Skocz do zawartości

Zmiana pracy


Kasiag1

Rekomendowane odpowiedzi

Przez pomyłkę początkowo zamieściłam pytanie nie tu gdzie trzeba.. :) Taką mam prośbę
Mam w rozkładzie w pytaniu o nowa prace karty rycerz mieczy + 6 bulaw + 4 kielichy w kartach dodatkowych do pytania miałam arcykapłana i 3 kielichow. Staram się już jakiś czas o ta prace i już ja miałam wlasciwie ale oczywiście korona wirus...zostałam w starej pracy.. w pytaniu myślałam o terminie nie wiem dlaczego na 21 mają.... Czy dobrze interpretuje ze w szybkim czasie otrzymam pozytywna  informacje w sprawie pracy od bardzo energicznej osoby i dostanę ta ofertę jako zdobycie czwartego kielicha o którym marzę?? A z kart dodatkowych jako Kaplan i 3 kielichy to świętowanie podpisanej umowy?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 4.05.2020 o 23:00, Kasiag1 napisał:

Przez pomyłkę początkowo zamieściłam pytanie nie tu gdzie trzeba.. :) Taką mam prośbę
Mam w rozkładzie w pytaniu o nowa prace karty rycerz mieczy + 6 bulaw + 4 kielichy w kartach dodatkowych do pytania miałam arcykapłana i 3 kielichow. Staram się już jakiś czas o ta prace i już ja miałam wlasciwie ale oczywiście korona wirus...zostałam w starej pracy.. w pytaniu myślałam o terminie nie wiem dlaczego na 21 mają.... Czy dobrze interpretuje ze w szybkim czasie otrzymam pozytywna  informacje w sprawie pracy od bardzo energicznej osoby i dostanę ta ofertę jako zdobycie czwartego kielicha o którym marzę?? A z kart dodatkowych jako Kaplan i 3 kielichy to świętowanie podpisanej umowy?? 

A jakie było pytanie do kart?

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
45 minut temu, Kasiag1 napisał:

Pytanie do kart było czy w maju otrzymam informacje w sprawie nowej pracy o której mysle:) :)

Tak, dostaniesz odpowiedź w sprawie pracy (rycerz jako wiadomość). Powinna być pozytywna (6 buław), jednak możesz przyjąć ją ze zniechęceniem i rozczarowaniem (4 kielichów). Być może zaproponowane warunki nie będą ostatecznie tak korzystne, jak się spodziewasz.

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 minuty temu, Kasiag1 napisał:

:koniczynka: najważniejszy jest dla mnie ten ich ruch...dzialac już sobie będę i manewrować jak przyjdzie czas:czarodziej: dzięki za pomoc:thanks:

Ruch moim zdaniem wyraził się w rycerzu mieczy, czyli w osobie dostarczającej wiadomość. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak sorki oczywiście:D kontakt miałam i cały czas mówia do mnie chcemy Cię tam ale czekaj....A ja już się tyle wyczekałam....teraz korona znowu zaczyna szaleć....niby mówią z entuzjazmem.... i że plan chcą wdrożyć a tu znowu czekanie i nic...mialam mieć odpowiedź terminowa....umowili się ze mną na konkretny dzień z odpowiedzią i nic...delikatnie mówiąc mocno poirytowana..... zaczęłam szukać w dziale handlowym w innych firmach...zobaczymy...:):) bo tak mnie to trójmiasto ciągnie.... Cos tam się dla mnie zadzieje tak czuje.... Mam tu mieszkanie i niedawno kupiłam... :czarodziej:Mieszkam może 10 miesięcy ale już chce coś nowego....:czarow:w tym mieście obecnym i na tym stanowisku siedzę 3 lata poprzednie stanowisko też 3 lata :buzka_z:Ale w jednej firmie...nie skacze sobie tak bezmyślnie... mam chyba takie 3 letnie cykle i zmiana....w poszukiwaniu za...czyms....:buzka_z:Znaczy lepsza kasa... Proste :):)Teraz chce Trójmiasto to konkretny cel po prostu i konkretny kierunek... :) stanowisko też mam sprecyzowane...i to czego oczekuje ale ok już nie rozgaduje się wiecej.....A mój piesek tak jest śliczny i cudowny dziekuje:thanks: ma na imię Borys ale reaguje też na niedźwiedź :D to mój młodszy syn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest moje rozczarowanie  - czekaj w 4 kielichow...I ich brak działania....chca ale nie robią na razie I informacja w 6 bulaw na tak....czyli pozytywna... No przecież... Wszystko się sprawdziło..... :yes:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...