Skocz do zawartości

zamiary dwóch panów / wracacz i nowy


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się dawna miłostka, najgorzej, bo obecnie angażuję się w coś nowego, czego też nie jestem pewna.

 

Zamiary wobec mnie pana nr 1 wracacza: 9 mieczy, 2 kielichów, pustelnik 

9 mieczy idealnie pokazuję to w jaki sposób zakończyliśmy relację wcześniej, było dużo cierpienia, zwątpienia, zapewne coś go dręczyło i nie dawało spokoju dlatego odezwał się do mnie w celu poprawienia relacji i może dogadania się? (2 kielichów) jednak pustelnik pokazuje, że nie ma wobec mnie żadnych głębszych zamiarów, woli pozostać sam, bo może się czegoś obawia.

Zamiary wobec mnie pana nr 2 nowa znajomość: kapłanka - as kielichów - 7 denarów

Póki co zafascynowany i może liczący na coś więcej (kapłanka+as kielichów) jednak 7 denarów pokazuje, że straci cierpliwość i zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza

Pan numer 1 - 9 mieczy pokazuje, ze ta relacja powoduje dużo stresu i niepewność. Moim zdaniem mogłabyś tutaj liczyć na jakieś miłe spotkanie po którym czułabyś się jeszcze bardziej samotna i mam wrażenie, ze tego schematu z tym panem już doświadczałaś. Pytanie czy warto przerabiać to od nowa. 
 

Pan numer 2 - kapłanka być może jest to na razie wielka nie wiadoma - warto sprawdzić czy pan jest wolny. Reszta kart as pucharów mówią ze jest potencjał na prawdziwe uczucie, a 7 moment ze relacja rozwijała by się powoli. Z jakiegoś powodu potrzeba tutaj więcej czasu, ale tak rozwija się zdrowe relacje. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
2 godziny temu, olejos napisał:

Zamiary wobec mnie pana nr 1 wracacza: 9 mieczy, 2 kielichów, pustelnik 

Pan w typie samotnika, introwertyka, lubiącego swoją przestrzeń prywatną, wydaje się, ciężko mu dopuścić kogoś bliżej. Postrzega Cię jako bratnią duszę, czuje wielkie porozumienie duchowe z Tobą, taką wręcz karmiczną więź, bazującą na pełnym dopasowaniu (2 kielichów), ale jako Pustelnik nie wiem, czy jest w stanie zaoferować stały związek w pełnym tego słowa znaczeniu. Miecze na początku sugerują jakieś wielkie niepokoje z jego strony względem Ciebie, może boi się jak to by było, co by było, może to ta przeszłość Wasza mu ciąży. 

2 godziny temu, olejos napisał:

Zamiary wobec mnie pana nr 2 nowa znajomość: kapłanka - as kielichów - 7 denarów

Pan chyba chciałby, abyś była w roli kochanki lub osoby, która pozostaje w cieniu, kogoś, kto póki co się nie ujawnia, np. nie przedstawi Cię szybko rodzinie, znajomym, albo nie będzie zbyt blisko dopuszczał do swojej sfery prywatnej. Natomiast emocjonalnie jest zauroczenie, póki co raczej romans i flirt (as kielichów), ale nie wyklucza z czasem poważnego związki (7 monet).  

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
3 godziny temu, olejos napisał:

Zamiary wobec mnie pana nr 1 wracacza: 9 mieczy, 2 kielichów, pustelnik 

Pan powraca bo coś go psychicznie męczy, może jakieś wyrzuty sumienia, może to, że odszedł w niedosycie, w każdym razie 9 mieczy wskazuje na jego intensywne myśli o Tobie, ale wręcz obsesyjne, może nie jest to Diabeł, ale lżejsza forma w 9 mieczy czyli nocnych schizów, rozmyślań, a co by było, gdyby było, 2 pucharów to intencje są jasne: spotkania, a pustelnik to jednak on się nie będzie chciał otworzyć i zaangażować. Prawdopodobnie się z kimś rozstał i przypomniał o Tobie, stąd ponowna próba przekonania się co z tego może być. Ale pustelnik wieńczący rozkład mówi, że nawet gdybyście się spotykali to byłby wyczuwalny duży dystans między wami.

