Skocz do zawartości

Wiertarka udarowa w głowie


janosikq

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 7 lat temu przydarzyło mi się coś dziwnego w późnych godzinach nocnych podczas snu\jawy. Właśnie ciężko mi powiedzieć czy to był sen czy jawa czy jakiś stan pomiędzy . Paliłem wtedy duże ilości mocnego zielska . Obudziło mnie uczucie przeraźliwego, głośnego wiercenia w głowie . Towarzyszyły temu wibracje jakbym miał w głowie dualshocka. Wydaje mi się, że mogłem się ruszać i usiadłem na łóżku i złapałem się za głowę ale to wiercenie było takie głośne i przerażające, że byłem sparaliżowany strachem i nie byłem w stanie logicznie myśleć. Było to straszne ale za razem bardzo wyraziste doświadczenie dlatego ciężko mi się zorientować czy była to jawa czy sen. Opowiedziałem o tym komuś i ta osoba poleciła mi żebym zainteresował się oobe więc jestem tutaj. Czy ktoś się spotkał z takim czymś ewentualnie mógłby mi coś na ten temat napisać? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOBE ok ! Ale po prostu za dużo paliłeś tego zielska i komórki mózgowe Ci obumierały gwałtownie. Lepiej w ogóle przestać palić to  :kupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliłem sporo wtedy to fakt. Nie słyszałem o badaniach stwierdzających, że palenie zioła w jakimś znacznym stopniu przyczynia się do obumierania komórek mózgowych no ale mniejsza o to. Nie palę już 5 lat, bo nie mam na to czasu :). Poczytałem trochę o OBE i troszkę wkręciłem się w temat. Gdzieś czytałem, że psychoaktywne substancje mogą być pomocne przy wejściu w OBE. Możliwe , że tak było w moim przypadku? A to całe.wiercenie w bani było swego rodzaju próba odstraszenia od przebywania poza ciałem ? Może nie byłem wtedy na to mentalnie gotowy? Tak to sobie teraz tłumacze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2020 o 02:37, janosikq napisał:

A to całe.wiercenie w bani było swego rodzaju próba odstraszenia od przebywania poza ciałem ?

Nie,  OOBE to inny temat. :) O wierceniu słyszałem też od innych palących... :oswiecony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marihuana czy haszysz powodują, że czakramy wirują kilka, może nawet kilkanaście razy szybciej, stąd pojawiają się różne doznania, których w normalnym stanie się nie osiąga. Sadhu w Indiach używają specjalnej odmiany haszyszu do wchodzenia w inne stany świadomości, traktują to jako doznania duchowe, z tym że są oni w stanie to kontrolować, jednak przeciętny palacz zioła naraża się na ryzyko, bo wystawia się na oddziaływanie silnych energii, które mogą namieszać jedynie w jego energetyce, czy nawet uszkodzić tkanki fizyczne. Pamiętam, jak dawno temu podczas palenia zioła uderzył we mnie piorun, siedząc na łóżku aż mnie wyprostowało, było to bardzo realne doznanie, podczas takich silnych przeżyć może dojść nawet do uszkodzeń w mózgu, czasami sam się dziwię, że udało mi się tego typu eksperymenty przejść bez szwanku, miałem po prostu szczęście. Co do OOBE, znajomy miał coś takiego po grzybach halucynogennych, eksperymentował z nimi kilka razy, dopóki nie wpadł w stan wieloletniej fazy, stan, jaki ma się po grzybach utrzymywał się u niego przez kilka lat, wyciągnął go z tego psychiatra, przy pomocy psychotropów. Po narkotykach ogólnie jeśli wchodzi się w OOBE, to zalicza się najniższe światy astralne, pełne plugastwa, najniższych energii, które rezonują z energiami narkotyków, mówię to z własnego doświadczenia, o czymś, co przytrafiło się mi bądź moim znajomym.

Edytowane przez Murugan
  • Cool 1
  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.05.2020 o 02:37, janosikq napisał:

Nie słyszałem o badaniach stwierdzających, że palenie zioła w jakimś znacznym stopniu przyczynia się do obumierania komórek mózgowych no ale mniejsza o to.

Piszę o maczanych w nie wiadomo czym (dla wzmocnienia efektu) konopiach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej poćwiczyć na sucho wchodzenie w astral albo słuchać muzyki pomagającej wejść. Jak dla mnie tylko doświadczeni ludzie i o wysokiej wibracji powinni wchodzić w świat astralny po narkotykach jak np Szamani po Ayahuasce albo chociaż pod opieką osoby własnie takiej doświadczonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, z OOBE to raczej nie ma nic wspólnego, z paleniem zielonego raczej też nie ,choć tego nie wiem bo nie palę.

 Moim zdaniem może mieć to związek z nadwrażliwością elektronagnetyczną 

 

[link nieregulaminowy- strona komercyjna - proszę zapoznać się z regulaminem!]

 

http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,32744,pole-magnetyczne-ziemi-gwaltownie-sie-zmienia.html?fbclid=IwAR07eLrKdb0Sf1-DVy016nl-2EVMzKuLu0kd7meejjfj9CmMkutQor7VmIc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2020 o 21:09, Gośc20 napisał:

 

 

[link nieregulaminowy- strona komercyjna - proszę zapoznać się z regulaminem!]

 

Regulamin już zapoznany, dziękuję za zwrócenie uwagi. 

 

Edytowane przez Sajya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...