Skocz do zawartości

Moje ukochane hobby


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu wracam do nauki jazdy konno, która uwielbiam całym sercem. Jednak z racji sytuacji losowych i kasy nie mogłam długo pozwolić sobie na naukę i teraz znowu wracam. 

 

Zapytałam kart czy uda mi sie na tyle opanowac jazdę konno w tym roku, abym mogła wyjechać ze swoją instruktorka w teren? 

7 denarów, 10 kielichow, 4 kielichy i doł. wisielec Rycerz denarów 

 

 

No mówiąc szczerze jeszcze troche ta nauka musi potrwać, ale przyniesie mi jak zawsze duuuze zadowolenie. Jest na to szansa, ale ten wisielec i Rycerz pokazują na to, że trochę ciężko to będzie szło, będzie trzeba się sporo douczyć, ale myślę, że jest dobrze bo po dłuższym okresie i zniechęceniu przyjdzie taki momet, że w którym moja praca da efekty i będę korzystać z nagrody jaka było zaangażowanie w proces nauki. 

 

 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sheina napisał:

7 denarów, 10 kielichow, 4 kielichy i doł. wisielec Rycerz denarów 

Uważam, że może to być jazda ale przy ośrodku, przy punkcie startu o czym mówi 10 Pucharów. To karta domu, a więc może być jazda ale w promieniu niewielkiej odległości.

 7 Denarów to owocna nauka, ale profity z niej będzie można czerpać za jakiś czas - to dobra karta. 

Z kolei 4 Pucharów mówi nam o tym, że będziesz bardzo znudzona jazdą po znanym już terenie, gdyż w Twoim odczuciu nie będzie to rozwijające ( Wisielec) , będzie to wręcz dreptaniem w miejscu.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Pewnych celów nie można przyspieszyć i tak jest również z nauka jazdy konnej. Karty pokazują, ze musisz poświecić więcej pracy i czasu jeśli chcesz swobodnie wyjechać w teren. Na razie widać jazdę w dotychczasowym miejscu. Karty pokazują ze możesz przerwać naukę z powodu zniechęcenia. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ciekawe karty :)

Mnie 7 Denarów pokazuje np. las, Rycerz Denarów podobnie. Obstawiam się, że uda Ci się wybrać w terenie, ale nie nastąpi to zbyt szybko. W sumie te trzy karty, bo 7 Denarów, Rycerz Denarów i Wisielec oddalają w czasie. No w 10 Kielichach widać mega zadowolenie :).

Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Myślę, podobnie jak Lianna, że musisz się nastawić na czekanie: 7 monet, Wisielec, Rycerz Monet wskazują na to, że to jeszcze potrwa...

Możliwe, że powodem bedzie kwarantanna (10 kielichów - rodziną, domowe otoczenie, 4 kielichów - zamknięcie), czyli zajęcia będą zawieszone. No i po powrocie trzeba będzie włożyć sporo wysiłku w tą naukę, zanim opanujesz i wyjedziesz (Rycerz Monet)

 

W każdym razie trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...