Jump to content
janosikq

Wiertarka udarowa w głowie

Recommended Posts

janosikq

Jakieś 7 lat temu przydarzyło mi się coś dziwnego w późnych godzinach nocnych podczas snu\jawy. Właśnie ciężko mi powiedzieć czy to był sen czy jawa czy jakiś stan pomiędzy . Paliłem wtedy duże ilości mocnego zielska . Obudziło mnie uczucie przeraźliwego, głośnego wiercenia w głowie . Towarzyszyły temu wibracje jakbym miał w głowie dualshocka. Wydaje mi się, że mogłem się ruszać i usiadłem na łóżku i złapałem się za głowę ale to wiercenie było takie głośne i przerażające, że byłem sparaliżowany strachem i nie byłem w stanie logicznie myśleć. Było to straszne ale za razem bardzo wyraziste doświadczenie dlatego ciężko mi się zorientować czy była to jawa czy sen. Opowiedziałem o tym komuś i ta osoba poleciła mi żebym zainteresował się oobe więc jestem tutaj. Czy ktoś się spotkał z takim czymś ewentualnie mógłby mi coś na ten temat napisać? Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piko

OOBE ok ! Ale po prostu za dużo paliłeś tego zielska i komórki mózgowe Ci obumierały gwałtownie. Lepiej w ogóle przestać palić to  :kupa:

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
janosikq

Paliłem sporo wtedy to fakt. Nie słyszałem o badaniach stwierdzających, że palenie zioła w jakimś znacznym stopniu przyczynia się do obumierania komórek mózgowych no ale mniejsza o to. Nie palę już 5 lat, bo nie mam na to czasu :). Poczytałem trochę o OBE i troszkę wkręciłem się w temat. Gdzieś czytałem, że psychoaktywne substancje mogą być pomocne przy wejściu w OBE. Możliwe , że tak było w moim przypadku? A to całe.wiercenie w bani było swego rodzaju próba odstraszenia od przebywania poza ciałem ? Może nie byłem wtedy na to mentalnie gotowy? Tak to sobie teraz tłumacze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piko
W dniu 10.05.2020 o 02:37, janosikq napisał:

A to całe.wiercenie w bani było swego rodzaju próba odstraszenia od przebywania poza ciałem ?

Nie,  OOBE to inny temat. :) O wierceniu słyszałem też od innych palących... :oswiecony:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Murugan

Marihuana czy haszysz powodują, że czakramy wirują kilka, może nawet kilkanaście razy szybciej, stąd pojawiają się różne doznania, których w normalnym stanie się nie osiąga. Sadhu w Indiach używają specjalnej odmiany haszyszu do wchodzenia w inne stany świadomości, traktują to jako doznania duchowe, z tym że są oni w stanie to kontrolować, jednak przeciętny palacz zioła naraża się na ryzyko, bo wystawia się na oddziaływanie silnych energii, które mogą namieszać jedynie w jego energetyce, czy nawet uszkodzić tkanki fizyczne. Pamiętam, jak dawno temu podczas palenia zioła uderzył we mnie piorun, siedząc na łóżku aż mnie wyprostowało, było to bardzo realne doznanie, podczas takich silnych przeżyć może dojść nawet do uszkodzeń w mózgu, czasami sam się dziwię, że udało mi się tego typu eksperymenty przejść bez szwanku, miałem po prostu szczęście. Co do OOBE, znajomy miał coś takiego po grzybach halucynogennych, eksperymentował z nimi kilka razy, dopóki nie wpadł w stan wieloletniej fazy, stan, jaki ma się po grzybach utrzymywał się u niego przez kilka lat, wyciągnął go z tego psychiatra, przy pomocy psychotropów. Po narkotykach ogólnie jeśli wchodzi się w OOBE, to zalicza się najniższe światy astralne, pełne plugastwa, najniższych energii, które rezonują z energiami narkotyków, mówię to z własnego doświadczenia, o czymś, co przytrafiło się mi bądź moim znajomym.

Edited by Murugan
  • Cool 1
  • W punkt 2
  • Super 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piko
W dniu 10.05.2020 o 02:37, janosikq napisał:

Nie słyszałem o badaniach stwierdzających, że palenie zioła w jakimś znacznym stopniu przyczynia się do obumierania komórek mózgowych no ale mniejsza o to.

Piszę o maczanych w nie wiadomo czym (dla wzmocnienia efektu) konopiach...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grimgnaw

To już lepiej poćwiczyć na sucho wchodzenie w astral albo słuchać muzyki pomagającej wejść. Jak dla mnie tylko doświadczeni ludzie i o wysokiej wibracji powinni wchodzić w świat astralny po narkotykach jak np Szamani po Ayahuasce albo chociaż pod opieką osoby własnie takiej doświadczonej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...