rycerz denarów

Spięcie,konflikt pomiędzy dwoma panami, to może byc coś u Ciebie w głowie, jakiś wybór pomiędzy dwoma, ew.dwóch stanie na Twojej drodze,albo karty pokazują, że się pokłócisz z mężczyzną.

 

Najważniejsze wydarzenie
7 mieczy + as pucharów + rycerz mieczy

Jakiś pan się zakręci koło Ciebie, będzie komplementował, pisał, ale to może być nie do końca szczere,albo te jego zauroczenie będzie chwilowe.

 

Rada
3 puchary + 4 denary + 6 denarów

Cieszyć się zyciem,radoiwać tym co masz. 4 denarów to Twój własny świat, więc doceń to co masz.

 

Znajomość z X
paź mieczy + 3 buławy + 4 denarów

Rozmowy, złośliwości,zaczepki na odległość, bez większego rozwoju póki co.

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.05.2020 o 20:02, Mala_83 napisał:

Aura
księżyc + rycerz denarów + 4 puchary
Tutaj znowu jakiś strach, lęki i sporo pracy co spowoduje niezadowolenie i znudzenie tą całą sytuacją.

 

Praca
4 denary + 2 denary + 3 denary

Dużo pracy, ale też rozrzutność finansową albo może jakaś propozycja dodatkowej pracy. Może w 3 denarach powinna ta praca zostać jakaś wynagrodzona dodatkowo.

 

Aura

Tak, tu widać niepokoje i lęki, ale też gotowość do zmian na lepsze .. . jednak okazję mogą zostać niewykorzystane z powodu ogólnego zniechęcenia , mimo że jesteś gotowa na wszystko dobre, tak jak byś się skupiała tylko na pracy zawodowej..

Praca

Trzymanie się pracy i rzetelne jej wykonywanie które wzbudza zadowolenie , u innych...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.05.2020 o 20:02, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
król buław + 5 buław + rycerz denarów

Czyżby jakiś Pan sporo tutaj namieszał swoim pojawieniem się (król buław), bo 5 buław to początek znajomości, ale też mogą być kłótnie. Nie wiem czy tutaj dwóch Panów, czy to bardziej rycerz denarów jako przyjaciel. Zobaczymy :)

 

Najważniejsze wydarzenie
7 mieczy + as pucharów + rycerz mieczy

Nie wyglada to dobrze, jakby ktoś chciał mnie oszukać, nie był ze mną szczery wzbudzając jakieś uczucia i odcinając się następnie

Uczucia

Możesz poznać przystojnego Pana , który będzie wzbraniał się przed związkiem lub będziesz to Ty... Jednak wszystko i tak wyjdzie na Twoją kożyść..

 

Najważniejsze wydarzenie

Ostrzeżenie przed zbytnim nastawieniem na szczęście w miłości może które narobić sporo płonnych nadziei i zamieszania. Pamiętaj że jedymym filarem własnego szczęścia jesteś Ty i wyłącznie twoja osoba...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.05.2020 o 20:02, Mala_83 napisał:

 

Rada
3 puchary + 4 denary + 6 denarów

Wyjść bardziej z 4 ścian, dać sobie czasem pomóc.

 

Znajomość z X
paź mieczy + 3 buławy + 4 denarów

Tutaj widać, że Pan się odciął ode mnie i zaczął coś nowego z kimś innym i zamknął się na mnie

 

Rada

Pielęgnować spotkania z przyjaciółmi i doceniać to co już się ma, dając innym troszkę z siebie, od serca...

 

Znajomość z X

 

Tu (w Paziu Mieczy) widać niestety nieszczerość niedoskonałych relacji i brak jakiś nadziei ( 3 buławy) na jakiekolwiek pozytywne kontakty oraz niestety zamknięcie się przed światem pod wpływem tej nieudanej relacji....

 

@Mala_83 Myślę że Rada Ci Dobrze Podpowiada :)

 

 

życzę wszystkiego dobrego :thanks:

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Inez2503i @Piko Jakoś ta praca z domu mnie przytłacza bo chyba za dużo czasu jej poświęcam a co za tym idzie brakuje mi czasu na inne rzeczy. Ruszył teraz projekt który był odkładany i nie wiem czy zaraz nie ruszy kolejne z czasem realizacji początek lipca więc pracy będzie sporo. Ale jak karty radzą trzeba wyjść trochę do ludzi i przyjaciół bo chyba ostatnio ich zaniedbałam i zamknęłam się w swoim świecie :) dzięki serdeczne za interpretacje :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.05.2020 o 20:02, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
księżyc + rycerz denarów + 4 puchary
Faktycznie były jakieś niepokoje, lęki, które były niezależne ode mnie. Trochę też zmęczenie tą całą sytuacja i pracą z domu

 

Praca
4 denary + 2 denary + 3 denary

Sporo pracy, wykonywanie obowiązków swoich bez jakiś fajerwerków. Skupienie się na swoich obowiązkach

 

Uczucia
król buław + 5 buław + rycerz denarów

Tutaj Pan X z przeszłości trochę namieszał, bo usunął mnie z jednego z portali co mnie zdziwiło, że bez jakiś znaków na to wskazujących. Cały czas wspierał mnie kolega z którym mogę zawsze o wszystkim pogadać i wyżalić się. Te 5 buław to chyba taka moja walka sama z sobą i tym że Pan X tak sie zachował, bo bardzo mnie to zdziwiło.

 

Najważniejsze wydarzenie
7 mieczy + as pucharów + rycerz mieczy

Tutaj chyba zeszłam na ziemię po tym jak Pan X się odciął, że nie ma tu już na nic szansy

 

Rada
3 puchary + 4 denary + 6 denarów

Powinnam chyba bardziej pielęgnować i doceniać znajomości, na które mogę liczyć i dają mi wsparcie, bo trochę ostatnio to zaniedbałam

 

Znajomość z X
paź mieczy + 3 buławy + 4 denarów

Tutaj jak pisałam Pan odciął się ode mnie wyrzucając mnie z jednego z portali (na innym mnie zostawił) i zaczął budować nowy związek

Dzięki serdeczne za interpretacje :) Pozdrawiam serdecznie

W dniu 4.05.2020 o 20:02, Mala_83 napisał:

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...