 

3 godziny temu, olejos napisał:

Zamiary wobec mnie pana nr 2 nowa znajomość: kapłanka - as kielichów - 7 denarów

Kapłanka na wstępie mówi, że on chce Cię trzymać w ukryciu, as kielichów mówi o uczuciu, co zusammen wskazuje, że nie będzie chciał ujawniać czy to uczucia do Ciebie, czy to Ciebie jako ewentualnej partnerki. 7 denarów wskazuje na coś długofalowego.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice
5 godzin temu, olejos napisał:

Zamiary wobec mnie pana nr 1 wracacza: 9 mieczy, 2 kielichów, pustelnik 

Ogólnie podobasz mu się, emocjonalnie bardzo go pociągasz (2 kielichów), ale coś go wystrasza - aż do obsesji (9 mieczy), możliwe, ze przyzwyczaił się do bycia samemu (Pustelnik) i ciężko mu jest się przestawić;

5 godzin temu, olejos napisał:

Zamiary wobec mnie pana nr 2 nowa znajomość: kapłanka - as kielichów - 7 denarów

Nie do końca mi tu podoba się Kapłanka, bo mówi o tajemnice, możliwe, że wolał by na razie wasze uczucia chować, chociaż potencjał na miłość na pewno jest - już widać romantyczne zakochanie (As Kielichów), mimo tego, ta relacja sprawdzi się czasem - może coś z tego i będzie :)

Odnośnik do komentarza

Z panem nr jeden było tak, że bardzo mnie pożądał, wręcz ubóstwiał i błagał o jakąkolwiek szanse, naginał. Ja nie za bardzo byłam wtedy gotowa na cokolwiek, nie czułam tego aż tak, potrzebowałam czasu. On się obraził, bardzo szybko się irytuje. Teraz uważa, że sprawa jest zamknięta, ale z jakiegoś powodu nadal się odzywa.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, olejos napisał:

Pojawiła się dawna miłostka, najgorzej, bo obecnie angażuję się w coś nowego, czego też nie jestem pewna.

 

Zamiary wobec mnie pana nr 1 wracacza: 9 mieczy, 2 kielichów, pustelnik 

9 mieczy idealnie pokazuję to w jaki sposób zakończyliśmy relację wcześniej, było dużo cierpienia, zwątpienia, zapewne coś go dręczyło i nie dawało spokoju dlatego odezwał się do mnie w celu poprawienia relacji i może dogadania się? (2 kielichów) jednak pustelnik pokazuje, że nie ma wobec mnie żadnych głębszych zamiarów, woli pozostać sam, bo może się czegoś obawia.

Zamiary wobec mnie pana nr 2 nowa znajomość: kapłanka - as kielichów - 7 denarów

Póki co zafascynowany i może liczący na coś więcej (kapłanka+as kielichów) jednak 7 denarów pokazuje, że straci cierpliwość i zainteresowanie.

1.niedobrze mu w życiu, więc chyba szuka chęci odbicia się a tym moze byc nowy związek. Taka se terapię robi lol. 

 

2.wiesz,chyba bardziej to przyjacielskie, albo "bądź ma kurtyzana bejbe" 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza

Z panem nr 1 sprawa już pozamiatana. Był święcie przekonany, że z pewnością za nim tęskniłam. Wpadł w szał jak dowiedział się, że pojawił się ktoś nowy (9mieczy?). Ze spokojem się pożegnałam (pustelnik).

 

I jeszcze pan nr 2 dał sobie na wstrzymanie, powiedział, że potrzebuje czasu. :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...