Skocz do zawartości

Uczucia do końca maja


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Jestem w związku, pan chce być ze mną, ale sam nie wie do końca na jakich zasadach,czasem robi krok w tył, czasem dwa do przodu,kiedy ja się wychładzam, ale ogólnie jest spokojnie. Zrobiłam sobie ogólnie nqa maj.

 

Obecna sytuacja  Umiarkowanie - jest spokojnie,harmonijnie, na mojej karcie jest piękna tęcza,która dobrze wróży

Przeszłość  Śmierć - sporo przeszłam z mężczyznami, teraz jest inaczej, bez nerwów

Problem - 2 monet - niezdecydowanie, niepewność, wahania, poza tym co jakiś czas pokazuje się koło mnie jakiś adorator, ale oczywiscie nic z tym nie robię

Rada paź buław - być spontaniczną, pozwolić sobie na szaleństwo, albo wyjść z jakąś inicjatywą

Niespodziewanie Król kielichów - wylew uczuć od jakiegoś mężczyzny,. albo mój partner nagle zacznie być bardziej czuły, poczuje, ze mu zalezy na mnie bardziej niż na swoim dobrze

Wynik 8 buław - jest ruch w interesie,duzo komunikacji, seksu, rozmów

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Obecna sytuacja: spokój, żadnych impulsywnych kroków, lub decyzji, może trochę nuda;

Przeszłość: była mocna zmiana w Twoim życiu, która rozdzieliła ja na "co było do tego" i "co jest obecnie". Przeszłaś głęboką transformacje;

Problem: wahania - tak, ale ktoś z was może podświadomie myśleć, że ma inne opcje, dlatego sprawa się hamuje;

Rada: robić takie małe, szybkie, śmieszne zaczepki, żeby trochę Twojego partnera poruszać :)

Niespodzianka: myślę, że Twój partner może postarać się być bardziej uczuciowym :)

Wynik odczytuje podobnie jak Ty :) Ale też powiem od siebie, że uda się w końcu się dogadać ;)

 

Życzę miłości i harmonii :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Inez2503 napisał:

Jestem w związku, pan chce być ze mną, ale sam nie wie do końca na jakich zasadach,czasem robi krok w tył, czasem dwa do przodu,kiedy ja się wychładzam, ale ogólnie jest spokojnie. Zrobiłam sobie ogólnie nqa maj.

 

Obecna sytuacja  Umiarkowanie - jest spokojnie,harmonijnie, na mojej karcie jest piękna tęcza,która dobrze wróży

Przeszłość  Śmierć - sporo przeszłam z mężczyznami, teraz jest inaczej, bez nerwów

Problem - 2 monet - niezdecydowanie, niepewność, wahania, poza tym co jakiś czas pokazuje się koło mnie jakiś adorator, ale oczywiscie nic z tym nie robię

Rada paź buław - być spontaniczną, pozwolić sobie na szaleństwo, albo wyjść z jakąś inicjatywą

Niespodziewanie Król kielichów - wylew uczuć od jakiegoś mężczyzny,. albo mój partner nagle zacznie być bardziej czuły, poczuje, ze mu zalezy na mnie bardziej niż na swoim dobrze

Wynik 8 buław - jest ruch w interesie,duzo komunikacji, seksu, rozmów

 

1. ja tu widze bardziej kolezenstwo, albo po prostu jest miedzy wami taki klimat| ani mrozi,ani ziębi"

2. Duzo zmian w Tobie zaszlo, transformacji jako osoby ,byc moze bardziej wiesz czego chcesz,a czego nie w zwiazku

3.nie jestes przekonana,. czy nie masz jeszcze innego pana na  oku?Bo ta karta  mowi o dualnosci..

4. wyluzuj, poczuci zycie:)) nie rozkminiasj za duzo, badz jak "dziecko", które z ciekawoscia bada otaczajcy swiat, relacje

5.no ktos tu sie bardziej emocjonalnie zacznie zachowywac...

duzo sie bedzie dzialo w tej relacji, na pewno duzo  przez internet i telefon kontaktu, ale tego co juz pisalas moze byc spoto  tez :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Obecna sytuacja  Umiarkowanie - poszukiwanie równowagi w dość trudnym czasie (sytuacja zewnętrzna z wirusem), ale też może dostrajanie się wzajemne

Przeszłość  Śmierć - za Tobą ciężkie doświadczenia, przeszłaś swoją przemianę w obszarze związków

Problem - 2 monet - masz wątpliwości i wahania, być może w związku z tym, że oboje się jakoś "dostrajacie" do siebie, sprawdzasz na ile Tobie to pasuje 

Rada paź buław - przejmować inicjatywę, wchodzić w działanie, może takie spontaniczne i niekoniecznie przemyślane

Niespodziewanie Król kielichów - partner będzie okazywał więcej czułości, pokaże swoją wrażliwszą stronę, wejdzie w rolę opiekuna. 

Wynik 8 buław - pojawi się lepsza komunikacja w związku, może zaczniecie otwarcie rozmawiać o ważnych sprawach. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...